Podmínky užití, pravidla

Práva k obsahu, vyloučení odpovědnosti

 1. Veškerý púvodní obsah je majetkem porovozovatele stránek.
 2. Veškerý obsah nahraný uživateli je dále výhradním majetkem uživatele. Uživatel dává nahráním implicitně právo provozovateli stránek tento obsah dále šířit pouze na webu skoda-virt.cz. Provozovatel stránek si vyhrazuje oprávnění obsah upravovat - např. vložit logo - nebo smazat.
 3. Jakékoli užití obsahu mimo web skoda-virt.cz, i třetí stranou, podléhá svolení vlastníka konkrétního obsahu.
 4. Provozovatel stránek nezodpovídá za obsah nahraný uživateli.

Je zakázáno

 1. publikovat jakýkoliv obsah, který je v rozporu se zákony ČR a mezinárodním právem, podporující rasovou či jinou nesnášenlivost, diskriminační, porušující autorská práva nebo poškozující dobré jméno provozovatele služby.
 2. úmyslně odkazovat na obsah odporující zákonům ČR nebo jinak podporovat jejich porušování;
 3. na poskytnutém prostoru shromažďovat jakékoliv díla chráněná autorským zákonem, ke kterým uživatel nevlastní odpovídající autorská práva;

Nabídky

 1. Uživatel souhlasí s tím, aby mu provozovatel zaslal emailem maximálně jednou měsíčně svojí nabídku, v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb.

Podmínky členství

Vzhledem ke stále narustajícímu poctu clenu jsem nucen sepsat tyto pravidla, které je povinen každý dodržovat.

 

 1. Je zakázána otevřená podpora nacismu, komunismu, rasismu ci jiných extrémistických hnutí a zamerení (slovem či obrazem)
 2. Žádám dodržování dobrých mravu a spolecenských pravidel. Za porušení se bere například: pomlouvání ostatních clenu nebo jejich aut, vkládání pornografie (zobrazení genitálií)
 3. Inzerce je nekomerční, komerční inzeráty budou mazány
 4. Každé nové téma se píše jenom jednou do jedné vybrané id, ne vícekrát do ruzných
 5. Pokud uzivatel prispeje do INZERCE nevhodnym prispevkem (typu "to neprodas", "to je smejd", "to za to chces takovy prachy ? ja to sehnal za tolik a za tolik...") ma moderator pravo prispevek smazat

Kdo tyto pravidla poruší, bude mít zakázané prihlášení, nebo pri méne závažném porušení budou smazány príspevky porušující pravidla. Co se stane rozhodne admin, proti jeho rozhodnutí není odvolání.

 

Tyto pravidla budu postupne doplnovat a menit, pokud byste s nimi kdykoli prestali souhlasit, máte možnost zrušení registrace

 

Extreme Tyres
pá 13. - ne 15.09. 8. SKODOMANIA (PL) | další akce...