Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 56821 až 56870) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:41:53
05.08.2011
alpin
-> Jarda/felda: to bol kedisy nízkoprofiláč ale už vyrástol , viď letokruh
19:40:50
05.08.2011
castrol
-> Jarda/felda: ved na obrazku 1
19:38:11
05.08.2011
Jarda/felda
-> castrol: a kde teda je ? 3
19:23:00
05.08.2011
castrol
nasadil nizkoprofilac na skusku 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 05.08.2011 19:23:00
18:59:34
05.08.2011
suri
a skúšobná
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 05.08.2011 18:59:34
18:57:41
05.08.2011
suri
dnes toto
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 05.08.2011 18:57:41
16:21:15
05.08.2011
j_j
-> bezmozekk: tak to je fajn, že je dobrá. podobnou má Stepix,ale širokosloupek - barva řekl bych identická. Taky MB moc nemusím 4 Vypadá to na rok 1968, ale může to být i překopaná žábrovka třeba...uvidíte při bližším ohledání. Většinou teda bývají stodoly suché, zrovna ted nám tam budou dělat tašky,takže MB vystrkám a s kilem mizím do Tater.
16:10:21
05.08.2011
bezmozekk - zrušená registrace
-> j_j: já z tý stodoly mam docela strach moje erko tam bylo rok a mužu říct že tam hooodně sešlo...jinak z tou kartou si nejsem tak jistej...uvidíme na majiteli jestli s ní bude něco dělat.Když ne tak do něj začnu hučet že jí chci 3 sice 1000 moc nemusim ale jenom kvůli tomu stavu v jakym je bych jí bral všema deseti 1 moc práce na ní neni co se týče plechařiny
16:06:52
05.08.2011
j_j
-> bezmozekk: mám taky věci ve stodole a v pohodě 6 bude mít kartu?
16:03:15
05.08.2011
bezmozekk - zrušená registrace
-> j_j: což to sem narychlo obhlídnul 4 podlahy jako nový všechno natřený tim gumoasfaltem vzadu ty kapsy na ty ramena všechno zdraví,podběhy taky zdraví,předek okolo nádrže a tak všechno zdraví.Prahy jsou zdraví aš na ty rohy jak sou tam blatníky,to jak ve předu tak vzadu je trochu chycený.Ale nic vážnýho.On ten známej je pražák jezdila s tim jeho přítelkyně a teď to chtěli převézt na chalupu.Ale bylo znát že stála v suchu.uvidíme co s ní udělá ta stodola 8
15:26:17
05.08.2011
bezmozekk - zrušená registrace
-> j_j: fakt nevím,nekoukal jsem na to udělal sem narychlo tyhle tři fotky přikurtovat a jeli jsme.Proč ? :D
upraveno 2x, naposled 05.08.2011 16:12:37
15:19:25
05.08.2011
j_j
-> bezmozekk: 1968 ? jinak tvůj kámoš vypadá jako kdyby zasedl dobrmana...
upraveno 1x, naposled 05.08.2011 16:01:30
15:19:12
05.08.2011
bezmozekk - zrušená registrace
a jedeme na jih.Boužel teď bude stát ve stodole 8 příští rok na jaře jí prej čeká renovace,tak uvidíme
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od bezmozekk - zrušená registrace vložen 05.08.2011 15:19:12
15:15:16
05.08.2011
bezmozekk - zrušená registrace
15:13:16
05.08.2011
bezmozekk - zrušená registrace
tak dnes jsem neudělal dá se říct že vůbec nic.Akorát jsme s kámošem dojeli známému do Prahy pro Škodu 1000MB Deluxe.v celku zachovalý stav.motor nádhera,najeto cca 93 000km.rok boužel nevim.15 let stála v Praze v podzemních garážích v suchu a teď jsme ji převezli na jih (okres písek).měla akorát prázdný kola ty sme nafoukali a v pohodě by jí utlačil jeden člověk.brzdila ruční i nožní brzda.tady je pár fotek.jinak bylo na ní docela dost rpachu 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od bezmozekk - zrušená registrace vložen 05.08.2011 15:13:16
11:30:03
05.08.2011
MOLSO
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: + 70% respect lebo to je teraz fotka so zapnutymi svetlami 3 3 3
22:12:30
04.08.2011
steyr
-> darabos: :D aj tu lietali nad mojou hlavou tie svine :D
22:06:46
04.08.2011
Zeke-ten šestý
-> doly120: to je budikama ne? tam nemate ten odpor (nebo co to je zač) jako u novych facek :)
21:54:44
04.08.2011
Marty_pv
-> doly120: tohle dělá nízký budící napětí, než se otevřou diody, pak už se altík budí sám - jak to ale opravit na autě, to netuším
21:53:28
04.08.2011
doly120
-> Voplik: Já taky ne,ale jen mě to tak napadlo :)
21:52:29
04.08.2011
doly120
-> Marty_pv: baterek se tam prostřídalo asi 5, nejmačí je rok,nejstarší 4,a děla to pořád :) V letě je mi to jedno,ale v zimě mě to štve :)
21:48:51
04.08.2011
Marty_pv
-> doly120: po prvním startu už to dobíjí jak má, hádám že budeš mít problém s buzením - jak stará je baterka?
21:46:56
04.08.2011
navajas
Dnes jsem si ho dovezl z lakovny domů6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od navajas vložen 04.08.2011 21:46:56
21:45:31
04.08.2011
Voplik
-> doly120: to mi dělá taky3 neřešim3
21:43:42
04.08.2011
doly120
-> Marty_pv: Dobijí ti to hned od nastartovaní?
Mě právě ne,musím to vytočit,aby dobíjel,a pak dobíjí i na volnoběh.. nevím co stím.. (je fakt že se jedná o fáčko) Altík tam byl starý,pak zanovní,a furt stejné...
21:43:10
04.08.2011
kovinko
-> vhml: som kovinko treba sa naučiť čítať a žeby som mal 2 páry predných svetiel ?
21:41:38
04.08.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> kovinko: ježiš, běž za roh, nafackuj si , a až se vrátíš tak slib že už to hulit nebudeš... to sou kreace
21:38:49
04.08.2011
vhml
-> hovínko: To bude radost mezi kazdy provozem a letistem sloupávat a nalepovat :-D
21:32:34
04.08.2011
castrol
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: len tak malo
21:30:45
04.08.2011
doly120
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: jenom?3
21:21:09
04.08.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> kovinko: +10% RESPEKT !!!199
21:14:23
04.08.2011
Syny
-> kovinko: 3 3 3
21:13:02
04.08.2011
kovinko
-> Radek Retro eLeSo: na zraz rozhodne nie ale len tak v okolí máme letisko a sem tam máme stretko tak tam
21:11:26
04.08.2011
castrol
-> kovinko: pockaj ked to zbada policajt 121
21:10:18
04.08.2011
Radek Retro eLeSo
-> kovinko: pokud na sraz tak k tomu má to auto hoooooodně daleko41 41
21:08:20
04.08.2011
kovinko
-> Nwkt: nejdem s tým jazdiť normálne a niesu streknuté ale je to fólia takže dá sa to dať dole
upraveno 1x, naposled 04.08.2011 21:09:30
21:05:56
04.08.2011
Nwkt
-> kovinko: Jinak v pohodě?
21:04:28
04.08.2011
kovinko
dnes som si zatmavil predné svetlá na felde.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od kovinko vložen 04.08.2011 21:04:28
20:56:11
04.08.2011
castrol
-> darabos: aj ja niekde bude letecky den -> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: 3 3 -> Marty_pv: pekna go 4
20:45:05
04.08.2011
Tomáššš
cca 4hodky rucne upravoval sacie potrubie pre dvojkomorak 1
20:04:55
04.08.2011
Jan Kubíček
tak jsem se po dlouhy době taky k něčemu dokopal, navařeny vyztuhy na podelný ramena , přičný ramena už čekaj hotový ve skříní, ted jen naka ta povrchova uprava
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jan Kubíček vložen 04.08.2011 20:04:55
18:01:09
04.08.2011
Marty_pv
-> Tomaso435: Ne, je nový - teda skoro 3
upraveno 2x, naposled 04.08.2011 18:02:02
17:50:29
04.08.2011
Tomaso435
-> Marty_pv: vypraný v pervolu?
17:47:22
04.08.2011
Marty_pv
A výsledek dnešní práce
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Marty_pv vložen 04.08.2011 17:47:22
17:46:33
04.08.2011
Marty_pv
Jenom pro ilustraci - 16 let starý 55A magneton
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Marty_pv vložen 04.08.2011 17:46:33
17:45:30
04.08.2011
suri
-> Marty_pv: ja som z magnetonom tiež spokojný a pár som ich poskladal , stačí to , aj tak plánujem ak raz bude auto 90a magneton
17:43:39
04.08.2011
Marty_pv
-> suri: nakonec ano, sehnal jsem s MPI motorem (dárce dílů pro 1.4) Magnetona 70A ale s šílenou vůli v ložisku a s drážkama na rotoru skoro na samotnou hřídel 3 takže nakonec šlo všechno cestou nejmenšího odporu a nulových nákladů - rotor můj z 55A, víko s ložiskem taky (obojí je stejný pro 55 i 70), stator + diodový most ze 70ky a druhá polovina obalu taky, to všechno očištěno, nastříkáno a nabarveno - výsledek? 70A altík bez vůle a ještě to pěkně vypadá a dobíjí - volnoběh bez zátěže 13,7 a se světlama 13,3
Bosch jsem zavrhl, nějaký desetiny voltu na volnoběh mi nestojí za altík u kterýho je repas dražší než celý nový magneton
17:41:55
04.08.2011
marek668112
-> suri: tak zober vzduchovku1
17:38:20
04.08.2011
suri
-> darabos: veru , a lietajú nad strechami
17:37:55
04.08.2011
darabos
-> suri: aha, tak mas postarane o zvukovu kulisu 6
Extreme Tyres