skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:39:31
23.08.2011
23.08.2011

suri
a nič tomu pritom nie je
21:38:56
23.08.2011
23.08.2011

alpin
-> suri: to je dobré , sa ešte predá
21:38:29
23.08.2011
23.08.2011

suri
s čím ti už ludia neprídu na výmenu ...
21:16:40
23.08.2011
23.08.2011

Jarda - zrušená registrace
-> eben: jakto? hydraulika je vpoho? dej tam tu odpruzenou pro TAZ ja ji mam od luku a zatim spokojenost - 35tis.km na 1.4 motoru, myslim, ze mi driv odejde spojkove lozisko... stála 1700kc
20:31:01
23.08.2011
23.08.2011

eben
zacinam rozoberat na demontaz motora,prvovyrobna spojka po 700km prestala vypinat

20:24:23
23.08.2011
23.08.2011

castrol
dnes toto pripravujem miesto pre garaz
20:08:50
23.08.2011
23.08.2011

Kaprof-Pisařík
-> Karlos (WIO46): Děkuji zvolim tedy stejný rozměr :o)
19:16:24
23.08.2011
23.08.2011

Karlos (WIO46)
-> Kaprof: 175/60 a většině lidí se to líbí.
Mě se líbí i jak to vypadá, i jak se to auto chová. Však mrkni do karty vozu.
Mě se líbí i jak to vypadá, i jak se to auto chová. Však mrkni do karty vozu.18:04:44
23.08.2011
23.08.2011

Kaprof-Pisařík
-> castrol: Děkuji ještě je toho hodně ale...
Nechci zakládat jiné téma-Pánove jaký rozměr mohu použit pro 14disky?... je šíře 175 moc?-děkuji za radu
Nechci zakládat jiné téma-Pánove jaký rozměr mohu použit pro 14disky?... je šíře 175 moc?-děkuji za radu

15:26:34
23.08.2011
23.08.2011

castrol
-> Kaprof: pekne prekukla
14:10:53
23.08.2011
23.08.2011

Kaprof-Pisařík
-> tunerlada: Honzík je šikula nicmeně ještě je toho na dodělání dosti-momentálně kola

14:09:36
23.08.2011
23.08.2011

Kaprof-Pisařík
-> minno: Ano
Čistej original to už nikdy nebude ale trocha "zoriginalněni" co se karoserie týče ji myslím prospěla/je :o))
Čistej original to už nikdy nebude ale trocha "zoriginalněni" co se karoserie týče ji myslím prospěla/je :o))14:08:26
23.08.2011
23.08.2011

tunerlada
-> Kaprof: luxus 

14:07:28
23.08.2011
23.08.2011

tunerlada
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: 

14:03:03
23.08.2011
23.08.2011

minno
-> Kaprof: čiže budeš meniť a lakovať aj zadné dvere a budú tam aj kľučky? :)
13:56:24
23.08.2011
23.08.2011

Kaprof-Pisařík
-> minno: Dočkej priští výplaty:o) i chrom kliky budou...
13:51:42
23.08.2011
23.08.2011

minno
-> Kaprof: a čo zadné dvere?
13:40:20
23.08.2011
23.08.2011

Kaprof-Pisařík
Privezl jsem si od Jablíčka kapotu-Děkuji Honzíku

12:33:59
23.08.2011
23.08.2011

Tomáššš
squalo 22.08.11 22:35:10 napsal:
→ castrol: aby ti do rana nezmizol rám zo sanitky…


-> squalo: praci sa najlepsie robi to co nema ze ?

→ castrol: aby ti do rana nezmizol rám zo sanitky…


-> squalo: praci sa najlepsie robi to co nema ze ?

12:25:28
23.08.2011
23.08.2011

Jozka
.. a mezi fotkama před nastartováním a po zhasnutí motoru přesně 1 hodina.
12:24:22
23.08.2011
23.08.2011

Jozka
Jsem neměl tužku v autě a tak zjistil, že jezdím asi fakt nějak rychle.. v těch km od nás do PLZ je i užasná silnice Nepomuk - Přeštice...
11:53:43
23.08.2011
23.08.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> tunerlada:
výsledek: naražený žebra , předek na kaši a jeho soused bude mít novou betonovou zeď
výsledek: naražený žebra , předek na kaši a jeho soused bude mít novou betonovou zeď
11:32:07
23.08.2011
23.08.2011

tunerlada
-> skodovak: výsledek ?
06:07:19
23.08.2011
23.08.2011

MOLSO
-> squalo: Čo to čo to ? Budu ARCčka ? odkupim pavučiny za cenu šrotu 

00:09:59
23.08.2011
23.08.2011

Lubes - zrušená registrace
-> squalo: a zase v robote
ja sa na to seriem 
ja sa na to seriem 
23:03:02
22.08.2011
22.08.2011

skodovak
testoval 20mm stabilizátor na serii podvozku 

22:48:06
22.08.2011
22.08.2011

castrol
-> squalo:
neparkujem doma tak nezmizne 
neparkujem doma tak nezmizne 
22:35:10
22.08.2011
22.08.2011

squalo
-> castrol: aby ti do rana nezmizol rám zo sanitky... 

22:31:13
22.08.2011
22.08.2011

castrol
-> squalo: ja to na teba nazalujem 

22:30:10
22.08.2011
22.08.2011

squalo
niečom som si chystal v praci... 

22:11:40
22.08.2011
22.08.2011

stika87 - Maschinenführer
-> Mr_Kubas: vid

22:02:59
22.08.2011
22.08.2011

Mr_Kubas
-> stika87: To brzo 

22:01:07
22.08.2011
22.08.2011

stika87 - Maschinenführer
prastil s praci :D
21:58:51
22.08.2011
22.08.2011

Jarda - zrušená registrace
nevim, jestli bych to nemel dat do podelali
namontoval jsem vyfuk Tyll pro Š130, je to tiche, jak to jeste nikdy nebylo, ale prijde mi, ze jsem te 1.4ce trochu ubral na vykonu
namontoval jsem vyfuk Tyll pro Š130, je to tiche, jak to jeste nikdy nebylo, ale prijde mi, ze jsem te 1.4ce trochu ubral na vykonu
21:16:15
22.08.2011
22.08.2011

tonek.favo
Dneska výměna startéru za rychloběžný, tímto ještě jednou díky RUSTY88. Dále jsem vyměnil zpětné zrcátko spolujezdce a zítra asi výměna předního okna, tak držte palce 

20:40:55
22.08.2011
22.08.2011

castrol
-> squalo: aaa uz je tam no v karte to prepisovat nebudem 

19:48:49
22.08.2011
22.08.2011

palinator
19:41:47
22.08.2011
22.08.2011

VeTeV
-> palinator: acka sem rezal dost hluboko a obecne jsem to rozrezal jak svine :-)
jinak piskovani je super volba
jinak piskovani je super volba
19:40:38
22.08.2011
22.08.2011

palinator
-> VeTeV:
Neříkej že řezat i povrchovku.. To by mi na autě nezbylo nic.. Sám to budu jednou řešit, tak sbírám zkušenosti, aby renovace proběhla precizně. Myslím, že místo řezání by stačilo, resp. do určité míry bylo lepší pískování, tak aby nebyla patrná nějaká neošetřená místa. Mimochodem, když by byla povrchovka např. ve sloupku, tak to auto taky rovnou zahodit? Jezdí docela dost "renovovaných" aut, které třeba zevnitř nemají na nic sáhnuto, ale z venku vypadají OK.
Neříkej že řezat i povrchovku.. To by mi na autě nezbylo nic.. Sám to budu jednou řešit, tak sbírám zkušenosti, aby renovace proběhla precizně. Myslím, že místo řezání by stačilo, resp. do určité míry bylo lepší pískování, tak aby nebyla patrná nějaká neošetřená místa. Mimochodem, když by byla povrchovka např. ve sloupku, tak to auto taky rovnou zahodit? Jezdí docela dost "renovovaných" aut, které třeba zevnitř nemají na nic sáhnuto, ale z venku vypadají OK.
19:23:44
22.08.2011
22.08.2011

suri
Dnes bol dlhý deň , konečne doma
19:06:11
22.08.2011
22.08.2011

Dale_Estelle
-> havlik: tche, nejsme žádný béčka, maji to naučený, když choději hulit, nikdo ani nepozná že tam neseději
-> Syny:
děkujem, já tušil že by se ti mohla líbit, a musím říct, vážně pěkná je....věřim tomu že ji brzo někde potkáš...

-> Syny:
děkujem, já tušil že by se ti mohla líbit, a musím říct, vážně pěkná je....věřim tomu že ji brzo někde potkáš...18:00:42
22.08.2011
22.08.2011

VeTeV
-> Syny: odsud za par susni - holt spatne fotky
jj jak to rikal hned - je treba nazunak rzi okamzite od kastle odrezat
jj jak to rikal hned - je treba nazunak rzi okamzite od kastle odrezat
17:58:51
22.08.2011
22.08.2011

Syny
-> minno 22.08.11 08:31:30: Proto to chce auto vyvarit PORADNE a nejlepe sam... Kdybych byval mel vic casu a lepsi prostory, tak jsem to presne tak udelal. Ale takovy to dat to nekam, tam to odflaknou, pak to nastrojis a ono to zacne vsude mozne vykvejtat, protoze nekde to nedovarili, nekde jen preplatovali diru a kvete to podtim dal, nekde tamto a todle, to je akorat ztrata casu a bude furt neco, protoze zacnes opravovat jednu vec, sahnes do toho jako celku a uz to musis domatlavat barvou a tlumexem a muze se stat, ze proste se to nechytne jak ma a mezitim opravujes dalsi vec a pak dalsi a ono te to vykvete zase na zacatku, kde se to odlouplo... To je proste na hovno... To chce odstrojit, kompletne udelat (jako to delal VeTeVka) a pak to nastrojit... Z tohohle se akorat zblaznis jednou... Nerikam, ze to nejde, ale ja bych na to nervy nemel...
17:53:16
22.08.2011
22.08.2011

Syny
-> Dale_Estelle 22.08.11 15:04:45: Doprdelekurvaprace ta je pekna 

15:28:50
22.08.2011
22.08.2011

havlik
-> Dale_Estelle: radio prestalo vysílat:D
15:25:36
22.08.2011
22.08.2011

Dale_Estelle
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: heheee, však ty víš proč
, ale souhlasim, dobře se na to kouká, a hlavně takovouhle show tady v práci nezažili
když jsem to začal mejt, tak pulka lidí nalepená u voken a pozorovala co to tvořim, a pak vylezli údržbáři osobně a jali se to prohlížet
, ale souhlasim, dobře se na to kouká, a hlavně takovouhle show tady v práci nezažili
když jsem to začal mejt, tak pulka lidí nalepená u voken a pozorovala co to tvořim, a pak vylezli údržbáři osobně a jali se to prohlížet
15:19:53
22.08.2011
22.08.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Dale_Estelle: to je dost pantáto, že jsi to taky vytáhl 

15:15:40
22.08.2011
22.08.2011

Tomáššš
-> minno: sranda je ze dnes vobec nesteloval karbec ako obvykle


15:04:45
22.08.2011
22.08.2011

Dale_Estelle
Já jsem dneska v rámci přesunu umyl vyjímečně v práci GLSku
13:45:53
22.08.2011
22.08.2011

Kaprof-Pisařík
Zkusil jsem to takhle a docela se mi to líbí:o) Samozrejmě to prijde doladit (rozleštěni, nové pneu, podložky a sniženi Saky "offroad" pružin plus tvrdší tlumiče tlumiče z DDR obytnáku
)
)

