Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 56171 až 56220) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:27:22
17.08.2011
Hurdis
-> VeTeV: To vím taky, pozdě.
21:20:00
17.08.2011
VeTeV
-> Hurdis: jo tak .-) nebrat - cerna je dobra....
21:18:37
17.08.2011
Hurdis
-> VeTeV: To byla sebekritika woe. 6
Já budu chodit na jámě a ukazovat nad hlavu jako Kolja, "naš krasny".
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 21:19:47
21:15:43
17.08.2011
VeTeV
-> Hurdis: nacerveno? bejvalalo - mam to uz davno cerny - to cerveny nikdy nevyjelo :-)
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 21:15:55
21:12:51
17.08.2011
Hurdis
-> VeTeV: Přece pro ten pocit :-). Navíc když to jako ko*ot natřeš na červeno, hmmm.
21:09:30
17.08.2011
VeTeV
-> Hurdis: taky sem tma zadny vyztuhy nedaval . k cemu?
21:08:00
17.08.2011
Pavel P..
-> Hurdis: 1 1

výztuhy? ale kdeže, to nepotřebuju, mám zdechlou seriovku 1.... jediný výztuhy jsou na podélných ramenech jako AntiÁčka
21:03:43
17.08.2011
Hurdis
-> Pavel P.. 17.08.11 18:19:45: Nebalamuť vezdejší obec, tvar to má pořád stejný. 1
Jinak nesledoval jsem detailně a na fotkách v kartě nevidím. Je to místní raritka? Nová náprava bez výztuh?
21:03:29
17.08.2011
Nwkt
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: Kolik má hmotnosti?
21:02:01
17.08.2011
Hurdis
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: Co je tam za nápravu?
Jak to nakládáš?
20:59:49
17.08.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Hurdis: celkem dobře, má povolenou 110km/h rychlost a přídavné tlumiče na nápravě
20:51:40
17.08.2011
Hurdis
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: A jak se ten jednoosák chová?
20:07:09
17.08.2011
castrol
-> suri: ale dlho tu tie feldy nebudu 4 -> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : v stadiu riesenia 1 -> Eda: parada -> Pavel P..: pekne 4
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 20:08:02
20:06:22
17.08.2011
Pavel P..
-> VeTeV: nojo putovní 260ky3 ani jsem je nenatíral.. jsou v tý kladívkový stříbřence4
20:05:14
17.08.2011
VeTeV
-> Pavel P..: je ty pruziny sem kdes videl 3
18:19:45
17.08.2011
Pavel P..
náprava už dostává tvar..1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Pavel P.. vložen 17.08.2011 18:19:45
17:58:46
17.08.2011
Nwkt
-> alpin: Ble, fuj 3
17:57:50
17.08.2011
alpin
-> Nwkt: aha :D renault scénic
17:56:59
17.08.2011
Tomaso435
-> Eda: není nad řádnej hrbolek 1
17:53:22
17.08.2011
Eda
ošetření prahů, BODY5
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Eda vložen 17.08.2011 17:53:22
17:52:00
17.08.2011
Nwkt
-> alpin: U 120 jo, jaký auto máš?
17:51:19
17.08.2011
alpin
-> Nwkt: to je rovnakej poistke ? ja som našiel poistku s piktogramom ,,STOP,, a bola dobrá , asi ten spínač , kuknem sa na to až sa mi bude chcieť
17:47:50
17.08.2011
Nwkt
-> alpin: Jestli to troubí a jdou výstražný tak je pojistka ok
17:42:22
17.08.2011
alpin
-> Nwkt: tiež si myslím , poistky som kukal a nič , kábel som nepretal nikde , asi len ten spínač
17:39:58
17.08.2011
Nwkt
-> alpin: spínač u pedálu
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 17:40:05
17:34:51
17.08.2011
alpin
STK , na výbornú len mi nevietia brzdové svetlá 7
17:00:30
17.08.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
17:00:09
17.08.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
1 boli sme sa skúšobne povoziť s rapidom
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tom.t - malej ale vychcanej překupníček vložen 17.08.2011 17:00:09
09:47:25
17.08.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> castrol 16.08.11 21:10:28: Ještě by to na něj chtělo nějaký pořádný halogény. 4
09:18:29
17.08.2011
suri
-> castrol: pre moje potešenie sa pozriem na origo nie na fotky
22:28:21
16.08.2011
castrol
-> suri: preto mam mobil stale po ruke a nedavam sem vsetko co napr. robim na fele 4 ale pre moje potesenie
22:26:50
16.08.2011
suri
-> Syny: nezabúdaj že ty si sem tiež často písal v alkoholovom opojení :D
22:25:54
16.08.2011
Syny
-> Arnold: Jo, zespoda na sekacce vyfuk... Tyvole uz to nechlastej...
22:24:47
16.08.2011
suri
-> castrol: ty možno , ja keby mám nájsť foťák alebo vytiahnuť mobil , zložiť s neho kryt , a potom sem každú blbosť dať tak to tu máte plné

keby sem dávam fotky zo škodovky tak tu iné nevidíte
upraveno 1x, naposled 16.08.2011 22:25:07
22:24:15
16.08.2011
Arnold
alpin 16.08.11 16:51:03 napsal:
ja som dnes sledoval kolegu pri oprave kosačky.. 3
ty voe to menil vyfuck ne?? 3 3 3
22:23:47
16.08.2011
castrol
-> suri: ved nemusis ani slovo povedat 4 par sekund na fotku nikoho nezabije a ja si rad robim fotodokumentaciu
22:21:26
16.08.2011
suri
-> castrol: skôr som naučený robiť a nekecať , ak niekde pôjdem na zraz tam nech sa kecá
22:20:51
16.08.2011
castrol
-> suri: ake studovanie rozeberiem fotka v polke skladania fotka doskladam a dalsia fotka kde je tam skumanie ?
22:19:02
16.08.2011
castrol
-> Matulo: 4
22:18:41
16.08.2011
suri
-> castrol: u mňa asi nie , ja ak niečo robím tak aby sa to spravilo a neštudovalo , nemám furt čas niečo skúmať
22:16:01
16.08.2011
Maťulo
-> castrol 16.08.11 22:14:59: Keby sme boli na inej stranke, dam ti za to LIKE... 1
22:14:59
16.08.2011
castrol
-> suri: vzdy sa najde cas na dokumantaciu
22:10:57
16.08.2011
suri
-> castrol: a sem dačo dám len ak si spomeniem , inak nefotím nie je kedy
22:07:13
16.08.2011
castrol
-> suri: nuz co uz
22:04:58
16.08.2011
suri
-> castrol: tej karty sa nedožijete tak skoro , teda aspoň ja nie
22:04:30
16.08.2011
castrol
-> suri: dobre no 4
22:00:07
16.08.2011
suri
-> castrol: nikde nič nebude a hotovo
21:24:20
16.08.2011
Maťulo
-> MOLSO 16.08.11 21:20:24: Ten komaxit mu pevnejsie drzi tu vystuhu k ramenu nez tie susne...47
21:21:19
16.08.2011
castrol
-> MOLSO: pobodovat prskavkou 1
21:20:52
16.08.2011
Maťulo
-> castrol: -> alpin: jj zvarene je to na 1 000 000% boha... Zvary jak keby to boli ramena na naves co vozi 40 ton denne... Molsik sa s tym vyhral! Len jak som to brusil, tak som si uvedomil ze je to zbytocne az tak vyspikovane... 6
Extreme Tyres