A jakej je tam rozdíl v ovládání oproti normálnímu kolu? Když vezmeš za přední brzdu - neblokuje se to? Poloměr otáčení jako malej náklaďák...







Přehazovačka je 3kvalt torpédo 

















Jinak jsem včera vylepšoval elko v garáži u domu. Už mi nebude hvízat v interiéru při rychlostech nad 110Km/h.

Jo jsou drzí taky jsem zastavil jednou na parkovišti a hned došli a prej že to koupí atd
















žadny buraceni litrovyho motoru jen na svodech .. ale hezky tichoučko 






















tak potom tam dam este vacsiu 













