Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 56721 až 56770) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:10:10
07.08.2011
Radek Retro eLeSo
nechal si načmárat pár čar na kapotu1 1 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 07.08.2011 19:10:10
19:09:42
07.08.2011
Pivodak
-> Karlos (WIO46): ono ta fotka je nic moc ale ve zkutečnosti to je akorát pokud se neosvědčí dám tmavší ale místo mi vyhovuje
19:03:48
07.08.2011
Karlos (WIO46)
-> Pivodak: A není to na tomhle místě docela naprd? Blbě je tam vidět a kor bílou ručičku na bílém podkladu.
18:56:31
07.08.2011
Pivodak
Pořád mi v tom autě něco chybělo2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Pivodak vložen 07.08.2011 18:56:31
18:52:03
07.08.2011
suri
-> MOLSO: a ty musíš byť drzý odporovať a nedať si poradiť ... kam tá mládež speje :-D , inak videl som 1,4F z 12 čepami narátanými zprava a nestretlo sa nič ani na štartér ani keď to rozťahovali lebo to akosi neštartovalo
18:51:01
07.08.2011
Bohyn
-> Hurdis: 52 zastávka v bikeronu na kávu a párek v rohliku3
18:44:30
07.08.2011
Hurdis
-> Bohyn: Chlumec?
18:42:45
07.08.2011
MOLSO
-> suri: mladej tatko. menil som tesnenie pod hlavou dotiahol to na 55Nm a samozrejme prišla na nej domov a išiel všetko mocno kontrolovať. Zobral 14ku klúč a že vraj mu išli všetky šróby ešte o 2 otáčky ... volali sme spolu asi trištvrte hodiny a skoro mi stoličku podlomilo keď po všetkých jeho rozumoch zadrel hlášku "neboj to sa časom naučíš ! " .... aspoň už viem po kom to šedé auto tak vyzeralo 3

jo a ešte som zabudol na 120ke musim davať na sacie ventily volu iba 0.15 lebo by inak ventily naražali do piestov ! 3
18:41:17
07.08.2011
Bohyn
Dneska jsem po třech letech projel jednu stopu.Akorát jsme docela dost zmokli6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bohyn vložen 07.08.2011 18:41:17
18:27:19
07.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: ne,u bejvalý firmy jsem tam párkrát jel,jezdíme někam k měcholupům pro věci na 3cx,borec tam má neorigo díly za zlomek ceny
17:55:12
07.08.2011
StepaNoFUN
-> Karlos (WIO46): -> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Není to tak hrozný. ;-) Tejden je na tuhle srandu docela dost, navíc nikoli po práci, ale místo práce. Nic není potřeba vařit, na celým autě jsou asi 3 dolíčky... Jenom prostě je na horních hranách rámu dveří povrchová liška. Přece jenom původní lak, a auto stálo pár let venku než získalo místo v suchý garáži...
17:45:49
07.08.2011
Hurdis
-> David29: Tak mezi D11 (R35) a Dašicemi pozor na bagry, nemám čas na další papírování. 1
17:43:32
07.08.2011
David29
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Jinak tenhle kravál moc nedělá, je na elektrýku
17:43:17
07.08.2011
Hurdis
myschaak AZNP K.Hora 06.08.11 21:13:16 napsal:
→ David29: čestlice?
Jezdíš tam do Terrametu?
17:42:45
07.08.2011
David29
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Čelo a je to desetipaletovka. Je to vyšší a delší
17:39:45
07.08.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Stepan FUN: Tak to máš co dělat. 6

-> David29: Pořád stejná dodávka, akorát má navíc namontovaný kraválgenerátor. 40
17:13:49
07.08.2011
Karlos (WIO46)
-> Stepan FUN: No to vypadá na solidní hurá akci.1
17:12:21
07.08.2011
StepaNoFUN
Včera jsem po asi 2 letech vytáhnul z garáže svojí Š100 a dnes za pomoci Appleho jako předvoje (propadlá STK) s ní přejel cca 25km na dílnu. Zítra by se na ní mělo začít pracovat a do konce týdne by měla bejt v laku. Je potřeba dolakovat cca půl auta, kde je lak ještě původní. Všechny blatníky, přední kapota a přední čelo už v laku jsou. Po neděli STK a v pátek hurá odvézt ženicha s nevěstou. :-)
17:01:49
07.08.2011
Vojtisek
-> Tomaso435: na strouhanku?40
17:00:43
07.08.2011
Tomaso435
-> Vojtisek: právě, proto mám uzký gumy47
17:00:08
07.08.2011
Vojtisek
-> Tomaso435: abys nechytil rohlíkplayding?3
16:58:12
07.08.2011
Tomaso435
-> David29: v kolik budeš v tech dašisích ? já abych se vyhnul případnejm komplikacím z duvody pečiva na vozovce 40 40 40
16:56:34
07.08.2011
David29
Přestěhoval jsem se a zítra hurá do Úžic u Prahy, pak do Prostějova a pak do Dašic u Pardubic...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od David29 vložen 07.08.2011 16:56:34
16:50:33
07.08.2011
peti
-> MOLSO: co sa ti natom nezda?????3 3 3 3 3 3
16:25:17
07.08.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> MOLSO: Co to bylo za kokota?3 3 3
16:07:11
07.08.2011
suri
-> MOLSO: od koho?
15:44:10
07.08.2011
MOLSO
Dnes som dostal super lekciu zo základov údržby škodoviek - liatinová hlava sa doťahuje na 100 Nm, karbec vší silou, do prevodovky ide 3.5 litra oleja a do motora sa nesmie liať viac ako 3,5 lebo vypluje všetky guferá.
13:57:55
07.08.2011
Mr_Kubas
-> alpin: Nešlo ani tak o bordel, ale většinou slyším narážky na "technaře" jaký jsou to prasata apod., ale když se pak podívám na ty rádoby "punkáče", tak už vim, kde na to přišli...
13:43:26
07.08.2011
alpin
-> Mr_Kubas: že punkáči po sebe nechávajú bordel , a taký potom nadávaju na tích čo počúvajú techno... pritom bordel robia asi rovnaký..
13:41:39
07.08.2011
Mr_Kubas
-> alpin 07.08.11 13:19:56: Tím máš na mysli co? Nějak nechápu...
13:28:32
07.08.2011
alpin
13:21:43
07.08.2011
palinator
-> alpin:
čo je to lopárik a portviš?
13:19:56
07.08.2011
alpin
-> Mr_Kubas: a tí čo počúvajú techno so sebou nosia na koncerty lopáriky a portviše ?
13:14:56
07.08.2011
Mr_Kubas
-> Voplik: A pak takovýhle "punkáči" držkujou na lidi, co poslouchají techno... 41
13:05:55
07.08.2011
Voplik
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nez to začlo tak k nám přišla skupinka punkovej kluku a prej co tam delame atd,že se jim nelíbí ze jeden securiták má na ruce Hkáč,sice moc nechapu jak to mohli videt ale ok,měl to nazápěstí,začalo to v 16:00 a už byli zlitý,váleli se na zemi,jeden par si to rozdal na louce,normal mezi lidma,zadnej stres3,to bylo v patek a sobota byla výživnější,punkáčů najednou víc,všichni KO,váleli se po zemi házeli po sobě pivakama,no chcipal sem z nich3 ael co musim uznat tak punkáči jsou nejlepší pogaři,lítaj tam mezi sebou a je jim to jedno

-> palinator: tak tohel byl můj první punkovej koncert,co sem dělal,takovy sem to ale nečekal
12:49:51
07.08.2011
palinator
-> Voplik:
A cos jako čekal?3
12:47:54
07.08.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Voplik: Copak?3
12:46:42
07.08.2011
Voplik
sem se dneska vrátil z punkovýho festivalo Old punx a musim říct že sem fakt netušil jaky jsou lidi prasata9
12:18:53
07.08.2011
castrol
-> poldy: to je ako na sustruhu len tam nemas stop tlacidlo keby ta zacne namotavat 1
12:16:52
07.08.2011
poldy
-> castrol: hej ,nemam sustruh 1 a roztocit ich na aute nemam odvahu
11:30:14
07.08.2011
castrol
-> poldy: lestis rucne ?
11:03:43
07.08.2011
palinator
-> Borin - Král tuzerů:
Ale kdybys to neřešil čelisťovkou, ale dal ke kolu přímo nějakej chlaďák, tak bys byl vážně mástr of haj tech.3
E: akorát nevím, jak bys vyřešil posilovač 1. Asi bys tahal podtlak pusou. 3
upraveno 1x, naposled 07.08.2011 11:04:29
10:31:27
07.08.2011
poldy
Lestim kolecka na feldu ,zatial jeden kus by mohol byt 2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od poldy vložen 07.08.2011 10:31:27
upraveno 1x, naposled 07.08.2011 10:31:47
10:00:05
07.08.2011
T
-> Borin - Král tuzerů: : aha, no lepší než nic...kamarád na tom má právě převodník v zadnim kole "7-mi kvalt" a vyjedeš všechno a všude 5 4
21:59:49
06.08.2011
Borin - Král tuzerů
-> palinator: Hmm zajímavý nápad...píšu si 3 3 3
21:55:05
06.08.2011
palinator
-> Borin - Král tuzerů:
Dáš nějaký převařený čtyřpísty ne?1
21:15:13
06.08.2011
David29
-> myschaak AZNP K.Hora: Ano
21:13:16
06.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> David29: čestlice?
20:47:42
06.08.2011
Borin - Král tuzerů
-> palinator: Přední brzda není, nefungovala by díky použítému odpružení springer...Je jen prošlap dozadu...ale plánuju nějakou čelisťovou na zadek, pokud použiju motor...uvidí se, ale asi to bude porod, vzhledem k tomu, že ráfek je široký 8cm 3 3 3 Ovládání je odlišnější díky dlouhejm vidlím...ale už při první kilometrové jízdě se na to dá zvyknout, jen se to musí trochu víc než obyč kolo "honit" řidítkama 4
19:56:08
06.08.2011
castrol
umyte a navoskovane uz aby bola garage

aj by som bol zabudol bol som v NMnV kuknut motorky
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 06.08.2011 19:56:08
upraveno 1x, naposled 06.08.2011 19:57:44
Extreme Tyres