skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
17:48:10
25.08.2011
25.08.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> castrol 24.08.11 21:14:35: Pane Kastról, zdá se mi to a nebo se obraz sem tam sekne? Myslím u přehrávaného záznamu.
17:15:24
25.08.2011
25.08.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> MOLSO: tak to máš dobre vymyslené

16:50:40
25.08.2011
25.08.2011

minno
Mám otázku, táto drážka, ako vidieť na fotke havlikovho auta, bola z výroby vždy tmelená pružným tmelom? Lebo väčšinou to poznám tak, že je to normálne prelakované, na tejto fotke ale vidieť že je to zatmelené. Mne to v tej drážke vždy praskne :( Aj na predošlom laku mi to tam prasklo a aj teraz. A potom tam ide voda a hrdzavie to. Rozmýšľam, ako to opraviť a či sa vôbec do toho púšťať. Spraviť to pružným tmelom tak ako som spravil aj špáry blatníkov? Len to tam potom bude čierny pásik

16:44:23
25.08.2011
25.08.2011

minno
-> MOLSO: za to ty, keď sa nedarí, nadávaš na kov jak chorá vrana


16:06:47
25.08.2011
25.08.2011

MOLSO
-> Michal N 283: ja som to robil 2 roky ale teraz som už odtial nastastie v riti. Za kazdodenny stres mi to nestoji. Teraz pracujem s kovom. Kov nepicuje neodvrava a nenadava 

15:52:04
25.08.2011
25.08.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> minno: -> MOLSO: ..no pozerám,že tiež máte šťastie na všelijakých expertov,no darmo-nie je to sranda s niektorými vychádzať a už vôbec nie sa im zavdačiť,neviem ,ale na takúto roboru by som fakt nemal nervy a povahu na to tiež nemám,lebo ak si niekto nedá slušne niečo vysvetliť,tak s tým nemám strpenie v žiadnom prípade

15:42:29
25.08.2011
25.08.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> castrol: Tak to není ona, tuhle jsem měl objednanou asi za 300,- z aukra, ale nepřišla.
15:04:48
25.08.2011
25.08.2011

minno
-> MOLSO:

My máme klienta, má 83 rokov, bývalý zverolekár, a furt nám vyvoláva že mu zas nejde internet a zakaždým sa s ním každý povadí, lebo on zakaždým zabudne ako sa internet používa a furt to dáva za vinu nám že sme mu dali milión päťsto hesiel a ani jedno mu nefunguje a vždy to tam len zle zadáva a potom vyhadzuje celé internety aj s počítačmi aj s nami von z okna


My máme klienta, má 83 rokov, bývalý zverolekár, a furt nám vyvoláva že mu zas nejde internet a zakaždým sa s ním každý povadí, lebo on zakaždým zabudne ako sa internet používa a furt to dáva za vinu nám že sme mu dali milión päťsto hesiel a ani jedno mu nefunguje a vždy to tam len zle zadáva a potom vyhadzuje celé internety aj s počítačmi aj s nami von z okna

14:55:46
25.08.2011
25.08.2011

MOLSO
-> minno: kde su tie casy ked som takych debilov musel riesit 
dobtry bol jeden cigan neplatic co 2 roky neplatil a zapli u nas skript co neplaticom vyhodilo stranku ze nema uhradene faktrury a internet sa spusti po ich zaplateni
a on volal ze sa do cinziaku nastahoval nasol kabel a po pripojeni internet isiel a s nami nema zmluvu ani nic a za net nikdy neplatil a ze si praje aby smer mu tu spravu z pocitaca odstranili

dobtry bol jeden cigan neplatic co 2 roky neplatil a zapli u nas skript co neplaticom vyhodilo stranku ze nema uhradene faktrury a internet sa spusti po ich zaplateni
a on volal ze sa do cinziaku nastahoval nasol kabel a po pripojeni internet isiel a s nami nema zmluvu ani nic a za net nikdy neplatil a ze si praje aby smer mu tu spravu z pocitaca odstranili

14:49:54
25.08.2011
25.08.2011

minno
-> Michal N 283: sme netový provider. na zákazníckej linke nám prišiel odkaz od rozčúlenej ženy: "urýchlene mi zavolajte, mám veľkú sťažnosť na vaše služby!!", 15 minút na to odkaz v podobnom znení, po 30 minútach im volám a pýtam sa o čo ide. A tam akýsi arogant-chlap a že majú od nás v zmluve uvedené že majú doma "Wireless internet" a im sa nedá pripojiť notebookom na wifi. Majú doma mikrovlnku, takže klasika anténa a od AP-čka ethernetový kábel do PC. Tak mu vysvetľujem, že áno máte Wireless internet ale to je len názov služby a tým sa rozumie to, že ich dom je pripojený mikrovlnnou technológiou na našu sieť a ako sa potom pripoja v rámci domu je už na nich - buď káblom, alebo je možné dodať wifi router na bezdrôtové pripojenie. Niee, my hrubo porušujeme zmluvu a to "wifi" nie je ich ale len naše a oni wifi v dome nemajú a blabla....
No proste debil, nedal si vysvetliť a arogant od prvého slova.
Hlavná vec, že majú od nás net od roku 2006 a teraz zistili, že majú Wireless internet a nemajú wifi.
No proste debil, nedal si vysvetliť a arogant od prvého slova.
Hlavná vec, že majú od nás net od roku 2006 a teraz zistili, že majú Wireless internet a nemajú wifi.
14:36:05
25.08.2011
25.08.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> minno: ja sa tiež stále s tým stretávam......čo sa stalo?
14:32:26
25.08.2011
25.08.2011

minno
Že ľudia sú drbnutí na hlavu, to som vedel, ale že až tak, to som sa utvrdil zas až dnes.
22:41:31
24.08.2011
24.08.2011

doly120
-> James1991: to natíráš sitentikou nebo už něčím lepším? jinak vrchní barva 1-2 vrstvy... základ stačí jedna
21:41:56
24.08.2011
24.08.2011

sikula
zavírání prostoru za lavicí
21:15:07
24.08.2011
24.08.2011

palinator
-> David29 24.08.11 21:03:10:
-> Matthes, záškodník z TechWebu 24.08.11 21:04:57:

-> Matthes, záškodník z TechWebu 24.08.11 21:04:57:

21:14:35
24.08.2011
24.08.2011

castrol
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : teda ak je to ona,tu je inzerat foto.bazos.sk/inzerat/...
/Sportova-MINI-DV-KAMERA-7
20x480.php
21:09:29
24.08.2011
24.08.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> castrol: Cože? To chcu, kde se to dá za ty prachy koupit?
21:04:57
24.08.2011
24.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> David29:
Kamos chce neco podobnyho vyzkouset na jehovistky... az teda natrefi na nejaky pekny. Mluvi o tom 3 roky a zatim se mu to nepovedlo

Kamos chce neco podobnyho vyzkouset na jehovistky... az teda natrefi na nejaky pekny. Mluvi o tom 3 roky a zatim se mu to nepovedlo

21:03:10
24.08.2011
24.08.2011

David29
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Já se těšim, až mi zas nějaká pěkná bude cpát voňavky s argumentem "a že jste to vy".
Mám v plánu říct - uka kozy a beru to
Jsem zvědav, jak se zatváří
Mám v plánu říct - uka kozy a beru to
Jsem zvědav, jak se zatváří20:55:16
24.08.2011
24.08.2011

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: a co najprv kavu a potom nasledne sex 

20:53:35
24.08.2011
24.08.2011

castrol
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : hej ale unas za nu chce 482sk po prepocte
20:42:48
24.08.2011
24.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Ona nevedela z jakyho to bylo auta (byla to felda), pac sme s kolegou cekali opodal ve stinu a listek jsem sebral kdyz byla za rohem 
Moh sem ji nabidnout maximalne nekvalitni sex

Moh sem ji nabidnout maximalne nekvalitni sex

20:40:49
24.08.2011
24.08.2011

alpin
-> Matthes, záškodník z TechWebu: si mal zobrať lístok z drahšieho auta , potom by sa inak dívala
20:40:31
24.08.2011
24.08.2011

suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: možno ti škodovka chcela dať 40000kč bonus na nové auto ako znak vernosti
20:40:14
24.08.2011
24.08.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Matthes, záškodník z TechWebu: To bych s chutí udělal taky, ale ještě se mi nepodařilo nikoho přistihnout při činu.
20:39:29
24.08.2011
24.08.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> castrol: Tu za 700,-?
20:38:53
24.08.2011
24.08.2011

Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu:
ty seš na slečny zleeeeeej 
ty seš na slečny zleeeeeej 
20:38:41
24.08.2011
24.08.2011

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: asi si nebol prvy co jej to urobil 

20:36:32
24.08.2011
24.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Dneska sem si udelal prdel z jedny slecny. Na parkovisti davala autum za sterace papirky s reklamou... Tak jsem ho vzal a kdyz sla zpet, tak sem ji ten papirek dal do ruky se slovy, ze nam neco dala za sterac a ze nemame zajem
Cumela jak puk, nic nerekla, papirek vzala a sla dal
Byla by i pekna dle me, aspon postavu mela super, ale cumela fakt zle. Uz pred tim, nez jsem ji ten listek vratil...
Cumela jak puk, nic nerekla, papirek vzala a sla dal
Byla by i pekna dle me, aspon postavu mela super, ale cumela fakt zle. Uz pred tim, nez jsem ji ten listek vratil...18:32:39
24.08.2011
24.08.2011

castrol
objednal kamerku do auta
18:28:36
24.08.2011
24.08.2011

4dams
dnes som si našiel 7 minút na výrobu týchto podložiek, držte palce aby to pomohlo. A roztrieskal som kapotu o zem
17:56:18
24.08.2011
24.08.2011

disco_punk
ogrckal budúci ponk, len mi došiel čierny alkyton tak som to musel dať takéto divné trnavské 

16:24:48
24.08.2011
24.08.2011

James1991
Pustil sem se do menší go předních ramen na Favorita. Zatím zbaveno špíny,gumoasfaltu, rzi a natřeno zatím v základu. Ještě se mi podařilo nalisovat nový silentbloky, jinak kolik byste mi doporučili vrstev základovky a kolik vrchního nátěru?
15:41:41
24.08.2011
24.08.2011

minno
-> VeTeV: aj mne sa klíma v kanclu posrala uz asi pred rokom
teraz dostali príkaz vypnúť klímu aj všetci ostatní aby sa stíhala chladiť serverovňa
na tej je závislých 13 tis. zákazníkov.
aspoň nebudem sám sedieť v tom hice.
Ach, tak na Slovensko sa niečo ako krízový režim ešte nedostalo :(
teraz dostali príkaz vypnúť klímu aj všetci ostatní aby sa stíhala chladiť serverovňa
na tej je závislých 13 tis. zákazníkov.aspoň nebudem sám sedieť v tom hice.
Ach, tak na Slovensko sa niečo ako krízový režim ešte nedostalo :(
15:36:39
24.08.2011
24.08.2011

havlik
-> VeTeV: kua taky chci krizovej rezim to sem budu moc chodit jednou za tejden, coz by ostatně tak odpovidalo momentální výši platu. A bude to ostatně stačit.
15:35:15
24.08.2011
24.08.2011

VeTeV
-> Radek Retro eLeSo: no ty vole uz se to nastesti utlo - ale travit bezmala dve hodiny v pozoru, kdy si nejakej sefik z Holandska vzpomene, ze je treba rychle odpovedet na jeho titernou otazku, me opravdu bavi 
-> minno: nam se klima v kanclu posrala - prestala klimatizovat, tajze se tu varime - nebejt callu uz jsme v prdeli - mame krizovej rezim a ve dve muzeme vypadnout

-> minno: nam se klima v kanclu posrala - prestala klimatizovat, tajze se tu varime - nebejt callu uz jsme v prdeli - mame krizovej rezim a ve dve muzeme vypadnout

15:27:36
24.08.2011
24.08.2011

minno
Dnes? Vonku je hic, teplota v klimatizovanej serverovni 32 st., chodíme vyháňať horúci vzduch

15:00:49
24.08.2011
24.08.2011

Radek Retro eLeSo
-> VeTeV 24.08.11 14:58:14: petku nemáš??????????


14:58:14
24.08.2011
24.08.2011

VeTeV
já trávim už hodinu a půl na callu s hlavounama a chce se mi chcát 

13:49:17
24.08.2011
24.08.2011

squalo
Prave som dorazil do smokovca a hned vedla penzionu odstavene schopne erko bez znaciek... No nic idem a strbske pleso a zajtra rysy

12:53:45
24.08.2011
24.08.2011

Hurdis
Od pondělí do dnešního dopoledne jsem navštívil 16 kanceláří různých úřadů a institucí a podal jsem si 12 žádostí. Konec zahřívacího kola. Za pár let chci být úředníkem.
22:31:04
23.08.2011
23.08.2011

šípka 120 l
Ramená sa už sušia na škripci, babračka okolo trubiek na brzdu ináč som ich vyhýbal úplne inak originál sú nanič lepšie by bolo keby predávajú rovné ,výmena plynového lanka za nové aj hadica na posilňovač ,zakrútené domce zmontovanie a skúška stieračov, smeroviek ,LS budíkov to je asi tak všetko.


22:07:39
23.08.2011
23.08.2011

Šulda
trocha nadměrnýho nákladu
(blbě se to vezlo inak dělání místa v garáži myslel jsem si že to tam vydrží když se předělává muselo to všechno ven
)
(blbě se to vezlo inak dělání místa v garáži myslel jsem si že to tam vydrží když se předělává muselo to všechno ven
)22:05:41
23.08.2011
23.08.2011

Šulda
trocha nadměrnýho nákladu
(blbě se to vezlo inak dělání místa v garáži myslel jsem si že to tam vydrží když se předělává muselo to všechno ven
)
(blbě se to vezlo inak dělání místa v garáži myslel jsem si že to tam vydrží když se předělává muselo to všechno ven
)21:49:52
23.08.2011
23.08.2011

eben
JARDA-to auto ako aj hydraulika je po go,je to sachs ale z 88roku este ten pritlacak co sa daval vo vyrobe,prejde desat kilometrov a nejde zaradit chvilu auto postoji a zase funguje a tak sa to opakuje,a hydraulika funguje dobre

21:46:28
23.08.2011
23.08.2011

castrol
-> suri: tiez si myslim 

21:42:49
23.08.2011
23.08.2011

suri
-> castrol: rozmaznaný sú tí ludia , pokiaľ nie je tlmič v kufri tak čo ...
21:41:28
23.08.2011
23.08.2011

castrol
-> suri: nic je c pohode len trocha odlahcena 

21:40:32
23.08.2011
23.08.2011

suri
-> castrol: to je miska a čo jej chýba?
21:39:44
23.08.2011
23.08.2011

castrol
-> suri: to bola miska tlmica
