
V případě zájmu odkaz: sytic.rajce.idnes.cz/





), moc hezký výlet a akcička u Rakovníka, tak jsem i vystřídal vozy




Akorát jsem zapoměl udělat nějaké to foto. 








inak par km najazdil ...to je vsetko :)













?






















čo za slovo tam má













čo za slovo tam má byť? nejako mi tam nič nesedí aby sa to rýmovalo



