
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:57:03
06.09.2011
06.09.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Mil@n 06.09.11 19:53:54: Dopředu nebo dozadu? 

19:53:54
06.09.2011
06.09.2011

Mil@n
Sundal lišty ze dvěří a dal kratší pružiny
19:39:29
06.09.2011
06.09.2011

Borin - Král tuzerů
Donesl domu tenhle verk, abych se podíval.. jak to vypadá v kontrastu s podlahou 

19:19:45
06.09.2011
06.09.2011

Daniel Felda
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Ja dnes viděl taky Auto Googla v Pisnici taky mně vyblejskl :-)
19:08:06
06.09.2011
06.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Nechali sme se s kolegou vyfotit tim autem co foti ulice pro google
Teda aspon v to doufame, ze jen neprojizdel...
Teda aspon v to doufame, ze jen neprojizdel...22:09:35
05.09.2011
05.09.2011

StepaNoFUN
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Stejně jako ty Tvoje. :-D Jenom Ty jsi to měl levnější, protože jich je míň. :-D
22:04:10
05.09.2011
05.09.2011

bezmozekk - zrušená registrace
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: to máš jedno,hlavně že každej pochopil o co jde a stejně myslím že to moc lidem nedošlo 

22:03:13
05.09.2011
05.09.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: jooo, prokoukly pěkně, a jak voní 

21:59:44
05.09.2011
05.09.2011

StepaNoFUN
Já dneska neudělal na autě nic. Ale nechal jsem si vyčistit sedačky. Docela mazec co z toho vysál... :-O Foto u auta..
21:58:17
05.09.2011
05.09.2011

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
bezmozekk 05.09.11 21:49:51 napsal:
→ Bobesh: uš je okno venku
rači jsme ho vyndali
hned protože nevim jestli to stihneme zítra tak aby pak nebylo moc přicuclí
UŠ jako UŠI ? 
→ Bobesh: uš je okno venku
rači jsme ho vyndalihned protože nevim jestli to stihneme zítra tak aby pak nebylo moc přicuclí
UŠ jako UŠI ? 
21:49:51
05.09.2011
05.09.2011

bezmozekk - zrušená registrace
-> Bobesh: uš je okno venku
rači jsme ho vyndali hned protože nevim jestli to stihneme zítra tak aby pak nebylo moc přicuclí 
rači jsme ho vyndali hned protože nevim jestli to stihneme zítra tak aby pak nebylo moc přicuclí 
21:45:22
05.09.2011
05.09.2011

Shader
-> johaning: Jaj... dík za radu. Nechám to teda jen nakomaxitovat

21:42:20
05.09.2011
05.09.2011

johaning
21:40:17
05.09.2011
05.09.2011

Shader
-> johaning: No to sáni je foceno mobilem, na živo to vypadá dobře... máš s tím lakem nějaké zkušenosti? Jinak bych ho teda nedával... ale nabídli mi to, že se to tak dělá, a že to není o moc drahší tak jsem to teda nechal i nalakovat...
21:36:11
05.09.2011
05.09.2011

johaning
-> Shader: sani sem vydel,nevypada moc dobre,lak proto,ze casem zezloutne a pak se casem loupe,kdyz to neni udelane tak jak ma 

21:34:08
05.09.2011
05.09.2011

Shader
-> johaning: Proč bez laku?? Já už mám sáni i vanu v komaxu i v laku a vypadá to dobře...
-> j_j:
-> j_j:

21:31:53
05.09.2011
05.09.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> myschaak AZNP K.Hora: jj, dobréé, všechny motorizace a valníkové varianty 

21:31:36
05.09.2011
05.09.2011

Bobesh
-> bezmozekk 05.09.11 21:20:38: Erko je daremný,jedině s lištou,jinak ani omylem

21:29:50
05.09.2011
05.09.2011

j_j
-> Shader: zajímavé - budu to sledovat 

21:29:34
05.09.2011
05.09.2011

johaning
-> Shader: ok komax beru,ale radeji bez laku

21:28:09
05.09.2011
05.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska setkání korbičkářů...

21:27:33
05.09.2011
05.09.2011

Shader
-> j_j: -> johaning: Dále to půjde do galvinolu (i když ten je na lesklé povrchy, ale měl jsem ho koupeny) a nakonec do stříbrného alkytonu... nejde mi ani tak o lesk jako o to, aby mi povrch neoxidoval
. Plus díly jako víko ventilu, sáni atd. budou v červeném komaxu+laku.
. Plus díly jako víko ventilu, sáni atd. budou v červeném komaxu+laku.21:23:46
05.09.2011
05.09.2011

johaning
-> Shader: pekny,a co bude dal?
21:23:00
05.09.2011
05.09.2011

j_j
-> Shader: moc pěkný...asi ho pak dolešťovat nebo ho trysknout něčím aby se pak lesknul nebudeš vid?
21:21:28
05.09.2011
05.09.2011

bezmozekk - zrušená registrace
-> m8rinek: ok díky.asi ho bude lepší vyndat než se s tim vondat takhle...
21:21:17
05.09.2011
05.09.2011

Shader
Přivezl motor po opískováni + komplet vymyto arvou a vyfoukáno... zítra proces zopakuji, jistota je jsitota.
21:20:38
05.09.2011
05.09.2011

bezmozekk - zrušená registrace
-> Nwkt: v knížce akorát píšou že lištu naklepnout,jinak nic,ale asi bdue lepší okno vyndat 

21:19:08
05.09.2011
05.09.2011

m8rinek
-> bezmozekk: okno vyndat, nasadil lištu a nasadit okno zpět komplet. Údajně to jde i takhle, ale je to mnohem víc práce... Jakmile někde lišta vyklouzne, tak vyndat komplet okno, vrátit lištu a znovu zasklít...
Vim o čem mluvim, mam za sebou jedno prasklý okno...
Vim o čem mluvim, mam za sebou jedno prasklý okno...
21:17:38
05.09.2011
05.09.2011

Nwkt
-> bezmozekk: Ale v knížce na to mají nástroj na založení
21:17:08
05.09.2011
05.09.2011

bezmozekk - zrušená registrace
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: táta to právě dával na 1000 provázkem aš potom když okno bylo na autě a dal to tam v pohodě.a v knížce to píšou taky tak
21:15:16
05.09.2011
05.09.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> bezmozekk: ta lišta tam měla bejt už dávno nasazená, až potom na auto
21:11:30
05.09.2011
05.09.2011

bezmozekk - zrušená registrace
tak jsme dnes lupli přední okno na eRko.ale dotaz zní,jak tam dát tu lištu?okno tam šlo samo ale na lišta....zkoušeli jsme provázkem,lištu namazat jarem ale nic.klepat se nám nechce aby nebyla zohybaná o ikdyž v knížce píšou naklepnout.na rovině jde nádherně ale v zatáčkách prostě nic 

21:10:45
05.09.2011
05.09.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> palinator 05.09.11 14:29:22: Teplej vzduch šel skrz větrací otvory v zadním čele ven. Alespoň trocha odpadního tepla. Nechtěl jsem vyrábět jinej stínící plech a nebo ho zaslepovat, tak jsem udělal tohle a nakonec byla kupodivu mřížka v zadním čele na té straně vývodu teplá, tak jsem to tak nechal i u 136ky.
20:48:31
05.09.2011
05.09.2011

Marek 120LS
new facelift :D
20:30:40
05.09.2011
05.09.2011

Borin - Král tuzerů
-> Gryzly: To brzo


19:28:06
05.09.2011
05.09.2011

Gryzly
Konečně STK na kabriu. Sezona může začít.
18:21:42
05.09.2011
05.09.2011

Borin - Král tuzerů
Tak barevně ten motor masakr...už jen signální červenou a po prdeli


14:29:22
05.09.2011
05.09.2011

palinator
-> Jirik_Tuňák:
Kam ti ta kopextrubka vedla?
Kam ti ta kopextrubka vedla?

13:50:19
05.09.2011
05.09.2011

MATTESS
-> Jirik_Tuňák: i to je snad lepší než to zelený peklo
13:46:37
05.09.2011
05.09.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Můj úplně první motor byl takovejhle cirkus. 
img.skoda-virt.cz/vase_au ta_upload/1964_2006-03-07_ 11-07-03_5.jpg

img.skoda-virt.cz/vase_au ta_upload/1964_2006-03-07_ 11-07-03_5.jpg
13:46:11
05.09.2011
05.09.2011

MATTESS
-> Syny: ta by tam už nebyla

13:43:11
05.09.2011
05.09.2011

Syny
-> MATTESS: Na kamna 

13:38:24
05.09.2011
05.09.2011

MATTESS
-> Syny: tam je taky "stříbřenka"
, na bloku
, na bloku13:34:17
05.09.2011
05.09.2011

Josifek
-> Syny: no motor aj pruziny budem menit takze nemalo podla mna zmysel sa tym nejako hlbsie zaoberat... samozrejme tuner to ma vymazlene ale pre mna je to zbytocne kedze tam tento motor ajtak dlho neostane...
13:31:30
05.09.2011
05.09.2011

Syny
-> Josifek: No myslim, ze se da motor udelat vkusneji i bez stribrenky img.skoda-virt.cz/vase_au
ta_upload/037_2010-05-23_1
8-07-16_11.jpg
Jinak k pruzinam, ano, jsou rezavy a z fotky se mi zda, ze ne malo... Ona ta koroze muze taky dost silne zmenit charakteristiku pruziny a v neposledni rade ji muze oslabit natolik, ze praskne... Pokud je to jen povrchovka, tak bys to mel aspon opiskovat a hodit do barvy nez te to shnije uplne...
Jinak k pruzinam, ano, jsou rezavy a z fotky se mi zda, ze ne malo... Ona ta koroze muze taky dost silne zmenit charakteristiku pruziny a v neposledni rade ji muze oslabit natolik, ze praskne... Pokud je to jen povrchovka, tak bys to mel aspon opiskovat a hodit do barvy nez te to shnije uplne...
13:28:13
05.09.2011
05.09.2011

Josifek
-> castrol: jo ale to som len skusal... nepasuje to tam... bude musiet prist nizke...
-> Syny: mylis sa... zbytok motora je cisty, ale striekat striebrenkou pre efekt to ozaj nebudem... a co by malo byt s pruzinami ? ze su chytene hrdzou ?
-> Syny: mylis sa... zbytok motora je cisty, ale striekat striebrenkou pre efekt to ozaj nebudem... a co by malo byt s pruzinami ? ze su chytene hrdzou ?
13:25:05
05.09.2011
05.09.2011

Luky
-> Syny: tunynk pyčo 

13:17:26
05.09.2011
05.09.2011

Syny
-> Josifek: Proboha proc si to nabarvil takhle? Dyt to je stejne k nicemu, kdyz zbytek motoru je jako prase. A jeste takova kriklava barva
Jinak z fotky doporucuji vymenu zadnich pruzin...
Jinak z fotky doporucuji vymenu zadnich pruzin...13:12:26
05.09.2011
05.09.2011

castrol
-> squalo: a este si ma odstrani aj z priatelou 

13:07:21
05.09.2011
05.09.2011

squalo
-> castrol: ho daš dole že od strachu aj pc vypne 

