Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 55971 až 56020) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
16:16:56
21.08.2011
Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: A kdy strčí hlavu do chomoutu pan Jablko?:o))))
16:15:09
21.08.2011
Nwkt
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Tak Bery do toho praštil jo a ani se nepochlubí 3
16:14:09
21.08.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> minno: v pátek Bery, a včera segra jednoho virtáka4
15:43:57
21.08.2011
minno
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: len nevrav, že sa ženil ďalší virťák, či virťáci, lebo ma už z toho počtu svadieb trafí šľak.
15:43:45
21.08.2011
Josifek
Finishing celotyzdnovej roboty... uz coskoro bude dnu... 120LS
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Josifek vložen 21.08.2011 15:43:45
15:31:58
21.08.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
dobré ráno, právě jsem vztával, 2 svatby za víkend dá zabrat, do 5 ráno se rozvážel svatebčany7
11:15:56
21.08.2011
castrol
-> MOLSO: ale prd zaosala mu ta sracka akou natieral napravy 1
upraveno 1x, naposled 21.08.2011 11:16:30
08:36:43
21.08.2011
marek668112
-> MOLSO: 3 3 3 3
08:33:37
21.08.2011
MOLSO
-> Matulo: hovnom ? 3 3
23:00:53
20.08.2011
Vojta P. - zrušená registrace
-> Nwkt: přesně..SA nechali a SS nenechají 3 jakoby to nebylo jedno a skoro to samý 51
22:47:32
20.08.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Syny: Kecas voe, kamos ma AHT 3
22:36:04
20.08.2011
Nwkt
-> Syny: A SA nechali 3
22:34:56
20.08.2011
Syny
-> havlik 20.08.11 21:49:18: Asi jako ve stredoceskym kraji preskakovali kombinaci SS na SPZtkach 51 A dokonce myslim ze i AH v Praze, ale to nevim tedko... To uz mi prijde fakt jako psycho a zajimalo by me, kdo je placenej za to tohle zkoumat a doporucovat...
upraveno 1x, naposled 20.08.2011 22:37:16
22:00:39
20.08.2011
doly120
dneska podlouhé době pohodový den,všechny nervy sem hodil zahlavu,odpočinul sem si trochu,na vředy to pomohlo. Budu muset častěji vypnout,a nenervovat se. :)
22:00:19
20.08.2011
j_j
-> Nwkt: 52
21:58:56
20.08.2011
Maťulo
Dnes som na aute neurobil ani pitchu ale zato som doma natrel hajzlove a kupelnove dvere... 1
21:57:23
20.08.2011
Nwkt
-> j_j: Chudáci majitelé Chevroletů. Ještě by mohli mít omezovač na 88
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Nwkt vložen 20.08.2011 21:57:23
21:56:23
20.08.2011
j_j
ještě doporučuju SS jako supersport.
21:54:18
20.08.2011
havlik
-> David29: tak zrovna cigoši jsou ty poslední co v tom hledají něco víc než jen číslo.
21:53:18
20.08.2011
FORM - zlomená ojnice
-> stepan: Ale tak ono je to putna, stačí když si to bude umět obhájit, pokud by se na to někdo ptal. Zase bych v tom hned nehledal to nejhorší.
21:52:00
20.08.2011
David29
-> stepan: Jako že mě kvůli tomu objede auto cigošů, zadupne to a dá mi do držky?
A skinhedi na mě budou troubit a mávat mi? 3
Já nevim jo, ale mě to příde jak z filmu 4 Asi tak, co píše havlik...

-> FORM: Tak to je mi úplně k ničemu. Chci, aby lepící se mu náklaďáku došlo, že mi to prostě víc nepojede
21:51:12
20.08.2011
stepan
-> havlik: Mně je to uplně jedno, jen vim jak se to číslo často vykládá a píšu že já bych si ho na auto teda nedal.
21:49:18
20.08.2011
havlik
-> stepan: každej si najde to co mu je blízké, a tohle vyhledávání sraček v označení rychlosti 88 atd vypovídá spíš něco o tobě a o někom kdo to bere jinak než jen jako číslo a hodnotu kterou bys neměl překročit.
21:48:56
20.08.2011
FORM - zlomená ojnice
-> David29: Já nevím, co řešíš ty, nalep tam 85 km/h, co tam patří.
21:47:42
20.08.2011
stepan
-> David29: No já bych teda neriskoval dát si na auto číslo 88, ale když myslíš že je to chytrej nápad...
21:47:01
20.08.2011
David29
-> FORM: To je pěkný, tak tam kvůli tomu mám nalepit co? 3
80 je málo a 90 moc
21:45:52
20.08.2011
David29
-> stepan: Já myslim, že i ten největší debil pochopí, co je tím míněno 4
Navíc, to HH slyšim prvně, a je mi to úplně ukradený
21:44:40
20.08.2011
FORM - zlomená ojnice
-> David29: Nevím, jestli dvě osmičky jsou dobrá kombinace, je to docela zmedializované číslo, neonacisticke skupiny ho využívají jako "šifru" pro dvě H.
21:44:23
20.08.2011
afro100
-> David29: stale lepsie, nez omezovac na 90 a viac ako 85 jedine z kopca a s vetrom v plachtach :D:D
21:43:56
20.08.2011
stepan
-> David29: A odkdy se rychlost udává v kilometrech? Já vždycky myslel že v kilometrech za hodinu. 88-HH Hail Hitler...
21:43:11
20.08.2011
David29
-> Jarda/felda: Na těch našich bohužel.
21:40:50
20.08.2011
Jarda/felda
-> David29: 88 je omezovač ?
21:40:45
20.08.2011
David29
-> stepan: Ne, že mi to víc nejede.
Jinak - proč?
21:40:44
20.08.2011
afro100
-> stepan: omezovac
21:39:34
20.08.2011
stepan
-> David29: To jako že nesmíš najet víc než 88km? Jinak až potkáš skupinu tmavočechů, tak dostaneš po tlamě.
21:34:21
20.08.2011
David29
Dneska jsem si udělal na ajveco akorát tuhle samolepku 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od David29 vložen 20.08.2011 21:34:21
21:25:44
20.08.2011
Plisek
já se byl dnes podívat na škodu 120l najeto necelých 100 tis pouze vzatý přední blatník a dveře jen bohužel nemám nikoho do by to vzal na ztp tak že zdřejmě skončí ve šrotě
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Plisek vložen 20.08.2011 21:25:44
upraveno 2x, naposled 20.08.2011 21:27:19
20:58:19
20.08.2011
castrol
-> minno: to je ten facebulo a pogrc 3
20:54:37
20.08.2011
minno
-> Nwkt: ale prd, a keď hej tak sa bude robiť ďalšia GO no3
-> sarkan1993666: a tak sa zdá že aj píšeš prvý krát v živote
20:51:28
20.08.2011
sarkan1993666
No tak dnes som konecne mojho čmeliačika nastriekal spricom a podarilo sa mi to celkom fajn nastriekat aj ked som striekal prvikrat v živote aj pištol na striekanie somdrzel prvikrat v živote v ruke
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od sarkan1993666 vložen 20.08.2011 20:51:28
20:50:58
20.08.2011
Nwkt
-> minno: Oko uvidí za pár let jak to prohnilo ven 47
20:47:23
20.08.2011
minno
-> Nwkt: už srať na to. Ako sa vraví čo oko nevidí to srdce nebolí, takže to čím skôr rýchlo nazad zasádrujem a hotovo3
20:43:38
20.08.2011
Nwkt
-> minno: Můžeš jít poděkovat klempíři cihlo do okna 4
20:42:11
20.08.2011
eben
ked som varil kapsy na jednej 120ce tak bola ta kapsa asi o dva centi dlhsia vrchna cast,a keby sa z nej urezalo tak by bola nepouzitelna,ta som pouzil len jej casti,bola v sedej foreze
20:42:01
20.08.2011
minno
-> Nwkt: tak to potom tak bude asi aj u mňa, trochu ma to zarazilo ale už s tým nespravím nič, ošetrím, zatmelím a poprdeli.
20:38:49
20.08.2011
minno
-> Tomáššš: to neviem ale skôr nie lebo v tom P-čku sú aj diery na matice o ktoré sa prikrúca blatník a to by potom nesedelo.
20:36:17
20.08.2011
Nwkt
-> minno: Jo, jednu jsem musel odřezat a dát jinou. Nahoře vůbec nepasovala a dopasovat ani nešla
20:35:12
20.08.2011
Tomáššš
-> minno: nemohol to zle navarit ? Myslim odflaknutie .
20:26:13
20.08.2011
minno
stretol sa už niekedy niekto s tým, že by druhovýrobný výlisok plechu tzv. "P-kapsy" čo je pod prednými blatníkmi na Š120 bol tak zle vylisovaný, že by vrchná časť toho P-čka nezasahovala až pekne pod blatník, ale patrične nižšie?

Opravujem popraskané vyšpárovanie medzier medzi A stĺpikmi a blatníkmi a vydlubávam si tak starý tmel a zrazu sa mi to začalo prebárať a všetko to padalo dole a po vydlabaní všetkého tmelu mi medzi A stĺpikom a blatníkom ostala diera :/ Aké je to zospodu teraz nevidím lebo mám plastové podbehy a tie sa mi len tak ľahko dole dať nedajú ale viem že tá P-kapsa tam normálne je a keď som po vyvarení auta natieral podbehy pod blatníkmi tak som si tam nič podivné nevšimol. Je možné že je to len takýto zlý výlisok? Na druhej strane je to OK.
20:00:49
20.08.2011
alpin
natieral som bránu , foto radšej nedám
Extreme Tyres