Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 56321 až 56370) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
22:01:50
14.08.2011
Arnold
konecne opraveno koleno u nadrze umyte kapsy v motoru zkontrolovany desticky a mensi projizdka 5
22:00:18
14.08.2011
alpin
-> Discovera: tlakové čidlo máš jaké ? resp. z čoho ?
21:59:52
14.08.2011
4dams
-> Discovera: dobry napad s tymi uchytmi, mam takych kopec doma, asi to tiez tak spravim
21:59:03
14.08.2011
Enggik
Začal s výměnou motoru. Původní se (trochu mým dočiněním 170), kousnul na klice, Takže dočasně a narychlo dojde na zástavbu 136ky.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Enggik vložen 14.08.2011 21:59:03
21:56:40
14.08.2011
Discovera
-> Nwkt: Áno....předevčírem jsem to tu řešil 1 a nakonec sem vzal jen ten závitník a šup tam s ním.....kdyby něco zavařím to...
21:55:29
14.08.2011
Discovera
a aby mě ty posraný trubky nelezly kam nemají tak malá chuťovka nerez vrut aaa?...1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Discovera vložen 14.08.2011 21:55:29
21:54:50
14.08.2011
Discovera
a dnes....kua toje drbačka...už nikdy více nový most s roštem, podlahou origo2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Discovera vložen 14.08.2011 21:54:50
21:54:25
14.08.2011
Nwkt
-> Discovera: Zajímavý, na teplotu?
21:53:32
14.08.2011
Discovera
21:53:14
14.08.2011
Discovera
Tož včera 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Discovera vložen 14.08.2011 21:53:14
21:26:04
14.08.2011
Karlos (WIO46)
-> darklord: Ano. Obé uprostřed.
21:19:54
14.08.2011
darklord
-> minno: no lenze oni hranate su dva druhy nie? Jedny ala stovka a druhe ala rapid, to maju obidva hranate rovnaku dieru pre nahon?
21:19:20
14.08.2011
Bohyn
-> minno: jo tak přesněji řečeno4
21:17:33
14.08.2011
minno
-> Bohyn 14.08.11 20:57:52: teda oproti hranatým budíkom, nie "rapiďáckym".
20:59:23
14.08.2011
Bohyn
Bohyn 14.08.11 20:57:52 napsal:
Namontoval jsem jiné budíky, jen mi dalo chvilku nadávání než jsem
přišel na to, že musím náhon táhnout vedlejší dírou v kastli oproti
rapidáckým budíkům3
Ještě foto
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bohyn vložen 14.08.2011 20:59:23
20:58:02
14.08.2011
Vitek
-> J3STER: je to na 100% to co se dávalo do erek4
20:57:52
14.08.2011
Bohyn
Namontoval jsem jiné budíky, jen mi dalo chvilku nadávání než jsem přišel na to, že musím náhon táhnout vedlejší dírou v kastli oproti rapidáckým budíkům3
20:55:58
14.08.2011
castrol
-> alpin: ja moc noviny necitam 1
20:52:45
14.08.2011
Jarda/felda
-> darklord: mě v autolakách dával nějakej "silikon" od BODY a drží fest
20:47:11
14.08.2011
alpin
-> castrol: len ja , pamela a stránka 28
20:46:09
14.08.2011
castrol
-> alpin: co si myslis ze som bol na rande sam 3
20:42:56
14.08.2011
alpin
-> castrol: aj si nejaku zbalevu ?
20:40:51
14.08.2011
castrol
-> minno: slusna praca na kufri 4


ja som bol na randevu
19:55:44
14.08.2011
Matt-110Rten druhej
Já jsem dneska potkal Aldu když jel testovat RS, škoda že jsem se v praci zdržel a nestihl jsem vidět tu nadheru v akci, ale jinak je to nadherny, užasná prace 4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matt-110Rten druhej vložen 14.08.2011 19:55:44
19:51:20
14.08.2011
J3STER
-> minno: Díky. To bude světýlko co se dávalo do kufru u erek.4
19:48:02
14.08.2011
squalo
Dnes som bol na Jawe s kamosmi u bratov cechov v obci Seninka omrknut Prve Valašske Muzeum, ma tam vela zaujmavych Jawiek aj dake dobove veci, pekny vylet zaujmave kusky, len by to chcelo trochu zapracovat na priestoroch lebo to tam je dost tesne a z vela motoriek som hovno videl... Zajtra pridam galerku 1
19:44:47
14.08.2011
Tommyk
-> minno: mas to krasny :)
19:43:47
14.08.2011
palinator
-> minno:
To máš pravdu, zaujme to - vypadá to jako Grafit edition.
19:42:28
14.08.2011
minno
-> palinator: vo farbe auta som to mal doteraz a to sa mi nepáči. Chcel som to v čiernej. To mi príde luxusnejšie, lepšie na tom vyniknú detaily a nevyzerá to tak "plechovo".
19:40:31
14.08.2011
minno
-> J3STER 14.08.11 19:28:36: to neviem aké sa dávali do eriek :-) mrkni na detail skoda120.inetbox.sk/!img/ .../20.jpg
19:36:16
14.08.2011
palinator
-> minno:
Proč jsi to nedal do šedý (do barvy auta)?
upraveno 1x, naposled 14.08.2011 19:36:47
19:32:24
14.08.2011
minno
-> sep: ten matný Alkyton schne výborne. Schlo mi to "za štetcom", do hodiny od natretia je to na dotyk suché. A vyzerá to dobre aj keď je to natreté štetcom, čmuhy skoro nevidno. Lesklé alkytony sú na tom so schnutím o niečo horšie, ale vždy mi to do 24 hodín na dotyk uschlo. Tvrdne to potom samozrejme ešte niekoľko dní.
-> darklord: Ja by som to prilepil tým spomínaným Dinitrol 410 UV. Je to v podstate také lepidlo, ktorému ostáva po vyschnutí pekná pružnosť.
upraveno 1x, naposled 14.08.2011 19:33:30
19:31:41
14.08.2011
VeTeV
-> sep: tak osobně bych tam nic 14 dní nedával a nechal vyschnout...
19:30:08
14.08.2011
sep
-> VeTeV: :vole:-) si vem ze neco natru,po pul roce vyjedu a zustane mi to na prstech.-)
19:29:04
14.08.2011
VeTeV
-> sep: tak není no... každopádně, ty nikam nejezdíš, tak to máš šumák 4
19:28:36
14.08.2011
J3STER
-> minno: Není to náhodou to samé co se kdysi dávalo do erek? Zajímá mě detaelní foto. Díky.

EDIT: To mám taky žárovku kterou našroubuješ do lampičky - svítí, našroubuješ do prdele - nesvítí. 3
upraveno 1x, naposled 14.08.2011 19:35:38
19:27:12
14.08.2011
darklord
-> minno: nahodou nevies cim je vhodne lepit vystuhy na kapote? Mam jednu funglovku nezalepenu...
19:26:52
14.08.2011
sep
-> minno: :jak dlouho cca ten alkyton schnul?Vypada to vyborne ale obcas nekdo rika ze ani po tydnu to neni uplne suche....
19:26:20
14.08.2011
minno
-> J3STER: otočíš a svieti, otočíš nazad a zhasne :D
19:25:35
14.08.2011
minno
-> suri: kúpil som konečne tunajšími uznávanými lakovačmi odporúčaný Dinitrol 410UV.
19:24:30
14.08.2011
J3STER
-> minno: Hoj, co to máš za světýlko v kufru?4
19:22:56
14.08.2011
suri
-> minno: aký máš karosársky tmel?
19:21:17
14.08.2011
minno
Dnes som po týždni práce po večeroch dokončil tak povediac rekonštrukciu kufra :-) Konečne to vyzerá podľa mojich predstáv. Kufor bol dohúkaný ešte od vyvárky / lakovačky auta. Neobrúsené zvary menených vŕškov podbehov, odlúpujúci sa plastizol a lak, no proste fuj bleee. Komplet vybrúsené (ale nie všade na kov, len tam kde to bolo potrebné), obrúsené, oškrabané, niektoré špáry nanovo vytmelené karosárskym tmelom, na to penetrátor + 2x matný alkyton.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od minno vložen 14.08.2011 19:21:17
19:08:42
14.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
tak jsem na žlutý gls vyměnil spojkovej váleček,palivoměr a naskládal plnej kufr dílů a vercajku....zejtra odjezd směr slovakia a pak hungársko)
včera výměna oleje na funu a fóbii
16:17:59
14.08.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> LiMaK - 742 forever: Akolik si řekne na hodinu? Misku piškotů a flašu s dudlíkem? 1
13:33:46
14.08.2011
LiMaK - 742 forever
vlastne uz vcera, ale pomahal sem tomuto profikovi s lepenim folii :-D
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od LiMaK - 742 forever vložen 14.08.2011 13:33:46
00:09:23
14.08.2011
suri
Dnes som si natieral posteľ a teraz som sa vrátil z chaty zo Zvolena z výletu
23:26:22
13.08.2011
OJOUCH
-> Pavel P..: jo jo jo take jsem tam byl (cca pred rokem) udelal jsem si vylet na sve jawe 250! Je to tam oúpravdu hezky!!!156
23:21:10
13.08.2011
Pavel P..
Byl jsem se dneska podivat v Jawa Muzeu v Rabakově u pana Miclíka... má to tam opravdu pěkný a spoustu hezkých a zajímavých motorek a dobových cedulí, plechovek apod... ještě to tam dodělává ale i tak pěkná sbírka... doporučuji si udělat výlet4 4
23:20:07
13.08.2011
U-Geen
-> Hurdis: jj tam je to taky prima... neprehledny zatacky a mirny horizonty, navic na to mam nepeknou vzpominku, byl jsem "hlavni" svedek bouracky, auto prede mnou vylitlo ze silnice, trubka ze zabradli na mostku projela autem a dal brichem spolujezdkyne...
Extreme Tyres