Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 55921 až 55970) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
12:02:21
22.08.2011
squalo
no dnes prebehla takáto výmena 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od squalo vložen 22.08.2011 12:02:21
11:58:35
22.08.2011
minno
-> Tomáššš: nechcem ti kaziť radosť ale to bude skôr tým že v protokole o kontrole máš aj tak iné hodnoty ako v skutočnosti, a čiže tesne pod predpísaným maximom3
11:00:31
22.08.2011
Tomáššš
spravil EK na stovke 6 technik sa ani nedotkol karbecu , iba zalozil co potreboval odmeral a bolo hotovo.

Dal som tam DIF24 po GO ! Nastavil podla sluchu,cuchu,zraku a spravil 1 zaujimave ...
10:21:00
22.08.2011
Jozka
Já zase ani h...o, viz www.eurotrialog.cz/
08:33:58
22.08.2011
suri
-> minno: pozerám že toto auto nebude nikdy asi hotové , zrovna včera som obzeral susedovu škodovku a už ju tiež kde tu chytá hrdza , hold jazdí už 3,5roka
08:31:30
22.08.2011
minno
Tak tu je fotka toho o čom som písal v príspevku -> minno 20.08.11 20:26:13 . Po vydlabaní starého popraskaného tmelu diera jak svet. Ale už je to teraz takmer zarobené6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od minno vložen 22.08.2011 08:31:30
01:06:07
22.08.2011
David29
Enggik 21.08.11 22:39:34 napsal:
David29 20.08.11 21:52:00 Chci, aby lepící se mu
náklaďáku došlo, že mi to prostě víc nepojede
Člověče to
není vůbec blbej nápad !!! 4 5

Tak někdy taky ve snaze chci popostrčit jedoucího 85km/h, ale když vidim že tam má samolepku 85, ani to nezkoušim.
Občas to předjíždění je boj, a člověk musí doufat že mě pustí.
Vzhledem k těm mejm 88km/h sundavám nohu z plynu pořád
23:34:39
21.08.2011
Borin - Král tuzerů
-> Zazaa: Tak já už na něm dělám od první chvíle, co jsem ho přivezl 4
22:57:38
21.08.2011
StepaNoFUN
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Nezapomenu na Tvoji reakci po svezení s FUNem na alpinách. :-D "Ty woe vono to jede, sedí to jak motokára a brzdí to jako prase. :-O"
22:54:09
21.08.2011
suri
-> Stepan FUN: 165/80 r13 boli aj gumy z paketu na špatné cesty takže najskôr kvôli výške
22:54:04
21.08.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: joo, pikoun je super motokára, oproti feldě5
22:51:09
21.08.2011
Enggik
-> Nwkt: něco málo by bylo, ale dnes už nějak nemám sílu nahrávat galerku 8 Pokud se tu nic do příštího víkendu neobjeví, tak ji udělám 4 ,ale kvalita fotek je 7
-Případně pro ty co jsou na FB, tak: www.facebook.com/
-Jen malá ochutnávka.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Enggik vložen 21.08.2011 22:51:09
upraveno 1x, naposled 21.08.2011 22:52:50
22:49:11
21.08.2011
StepaNoFUN
-> Nwkt: Nepochopil jsem to... Možná komfort, protože pick-up je relativně tvrdej a tohle bylo nejjednodušší řešení, možná prostupnost terénem, možná max. rychlost... Nevím, ale prostě je to tak.
22:46:25
21.08.2011
Nwkt
-> Stepan FUN: A proč zrovna na funky jiný gumy?
22:45:37
21.08.2011
StepaNoFUN
-> Nwkt: Klasickej pick-up je origo na 165/70 R13 na ráfkách 5,5Jx13. FUN má 165/80 R13 (165 R13) na ráfkách 5,5J x 13, originál v AL... Jak píše FORM. Oproti klasickými pick-upu je jiná samolepka na víčku a jinej náhon tachometru (kolečko v převodovce)...
22:45:06
21.08.2011
Nwkt
-> Enggik: Nějaký foto z otevření?
22:44:22
21.08.2011
Enggik
Jinak včera pokračování prací na Garde, večer grilovačka a dneska návštěva na otvírání Muzea socialistyckých vozů, dovezení nějakých dílů, odvoz motoru z garde na GO, výměna karbecu na 130ce. A tím toho mám za celej víkend plný kecky 7
upraveno 1x, naposled 21.08.2011 22:44:47
22:39:34
21.08.2011
Enggik
David29 20.08.11 21:52:00 Chci, aby lepící se mu náklaďáku došlo, že mi to prostě víc nepojede Člověče to není vůbec blbej nápad !!! 4 5
22:30:15
21.08.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
už by to šlo4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tom.t - malej ale vychcanej překupníček vložen 21.08.2011 22:30:15
22:29:42
21.08.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
bmw pryč1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tom.t - malej ale vychcanej překupníček vložen 21.08.2011 22:29:42
22:29:24
21.08.2011
Joki
Nachystal jsem Feldu na pasování. Moc se mi do toho nechce 7
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Joki vložen 21.08.2011 22:29:24
22:18:04
21.08.2011
Nwkt
-> FORM: To všechny pickupy ne?
22:17:10
21.08.2011
johaning
Tak je dnes pripravyl pudu pro calounika 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od johaning vložen 21.08.2011 22:17:10
22:16:55
21.08.2011
FORM - zlomená ojnice
-> Mantrabeach: To víš, že 14ky neno 15ky by tomu autu slušely mnohem více, trochu by se zvýšila stabilita v zatáčkách. Nicméně zase musím uznat, že FUN na tom vysokém profilu je významně pohodlnější při klidné jízdě. Mám ještě v zásobě na žluto nastříkané 15ky BBS. Občas bych je mohl nasadit.
-> Gryzly: Nedaly, všechny FUNy vyjely s 165/80 R13, jsou kvůli tomu dokonce jiné štítky na víčku nádrže a také jiný náhon tachometru.
21:55:23
21.08.2011
Zazaa
-> Borin - Král tuzerů: takze soustruh uz zapojenej a otestovanej ? :)
21:52:27
21.08.2011
castrol
-> šípka 120 l: hej chyba ale ten by bol dobri na veterana a nie na felu
21:47:03
21.08.2011
šípka 120 l
-> castrol: Ešte stredoví ipur ti chýba nie?4
21:04:40
21.08.2011
Péďa17
Borin - Král tuzerů 21.08.11 20:40:37 napsal: → U-Geen: Jak mi na FB napsal Samanus : romantika až do prdele 3 3 33
21:03:47
21.08.2011
castrol
-> alpin: ved preto som to lestil takto som mal ruz aj pod okom1
21:02:09
21.08.2011
alpin
-> castrol: už sa môžeš aj líčiť za volantom
21:01:10
21.08.2011
castrol
21:00:31
21.08.2011
castrol
vylestil dnesni nakup 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 21.08.2011 21:00:31
20:59:04
21.08.2011
castrol
-> Borin - Král tuzerů 21.08.11 20:32:31: pekne 4
20:55:08
21.08.2011
Mr_Kubas
-> Borin - Král tuzerů: Dobré 3
20:46:26
21.08.2011
LUKÁŠ PD
20:40:37
21.08.2011
Borin - Král tuzerů
-> U-Geen: Jak mi na FB napsal Samanus : romantika až do prdele 3 3 3
20:35:45
21.08.2011
U-Geen
-> Borin - Král tuzerů: to je romantika :-)
20:32:31
21.08.2011
Borin - Král tuzerů
První počin do obýváku...4 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Borin - Král tuzerů vložen 21.08.2011 20:32:31
19:54:52
21.08.2011
Hurdis
Jinak jsem dnes zase obešel 18ku za pitomých 34 Stablefordů ale aspoň domluvil kšefty na podzim.
A ztratil auto, nevím kde skončilo. Zítra se bude hledat. Možná.
19:51:31
21.08.2011
Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Vůbec netuším v čem jsem se s los ouchylos de la colinos a pilsenos našel, ani listování nazad, byť velmi líné, nepomohlo, ale každopádně máš pravdu. Už ze spojení našich příspěvků nemohlo vzejít nic dobrého.


-> minno: On by se i další zapřísáhlý odpůrce sobášů a majitel rodiny z virtu oženil, bo prvně v životě potřebuje razítko, ale nevěsta ho na rychlo nechce, i když má v záloze přehršel hradů a zámků s kámošami starostenskými gratis. Navíc věno nechcouce.
1 1
Divný stavy. :-)))
19:44:15
21.08.2011
HLT
Dneska konecne lak :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od HLT vložen 21.08.2011 19:44:15
19:13:47
21.08.2011
Mr_Kubas
-> Mantrabeach: Přesně tak, Atlanty v téhle barvě by seděly víc 4
19:08:59
21.08.2011
Gryzly
-> Mantrabeach: Dali se za příplatek přikoupit 14" kola v žluté barvě? Jen mě to tak napadlo.
18:57:52
21.08.2011
Mantrabeach
-> FORM: je to krasavec ale ty kola poblitý v originále s těma trapnejma gumama co se na to dávaly jsou děs,kazí to celkovej dojem8.ale to nerejpu nebo ti to nehaním ale soudruzi se měli trošku zamyslet a dát tam aspoň širší 14tky
18:52:14
21.08.2011
Vojťas
-> FORM: tak ze kundolap 1
18:37:12
21.08.2011
FORM - zlomená ojnice
Dnes jsem si užil dalších 150 výletních kilometrů za žlutým kormidlem ve společnosti kamaráda a dvou "bábovek" na zadních sedačkách. Prostě tak jak to má být, oproti prospektu nám chybělo jen prkno na střeše. Trasa Praha - Velká Amerika - nějaká louže u Staré Boleslavi - Praha.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od FORM - zlomená ojnice vložen 21.08.2011 18:37:12
18:22:21
21.08.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
Vrátil jsem se z víkendu na Pálavě. Cesta autobusem, parta a vše, co jsme podnikli, super zážitek!

-> myschaak AZNP K.Hora: Co máš s telefonem? Jsem ti chtěl volat, jak se tam máte a aby jste se stavili za námi, až pojedete okolo.
18:11:28
21.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem o půlnoci opustil Budapest,o půl třetí navštívil Blavu a v půl jedenáctý dorazil domů...z posledních 48h jsem spal čtyři hodiny....jsme doma,1450km užovka zvládla na jedničku
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 21.08.2011 18:11:28
18:05:53
21.08.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Jirik_Tuňák: -> Kaprof: -> Hurdis: nojo,jste se hledali až jste se našli3
16:33:59
21.08.2011
maca
Proběhla kondiční jízda Tatrou 138 CAS 32.
Najeto 25km a v září hurá na závěrečné testy strojníků.
Extreme Tyres