skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:07:15
07.09.2011
07.09.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136: aha, zákon schválnosti, nechce se ti zalejvat zahrádku, umej auto, určitě zaprší
21:05:49
07.09.2011
07.09.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod 07.09.11 21:00:30: loni před zimou to nevyšlo, tak dneska konečně leštící vosk. Už tam byly divný fleky atd. na kapotě šlem..
a cestou domů liják jak prase

a cestou domů liják jak prase

21:02:17
07.09.2011
07.09.2011

Milan 136
.
21:00:30
07.09.2011
07.09.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136: co na něm pořád Mílo čistíš, asi ti pujčim na měsíc mého

20:59:51
07.09.2011
07.09.2011

Vojťas
-> Milan 136: ale jinak pecka, jak feldy nemusim tak tohle se mi libi :)
20:58:12
07.09.2011
07.09.2011

Milan 136
.
20:53:55
07.09.2011
07.09.2011

Vojťas
-> Nwkt: ahaaaa, zajimaci :)
20:53:01
07.09.2011
07.09.2011

Nwkt
-> Vojťas: 2
20:52:45
07.09.2011
07.09.2011

Vojťas
-> Milan 136: počkej, já myslel žes to prodal? si jich měl víc ? 

20:51:59
07.09.2011
07.09.2011

Milan 136
Dneska jsem se konečně dostal ke kompletnímu vyleštění
19:40:45
07.09.2011
07.09.2011

Borin - Král tuzerů
-> sarkan1993666: Než sem něco napíšeš, tak doporučuju pozrisi.sk/k/Pravidla-slo
venskeho-pravopisu-online , protože co slovo s Y to průser...
18:40:31
07.09.2011
07.09.2011

Bohyn
Já jsem dneska připravoval věci pro drážkový řemen tzn. favoritácká pumpa ořezaná aby nebyly stopy po držáku silentbloku a natřené řemenice

15:58:43
07.09.2011
07.09.2011

sarkan1993666
-> Jirik_Tuňák 07.09.11 15:57:01:
no jasne to musim dotiahnut až do konca a určite musim niečo vimisliet aj na teplotu a ukazovatela paliva
no jasne to musim dotiahnut až do konca a určite musim niečo vimisliet aj na teplotu a ukazovatela paliva
15:57:01
07.09.2011
07.09.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> sarkan1993666 07.09.11 15:54:55: A budeš vilepšovat i ten druhej?
15:54:55
07.09.2011
07.09.2011

sarkan1993666
troška som sa bavil s budikami prva skuška ale ešte treba par vilepšeni
15:14:34
07.09.2011
07.09.2011

tunerlada
-> OndraKrupi: já na to přeci koukal už na tom jihomoraváku jak sem tam tekl na podzim myslím ale tak to je jedno , sem se nezeptal a zkusil ale což 

15:09:36
07.09.2011
07.09.2011

OndraKrupi
-> tunerlada: kdybys koukal občas na moje auto tak si to mohl vidět. ale což, dkyž to budeš chtít předělat tak řekni
15:00:56
07.09.2011
07.09.2011

castrol
Tomaso435 07.09.11 14:46:17 napsal:
→ tunerlada: dobrý, nějak takhle jen menší kšilt :-D
ale řezal bych teda nějakej nerez . . . ne plast . . . jakej to má
pruměr?9,5cm
→ tunerlada: dobrý, nějak takhle jen menší kšilt :-D
ale řezal bych teda nějakej nerez . . . ne plast . . . jakej to má
pruměr?9,5cm
14:58:59
07.09.2011
07.09.2011

castrol
-> Jozka: kujem
14:54:21
07.09.2011
07.09.2011

tunerlada
-> OndraKrupi: já vím já vím
ale až sem to měl hotové tak si přišel z plastem takže sem to nechtěl předělávat , ale tak což vyrobím to znova jinak jak bude čas:-) do zimy času dost 
-> Tomaso435: jéé tak to ti takhle z hlavy neřeknu :D
ale až sem to měl hotové tak si přišel z plastem takže sem to nechtěl předělávat , ale tak což vyrobím to znova jinak jak bude čas:-) do zimy času dost 
-> Tomaso435: jéé tak to ti takhle z hlavy neřeknu :D
14:53:40
07.09.2011
07.09.2011

Jozka
-> castrol: Šikovnej..
14:50:49
07.09.2011
07.09.2011

castrol
-> Tomaso435: nechcel som to ako to maju vsetci ale odlisit sa
14:46:17
07.09.2011
07.09.2011

Tomaso435
-> tunerlada: dobrý, nějak takhle jen menší kšilt :-D ale řezal bych teda nějakej nerez . . . ne plast . . . jakej to má pruměr?
14:40:53
07.09.2011
07.09.2011

OndraKrupi
-> tunerlada: kdybys to dělal z plastu jak já tak máš po starostech
14:40:40
07.09.2011
07.09.2011

castrol
je to vysko z tohoto je to dost hrube a presne to tam pasuje
14:39:34
07.09.2011
07.09.2011

tunerlada
tunerlada 07.09.11 14:38:50 napsal: → Tomaso435: mrkni ke mě ,mám to pod úhlem a je to super až na to že se mi to dole zkroutilo sviňa tím že sme to udělal moc tenké
-> castrol: víčko od solviny ?
-> castrol: víčko od solviny ?14:38:50
07.09.2011
07.09.2011

tunerlada
-> Tomaso435: mrkni ke mě ,mám to pod úhlem a je to super až na to že se mi to dole zkroutilo sviňa tím že sme to udělal moc tenké


14:35:51
07.09.2011
07.09.2011

Tomaso435
-> castrol: sis říznul trubku ? mě se to taky libilo, ale řinul bych to lehce pod uhlem aby to udělalo takovej jakoby kšiltík
14:34:31
07.09.2011
07.09.2011

tunerlada
-> castrol: z čehopak si to dělal ? já to dělal z krabičky od solviny a to se mi neosvědčilo - moc tenké a už to mám lehce zrkoucené tak budu dělat nové 

14:33:20
07.09.2011
07.09.2011

castrol
-> Jozka: ramceky do palubky
14:29:15
07.09.2011
07.09.2011

Jozka
-> castrol 07.09.11 14:19:05: A to už čo je?

14:19:05
07.09.2011
07.09.2011

castrol
toto
08:35:22
07.09.2011
07.09.2011

Jozka
-> bezmozekk: Hlasuju taky pro vyjmutí - na 100% vyndat a dát znovu už s lištou - já se na ten návod taky nachytal ("montáž dokončíme naklepnutím lišty"
- ten dovětek už nikdy nezapomenu). Později to mám dojem je v těch knihách už psaný jinak. Dodatečně se celkem lišty dají ještě tak do staré gumy, do nové byl u mě výsledek pokusu asi 3 zničené půllišty, rýha na ránu a taky dva ďulky od gumový paličky - sklo tedy v pohodě, to s tím moc společného nemá, pokud je usazený správně.
-> Shader 05.09.11 21:21:17: To bych i vymyl a reději několikrát.. Mě motoráři s tím nápadem (před GO) rovnou poslali někam, že už nikdy pískovanej motor nechtěj vidět, prý ať dělali, co dělali, pořád ho někde nahcházeli..
- ten dovětek už nikdy nezapomenu). Později to mám dojem je v těch knihách už psaný jinak. Dodatečně se celkem lišty dají ještě tak do staré gumy, do nové byl u mě výsledek pokusu asi 3 zničené půllišty, rýha na ránu a taky dva ďulky od gumový paličky - sklo tedy v pohodě, to s tím moc společného nemá, pokud je usazený správně.-> Shader 05.09.11 21:21:17: To bych i vymyl a reději několikrát.. Mě motoráři s tím nápadem (před GO) rovnou poslali někam, že už nikdy pískovanej motor nechtěj vidět, prý ať dělali, co dělali, pořád ho někde nahcházeli..
08:29:34
07.09.2011
07.09.2011

Max
-> Borin - Král tuzerů: nahoře bude sklo ?
01:15:55
07.09.2011
07.09.2011

Syny
-> Borin - Král tuzerů 06.09.11 19:39:29: Ja myslim, ze se tam ta henda hodi...
Jsem zvedavej na vysledek...
Jsem zvedavej na vysledek...01:08:55
07.09.2011
07.09.2011

Bohyn
-> Borin - Král tuzerů: To už delší dobu schánim, z čeho je tenhle blok?Jinak paráda

21:38:54
06.09.2011
06.09.2011

ochoda
pekelne sem si rozladil karbec fnuk :D
21:33:14
06.09.2011
06.09.2011

darabos
dnes sme trosku testovali kamosovu feldu a chytali sme muchy :D bolo ich dost...
20:54:13
06.09.2011
06.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Milan 136: fajne)
20:53:35
06.09.2011
06.09.2011

Milan 136
-> myschaak AZNP K.Hora 05.09.11 21:28:09: jeden čas u nás v práci na parkovišti stál můj, pak červenej 1.9D korba, bílej 1.9D s boudou a 1.6 fun s boudou.
Každej den sraz
Každej den sraz

20:52:51
06.09.2011
06.09.2011

Mr_Kubas
-> Borin - Král tuzerů 06.09.11 19:39:29: Nápad suprovej, ale přijde mi to z fotky, že to není tak výrazné oproti té podlaze 

20:27:42
06.09.2011
06.09.2011

Jumbo
-> castrol: nemusel by...

20:25:43
06.09.2011
06.09.2011

castrol
-> Jumbo: takze uz sa nebude vybijat 

20:18:45
06.09.2011
06.09.2011

Jumbo
-> Tomaso435: jo, ale funguje to. Okruh světel spíná relé, které sepne spojení jednoho vývodu ze spínačky (+ je tam jen v poloze klíčku STOP) a signalizace, která zase dostane - jenom při otevřených dveřích...
20:16:06
06.09.2011
06.09.2011

Tomaso435
-> Jumbo: ses v tom zase vrtal žejo doktore :-D
20:14:39
06.09.2011
06.09.2011

Jumbo
Signalizaci zapnutých světel, která ale funguje jen když je klíček v poloze STOP
20:11:31
06.09.2011
06.09.2011

MOLSO
Dostal som dalsiu lekciu prace v turbo cade a hned som ju nalezite vyuzil 

20:02:28
06.09.2011
06.09.2011

Mil@n
-> Norton: kdepak to už jsem je měl vyměněné
Jinak foto před mým zásahem
Jinak foto před mým zásahem
20:00:39
06.09.2011
06.09.2011

Norton
-> Mil@n: a dufam ze si to tam nechala a tak si to menil :OD mal si nalozit dlazbu aj dopredu a bol by pokoj :OD ale nie iba srandujem 

19:58:26
06.09.2011
06.09.2011

Mil@n
-> Jirik_Tuňák: dopředu,vzadu je naložená dlažba z obi

