Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 56021 až 56070) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:58:28
20.08.2011
sytic
Vytvořil jsem konečně větší fotogalerii s mými vozy 6

V případě zájmu odkaz: sytic.rajce.idnes.cz/ 4
18:16:45
20.08.2011
castrol
-> David29: ja to najazdim za den urcite do prace to mam skoro 80km 1
17:56:15
20.08.2011
Dale_Estelle
právě jsem se vrátil (ale ne z hradu1 ), moc hezký výlet a akcička u Rakovníka, tak jsem i vystřídal vozy
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Dale_Estelle vložen 20.08.2011 17:56:15
17:24:03
20.08.2011
David29
-> šípka 120 l: To skoro najezdim 2x za den, někdy i víc
16:20:03
20.08.2011
palinator
-> šípka 120 l:
To je dobrý vědět...
16:17:03
20.08.2011
šípka 120 l
Dnes som urobil okolo 160 km na spotrebáku. inak nič.122
16:00:37
20.08.2011
J3STER
Byl jsem na veteran srazu v Habrovanech s Accebossem a Vítkem. Super akce a spanilá jízda taky.4 Akorát jsem zapoměl udělat nějaké to foto. 8
15:49:18
20.08.2011
suri
-> Tomáššš: nie , debatili sme sa a potom varili
14:51:50
20.08.2011
castrol
-> MOLSO: 3 3
12:06:00
20.08.2011
Tomáššš
-> MOLSO: nie, doviezol som brata do NO na ten orange music shou ci ako sa to vola ... 4
11:21:58
20.08.2011
MOLSO
-> Tomáššš: a potom si sa cely spoteny zobudil 3 3 3
11:02:13
20.08.2011
Tomáššš
Vcera som predbehol octaviu 1.9TDI , strasne sa vliekla tak som ju sejmnul na rovinke kilom 6 inak par km najazdil ...to je vsetko :)
11:00:37
20.08.2011
Tomáššš
suri 20.08.11 02:29:19 napsal:
o pol druhej v noci variť praženicu je bohová sranda :-D a to
som nepil
fetoval riedidlo ? ci drogy ? 3
02:29:19
20.08.2011
suri
o pol druhej v noci variť praženicu je bohová sranda :-D a to som nepil
22:44:44
19.08.2011
Sp4rc0
-> zidlik: Jasný no..4
22:42:32
19.08.2011
zidlik
-> Sp4rc0: coto?do třebechovic pak možná přijedu..ale nejdřiv jedu na ten amatercup a pak bych možná přijel do třebechovic, ale nevim už sem nákej hotovej každej den do 3 do rána v dílně abych stihnul spojízdnit rapida
22:32:41
19.08.2011
Sp4rc0
-> zidlik: Trebe?
22:26:18
19.08.2011
zidlik
tak rapid dneska po dlouhý době zprovozněnej a připravenej na amatercup na zejtřek
22:15:57
19.08.2011
castrol
-> Jarda/felda: ved prave
22:02:13
19.08.2011
Jarda/felda
-> castrol: málo proto to radši zakázali 4
21:38:44
19.08.2011
Nwkt
-> castrol: Cestou zpátky tam nic nebylo, možná odbelhal do pangejtu a zdechnul tam 3
21:32:29
19.08.2011
castrol
-> Nwkt: zajtra bude perkelt 1 ?
21:31:33
19.08.2011
castrol
-> haso: ty si zas macher o tom nepochybujem
21:31:12
19.08.2011
Nwkt
Zajíček otestoval sílu ramena přední nápravy, prohrál :-D zkusim jestli nebude něco na videu
21:27:01
19.08.2011
Zeke-ten šestý
-> VeTeV 19.08.11 12:49:43: jojo, je to zavodni stovečka
21:26:54
19.08.2011
haso
-> castrol: ja som ich 5min presviedcal nech daju startovacie kable ze sa to nemoze, no tak nechceli, tak som ich roztiahol...este aj cudzim autom lebo kamarat to nevedel ich tahal snad 100 metrov a nic...tak som ho vystriedal a za 10metrov to uz vrcalo 3
21:25:55
19.08.2011
castrol
-> Jarda/felda: ale kolko ja takych co to robia rozumne
21:22:22
19.08.2011
Jarda/felda
-> castrol: pokud to děláš rozumně tak v tom problém nevidim
21:06:49
19.08.2011
castrol
-> haso: ale to sa nemoze 1
21:01:43
19.08.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Nwkt: 3 3 3
20:00:35
19.08.2011
Borin - Král tuzerů
Poladil jsem můj home made soustruh a nepřesnost při obrábění tyče dlouhé 240mm je 0,05mm, což bych řekl, že je slušné 4
19:55:22
19.08.2011
minno
-> Nwkt: 3
19:50:19
19.08.2011
castrol
-> šípka 120 l: ja som mal ale predal som,tiez to nikto nechcel as potom sa nasiel jeden virtak co ich kupil
19:47:50
19.08.2011
Nwkt
-> minno:
Josef Král - Lížu píču celý den
19:46:54
19.08.2011
minno
19:43:18
19.08.2011
haso
roztahoval som octaviu 1,9tdi...
18:50:14
19.08.2011
Klubko_
-> minno: dle libosti minno, dle libosti 4 3
17:29:07
19.08.2011
minno
-> Zazaa: zmrzlinu?3
17:05:46
19.08.2011
Zazaa
minno 19.08.11 10:56:26 napsal:
Klubko_ 18.08.11 23:39:46 napsal:
→ Matthes, záškodník z TechWebu: kdyz husu, tak pecenou.
Kdyz holku, tak svlecenou. Kdyz lizat, tak… 3
čo za slovo tam má
byť? nejako mi tam nič nesedí aby sa to rýmovalo3

ono je to delsi ...

Když holku, tak svlečenou, když husu, tak pečenou, když lyžovat, tak z kopce, když pást, tak ovce, když tancovat, tak rumbu, když lízat, tak ....
14:53:23
19.08.2011
Radar
Výfuk zavařen, vzduchovej filtr vyprán a naimpregnován. Hned je auto pružnější. Je to opravdu znát.
13:09:29
19.08.2011
Voplik
-> VeTeV: kilčo
-> havlik: no jo ono to tak fakt vypada 3
13:01:29
19.08.2011
havlik
-> VeTeV: ja bych skoro rekl ze to ten borec jen drzi blatnik
12:49:43
19.08.2011
VeTeV
-> Zeke-ten šestý: koukám Kachník má dalšího pacienta na krámě 3

BTW velde už není litr ale cos modrého ala kilo?
upraveno 1x, naposled 19.08.2011 12:50:21
12:11:01
19.08.2011
Arnold
-> Nwkt: 40 47 47
12:02:33
19.08.2011
Zeke-ten šestý
-> Nwkt: 70 70 70
12:01:54
19.08.2011
Nwkt
-> Zeke-ten šestý: už jenom fiknout ve sloupcích a hurá do šrotu
12:01:17
19.08.2011
Zeke-ten šestý
Se to rozbilo
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Zeke-ten šestý vložen 19.08.2011 12:01:17
10:56:26
19.08.2011
minno
Klubko_ 18.08.11 23:39:46 napsal:
→ Matthes, záškodník z TechWebu: kdyz husu, tak pecenou.
Kdyz holku, tak svlecenou. Kdyz lizat, tak… 3
čo za slovo tam má byť? nejako mi tam nič nesedí aby sa to rýmovalo3
10:56:12
19.08.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Nwkt: Ne ne, já toho svýho prodal za víc! 3
10:36:56
19.08.2011
Nwkt
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : A v ceně formana, zdvojnásobil by jeho hodnotu 3
Extreme Tyres