Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 55871 až 55920) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:39:31
23.08.2011
suri
a nič tomu pritom nie je
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 23.08.2011 21:39:31
21:38:56
23.08.2011
alpin
-> suri: to je dobré , sa ešte predá
21:38:29
23.08.2011
suri
s čím ti už ludia neprídu na výmenu ...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 23.08.2011 21:38:29
21:16:40
23.08.2011
Jarda - zrušená registrace
-> eben: jakto? hydraulika je vpoho? dej tam tu odpruzenou pro TAZ ja ji mam od luku a zatim spokojenost - 35tis.km na 1.4 motoru, myslim, ze mi driv odejde spojkove lozisko... stála 1700kc
upraveno 1x, naposled 23.08.2011 21:17:13
20:31:01
23.08.2011
eben
zacinam rozoberat na demontaz motora,prvovyrobna spojka po 700km prestala vypinat8
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od eben vložen 23.08.2011 20:31:01
20:24:23
23.08.2011
castrol
dnes toto pripravujem miesto pre garaz
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 23.08.2011 20:24:23
20:08:50
23.08.2011
Kaprof-Pisařík
-> Karlos (WIO46): Děkuji zvolim tedy stejný rozměr :o)
19:16:24
23.08.2011
Karlos (WIO46)
-> Kaprof: 175/60 a většině lidí se to líbí. 6 Mě se líbí i jak to vypadá, i jak se to auto chová. Však mrkni do karty vozu.
18:04:44
23.08.2011
Kaprof-Pisařík
-> castrol: Děkuji ještě je toho hodně ale...


Nechci zakládat jiné téma-Pánove jaký rozměr mohu použit pro 14disky?... je šíře 175 moc?-děkuji za radu4
15:26:34
23.08.2011
castrol
-> Kaprof: pekne prekukla
14:10:53
23.08.2011
Kaprof-Pisařík
-> tunerlada: Honzík je šikula nicmeně ještě je toho na dodělání dosti-momentálně kola4
14:09:36
23.08.2011
Kaprof-Pisařík
-> minno: Ano4 Čistej original to už nikdy nebude ale trocha "zoriginalněni" co se karoserie týče ji myslím prospěla/je :o))
14:08:26
23.08.2011
tunerlada
-> Kaprof: luxus 4
14:07:28
23.08.2011
tunerlada
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: 3
14:03:03
23.08.2011
minno
-> Kaprof: čiže budeš meniť a lakovať aj zadné dvere a budú tam aj kľučky? :)
13:56:24
23.08.2011
Kaprof-Pisařík
-> minno: Dočkej priští výplaty:o) i chrom kliky budou...
13:51:42
23.08.2011
minno
-> Kaprof: a čo zadné dvere?
13:40:20
23.08.2011
Kaprof-Pisařík
Privezl jsem si od Jablíčka kapotu-Děkuji Honzíku4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Kaprof-Pisařík vložen 23.08.2011 13:40:20
12:33:59
23.08.2011
Tomáššš
squalo 22.08.11 22:35:10 napsal:
→ castrol: aby ti do rana nezmizol rám zo sanitky…
40
3

-> squalo: praci sa najlepsie robi to co nema ze ? 1 40
12:25:28
23.08.2011
Jozka
.. a mezi fotkama před nastartováním a po zhasnutí motoru přesně 1 hodina.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jozka vložen 23.08.2011 12:25:28
12:24:22
23.08.2011
Jozka
Jsem neměl tužku v autě a tak zjistil, že jezdím asi fakt nějak rychle.. v těch km od nás do PLZ je i užasná silnice Nepomuk - Přeštice...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jozka vložen 23.08.2011 12:24:22
11:53:43
23.08.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> tunerlada: 3 výsledek: naražený žebra , předek na kaši a jeho soused bude mít novou betonovou zeď3
11:32:07
23.08.2011
tunerlada
-> skodovak: výsledek ?
06:07:19
23.08.2011
MOLSO
-> squalo: Čo to čo to ? Budu ARCčka ? odkupim pavučiny za cenu šrotu 47
00:09:59
23.08.2011
Lubes - zrušená registrace
-> squalo: a zase v robote 1ja sa na to seriem 1
23:03:02
22.08.2011
skodovak
testoval 20mm stabilizátor na serii podvozku 3
22:48:06
22.08.2011
castrol
-> squalo: 3 neparkujem doma tak nezmizne 1
22:35:10
22.08.2011
squalo
-> castrol: aby ti do rana nezmizol rám zo sanitky... 40
22:31:13
22.08.2011
castrol
-> squalo: ja to na teba nazalujem 1
22:30:10
22.08.2011
squalo
niečom som si chystal v praci... 40
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od squalo vložen 22.08.2011 22:30:10
22:11:40
22.08.2011
stika87 - Maschinenführer
-> Mr_Kubas: vid3
22:02:59
22.08.2011
Mr_Kubas
-> stika87: To brzo 3
22:01:07
22.08.2011
stika87 - Maschinenführer
prastil s praci :D
21:58:51
22.08.2011
Jarda - zrušená registrace
nevim, jestli bych to nemel dat do podelali9 namontoval jsem vyfuk Tyll pro Š130, je to tiche, jak to jeste nikdy nebylo, ale prijde mi, ze jsem te 1.4ce trochu ubral na vykonu7
21:16:15
22.08.2011
tonek.favo
Dneska výměna startéru za rychloběžný, tímto ještě jednou díky RUSTY88. Dále jsem vyměnil zpětné zrcátko spolujezdce a zítra asi výměna předního okna, tak držte palce 1
20:40:55
22.08.2011
castrol
-> squalo: aaa uz je tam no v karte to prepisovat nebudem 1
19:48:49
22.08.2011
palinator
-> VeTeV:
Máš pravdu. U minna řezali je málo, jak se zdálo, kam to vede se ptám. 3
petra janů - to máme mládež
19:41:47
22.08.2011
VeTeV
-> palinator: acka sem rezal dost hluboko a obecne jsem to rozrezal jak svine :-)

jinak piskovani je super volba
19:40:38
22.08.2011
palinator
-> VeTeV:
Neříkej že řezat i povrchovku.. To by mi na autě nezbylo nic.. Sám to budu jednou řešit, tak sbírám zkušenosti, aby renovace proběhla precizně. Myslím, že místo řezání by stačilo, resp. do určité míry bylo lepší pískování, tak aby nebyla patrná nějaká neošetřená místa. Mimochodem, když by byla povrchovka např. ve sloupku, tak to auto taky rovnou zahodit? Jezdí docela dost "renovovaných" aut, které třeba zevnitř nemají na nic sáhnuto, ale z venku vypadají OK.
19:23:44
22.08.2011
suri
Dnes bol dlhý deň , konečne doma
19:06:11
22.08.2011
Dale_Estelle
-> havlik: tche, nejsme žádný béčka, maji to naučený, když choději hulit, nikdo ani nepozná že tam neseději1
-> Syny: 42 děkujem, já tušil že by se ti mohla líbit, a musím říct, vážně pěkná je....věřim tomu že ji brzo někde potkáš...
18:00:42
22.08.2011
VeTeV
-> Syny: odsud za par susni - holt spatne fotky

jj jak to rikal hned - je treba nazunak rzi okamzite od kastle odrezat
upraveno 1x, naposled 22.08.2011 18:01:35
17:58:51
22.08.2011
Syny
-> minno 22.08.11 08:31:30: Proto to chce auto vyvarit PORADNE a nejlepe sam... Kdybych byval mel vic casu a lepsi prostory, tak jsem to presne tak udelal. Ale takovy to dat to nekam, tam to odflaknou, pak to nastrojis a ono to zacne vsude mozne vykvejtat, protoze nekde to nedovarili, nekde jen preplatovali diru a kvete to podtim dal, nekde tamto a todle, to je akorat ztrata casu a bude furt neco, protoze zacnes opravovat jednu vec, sahnes do toho jako celku a uz to musis domatlavat barvou a tlumexem a muze se stat, ze proste se to nechytne jak ma a mezitim opravujes dalsi vec a pak dalsi a ono te to vykvete zase na zacatku, kde se to odlouplo... To je proste na hovno... To chce odstrojit, kompletne udelat (jako to delal VeTeVka) a pak to nastrojit... Z tohohle se akorat zblaznis jednou... Nerikam, ze to nejde, ale ja bych na to nervy nemel...
upraveno 1x, naposled 22.08.2011 18:06:12
17:53:16
22.08.2011
Syny
-> Dale_Estelle 22.08.11 15:04:45: Doprdelekurvaprace ta je pekna 2
15:28:50
22.08.2011
havlik
-> Dale_Estelle: radio prestalo vysílat:D
15:25:36
22.08.2011
Dale_Estelle
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: heheee, však ty víš proč3, ale souhlasim, dobře se na to kouká, a hlavně takovouhle show tady v práci nezažili 1 když jsem to začal mejt, tak pulka lidí nalepená u voken a pozorovala co to tvořim, a pak vylezli údržbáři osobně a jali se to prohlížet1
15:19:53
22.08.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Dale_Estelle: to je dost pantáto, že jsi to taky vytáhl 4
15:15:40
22.08.2011
Tomáššš
-> minno: sranda je ze dnes vobec nesteloval karbec ako obvykle 4 3
15:04:45
22.08.2011
Dale_Estelle
Já jsem dneska v rámci přesunu umyl vyjímečně v práci GLSku
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Dale_Estelle vložen 22.08.2011 15:04:45
13:45:53
22.08.2011
Kaprof-Pisařík
Zkusil jsem to takhle a docela se mi to líbí:o) Samozrejmě to prijde doladit (rozleštěni, nové pneu, podložky a sniženi Saky "offroad" pružin plus tvrdší tlumiče tlumiče z DDR obytnáku 4)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Kaprof-Pisařík vložen 22.08.2011 13:45:53
upraveno 2x, naposled 22.08.2011 14:02:59
Extreme Tyres