Po dlouhé době moc pěkné OT.
















. Napřesrok už bude mít něco ze světa i svišť, takže bych to mohl zamaskovat jako first family vacation.
. Dobrý nápad.

Fajn. Snad se na tuhle akci taky někdy dostanu. Snad dopadne za měsíc aspoň ta Želiv.

(odkaz na film Kouř).
staci si rict stat...tu kempu dost cechu,slovaku,madaru,rumu
nu,italu,francouzu,nemcu,h
olandanu,je tu snad vsechno krom vzchodniho bloku za uralem]






bylo to i v plánu






tam bude asi ten problém


budu se na to muset podívat














paraaada
ale jezdi se v tom pěkně 




to bude jízda



paraaada



Ten máš ty na mozku a opravdu řádnej










