Dneska stáž na HS Praze Krč, tři výjezdy.
Osoba ve výtahu
Požár sokolovny ( www.pozary.cz/clanek/4583
2-foto-v-modranech-horela-
klubovna-sportovniho-oddil
u )
Požár vraku os. vozidla
Na poslednim výjezdu jsem byl jen v trenkách, pač to pískly když jsem byl ve sprše. Do propocenýho bojáku, žůžo. A pak nás musela přijet vytáhnout cisterna, pač naše ajveco 2x4 se nedostalo zpět
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:02:57
13.08.2011
13.08.2011

David29
15:23:20
13.08.2011
13.08.2011

Hurdis
Dodělal jsem vrata pro náklaďák, už jen zabetonovat sloupky a nasadit.
A začal se sklizní švestek a rozřezáváním největšího stromu, který nápor neustál. Letos maxi nadúroda, vůbec nevím co s tím, začínám přemýšlet, že vymyju veliké demižony po pradědovi na zakvašení.
Kdyby někdo z hradečáků chtěl čerstvé švestičky z vlastní zahrádky, tak už je čas :-) Dám kýbl, dva, tři ..
Nejdřív jsem nevěděl jak to zkombinovat s hlídáním prcka, ale povedlo se.
A začal se sklizní švestek a rozřezáváním největšího stromu, který nápor neustál. Letos maxi nadúroda, vůbec nevím co s tím, začínám přemýšlet, že vymyju veliké demižony po pradědovi na zakvašení.

Kdyby někdo z hradečáků chtěl čerstvé švestičky z vlastní zahrádky, tak už je čas :-) Dám kýbl, dva, tři ..
Nejdřív jsem nevěděl jak to zkombinovat s hlídáním prcka, ale povedlo se.
13:11:51
13.08.2011
13.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Bobesh: Zkusim to vymenit tedy 

13:10:29
13.08.2011
13.08.2011

Bobesh
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Dávám tenhle guede.cz/product_info.php
?products_i... Koupeno v HORNBACHu,sice flaška asi 150,- ale vzhledem k množství na výměnu to bude stačit na kompresorovo možná doživotí...
13:03:36
13.08.2011
13.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Bobesh: Jakej tam patri volej? Ja tam mam snad origo
Ale pouzivam ho tak jednou za dva mesice.
Ale pouzivam ho tak jednou za dva mesice.12:59:48
13.08.2011
13.08.2011

Bobesh
-> Pavel P..: Spodek to má v lázni,náplň cca 0,1 L oleje. Pravidelně měním,funguje denně,fouká gumy,dutiny,nastříkal 2 auta,tryska na ofuk ponku,podlahy atd. Na takový domácí žvýkání stačí.
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Kamarád to říkal jinak:"Člověk může bejt blbej ale musí si umět poradit..."
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Kamarád to říkal jinak:"Člověk může bejt blbej ale musí si umět poradit..."
12:58:34
13.08.2011
13.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Bobesh: Jj clovek si musi umet pomoci. Viz ja s tim svarenym vrtakem


12:56:50
13.08.2011
13.08.2011

Bobesh
-> Matthes, záškodník z TechWebu: No já uvažoval tak,že papír nevydrží,klingerit tlustej a alobal slabej. Tchán jen tak chvíli koukal,pak donesl pixlu od energy drinku a povídá:"Co z tohodle?" No prostě česká lidová tvořivost. Na prkně jsem za pomocí zalamovacího nože a nůžek na manikůru rozebral pixlu,obkreslil starý s tím,že přepážku jsem zachoval,vykrájel,namonto
val a ejhle,ručička manometru zase letí vzhůru...
12:55:42
13.08.2011
13.08.2011

Pavel P..
-> Bobesh: to je bezolejovej?
12:54:58
13.08.2011
13.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Bobesh: A koupit novy no. Proto sem koupil svarecku Iskravar. Dily maj podobny s prednima vyrobcema na trhu, takze v pripade potreby neni problem opravit ji bez nejakycho vetsiho srani.
12:52:41
13.08.2011
13.08.2011

Bobesh
Neskutečný,odejde těsnění a můžete to zahodit...
12:50:27
13.08.2011
13.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Bobesh: Jo, dobry :-)
12:49:11
13.08.2011
13.08.2011

Bobesh
Na mojem hobby kompresoru Einhell po 4 letech odešlo těsnění pod hlavou z tenkého hliněného plíšku. Kde vzít v pátek večer nový těsnění? Na netu jako náhradní díl neexistuje. Výroba nového proběhla ručně z plechovky od limonády,už fouká na 9 

12:44:59
13.08.2011
13.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
1,3 s tockometrem z 1,6 no. Poradny auto? Kde? Zadny nevidim
Ale dneska sem jel po mesici skodovkou a to byl zas hroznej nezvyk
Libi se mi jeji kozoidni chovani a odezvy na vsechny ovladaci prvky. No a hlavne ten motor! Skodovka jede kdyz se slapne na plyn

Ale dneska sem jel po mesici skodovkou a to byl zas hroznej nezvyk
Libi se mi jeji kozoidni chovani a odezvy na vsechny ovladaci prvky. No a hlavne ten motor! Skodovka jede kdyz se slapne na plyn

12:41:16
13.08.2011
13.08.2011

Mr_Kubas
-> Matthes, záškodník z TechWebu: No vidiš, konečně pořádný auto 

12:40:47
13.08.2011
13.08.2011

Tommyk
-> Matthes, záškodník z TechWebu: 1.6ka? nejspíš ne, ale ten točkoměr je z 1.6 :D
12:32:20
13.08.2011
13.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Ze socky je socka s otackomerem 

08:00:07
13.08.2011
13.08.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Radek Retro eLeSo: taky jsem tě asi jednou ještě zahlíd ale to víš,spíš koukám po ženskejch)
00:40:02
13.08.2011
13.08.2011

David29
Tahle fotka je lepší...
00:39:33
13.08.2011
13.08.2011

David29
Byl jsem v myčce, a když mě to ofukovalo, tak jsem si stáh okýnko
Fouká to jako sviň - ale - Nevim jestli ji ten průvan probral nebo tam díky tomu vlítla, ale tohle se mi usadilo v autě 
Fouká to jako sviň - ale - Nevim jestli ji ten průvan probral nebo tam díky tomu vlítla, ale tohle se mi usadilo v autě 
00:16:05
13.08.2011
13.08.2011

Klubko_
-> Ultim: chvili jsem si myslel, ze to je nejakej divnej svod okapu 
Dnes jsem poprve drzel v ruce TIG a lepil nerez. Schvalne uvadim sloveso lepil, protoze na svary to zatim moc nevypadalo
ale drzi to. S trochou treninku myslim, ze by to i slo.
Rozchodil na fabii zadni brzdy. Tata nechal stocit bubny a koupil novy pakny starline a rucka absolutne nebrzdila. Kdyz uz jsem byl docela zoufalej, proc to nefunguje, stavil se kamos mechanik a s usmevem na rtech mi rekl, ze v tehle kombinaci musim jedine pakny nadvarit v opernejch bodech prasatka a stitu brzd. Ze ty starliny jsou proste nejakym zpusobem maly a blbe fungujou i v kombinaci s novym bubnem natoz presoustruzenym.

Dnes jsem poprve drzel v ruce TIG a lepil nerez. Schvalne uvadim sloveso lepil, protoze na svary to zatim moc nevypadalo
ale drzi to. S trochou treninku myslim, ze by to i slo.Rozchodil na fabii zadni brzdy. Tata nechal stocit bubny a koupil novy pakny starline a rucka absolutne nebrzdila. Kdyz uz jsem byl docela zoufalej, proc to nefunguje, stavil se kamos mechanik a s usmevem na rtech mi rekl, ze v tehle kombinaci musim jedine pakny nadvarit v opernejch bodech prasatka a stitu brzd. Ze ty starliny jsou proste nejakym zpusobem maly a blbe fungujou i v kombinaci s novym bubnem natoz presoustruzenym.
22:41:22
12.08.2011
12.08.2011

palinator
-> Pavel P..:
Pěkný pěkný, Pájo.
Pěkný pěkný, Pájo.

22:35:04
12.08.2011
12.08.2011

Pavel P..
-> VeTeV: huš hyeno... ještě jí předtim pokrátim flexou

22:33:50
12.08.2011
12.08.2011

VeTeV
-> Pavel P..: kdy a kde já se tam pak zanořím 

22:31:41
12.08.2011
12.08.2011

Enggik
-> Pavel P..:


22:28:11
12.08.2011
12.08.2011

Pavel P..
-> Enggik: po tom sraní s tim bych to ritualně hodil z vyšehradu do vltavy

22:26:29
12.08.2011
12.08.2011

Enggik
-> Pavel P..: Tak v nejhorším z toho nějaká kačka kápne.
Ve sběrně

Ve sběrně

22:23:37
12.08.2011
12.08.2011

Pavel P..
-> Enggik: no hlavně aby to fungovalo
dík
dík22:23:03
12.08.2011
12.08.2011

Enggik
-> Radek Retro eLeSo: O.K. 
-> Pavel P.. 12.08.11 21:55:16: Lepší než z fabriky


-> Pavel P.. 12.08.11 21:55:16: Lepší než z fabriky

22:10:16
12.08.2011
12.08.2011

šípka 120 l
šablónu podľa kamarátovej 136ky a už sa aj vŕtalo potom sa pichla náprava do kase a dalo auto na kolesá.

21:55:16
12.08.2011
12.08.2011

Pavel P..
-> myschaak AZNP K.Hora: musel jsem se podívat jak se tam flákáš...

pak jsem ještě zalezl do garáže a složil ramena s nápravnicí

pak jsem ještě zalezl do garáže a složil ramena s nápravnicí

21:53:20
12.08.2011
12.08.2011

David29
-> afro100: Jo, to věřím. Na palety to je k hovnu, když je k dispozici rampa.
Jediný co - v Michli se mražený nakládá ze země nebo ještěrkou, a dlouhym paleťákem se v autě neotočim
Jediný co - v Michli se mražený nakládá ze země nebo ještěrkou, a dlouhym paleťákem se v autě neotočim
21:49:07
12.08.2011
12.08.2011

afro100
-> David29: tak u piva hodne velka pomoc ... clovek si to nasklada pekne na celo, zide dole, s nicim sa nenatahuje ...
21:47:17
12.08.2011
12.08.2011

Radek Retro eLeSo
-> myschaak AZNP K.Hora 12.08.11 20:21:48: já tě potkal po návštěvě ještě několikrát

21:46:40
12.08.2011
12.08.2011

Radek Retro eLeSo
-> Enggik 12.08.11 19:21:12: to by se na jednu stránku nevešlo,třeba osobně na srazu když se připomeneš

21:46:00
12.08.2011
12.08.2011

David29
-> afro100: No, ona je to spíš starost. Většinou probíhá skládka přes rampu, takže s tim člověk musí couvat do tý díry. Věčně dolu a nahoru při kontrolách na vrátnicích u skladů.... Obešel bych se bez něj
21:39:58
12.08.2011
12.08.2011

afro100
-> David29 12.08.11 15:47:39: ty mas celo ? sa máš ...
21:02:17
12.08.2011
12.08.2011

Ultim
... a pak ho udelal a povesil tak konecne navijak na prodluzku 

21:01:13
12.08.2011
12.08.2011

Ultim
Ja dnes vytvoril navrh drzaku...
21:00:30
12.08.2011
12.08.2011

Zazaa
vypucoval karbec, omotal svody thermotecem a zjistil ze potrebuje jinej rozdelovac :)
takze nema nekdo peknej fackovej rozdelovac idelane uz s upravenou charakteristikou k ostrejsi vacce ?
takze nema nekdo peknej fackovej rozdelovac idelane uz s upravenou charakteristikou k ostrejsi vacce ?
20:21:48
12.08.2011
12.08.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem potkal v praglu jednoho člověka z místní mototechny-> Pavel P..: 

20:07:10
12.08.2011
12.08.2011

suri
-> Tommyk: pravdu povediac nestíham ani tu a to mi ešte nevyšla robota , tá keby sa mi podarí tak nestíham nič
20:03:02
12.08.2011
12.08.2011

Tommyk
-> suri: a nechceš mi to přijet udělat?


19:58:42
12.08.2011
12.08.2011

suri
-> Tommyk: napojenie lemu na prah - je tam špára a len zahnutý plech , keď sa lemy vyvárajú do pol podbehu býva blato , treba poriadne zatmeliť a dierou po zadnom páse naliať doplna vosku - potom nehdzavie ani to napojenie za dverami ak sa ošetrí aj zvon , druhý problém je na mieste zadného nárazníka tam je lem zahnutý treba to vytmeliť a prestriekať tlumexom , tretí problém je napojenie vnútorného lemu na vonkajší - tiež natrieť vytmeliť a tlumex , celé lemy samozrejme voskom
19:55:26
12.08.2011
12.08.2011

Tommyk
-> suri: ta je zatmelená
tak mi porad klidne co a jak osetrit :-) dokud je na to jeste cas.. klidne sz
tak mi porad klidne co a jak osetrit :-) dokud je na to jeste cas.. klidne sz

19:52:31
12.08.2011
12.08.2011

suri
-> Tommyk: a špára napojenia vnútorný na vonakjší lem? vzadu pod svetlom tlumex?
19:21:12
12.08.2011
12.08.2011

Enggik
-> Radek Retro eLeSo 11.08.11 22:56:56: Co se tam dělo s dokladama? 

19:07:58
12.08.2011
12.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> J3STER: Co, ze jsem prase?


19:03:38
12.08.2011
12.08.2011

Tommyk
-> suri: tam prijde vosk a pak plastovy podbehy
19:01:16
12.08.2011
12.08.2011

suri
-> Tommyk: stačí , hlavne tie lemy zadné treba ošetriť ako sa patrí
