Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 56221 až 56270) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:20:24
16.08.2011
MOLSO
-> Matulo: este sa mu nepaci dopice mohol som ti to pribodovat ako mogonovi 3 3
21:18:45
16.08.2011
alpin
-> Matulo: galbaveho zvary ?3
21:18:27
16.08.2011
castrol
-> Matulo: na ale mas tam vysokopevnostne zvary 1
21:17:30
16.08.2011
Maťulo
Nazdag! 1
Ja som neska bruseu galbave zvary na pozdlznych ramenach... Celkom zdlhava robota dopč...3
21:17:15
16.08.2011
castrol
-> alpin: netreba nadstavitelna sedacka 1 -> Edisek: nie ale obcas ho treba -> Nwkt: tak tak a stierace su slabe 1
21:14:00
16.08.2011
Nwkt
-> Edisek: To je na chodce, blbě se ty cáry masa dolujou z masky
21:13:04
16.08.2011
Edisek
-> castrol: niečo vážne ?
21:11:06
16.08.2011
alpin
-> castrol: a vankúš pod riť 1
21:10:28
16.08.2011
castrol
vydupal som si ram na sanitku 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 16.08.2011 21:10:28
20:52:50
16.08.2011
VeTeV
jsem jen mala rybka v mori zdejsich stavebniku - vyndany 4 radiatory, vyzdena a zastukovana zed po drzakach a pripraveny 4 nove na zpetnou montaz - cekam az vyschne stuk... mezitim musim prepojit vyvody od kotle, neb uzasni topenari zapojili vytapeni prostrednictvim zpatecky 8
20:29:12
16.08.2011
4FELDA4 - zrušená registrace
Dnes som rozoberal felíciové sanie a v sacich trumpetách bolo nahromadené 1cm vrstva oleja
20:25:12
16.08.2011
castrol
-> suri: a kde potom bude karta na FK?-> Arnold: a na fb ze nema tamto hento a pritom sa ide ozrat 1
18:47:28
16.08.2011
suri
-> Jarda/felda: proč? toto je zadarmo a vzadu zapalovač chcem takže čo , záslepky jesto tiež
18:46:16
16.08.2011
Jarda/felda
-> suri 16.08.11 16:49:57: nebylo by lepší použít zásuvku z fábky / okty s víčkem ?
17:00:28
16.08.2011
Tomáššš
alpin 16.08.11 16:51:03 napsal:
ja som dnes sledoval kolegu pri oprave kosačky.. 3
ja ze robi geometriu ... 3
16:59:14
16.08.2011
suri
-> Tommyk: to nie je moje , ja zásuvku nemám
16:58:45
16.08.2011
Tommyk
-> suri: koukám že nezahálíš :-)
16:57:50
16.08.2011
squalo
-> alpin: nerobil geometriu? že by mu ťahala do strany? 3
16:56:29
16.08.2011
alpin
-> squalo: dačo s pojazdom ale keď som to zbadal... konec3
16:55:29
16.08.2011
squalo
-> alpin: menil olej v motore?47
16:54:42
16.08.2011
marek668112
-> alpin: 3 3 3
16:51:03
16.08.2011
alpin
ja som dnes sledoval kolegu pri oprave kosačky.. 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od alpin vložen 16.08.2011 16:51:03
16:50:31
16.08.2011
suri
16:49:57
16.08.2011
suri
dnešné
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 16.08.2011 16:49:57
12:41:29
16.08.2011
Arnold
-> palinator: diky 5 1
12:40:07
16.08.2011
palinator
-> Arnold 16.08.11 12:01:51:
To je sjandy.3 Jinak všechno nejlepší.
12:39:27
16.08.2011
Arnold
-> suri: diky :-)) vsiml jsem si 4
12:32:06
16.08.2011
suri
-> Arnold: tak už máš aj na facebooku
12:30:12
16.08.2011
Arnold
-> suri: aspon neco 1 6
12:28:31
16.08.2011
suri
-> Arnold: máme stejný deň
12:28:05
16.08.2011
Arnold
-> suri: tak vidis ani neviim akle prani jeste nikoho nezabilo 1 4
12:26:03
16.08.2011
suri
-> Arnold: už je to mesiac odvtedy
12:25:30
16.08.2011
Arnold
-> suri: nevadi 3 3 ja to beru automaticky 1
12:20:34
16.08.2011
suri
-> Arnold: ale ja nemám dnes :-D ale dík a podobne
upraveno 1x, naposled 16.08.2011 12:20:42
12:20:03
16.08.2011
Arnold
-> suri: tak to vsechno nejlepsi 4 6
12:17:15
16.08.2011
suri
-> Arnold: toľko koľko tebe dnes
12:15:54
16.08.2011
Arnold
-> suri: kolik ze ti je vlastne?? 6
12:13:31
16.08.2011
suri
-> Arnold: už som zapíjal , slaviť nie je čo
12:11:50
16.08.2011
Arnold
-> suri: taky slavis?? nebo ze to zapijis decetne?? 6
12:11:05
16.08.2011
suri
-> Arnold: hej to ako ja
12:10:44
16.08.2011
Arnold
-> suri: no decentne jeen aby se nereklo 3 3 3
12:09:30
16.08.2011
suri
-> Arnold: decentne prej
12:01:51
16.08.2011
Arnold
jeste nic jenmam v planu trochu zapit moje 18tiny 3 3 3 3 decentne 1 1 1 kdo chce mutze se stavit 3 ps:chlast sebou 1 3
09:48:14
16.08.2011
Jozka
-> sep 15.08.11 16:54:59: 3. Největší chlapák měl v nahrbený pozici 8 cm, takže "za pochodu" by měl tak nějak přes 10..
09:20:05
16.08.2011
suri
-> castrol: ja nemyslím , až raz budem mať vlastné tak možno karta bude , ale nie tu
00:03:42
16.08.2011
castrol
-> suri: no ako myslis
23:37:10
15.08.2011
suri
-> castrol: auto je na jazdenie nie na ukazovanie ,a moje nie je
23:36:29
15.08.2011
castrol
-> suri: a preco ?
23:33:26
15.08.2011
suri
-> castrol: nebude
21:34:42
15.08.2011
palinator
-> Klubko_:
Ses měl šátoráka zeptat, jestli nemaj náhradní.3
Extreme Tyres