-> U-Geen: Tady občas předjedu ve směru na JC, auto to ani nepozná. V opačném směru ne, to je na pytel.
Navíc mezi Ohařicemi a Ohavčí stávají obden Jičíňáci s radarem. Vloni v listopadu se tam přede mnou zakously dva kamiony. Polák si myslel, že ve stoupání kolegu dá přes odbočovák a při prvním autě proti si propletli plachty.
To trasa Kopidlno - Poděbrady je horší, tam se měří v podstatě jen kolem Nouzova, zbytek se zdá na top speed, ale každý horizont klame ve výhledu a kdo nezná všechny odbočky na Městec, může bez potíží na každé zabít.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
23:17:03
13.08.2011
13.08.2011

Hurdis
23:03:23
13.08.2011
13.08.2011

OJOUCH
-> U-Geen: Jo ja tam kolikrat taky letel jak sutr ale s tim je ted konec!!!!
23:02:07
13.08.2011
13.08.2011

Syny
-> Hurdis: Ted jsem koukal na odkaz co sem OJUCH dal a je tma videt zatacka za tou sanitkou, tak pokud predjizdel (ac na majakach) a bylo to do zatacky, tak to je dost dobrej exot...
23:01:45
13.08.2011
13.08.2011

U-Geen
-> Hurdis: ja tuhle silnici nemam rad , je to tam neprehledny a jezdi se rychle...
22:58:35
13.08.2011
13.08.2011

Hurdis
-> Syny: Je to ve stoupání, připojovací pruhy, relativně široká silnice, když jeden nepřemýšlí je to hned.
Stejně jako ta nehoda od Dymokur komentovaná zde v Nehodách škodovek tento týden, taky místo, kde lze letěť klidně 200, ale za horizontem nic nevidíš a pokud neznáš cestu, ani Tě nenapadne, že jsou tam kolmé křižovatky.
Stejně jako ta nehoda od Dymokur komentovaná zde v Nehodách škodovek tento týden, taky místo, kde lze letěť klidně 200, ale za horizontem nic nevidíš a pokud neznáš cestu, ani Tě nenapadne, že jsou tam kolmé křižovatky.
22:52:50
13.08.2011
13.08.2011

squalo
-> OJOUCH: to mi je luto, ale musela to byt dobra pecka ked na sanitke urvalo motor a na to m bavore hentak pohlo predok...

22:51:39
13.08.2011
13.08.2011

OJOUCH
-> Syny: kamaradka 25 jeji kamarad 39 je to hrozny kdyz si clovek uvedomi ze staci par vterin a......

22:46:03
13.08.2011
13.08.2011

Hurdis
-> OJOUCH: Jo tohle jsem po echu na CB objížděl. Je mi kamarádky líto.
Poslední dobou je to vůbec na pytel.
Obdobně jsem kličkoval ve středu u Klenic (Hořice), taky smrťák.
Minulý týden jsem objížděl vrtulník u Kratonoh a ještě někde ve středních čechách.
To jen z těch velkých.
V pátek přede mnou borec prorazil kruháč ve Vamberku, v týdnu nějaká čelní pusa u Lučic (Chlumec n/C) zlomená ruka asi, a jedna boční tlačenka v Pce.
Vše o pár chvilek, minut.
Chtělo by to asi příplatek za nebezpečnou práci.
Poslední dobou je to vůbec na pytel.
Obdobně jsem kličkoval ve středu u Klenic (Hořice), taky smrťák.
Minulý týden jsem objížděl vrtulník u Kratonoh a ještě někde ve středních čechách.
To jen z těch velkých.
V pátek přede mnou borec prorazil kruháč ve Vamberku, v týdnu nějaká čelní pusa u Lučic (Chlumec n/C) zlomená ruka asi, a jedna boční tlačenka v Pce.
Vše o pár chvilek, minut.
Chtělo by to asi příplatek za nebezpečnou práci.

22:43:20
13.08.2011
13.08.2011

Syny
-> OJOUCH: To sem cet a neni mi jasny jak se jim to povedlo... Sanitka v protismeru a srazila se s tim bramborem co jel proti... Kolik jim bylo v tom BMW?
22:27:25
13.08.2011
13.08.2011

castrol
-> squalo: asi vedia preco 

22:25:02
13.08.2011
13.08.2011

Tommyk
Já se byl podívat na feldu u lakýry a už má jednu stranu srovnanou a druhou dělal 

22:23:02
13.08.2011
13.08.2011

OJOUCH
Ja jsem dnes zjistil ze jsem prisel o kamaradku!!!!
jicinskozpravy.cz/zpravy/
.../3185--pri-nehode-u-sam
siny-zemreli-na-miste-dva-
lide-ridic-bmw-a-pacient-v
-sanitce-spolujezdkyne-z-o
sobniho-vozu-zemrela-v-nem
ocnici.htm
jicinskozpravy.cz/zpravy/
.../3185--pri-nehode-u-sam
siny-zemreli-na-miste-dva-
lide-ridic-bmw-a-pacient-v
-sanitce-spolujezdkyne-z-o
sobniho-vozu-zemrela-v-nem
ocnici.htm22:22:21
13.08.2011
13.08.2011

squalo
-> castrol: len skoda ze nemozem autom do firmy, myslim ze cez vikendy by som pravidelne nieco a aute robil
22:13:45
13.08.2011
13.08.2011

afro100
-> alpin 13.08.11 22:08:09:


22:13:14
13.08.2011
13.08.2011

castrol
-> squalo: tak to je dobre aspon si to nepucujes zadarmo 

22:12:22
13.08.2011
13.08.2011

squalo
-> alpin 13.08.11 22:08:09: 
-> castrol: no a este to mam aj zaplatene

-> castrol: no a este to mam aj zaplatene

22:09:35
13.08.2011
13.08.2011

castrol
-> alpin: ani to nie maju to vsetko spocitane
22:08:38
13.08.2011
13.08.2011

squalo
-> afro100: no taky umyvaci pult by som v garazi teda bral... Ostatny vercajk mam v garage 

22:08:09
13.08.2011
13.08.2011

alpin
-> castrol: ty si môžeš v práci pichnúť klistír keď ťa niečo serie
22:06:39
13.08.2011
13.08.2011

castrol
-> squalo: skoda ze ja v praci nemozem nic nieje kde 
-> alpin: no a ale ked ma moznost ja taku nemam

-> alpin: no a ale ked ma moznost ja taku nemam
22:05:56
13.08.2011
13.08.2011

alpin
-> castrol: čo to má domov ťahať ? 

22:05:50
13.08.2011
13.08.2011

afro100
-> squalo: neviem ako ty ale ja mam naradicko k dispozicii furt :D
22:05:49
13.08.2011
13.08.2011

Placko
prišiel nato že náš spotrebák má chlaďáky 

22:04:07
13.08.2011
13.08.2011

squalo
-> castrol: no ja robim udrzbara (elektrikar, obcas mechanik) mam k dispozicii umyvaci pult a veskere naradicko 

22:01:30
13.08.2011
13.08.2011

castrol
-> squalo: ved si v praci 

22:00:47
13.08.2011
13.08.2011

squalo
Dnes som vymenil na JAWAhe podlozky pod pruzinkami na spojke za hrubsie lebo smykala... A pred chvilou som docistil treti rezervny suchy 5Q 

21:50:38
13.08.2011
13.08.2011

VeTeV
-> Hurdis: je jen skoda, ze se srouby utahuji a moznosti jsou cim dal mensi - neumim si predstavit jak se to delo v prostredi vekslaku, kdyz vim jak to vypadalo mezi beznym delnym lidem 

21:14:37
13.08.2011
13.08.2011

Hurdis
-> VeTeV: Vždyť povídám, ideální transakce. Tak se děje všechno a všude (vyjma běžného maloobchodu). Jen se na to musí vyrábět zákonem požadované papíry.
Mimochodem, minulý týden jsem umíral smíchy, když mi náměstek ředitele jedné velké společnosti a dlouholetý známý z branže v hospodě vyprávěl, že chystají celorepublikový sraz bývalých veksláků.
Ty historky jsou vždycky k sežrání, zdaleka ne tak akční jako z Bony a klid, ale člověk lituje, že i když zažil na základce obraz s Husákem, nedostal věkově šanci se zapojit.

Mimochodem, minulý týden jsem umíral smíchy, když mi náměstek ředitele jedné velké společnosti a dlouholetý známý z branže v hospodě vyprávěl, že chystají celorepublikový sraz bývalých veksláků.
Ty historky jsou vždycky k sežrání, zdaleka ne tak akční jako z Bony a klid, ale člověk lituje, že i když zažil na základce obraz s Husákem, nedostal věkově šanci se zapojit.

20:57:29
13.08.2011
13.08.2011

VeTeV
-> Hurdis: pazourkovy obchod
ber to tak ze muj chlebodarce nezchudnul a jemu to udelalo radost. rozsiril jsem mu obzory na nejakou dobu gratis a zaroven on mel cosi navic, co bych ja rad... zadna korupce - vypomoc bliznimu svemu 
ber to tak ze muj chlebodarce nezchudnul a jemu to udelalo radost. rozsiril jsem mu obzory na nejakou dobu gratis a zaroven on mel cosi navic, co bych ja rad... zadna korupce - vypomoc bliznimu svemu 
20:51:01
13.08.2011
13.08.2011

Hurdis
-> VeTeV: Tak jasné, já tomu říkám "pazourkový obchod". Ideální transakce jak pro chudé, tak i pro magnáty. Jen od určitého postu je to prý korupce.
20:47:33
13.08.2011
13.08.2011

David29
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Jo. Pak na mě spad uvnitř trám, když jsem byl uvnitř s VD od profíků-)
20:43:10
13.08.2011
13.08.2011

Tomáššš
-> MOLSO: 
-> suri: co uz muselo sa to spravit !
-> j_j: snad nabuduce

-> suri: co uz muselo sa to spravit !
-> j_j: snad nabuduce
20:42:19
13.08.2011
13.08.2011

VeTeV
-> Hurdis: no todle bylo vicemene za usmev, tak jsem se s tim nejak netrapil... znas to, ty pomuzes s timto, on s timto ... jinak bych se na to vysral

20:42:02
13.08.2011
13.08.2011

MOLSO
-> suri: ked on ma zatuhnuty vypustak a musi povolit 18 srobov a pomaly dat dole vanu a z nej vyliat olej


20:41:25
13.08.2011
13.08.2011

j_j
-> Tomáššš: škoda, že to neklaplo 

20:40:57
13.08.2011
13.08.2011

suri
-> Tomáššš: ty už to pretesňuješ pomali raz za pol rok ako ja
20:40:05
13.08.2011
13.08.2011

Tomáššš
výmena oleja po 4000km
a pretesnenie vani ...
a pretesnenie vani ...20:34:29
13.08.2011
13.08.2011

Hurdis
-> VeTeV: Proto se ptám, jako matroš na takový dvorek (no offence) docela drahá sranda.
Ačkoliv ACO-drain je drahý kamkoliv.
Ačkoliv ACO-drain je drahý kamkoliv.
20:25:07
13.08.2011
13.08.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> David29 13.08.11 19:02:57: A ty seš ten vlevo? :) www.pozary.cz/storage/...
/obr4e4681520b213.jpg
20:24:44
13.08.2011
13.08.2011

VeTeV
-> Hurdis: jj - podarilo se to poplasit levneji jako prebytek od znameho...byl tam puvodne betonovej zlabek, kterej pravidelne popraskal, tak jsem to vyresil takto
20:24:15
13.08.2011
13.08.2011

Hurdis
-> VeTeV: ACO?
20:16:45
13.08.2011
13.08.2011

VeTeV
polozil 8m tohodle
20:08:39
13.08.2011
13.08.2011

j_j
-> Tomaso435: jsem rád, že jsem doma
po 50 km jsme hned píchli - nebo spíš stářím prasklo PZ kolo - foto přidám až najdu šlahoun, jinak to šlapalo bezvadně 
po 50 km jsme hned píchli - nebo spíš stářím prasklo PZ kolo - foto přidám až najdu šlahoun, jinak to šlapalo bezvadně 
20:06:20
13.08.2011
13.08.2011

Tomaso435
-> j_j: takže to jelo ? :-D vidiš a ty sis vez druhou handrtku v kufru 

20:01:25
13.08.2011
13.08.2011

j_j
ujel 550km v kile z Tater 

19:54:35
13.08.2011
13.08.2011

4dams
-> darklord: ok, pockaj 3 dni
19:44:12
13.08.2011
13.08.2011

Borin - Král tuzerů
-> David29: Ajveco


19:29:33
13.08.2011
13.08.2011

darklord
-> 4dams: tak to nechaj stvrdnut, pekne zabal a adresu ti poslem do SZ 

19:20:27
13.08.2011
13.08.2011

4dams
zase som niečo striekal
19:09:28
13.08.2011
13.08.2011

bibendum30
Dojel jsem princeznu opláchnout vysát prach,ošetřil ji nějaké oděrky

