Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 55071 až 55120) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:06:32
09.09.2011
Mr_Kubas
-> maca: Je to určitě lepší 4
18:47:56
09.09.2011
ochoda
nastavil volnobeh aby to nezdechalo a nahodil zadni celo z ouzy 1
18:41:29
09.09.2011
Dale_Estelle
-> maca: a čímpak to? ten černej nebyl špatnej
18:33:33
09.09.2011
sep
-> maca: :a uz je tam,slusi.....zalakovana chrom lista uz byla?nevypada to vubec zle..
18:27:44
09.09.2011
j_j
-> maca: pěkněj předek, líbí 4
18:25:10
09.09.2011
iDawe
-> maca: sis měl nechat tu první fábii a ušetřit si takovejch vylomenin 3
upraveno 1x, naposled 09.09.2011 18:25:20
18:16:37
09.09.2011
maca
-> castrol: zadek ještě nepřišel-> Vojťas: v pohodě-> Dale_Estelle: díky pane kolego,ano vrátil jsem znak
18:11:59
09.09.2011
Dale_Estelle
-> maca: dobrý, dle mě hezký4 . a koukám, jsi dal zpátky zelenej znak?
18:08:02
09.09.2011
Vojťas
-> maca: nevim no, neber to zle, ale tohle auto podle meho stejne nezachranis :) proste je to divna pizla
18:04:26
09.09.2011
castrol
-> Vojťas: jasne ze nie ale je to krajsie aspon umna 1-> maca: pekne a zadna cast kedy ?
upraveno 1x, naposled 09.09.2011 18:05:42
18:02:25
09.09.2011
maca
A je tam4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od maca vložen 09.09.2011 18:02:25
17:59:08
09.09.2011
Vojťas
-> sarkan1993666: to ma nakej prinos?
17:56:58
09.09.2011
sarkan1993666
HOTOVO 2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od sarkan1993666 vložen 09.09.2011 17:56:58
17:56:24
09.09.2011
sarkan1993666
14:19:45
09.09.2011
castrol
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): prepac 4 1
14:09:31
09.09.2011
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> castrol: Ved ja v dobrom 5
14:06:19
09.09.2011
castrol
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): jezis to je tragedia
12:14:38
09.09.2011
Torčmen
-> James1991: Dobře nechám to pořadně zajet a pak uvidím, díky za info 6
06:43:44
09.09.2011
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> castrol: Kurnik, co ma k nim nadstavovat? Nadstavi kus svetla k nim?

Snad NASTAVIT, nie?
06:23:27
09.09.2011
James1991
-> Torčmen:
Pokud si dával novou spojku, tak se nejspíš spojkam usí pořádně zajet. Pokud ti prokluzuje, bude to tím, taky mi prokluzovala a pak se normálně srovnala.
22:25:49
08.09.2011
castrol
-> James1991: najlepsie ked ich nastavis v hmle
upraveno 1x, naposled 09.09.2011 14:07:16
22:22:14
08.09.2011
James1991
Ne dnes, ale včera se mi úspěšně podařilo namontovat na Favouše žlutý mlhovky a i zapojit. A dneska umyl auto a navoskoval ho199 Jinak mi ty mlhovky svítly dost k zemi, tak sem je trochu pozvednul. Nevíte do jaké dálky, zhruba z místa řidiče, by měly svítit ?
upraveno 1x, naposled 08.09.2011 22:22:32
22:11:28
08.09.2011
Torčmen
Dneska jsem konečně měl čas a opravil si Felinu, nová spojka a jiná převodovka, ale zdá se mi že to auto neni tak žive, může to být tím že ta převodovka je z Favorita?
21:05:32
08.09.2011
darabos
dnes som zistil, ze ihlovy ventil s priemerom 1.5mm asi nebude stacit na trysky 120 a 155 5

Edit: a konecne fici zapalovanie, napasoval som snimac otacok z feldy do rozdelovaca :D
upraveno 1x, naposled 08.09.2011 21:06:31
20:53:48
08.09.2011
Maťulo
-> stepan: -> Rotak: Jo dokurvena elektrika je marha... 8
20:21:46
08.09.2011
Rotak
-> stepan: aha jsem vůl, tak už je to jasny :-) se mi docela ulevilo2
20:16:03
08.09.2011
stepan
-> Rotak: No, jasně že může, opřenim asi není zrovna nejlíp ukostřený.
20:12:03
08.09.2011
Rotak
-> Vojta P.: -> stepan: zejtra si s tim ještě pohraju ted už na to neni vidět, tak zatim dík ta rady :-)
jo ted mě napadlo jestli to nemuže byt tim že v zadu mam sundany čelo a je opřeny o auto ?
19:59:02
08.09.2011
Milan 136
-> Max 08.09.11 14:39:54: díky. no vidíš, a stojí venku a je denně v provozu
19:58:58
08.09.2011
Vojta P. - zrušená registrace
-> Rotak: nebo jinej vypínač, nebo zkus vyměnit káble, kus po kuse až dojdeš k závadě..to je těžký radit, nebo ti to třeba někde probíjí na kostru cestou k blinkrům
19:58:57
08.09.2011
Rotak
-> stepan: ok jdu na to, zatim dík
19:57:14
08.09.2011
stepan
-> Rotak: No tak ji zkus třeba natáhnout až k budíkům novou, může mít špatnej dotek svorkovnice na budíkách třeba.
19:53:46
08.09.2011
Rotak
-> stepan: Jestli myslíš tu pod přístrojovkou tak tu jsem před chvilkou kontroloval a furt to dělá bordel :-(
19:52:16
08.09.2011
stepan
-> Rotak: Tak to je špatná kostra.
19:36:48
08.09.2011
Rotak
-> Vojta P.: jo a ještě k tomu blikaj parkovačky....
19:23:05
08.09.2011
Rotak
-> Vojta P.: no měl by bejt zkoušel jsem tam dát i jinej a nic, ukostřeny o mam :-)
19:20:09
08.09.2011
Vojta P. - zrušená registrace
-> Rotak: co přerušovač ? ten je v pořádku ? 4 nebo ukostření světel
E:taky sem měnil palubky a pro jistotu sem přehazoval i přerušovač
upraveno 1x, naposled 08.09.2011 19:20:39
19:16:30
08.09.2011
Rotak
Tak jsem vyměnil na Užovce přistrojovku za rapiďáckou a mam problem !!!
po přehození jsme zapojil všechno jak má bejt, ale když zapnu všechny 4ři blinkry tak přední blikaj strašně rychle a u zadních sotva žhaví žárovka a ještě píská pískáto když se nechaj zaplá světla, jinak blinkry na páčku normálně fungujou :-(
14:39:54
08.09.2011
Max
-> Milan 136: moc pěknej pick up. Vypadá jako leštěnka co stojí v garáži než jako spotřebák... :o)
13:33:49
08.09.2011
vhml
-> m8rinek: to je hovno, u nás se uzavíralo kdysi ve 12.hodin. Já udělal zkoušku v 11:30 na čtvrtej pokus :-D
12:45:15
08.09.2011
m8rinek
-> vhml: jako toho co se u náš uzavírá zítra :)))
12:44:48
08.09.2011
vhml
-> m8rinek: jakože tohohle, nebo toho minulýho? :-D
12:41:01
08.09.2011
m8rinek
Poslední zkoušku tohodle školního roku!
08:57:57
08.09.2011
iDawe
dnes první zatopení, spíš přitopení a zkouška komínu co jsem vytvořil.. topí to parádně 6
teď už jen sehnat novej kotel na zimu7
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od iDawe vložen 08.09.2011 08:57:57
22:17:15
07.09.2011
Maťulo
Tak dnes som definitivne a konecne dokoncil Lubekymu dojebanu elektroinstalaciu na Bolkovi... Nepochopim jak moze niekto dokurvit elektriku na primitivnom kablovom zvazku aky ma Š 105L model 84... 5kablov a aj to ten dotycny dojebal! 300 poprirabanych kablov a poprehadzovane kable na spinacke...41 24 121 21
21:25:42
07.09.2011
Vojťas
-> Milan 136: se nediv ze se to plete kdyz je to taky modrej pickup 1
21:18:43
07.09.2011
palinator
-> Jirik_Tuňák 07.09.11 15:57:01: -> sarkan1993666 07.09.11 15:58:43:
3
21:12:08
07.09.2011
Milan 136
-> myschaak AZNP K.Hora: děkuju. Foto přilepšuje, já nebudu spokojenej nikdy3 3 3
21:09:32
07.09.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Milan 136: krasavec!
21:07:33
07.09.2011
Milan 136
Extreme Tyres