Citroen a Peugeot (PSA)

prohledat
7800 příspěvků (zobrazeno 2701 až 2750) od 21.01.2010 do 19.09.2024, založil/a Kuladmin
řadit dle data
14:52:04
20.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: a co že to potřebuješ ty? Že bych se podíval do zásob :-) mockrát děkuju, doufám, že se mi podaří rozchodit to chlazení s bitronem... Klímu se mi vyřazovat nechce...
12:47:45
20.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> U-Geen: Jo sorry to bylo na bagrra ne na tebe. Já už su zvyklej, že si tu furt dopisujem jak dvě zamilované hrdličky tak jsem automaticky kliknul na poslední příspěvek a neřešil kdo to je. Předpokládal jsem, že je to prostě Bagrr.
12:46:56
20.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Jarda/felda: Já ji furt říkal chci to obyčejně, bez dokladu, žádné pojištění nic. Stejně 52kč. Navíc jak bych dokladoval ztrátu zásilky když nemám podací lístek nebo jiný doklad? To byla první věc. Druhá věc. Posílám Bagrrovi dvě použité krabičky do auta (řízení chlazení). To nemá cenu 500 v žádném případě 3
12:43:44
20.03.2014
U-Geen
-> ZdeněkH: dik... a co vlastne?
12:38:13
20.03.2014
Jarda/felda
-> ZdeněkH - zrušená registrace 20.03.14 12:18:05: pojištění do 500,- je v základní ceně 4
12:18:05
20.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> U-Geen: Hotovo odesláno, ale jen jsem čuměl krabičku jsem použil z blinkru co jsem si dnes vyzvedl takže žádný velký balík ani těžký a obyčejně za 52kč fujtajbl. Ani se nedivím, že pošta jde do hajzlu a ještě baba měla drzost mi nabízet pojištění.
21:31:01
19.03.2014
U-Geen
-> Bagrr- máma mele Emu: dik... jo, drahy je to jak svin za trochu plastu, ale proti tahokovu je to zas vzhledove jinde
20:50:29
19.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> U-Geen: pro představu, asi takhle je to velký :-)
zvětšit Citroen a Peugeot (PSA) - obrázek od Bagrr- máma mele Emu vložen 19.03.2014 20:50:29
20:47:12
19.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> U-Geen: je drahá jako svině na můj vkus, ale je to řádově hezčí jak tahokov...

A to mi za to stalo...

www.sportovniautodoplnky. cz/plastova-univerzalni-mr izka-narazniku-gti-94cm-x- 28-3cm
20:39:56
19.03.2014
U-Geen
-> Bagrr- máma mele Emu: kdes kupoval tuhle mrizku?
20:38:33
19.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: hovno, hovno, milý soude... Výstup kabelů ze sloupku pakliže mě paměť nemate, je o cca 15 cm jinde než vstup... Takže docela porod to protáhnout...
20:09:07
19.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: ok. Ono u baterky nebude aspoň tak náchylný na vlhkost. U původního zjevně dost vlhkost uřaduje. Bylo to vidět na šroubcích co ho drželi.

A jak to myslíš bojovat se sloupkem (téma o natažení 12v zásuvky do zadního plata)? Já si tak nějak představoval, že tu průchodku povolím na dveřích i na sloupku a protáhnu kabeláž no a zevnitř auta nějak odstraním koberec a budu si tahat a tahat. Nebo mám čekat problém? Hele víš jaká může být nejhorší varianta? 3 Levé zrcátko na ovladač na dveřích bez výhřevu. A na pravé sere pes 3 Ne to asi ne když už jsem se do toho pustil.



A zítra konečně budu mít další díly pro popelnici. Termospínač třívývodový, brzdové lanko co prasklo mrcha jedna a nový správný blinkr 1
19:39:35
19.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: vůbec nevadí, stejně chci přemístit bitron zpod světla k baterce, ať je ten parchant přístupnější...



Jinak včera na hrubo vykoušená mřížka, která dorazila... Tož až to bude všechno hotový, nemuselo by to býti marný :-)
zvětšit Citroen a Peugeot (PSA) - obrázek od Bagrr- máma mele Emu vložen 19.03.2014 19:39:35
19:30:09
19.03.2014
Hurdis
[MK] - Mám na hovno deň (Official Video)
, Theme song :-)
17:53:24
19.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: Tak zítra se dostanu na tu poštu a pošlu ti ty Bitrony. Konečně. Nevadí ti teda ulámané packy?



Už mi funguje levé zrcátko heč. I když zatím jen nastavování. Výhřev ne, ale na něj mám celé jaro a léto. Hlavně nezapomenout koupit zítra nějaké káblíky.
13:11:55
16.03.2014
Don_pepe
-> Bagrr- máma mele Emu: No, to si taky myslím, odpoledne se na to jdu mrknout a rozsudek vidím tak na vrakáč3
12:31:46
15.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: díky, pak na to kouknu... Zatím stejně musím makat na exteriéru ať to co nejdřív vypadá zas jak auto...
11:34:11
15.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
Pokud bys chtěl aspoň mrknout na ty schémata tak jsem ti je hodil na uloz.to

uloz.to/xsz1ZkP5/elektric ka-schemata-rar

třeba tam něco najdeš.
11:25:28
15.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: což o to skrz průchodku to bývá prdel, skrz sloupek to protáhnout bývá pro mě větší problém :-D
11:21:45
15.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: jjj další vypínač. Místa tam je a navíc se uvolnilo místo po vypínači klimy 3
11:19:22
15.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: já právě potřebuju zapojení na >98... Takže to mi bude asi prd platný... Jinak víš že výhřev zrkadel je zapojeny zároveň s výhřevem zadního vokna. Nebo plánuješ doplnit palubku o další vypínač pro výhřev zrkadel?
10:56:28
15.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: No právě protažení tou průchodkou bude asi lábuž. Jinak elektricky to vypadá poměrně jednoduše. A pak bude štelování zrcátek plus jejich výhřev. Jo a zrcátka se mi povedlo sehnat nejdřív jen el. pravé, ale v autě bylo jen to ovladač byl na joystick u volantu. No a pak jsem našel borce co mi prodal levé, ovladač na dveře a i kousky kabeláže. Hlavně o konektory mi šlo.

Kam chodím na el. schémata? Hele už nevím myslel jsem, že jsem to stáhl na Xantiaclubu, ale tam jsem to teď na rychlo nenašel. Byla to nějaká knížka elektrická schémata pro modely kolem roku 96 což je pro mě ideálka. Je tam cca 429 stran se schématy. Výborné je, že tam jsou i čísla kabelů, občas z toho můžeš vyčíst barvu kabelů, konektory a jejich barvy a počet pinů v nich prostě dobré. Jen vyznat se v nich je občas problém. Ne kvůli nepřesnostem, ale kvůli množství verzí viz to chlazení. Jeden ventilátor, dva ventilátory s relátky, dva ventilátory s bitronem a když něco přehlédneš no víš jak. Ale fakt jak hledám jakékoli zapojení je to tam. A i zrcátka jsem si tam našel.

Chceš to zabalit do raru a někam nahrát? Něco o sedačkách tam určitě bude taky
upraveno 1x, naposled 15.03.2014 10:57:42
10:28:53
15.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: tak u pravýho akorát prodloužíš kabely z přístrojovky do řidičových dveří a levý napojíš na vypínač, žádnej stres.... To je poměrně jednoduchý :-) protože protažením pravých kabelů si natáhneš do dveří vše potřebné (napájení a kabely k zrcátku :-D )

Spíš mi řekni, kam chodíš na schémata? :-D potřebuju zjistit, jak a kam jsou zapojený přední elektricky stavitelný sicny... Má akorát řidiče elektricky výšku a vyhřívání obou... A rád bych časem sehnal z exklusive verze obě elektrický :-)
upraveno 1x, naposled 15.03.2014 10:34:45
23:24:03
14.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
A jelikož jsem éru chlazení skončil nastává nová éra. Éra dobastlení el. zrcátek 1
18:23:35
14.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: nárazník je tvarově drobet inspirován origo tct nárazníkem... Maska je schválně vyřizla a přijde tam plastová mřížka ala golf 5 gti, stejně tak do nárazníku... Akorát u masky bude spodek mřížky lehce zapuštěný hloubš aby mřížka byla svisle a nekopírovala úhel masky :-)

ohledně homologace světel se nikerak veřejně šířit nebudu, ale hologaci mít budou :-D



jinak je dobře, že to funguje jak má a uchládí se ti to... Ještě jednou gratuluju :-) já bych to asi nedal :-D
17:40:10
14.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
A byl jsem dneska projet tu popelnici. Teda chtělo by to fakt to čidlo pro dva ventilátory. Během jízdy ok to se zatím chladí snad i samo, ale když jsem dojel tak jsem koukl na teploměr (něco kolem 90) tak šup ven a dírkou koukám jestli se točí. A nic. A najednou fůůůů se spustili oba. Fuj až jsem se lekl. A jak jsem vlezl do auta a rozjel se tak po chvilce už teplota zase jen 80. Su šikovné 1
17:32:40
14.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: Pěkné, pěkné. I ten nárazník se mi líbí. A tu masku jsi taky schválně vyřízl? Jsem už nějakou xantii s takhle upravenou maskou viděl. Místo těch mřížek jen otvor a teď nevím jestli i s tahokovem. Já na dizajn sejřím. Maximálně funkčnost. Mimochodem ty světla jak to máš vyřešené s homologací? Bych se bál, že mě kvůli nim budou brát co chvíla švestky
17:07:17
14.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: aneb když to nikdo nevyrábí sériově, bagrr si to vyrobí sám :-D lepší světla za to stojí :-D
zvětšit Citroen a Peugeot (PSA) - obrázek od Bagrr- máma mele Emu vložen 14.03.2014 17:07:17
15:12:17
14.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: Tak tak proto jsem i upravoval páčku světel. Původně mi totiž svítila vždy jen buď potkávací nebo dálková. Teď už svítí zároveň.
14:45:30
14.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: já taky :-D 4 čočky jsou 4 čočky :-D
zvětšit Citroen a Peugeot (PSA) - obrázek od Bagrr- máma mele Emu vložen 14.03.2014 14:45:30
14:31:45
14.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: Možná fakt nešli protože prdel byla moc dole 3 Ale já jsem teď spokojen jak svítím.
14:03:57
14.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: hlavní je funkčnost, uchycení jde vždycky nějak pořešit...

Nebo mu světla už níž nešly seřídit...
13:25:40
14.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> Don_pepe: jestli jdou řadit pouze lichý kvalty, bude problém buď v tahle řazení (jsou tam celkem tři) nebo mezikuse (do toho zapadá řadička a ty tři táhla, velice rád zarezá, ale to by bylo jen tužší řazení...) nebo přímo v převodovce... Ale s největší pravděpodobností to bude přímo v převodovce něco špatně...
11:16:57
14.03.2014
Don_pepe
Chlapci, kámoška mě už druhý den bombarduje telefonama s žádostí o pomoc, tak bych prosil o radu... Má starší Saxo (neví rok, neví nic, autama nepolíbená), vyfasovala to od někoho v rodině s tím že jde "hůř" řadit, prý se to postupně zhoršovalo a teď už zařadí jen lichý kvalty (1,3,5), nic víc a prej Pepo oprav mi toooo... No nechte dámu v nesnázích... Já jediný co sem si představil je jak u 742 pošoupnu konzolu řazení1 Ale nechci být za idiota, sem Saxo nikdy ani neviděl s otevřenýma dveřma, natož abych věděl co s tím3
11:13:31
14.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
Musím se ještě pochlubit po složení a vyhození zbytečných podložek, které byli pod šrouby světel mi to konečně svítí i dopředu a ne jen do země. Auto když jsem kupoval mělo problém se zadním korektorem. Zatuhl plus problém s táhle. Táhlo bylo sice přidrátované, ale auto se zvedlo do určité výšky a hotovo. No zdálo se nižší už při koupi a jelikož je to teď chycené stahovací páskou a ve stavu rozhýbávání tak auto už konečně reaguje. Majitel asi kvůli tomu světla podložil aby nesvitili do nebe místo seřízení. Jsem včera večer čuměl když jsem auto vytáhl na nákup.



-> Bagrr- máma mele Emu: ještě dotaz na tebe ohledně Bitronů. Nenapadlo mě to hned psát když jsem ti je nabízel, ale oba mají různě zlomené packy, kterými se to chytalo do kastle. Ono i mě se ty šrouby prostě nepovedlo povolit takže to šlo stylem hej rup. Chceš je i tak?
22:20:11
13.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: tak to jsou supr ceny
21:33:06
13.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: No ty vole to čidlo jsem nakonec objevil obchod kde budu kupovat ten PP blinkr (174kč), lanko na brzdu na pravou stranu co mi ruplo (253kč) a to čidlo (173kč) při využití heurekapoint mně to celkem vyjde na 649kč což je super. Jinde jsem jen to čidlo našel minimálně za 350.

Nejsou to žádné extra namáhané díly kromě brzdového lanka a to je snad stejné co jsem čuměl jako to co prodává Bob z Hulína a ostatní ceny jsou lepší než jinde.
21:11:29
13.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: tak hlavně, že to funguje :-) už jen to čidlo a bude to absolutně v pohodě...
20:40:10
13.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: Dík. Jen ten stres když jsem měl vycucanou nádrž a kvůli slabé baterce to furt nechtělo natočit i když jsem pumpoval balonkem jak vzteklej. A to aspoň, že tam je. Ale po mírném nabití to chytlo a teď už to šlape. O víkendu to asi trochu konečně zase projedu a zahřeju.
upraveno 1x, naposled 13.03.2014 20:40:28
20:35:44
13.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: tak to gratuluju :-)
20:22:45
13.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
Chlapci hurá já to dneska konečně natočil, ale protože jsem nikam dál nejel. Jen do Alberta a zpátky tak jsem to neohřál natož abys se spustil ventilátor, ale jinak vypadá, že vše funguje. Nenastal ten katastrofický scénář kdy půlka věcí nebude fungovat protože jsem odstřihl co jsem neměl.
20:40:41
11.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: pak jsem koupil další krám na díly (já použil těhlice, ramena, zadní pístnice, jedny zadní dveře, volantovku, oba korektory, řízení a přední blatníky) a zbytek šel do světa a do šrotu :-D



Každopádně se mi to xmko moc líbí.... Škoda jen, že teď nejsou peníze....
19:52:59
11.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: Aha tak to jo pokud jsi měl takhle k dispozici díly.



Auto hezké, ale co mi vždy vadí je lpg nádrž v kufru a ne místo rezervy. A škoda toho ťukance na nárazníku, ale co to se dá spravit. Hlavně díky ceně má šanci, že sice bude hledat kupce možná delší dobu, ale nekoupí to nějaká socka jako já na doježdění. To by byla škoda.
17:05:56
11.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: protože předek z tohoto pekáče použil VěTeV na opravu svoji a mě bylo líto plně funkční auto poslat do šrotu... Tak jsem na něj nahodil předek ze svý krátký (která měla menší výbavu a byla na tom hůř) a poslal do šrotu ji :-D



btw mít ty peníze, tak pro něj jedu... Sice stará vrána, ale splnil by se mi sen... Tenhle motor v plynu, s manuálem, jo to by se jezdilo..

auto.bazos.cz/inzerat/... /Citroen-XM-30-24V-LPG.php
16:51:27
11.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
Jsem zatím na prasáka narval blinkr z X2 na tu moji mrchu. Pravda vypadá trochu divně (hlavně z boku, ale jelikož stejně plánuji auto využít až na cestu k doktorce a následně i do obchodu pro blinkr tak to zvládnu
16:44:29
11.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: Proč to? 9 Spíš co jsem četl to chtějí lidi dělat obráceně než ty.
16:41:00
11.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: mám sice x2, ale předek jsem předělal na x1 :-D takže karosarina od A sloupku dopředu na x2 je mi k ničemu :-D
14:48:55
11.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: Jo u světla. Já nakonec našel v Brně kam jezdím v mjauto za 197 případně autokelly za 246 takže je to jasné. Na netu jsem našel i blinkr za stovku, ale další stovku pošta.

Nechceš blinkry? 3
14:46:18
11.03.2014
Bagrr- máma mele Emu
-> ZdeněkH: blinkr je jinej... Zadek má stejnej, ale předek je jinej, vystupuje víc dopředu... Divný, že ti to nikdo nenapsal... Btw novej x1 jsem našel za 150 na netu :-D

teda doufám že myslíš ten blinkr u světla... Boční v blatníkach jsou plně zaměnitelný...
12:46:15
11.03.2014
ZdeněkH - zrušená registrace
No ty vole nejsem já debil?

Asi jednu jedinou věc co jsem vyhodil z auta při demontáži a teď ji potřebuju. Vyhazoval jsem jen staré chráničky kabelů, omotávky, matičky, podložky, šroubky, kousky plastů no a jeden blinkr. A blinkr jsem vyhodil jen v domnění, že mám ve sklepě 4 jiné náhradní. Ano na správnou stranu tam je, ale nenapadlo mě, že blinkr nebude záměnný mezi X1 a X2. Zasranej Xantiaclub hlavně že jsem se na to ptal a nikdo nedokázal odpovědět. Hlavně, že milion keců kolem kapoty apod. Kdybych to věděl tak starej nevyhazuju, ale nějak pospravím. Do háje borovýho
Extreme Tyres