Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 56121 až 56170) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
16:59:23
18.08.2011
Hurdis
-> Jirik_Tuňák: Jestli sis někdy v hungárii koupil klobásu, tak víš, jak to z ní kape.

Po dlouhé době moc pěkné OT. 1
16:57:05
18.08.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Kaprof: Ale stejně to na něj musí bejt krásnej pohled, jak se tam prochází s klobásou v plaveckém oblečku. 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jirik_Tuňák - zrušená registrace vložen 18.08.2011 16:57:05
16:55:21
18.08.2011
Hurdis
-> Kaprof: Právě jsem měl zatmění. Jako po vdechnutí balonku s rajským plynem. Hotovo 3 3 3

A teď si mně přijeď do mechova zašít. :-))))
upraveno 1x, naposled 18.08.2011 16:57:31
16:50:02
18.08.2011
Kaprof-Pisařík
-> Jirik_Tuňák: Jo tomu by se dalo věčit spíš viz. minulý týden jak rekl jedné pohledné blondynce na diskotece že je tak krasna že by ji svým bagrem vyházel i diru :o)))
upraveno 1x, naposled 18.08.2011 16:50:27
16:48:40
18.08.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
myschaak AZNP K.Hora 18.08.11 16:31:33 napsal:
→ Hurdis: holky jsou…nejlepsi bylo kdyz si vedle lehli dve
cesky na plazi…ja drzel hubu,oni mysleli ze jsem madar a pak jdu po kempu a
oni proti…a hele,nas kamos z plaze…a ja na ne: no jasny,to jsem ja…to si
mel videt rudy ksichtiky}}}}}}}


Spíš jestli neřikaly - hele to je náš kámoš z pláže co ležel vedle nás na dece, furt na nás čuměl a hrál si s pipínkem. 3

A tys řekl, že si tě asi s někým pletou. 3
16:45:38
18.08.2011
Davo
rozebrano a už je na operačnim sale doufejme že to přežije
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Davo vložen 18.08.2011 16:45:38
16:40:15
18.08.2011
Kaprof-Pisařík
myschaak AZNP K.Hora 18.08.11 16:31:33 napsal:
→ Hurdis: holky jsou…nejlepsi bylo kdyz si vedle lehli dve
cesky na plazi…ja drzel hubu,oni mysleli ze jsem madar a pak jdu po kempu a
oni proti…a hele,nas kamos z plaze…a ja na ne: no jasny,to jsem ja…to si
mel videt rudy ksichtiky}}}}}}}
3 3 3
16:40:11
18.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: jojo,nejlepsi je to pres neco uhrat,dite idealni]
16:39:09
18.08.2011
Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Vědět, že mi na příští týden dopadne skutečně první týden volna po roce (mimo Vánoc), teoreticky by to s Transitem a podválem šlo i letos, ale když to vím až dnes 8. Napřesrok už bude mít něco ze světa i svišť, takže bych to mohl zamaskovat jako first family vacation. 1 . Dobrý nápad.
16:36:33
18.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: jo,zeliv si zarid at poradne pokecame a popijeme a domluvime tam to dalsi madarsko]
16:35:14
18.08.2011
Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: 3 3 Fajn. Snad se na tuhle akci taky někdy dostanu. Snad dopadne za měsíc aspoň ta Želiv.
16:31:33
18.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: holky jsou....nejlepsi bylo kdyz si vedle lehli dve cesky na plazi...ja drzel hubu,oni mysleli ze jsem madar a pak jdu po kempu a oni proti....a hele,nas kamos z plaze....a ja na ne: no jasny,to jsem ja....to si mel videt rudy ksichtiky}}}}}}}
16:28:46
18.08.2011
Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Tak to tam moc nerozbaluj, ať ty chudáky neztrapníš 1 1 (odkaz na film Kouř).
A šetři forinty na internet, ať máme pravidelné reporty.

V každém případě ať počasí vydrží a dobrou zábavu, přepínám se do režimu "mírná závist".
Jestli tam jsou kolem holky v bikinách, zvednu level.
16:23:45
18.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: 3 3 3 3 staci si rict stat...tu kempu dost cechu,slovaku,madaru,rumu nu,italu,francouzu,nemcu,h olandanu,je tu snad vsechno krom vzchodniho bloku za uralem]
16:22:30
18.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: jestli bude co tak neco dovalim]tak ze mu blahopreju,at mu to vydrzi dyl jak nehorlava paska na svodech]
16:21:40
18.08.2011
Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Jo třeba nějaké spzetky z místního modelu, to podělíš dva najednou.
16:19:51
18.08.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> myschaak AZNP K.Hora: jj, přesně tak, tak mi aspon přivez něco škodovkářského, z maďar
16:17:32
18.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: jo berousek se zeni,jo?tak proto stepan kuje tu stovku....
16:17:31
18.08.2011
Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Piš pomalu, ať neumastíš v kempu klávesnici od klobásy. 1
16:16:32
18.08.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> myschaak AZNP K.Hora: to bych rád, kdybych nebyl Berrymu na svatbě8 bylo to i v plánu
16:14:56
18.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: ty vole,ven dehta a v patek vecer at tu ses
16:14:11
18.08.2011
tunerlada
-> myschaak AZNP K.Hora: kua to se někdo má 2
16:13:41
18.08.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> myschaak AZNP K.Hora: provokatére 7
15:46:39
18.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
vazeni spoluskodovkari,prave ted jsem zvednul prdel od balatonu a sel ke kompu vas pozdravit...pocasi je tu skvele,koukejte dorazit na viken na skoda sray do Budapesti
08:51:40
18.08.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Jirik_Tuňák: 1 tam bude asi ten problém
08:30:18
18.08.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček 18.08.11 08:11:56: Musíš namazat spojku. 1
08:11:56
18.08.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Hurdis: ložná plocha je délka 3m x šířka 1,65m takže jen tak tak ..
blatníky při prvním pokusu naložit jsem radeji sundal i když to nebylo nutné ..
nakládáme vlastní sílou, nastartuješ a najedeš...
Nájezdy nemám, páč je to původně nákladní vlek s bočnicema, který jdou sundat, tak chci nejaké povařit.
Včera jsme nakládali s využitím terénních nerovností - rapid na kopeček a vlek pod kopcem - najeto po dřevěných latích, trošku jsem měl z toho nahnáno.
Poprvé sem s tím najel předkem, a stálo to za houby, protože to nadzvedávalo zadek auta, takže se muselo pak nacouvat a už to bylo ok. Akorád má to naše mondeo nejaké chcíplé koně, na rozjezdy je to blbý a netáhne z nižších otáček, to bude asi tou nefunkční lambda regulací40 budu se na to muset podívat
23:34:41
17.08.2011
palinator
-> Jirik_Tuňák:
Spíš je ten komín zkonfiskovanej jeho paní.3
23:30:43
17.08.2011
doly120
-> Joki: vypadá to slušně. S ekoltem by to šlo jedna básen 40
23:27:12
17.08.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> palinator 17.08.11 23:22:21: Tak on Pavlík nemá platnou revizi "komínu", tak teď posílá všechny svoje zákazníky za mnou a chce abych dodržoval jeho akci 3+1 zdarma. 3
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 23:27:30
23:22:40
17.08.2011
Nepér
Tak kanály to má 27 mm v sérii, tam bych se tak snadno probrousit nemusel ;)
23:22:21
17.08.2011
palinator
-> Jirik_Tuňák:
Říkáš tak neuvěřitelně nízkou, hej? 3
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 23:22:33
23:19:48
17.08.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Nepér: Aby ses neprobrousil až do sklepa. 3
23:17:38
17.08.2011
Nepér
Dnes jsem brousil... víc v kartě auta.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Nepér vložen 17.08.2011 23:17:38
23:09:20
17.08.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> palinator 17.08.11 22:36:25: Až vám řeknu hodinovou sazbu, tak se ani nezvedej. 3
22:38:05
17.08.2011
Kaprof-Pisařík
haso 17.08.11 21:59:13 napsal:
splnil sa mi chlapcensky sen, povozil som sa ako zavoznik vo volve fm 440 so
45tonami za chrbtom 6 paraaada


FM? u tchána v práci to jeden má a maj z něj ostatni z FHčkama prdel že má Avii3 ale jezdi se v tom pěkně 4
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 22:40:45
22:36:25
17.08.2011
palinator
-> Pavel P..:
3 3 3 3 3 3
Spadol som zo stoličky
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 22:37:16
22:27:34
17.08.2011
Pavel P..
Jirik_Tuňák 17.08.11 22:20:42 napsal:
→ haso 17.08.11 21:59:13: Jakej bude druhej level?
1

povozíš ho na ocásku Jiříku3 to bude jízda3
22:20:42
17.08.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> haso 17.08.11 21:59:13: Jakej bude druhej level? 1
21:59:13
17.08.2011
haso
splnil sa mi chlapcensky sen, povozil som sa ako zavoznik vo volve fm 440 so 45tonami za chrbtom 6 paraaada
21:55:48
17.08.2011
palinator
-> Borin - Král tuzerů:
3 3 3
21:50:01
17.08.2011
peter13789
-> Joki: ale velmi slušná práca =)
21:48:25
17.08.2011
Borin - Král tuzerů
Tomaso435 17.08.11 17:56:59 napsal:
→ Eda: není nad řádnej hrbolek 1
Ten máš ty na mozku a opravdu řádnej 3 3 3
21:47:11
17.08.2011
Joki
Před chvíli vyfocené, takže sry za foto
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Joki vložen 17.08.2011 21:47:11
21:46:48
17.08.2011
Joki
Vnitřek
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Joki vložen 17.08.2011 21:46:48
21:46:36
17.08.2011
Joki
Vyvařuju a budu lakovat kámošovi BAčko. Lemy se na to nedělají, tak to tvaruju z tabule plechu. Srandy kopec 4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Joki vložen 17.08.2011 21:46:36
21:39:32
17.08.2011
Bucin
Konečně jsem dnes podepsal pracovní smlouvu s platností od 8.8. 1
21:36:08
17.08.2011
Hurdis
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: To by mohlo jít. Viděl jsem nové rozložené AL-KO a Knott na 1300, bržděné a nebržděné, takže jsem si nakonec s klidným svědomím odvezl sestavu s AL-Kem, i když jsem původně chtěl Knotta.
Každopádně auto tam nějak natahuješ, nebo najedeš vlastní silou? S ohledem na velikost plata, bych byl na první pokus s leštěnkou nervozní.

-> VeTeV: Rozborka, pískování, lak, sborka? Nemám sil. Časem. Každý ví, že auto po renovaci se po 1-2 sezonách postupně předělává jinak :-)
21:28:17
17.08.2011
VeTeV
-> Hurdis: vse lze napravit...


jinak abych nemrvil tema - ja si dneska hral na instalatera a predelaval medene kraovstvi - a hle zpatecka bude opet zpateckou 3
21:27:49
17.08.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Hurdis: -> Nwkt: náprava knott na 1500kg, celková hmotnost vleku 1300kg, pohotovostní 350kg (s bočnicema)..
Extreme Tyres