skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:41:53
05.08.2011
05.08.2011

alpin
-> Jarda/felda: to bol kedisy nízkoprofiláč ale už vyrástol , viď letokruh
19:40:50
05.08.2011
05.08.2011

castrol
-> Jarda/felda: ved na obrazku 

19:38:11
05.08.2011
05.08.2011

Jarda/felda
-> castrol: a kde teda je ? 

19:23:00
05.08.2011
05.08.2011

castrol
nasadil nizkoprofilac na skusku 

18:59:34
05.08.2011
05.08.2011

suri
a skúšobná
18:57:41
05.08.2011
05.08.2011

suri
dnes toto
16:21:15
05.08.2011
05.08.2011

j_j
-> bezmozekk: tak to je fajn, že je dobrá. podobnou má Stepix,ale širokosloupek - barva řekl bych identická. Taky MB moc nemusím
Vypadá to na rok 1968, ale může to být i překopaná žábrovka třeba...uvidíte při bližším ohledání. Většinou teda bývají stodoly suché, zrovna ted nám tam budou dělat tašky,takže MB vystrkám a s kilem mizím do Tater.
Vypadá to na rok 1968, ale může to být i překopaná žábrovka třeba...uvidíte při bližším ohledání. Většinou teda bývají stodoly suché, zrovna ted nám tam budou dělat tašky,takže MB vystrkám a s kilem mizím do Tater.16:10:21
05.08.2011
05.08.2011

bezmozekk - zrušená registrace
-> j_j: já z tý stodoly mam docela strach moje erko tam bylo rok a mužu říct že tam hooodně sešlo...jinak z tou kartou si nejsem tak jistej...uvidíme na majiteli jestli s ní bude něco dělat.Když ne tak do něj začnu hučet že jí chci
sice 1000 moc nemusim ale jenom kvůli tomu stavu v jakym je bych jí bral všema deseti
moc práce na ní neni co se týče plechařiny
sice 1000 moc nemusim ale jenom kvůli tomu stavu v jakym je bych jí bral všema deseti
moc práce na ní neni co se týče plechařiny16:06:52
05.08.2011
05.08.2011

j_j
-> bezmozekk: mám taky věci ve stodole a v pohodě
bude mít kartu?
bude mít kartu?16:03:15
05.08.2011
05.08.2011

bezmozekk - zrušená registrace
-> j_j: což to sem narychlo obhlídnul
podlahy jako nový všechno natřený tim gumoasfaltem vzadu ty kapsy na ty ramena všechno zdraví,podběhy taky zdraví,předek okolo nádrže a tak všechno zdraví.Prahy jsou zdraví aš na ty rohy jak sou tam blatníky,to jak ve předu tak vzadu je trochu chycený.Ale nic vážnýho.On ten známej je pražák jezdila s tim jeho přítelkyně a teď to chtěli převézt na chalupu.Ale bylo znát že stála v suchu.uvidíme co s ní udělá ta stodola 
podlahy jako nový všechno natřený tim gumoasfaltem vzadu ty kapsy na ty ramena všechno zdraví,podběhy taky zdraví,předek okolo nádrže a tak všechno zdraví.Prahy jsou zdraví aš na ty rohy jak sou tam blatníky,to jak ve předu tak vzadu je trochu chycený.Ale nic vážnýho.On ten známej je pražák jezdila s tim jeho přítelkyně a teď to chtěli převézt na chalupu.Ale bylo znát že stála v suchu.uvidíme co s ní udělá ta stodola 
15:26:17
05.08.2011
05.08.2011

bezmozekk - zrušená registrace
-> j_j: fakt nevím,nekoukal jsem na to udělal sem narychlo tyhle tři fotky přikurtovat a jeli jsme.Proč ? :D
15:19:25
05.08.2011
05.08.2011

j_j
-> bezmozekk: 1968 ? jinak tvůj kámoš vypadá jako kdyby zasedl dobrmana...
15:19:12
05.08.2011
05.08.2011

bezmozekk - zrušená registrace
a jedeme na jih.Boužel teď bude stát ve stodole
příští rok na jaře jí prej čeká renovace,tak uvidíme
příští rok na jaře jí prej čeká renovace,tak uvidíme15:15:16
05.08.2011
05.08.2011

bezmozekk - zrušená registrace
.
15:13:16
05.08.2011
05.08.2011

bezmozekk - zrušená registrace
tak dnes jsem neudělal dá se říct že vůbec nic.Akorát jsme s kámošem dojeli známému do Prahy pro Škodu 1000MB Deluxe.v celku zachovalý stav.motor nádhera,najeto cca 93 000km.rok boužel nevim.15 let stála v Praze v podzemních garážích v suchu a teď jsme ji převezli na jih (okres písek).měla akorát prázdný kola ty sme nafoukali a v pohodě by jí utlačil jeden člověk.brzdila ruční i nožní brzda.tady je pár fotek.jinak bylo na ní docela dost rpachu 

11:30:03
05.08.2011
05.08.2011

MOLSO
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: + 70% respect lebo to je teraz fotka so zapnutymi svetlami


22:12:30
04.08.2011
04.08.2011

steyr
-> darabos: :D aj tu lietali nad mojou hlavou tie svine :D
22:06:46
04.08.2011
04.08.2011

Zeke-ten šestý
-> doly120: to je budikama ne? tam nemate ten odpor (nebo co to je zač) jako u novych facek :)
21:54:44
04.08.2011
04.08.2011

Marty_pv
-> doly120: tohle dělá nízký budící napětí, než se otevřou diody, pak už se altík budí sám - jak to ale opravit na autě, to netuším
21:53:28
04.08.2011
04.08.2011

doly120
-> Voplik: Já taky ne,ale jen mě to tak napadlo :)
21:52:29
04.08.2011
04.08.2011

doly120
-> Marty_pv: baterek se tam prostřídalo asi 5, nejmačí je rok,nejstarší 4,a děla to pořád :) V letě je mi to jedno,ale v zimě mě to štve :)
21:48:51
04.08.2011
04.08.2011

Marty_pv
-> doly120: po prvním startu už to dobíjí jak má, hádám že budeš mít problém s buzením - jak stará je baterka?
21:46:56
04.08.2011
04.08.2011

navajas
Dnes jsem si ho dovezl z lakovny domů

21:45:31
04.08.2011
04.08.2011

Voplik
-> doly120: to mi dělá taky
neřešim
neřešim
21:43:42
04.08.2011
04.08.2011

doly120
-> Marty_pv: Dobijí ti to hned od nastartovaní?
Mě právě ne,musím to vytočit,aby dobíjel,a pak dobíjí i na volnoběh.. nevím co stím.. (je fakt že se jedná o fáčko) Altík tam byl starý,pak zanovní,a furt stejné...
Mě právě ne,musím to vytočit,aby dobíjel,a pak dobíjí i na volnoběh.. nevím co stím.. (je fakt že se jedná o fáčko) Altík tam byl starý,pak zanovní,a furt stejné...
21:43:10
04.08.2011
04.08.2011

kovinko
-> vhml: som kovinko treba sa naučiť čítať a žeby som mal 2 páry predných svetiel ?
21:41:38
04.08.2011
04.08.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> kovinko: ježiš, běž za roh, nafackuj si , a až se vrátíš tak slib že už to hulit nebudeš... to sou kreace
21:38:49
04.08.2011
04.08.2011

vhml
-> hovínko: To bude radost mezi kazdy provozem a letistem sloupávat a nalepovat :-D
21:32:34
04.08.2011
04.08.2011

castrol
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: len tak malo
21:30:45
04.08.2011
04.08.2011

doly120
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: jenom?

21:21:09
04.08.2011
04.08.2011

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> kovinko: +10% RESPEKT !!!

21:14:23
04.08.2011
04.08.2011

Syny
-> kovinko:


21:13:02
04.08.2011
04.08.2011

kovinko
-> Radek Retro eLeSo: na zraz rozhodne nie ale len tak v okolí máme letisko a sem tam máme stretko tak tam
21:11:26
04.08.2011
04.08.2011

castrol
-> kovinko: pockaj ked to zbada policajt 

21:10:18
04.08.2011
04.08.2011

Radek Retro eLeSo
-> kovinko: pokud na sraz tak k tomu má to auto hoooooodně daleko


21:08:20
04.08.2011
04.08.2011

kovinko
-> Nwkt: nejdem s tým jazdiť normálne a niesu streknuté ale je to fólia takže dá sa to dať dole
21:05:56
04.08.2011
04.08.2011

Nwkt
-> kovinko: Jinak v pohodě?
21:04:28
04.08.2011
04.08.2011

kovinko
dnes som si zatmavil predné svetlá na felde.
20:56:11
04.08.2011
04.08.2011

castrol
-> darabos: aj ja niekde bude letecky den -> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček:
-> Marty_pv: pekna go 
-> Marty_pv: pekna go 
20:45:05
04.08.2011
04.08.2011

Tomáššš
cca 4hodky rucne upravoval sacie potrubie pre dvojkomorak 

20:04:55
04.08.2011
04.08.2011

Jan Kubíček
tak jsem se po dlouhy době taky k něčemu dokopal, navařeny vyztuhy na podelný ramena , přičný ramena už čekaj hotový ve skříní, ted jen naka ta povrchova uprava
18:01:09
04.08.2011
04.08.2011

Marty_pv
-> Tomaso435: Ne, je nový - teda skoro 

17:50:29
04.08.2011
04.08.2011

Tomaso435
-> Marty_pv: vypraný v pervolu?
17:47:22
04.08.2011
04.08.2011

Marty_pv
A výsledek dnešní práce
17:46:33
04.08.2011
04.08.2011

Marty_pv
Jenom pro ilustraci - 16 let starý 55A magneton
17:45:30
04.08.2011
04.08.2011

suri
-> Marty_pv: ja som z magnetonom tiež spokojný a pár som ich poskladal , stačí to , aj tak plánujem ak raz bude auto 90a magneton
17:43:39
04.08.2011
04.08.2011

Marty_pv
-> suri: nakonec ano, sehnal jsem s MPI motorem (dárce dílů pro 1.4) Magnetona 70A ale s šílenou vůli v ložisku a s drážkama na rotoru skoro na samotnou hřídel
takže nakonec šlo všechno cestou nejmenšího odporu a nulových nákladů - rotor můj z 55A, víko s ložiskem taky (obojí je stejný pro 55 i 70), stator + diodový most ze 70ky a druhá polovina obalu taky, to všechno očištěno, nastříkáno a nabarveno - výsledek? 70A altík bez vůle a ještě to pěkně vypadá a dobíjí - volnoběh bez zátěže 13,7 a se světlama 13,3
Bosch jsem zavrhl, nějaký desetiny voltu na volnoběh mi nestojí za altík u kterýho je repas dražší než celý nový magneton
takže nakonec šlo všechno cestou nejmenšího odporu a nulových nákladů - rotor můj z 55A, víko s ložiskem taky (obojí je stejný pro 55 i 70), stator + diodový most ze 70ky a druhá polovina obalu taky, to všechno očištěno, nastříkáno a nabarveno - výsledek? 70A altík bez vůle a ještě to pěkně vypadá a dobíjí - volnoběh bez zátěže 13,7 a se světlama 13,3Bosch jsem zavrhl, nějaký desetiny voltu na volnoběh mi nestojí za altík u kterýho je repas dražší než celý nový magneton
17:41:55
04.08.2011
04.08.2011

marek668112
-> suri: tak zober vzduchovku

17:38:20
04.08.2011
04.08.2011

suri
-> darabos: veru , a lietajú nad strechami
17:37:55
04.08.2011
04.08.2011

darabos
-> suri: aha, tak mas postarane o zvukovu kulisu 

