
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:28:15
15.08.2011
15.08.2011

Bucin
-> Klubko_: na ten chci 

21:28:09
15.08.2011
15.08.2011

alpin
-> castrol: tak možno idú do pekla , šak tam je teplo - strechu netreba
21:25:42
15.08.2011
15.08.2011

castrol
-> alpin: ale preco kabria 

21:25:00
15.08.2011
15.08.2011

Klubko_
jak pise castrol, vsechny vyblednuty, takze corkou bych si nepomohl.
Ten kolotoc uz neco pamatoval. Ale smat jsem se musel, kdyz jsem to uvidel.
Ten kolotoc uz neco pamatoval. Ale smat jsem se musel, kdyz jsem to uvidel.21:24:21
15.08.2011
15.08.2011

alpin
-> castrol: to je obraz odlietania škodoviek do neba
21:21:28
15.08.2011
15.08.2011

profman
-> Klubko_: paráda :D
21:19:51
15.08.2011
15.08.2011

castrol
-> Klubko_: vsetky vyblednute coo ?

21:19:37
15.08.2011
15.08.2011

Nwkt
-> Klubko_: Tak sis nakrad do zásoby? 

21:18:48
15.08.2011
15.08.2011

Tomaso435
-> Klubko_: 

21:17:51
15.08.2011
15.08.2011

Klubko_
vcera jsem byli na pouti a hle co neuniklo memu oku 

21:11:54
15.08.2011
15.08.2011

Tommyk
Ja udelal malou spionaz v lakovne
vic u auta 
vic u auta 
20:21:44
15.08.2011
15.08.2011

castrol
-> suri: kedy bide karta

19:27:09
15.08.2011
15.08.2011

suri
dnes sa trošku poriadili autá vo vozovom parku a trošku boli previezť
19:18:58
15.08.2011
15.08.2011

castrol
cPetan 15.08.11 14:26:45 napsal:
→ Jozka: už dlouho jsem neviděl klasickýho oranžovýho,
túry bestie jsme měli vždycky ve studnichod do lesa po dazde je ich tam plna prdel
→ Jozka: už dlouho jsem neviděl klasickýho oranžovýho,
túry bestie jsme měli vždycky ve studnichod do lesa po dazde je ich tam plna prdel

16:54:59
15.08.2011
15.08.2011

sep
-> Jozka 15.08.11 11:38:03: :jak tenhle narostl?přesně tohohle hajzla jsem tahal u babky ze sklepa,kdyby se zapřel asi by mě přetáhl:-),byl jako srolovaná ponožka,nikdy jsem takovou velikost a barvu předtím neviděl.
16:49:49
15.08.2011
15.08.2011

U-Geen
-> Klubko_: jo, taky jsou kulaty :)
16:42:29
15.08.2011
15.08.2011

Klubko_
-> U-Geen, Radek Retro eLeSo: njn, jsou si dost podobny. www.volksforum.com/albums
/.../Pacman.JPG
www.tuning-in.cz/pictures /s-Alu%2015-2.jpg
www.tuning-in.cz/pictures /s-Alu%2015-2.jpg
16:37:33
15.08.2011
15.08.2011

Radek Retro eLeSo
-> U-Geen 15.08.11 16:36:20: ještě s dodatkem Radinox

16:36:20
15.08.2011
15.08.2011

U-Geen
-> Klubko_: Schmidt TH Line
16:35:27
15.08.2011
15.08.2011

Klubko_
-> Radek Retro eLeSo: hmm, Ronal Turbo.Jednou jsem je mel pujceny na skodarnu a vypadala peckove!
15:04:34
15.08.2011
15.08.2011

Jozka
-> Jarda/felda: To bych posolil spíš sebe.. oni vegetili většinou na stropě, některý též na zdi.. Mám lepší metodu, napichuju je za to jejich "očko" na nerezovej svařovací drát - jednak se přitom krásně kroutěj, druhak za pár dní parádně vyschnou. Předchozí metoda, kdy jsem je topil v použitým oleji, taky nebyla špatná, ale krom toho, že výsledek děsně smrděl, tak jsem nevěděl, jak s tou směsí pak naložit
.
.14:48:10
15.08.2011
15.08.2011

Jarda/felda
-> Jozka: měl si ho posolit


14:43:02
15.08.2011
15.08.2011

Jozka
-> cPetan: Tak to je možný, studniční varianta.. Fotka je to ze sklípka za garáží, určenýho původně na jablka, kterej ale funguje víceméně jako studna..
14:26:45
15.08.2011
15.08.2011

cPetan
-> Jozka: už dlouho jsem neviděl klasickýho oranžovýho, túry bestie jsme měli vždycky ve studni
11:51:23
15.08.2011
15.08.2011

Jozka
-> Don_pepe: Ha, to mě nenapadlo
. Předtím jsem viděl jen ty obvyklý skořicový, nebo (v lese) černý, u těhle je hnědá i černá světlejší.. Asi mimikry dle kropenatého betonu ve sklepě..
. Předtím jsem viděl jen ty obvyklý skořicový, nebo (v lese) černý, u těhle je hnědá i černá světlejší.. Asi mimikry dle kropenatého betonu ve sklepě..11:40:31
15.08.2011
15.08.2011

Don_pepe
-> Jozka: Zjevně kombinace "španělského plže" a "amerického brouka"

11:38:03
15.08.2011
15.08.2011

Jozka
A během akce objevil zajímavou barevnou mutaci "španělského" plže..
11:32:09
15.08.2011
15.08.2011

Jozka
Překonfiguroval jsem "vozidla", aby se na nich dalo zapracovat.. zároveň by to skoro šlo i do "podělali" - takhle to mělo být už 24.07. před dovolenou, ne týden po ní..
08:50:38
15.08.2011
15.08.2011

Joki
Připravoval jsem Feldu na lak, najezdil nějakých pár kiláků Puntem a jen tak jsem si vyfotil oktáfku - včera večer 

06:50:03
15.08.2011
15.08.2011

darkstar93 - zrušená registrace
asi pred trištvrte hodinou vymenil koleso. nakolko asi nejakému susedovi vadilo. tak bolo komplet sfuknute...
00:00:23
15.08.2011
15.08.2011

Discovera
-> alpin: www.autofam.cz/product.ph
p?id=8699
23:26:36
14.08.2011
14.08.2011

ThorfinnSVK
-> Nwkt: bordel zo starého tesnenia :)
23:07:40
14.08.2011
14.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Nwkt: Zblitkove chlazeni motoru


23:06:45
14.08.2011
14.08.2011

Nwkt
-> ThorfinnSVK: Fuj, od čeho to tam máš zasyflený?
23:06:07
14.08.2011
14.08.2011

Star LC20
-> Pavel P..:
dost dobrý!
dost dobrý!23:05:31
14.08.2011
14.08.2011

ThorfinnSVK
výmena vodnej pumpy :) v starej asi praskol symering tak stará von a zánovná s kamošovej zošrotovanej rapidky dnu :)
23:04:58
14.08.2011
14.08.2011

Pavel P..
Potkal jsem dneska J3STERa.... vočumoval mi kůlnu s dílama, tak jsem si ho musel vyfotit, kdyby něco zmizelo


23:02:44
14.08.2011
14.08.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: naživo ještě lepší
-> FORM: jo jo nepleteš se,sice kopie ale paráda,hodně to tomu prospělo,blatníky vepředu víc vyřezaný,zadní nárazník má zahlazenej prolis na kouly
-> VeTeV: víc už to neklesne neboj,je to jak motokára

-> FORM: jo jo nepleteš se,sice kopie ale paráda,hodně to tomu prospělo,blatníky vepředu víc vyřezaný,zadní nárazník má zahlazenej prolis na kouly

-> VeTeV: víc už to neklesne neboj,je to jak motokára

22:59:04
14.08.2011
14.08.2011

VeTeV
-> Radek Retro eLeSo: ten tam dat dva pytle cementu, tak musi jit pesky 

22:57:55
14.08.2011
14.08.2011

FORM - zlomená ojnice
-> Radek Retro eLeSo: Tož vypadá to pěkně, ale jezdit bych s tím nechtěl :-D Mimochodem pokud dobře vidím, má na tom prahy, lemy a zadní nárazník z FUNa?
22:57:54
14.08.2011
14.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> David29: Jeho vec jak se citi

22:57:06
14.08.2011
14.08.2011

škodec
-> Radek Retro eLeSo: to je kráasa
22:56:27
14.08.2011
14.08.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: juj nadhera
22:55:41
14.08.2011
14.08.2011

David29
-> Radek Retro eLeSo: Víš co ti napíše bláznivej TechWebař? Vy jste ženy?


22:55:39
14.08.2011
14.08.2011

Radek Retro eLeSo
jinak dal ližinu a má to 2cm!!!!!!!!!!!!!!! od země
mazec neskutečnej a sledovat jeho kličkování ve zpětnym je síla
mazec neskutečnej a sledovat jeho kličkování ve zpětnym je síla

22:54:01
14.08.2011
14.08.2011

Radek Retro eLeSo
měl sem doma od pátku do dneška Němce na návštěvě,v sobotu sme byli na finále TC a pak řádně zapařily jak se patří


22:31:13
14.08.2011
14.08.2011

luděk zajíček - zrušená registrace
foto 3
22:30:23
14.08.2011
14.08.2011

luděk zajíček - zrušená registrace
foto2
22:29:23
14.08.2011
14.08.2011

luděk zajíček - zrušená registrace
Dnes umyto a naleštěno, nahozené chrom límce, a sraz s kamarádem.
22:29:11
14.08.2011
14.08.2011

StepaNoFUN
Doskládal kilo... :-) Více u auta...
