skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:22:34
18.09.2011
18.09.2011

skodovak
-> Milan 136: Myslíš,že to mělo cenu rozebírat? mě kliku rovnaly bez demontáže na GCV 160
22:18:27
18.09.2011
18.09.2011

darkstar93 - zrušená registrace
-> m8rinek: ani netuším kde to tu u nás pieskujú. a určite by to nakoniec bolo 15€. a to si radšej takto prebehnem drotenou kefou... :D
22:17:39
18.09.2011
18.09.2011

Arnold
-> Sepp: tak bacha at te nechytnou


22:16:03
18.09.2011
18.09.2011

m8rinek
-> darkstar93: a pritom cena piskovani by byla 62,30Kc
22:08:24
18.09.2011
18.09.2011

Sepp
-> Arnold: jsem akční, nekoukám beru a pádím.
-> Klubko_: už jsou na autě, uvidím jak se ukážou. Vrátil bych je, ale já nevím kde už koupit nějaký rozumný? Navíc oni ani netvrdii, že jsou to Monroe, ale já blbec vzal jako směrodatnej obrázek v e-shopu, kde Monroe je. Do teď jsem jezdil taky Atesa, už jsem s tím to auto koupil a odjezdil jsem s nima 30tkm.
-> Klubko_: už jsou na autě, uvidím jak se ukážou. Vrátil bych je, ale já nevím kde už koupit nějaký rozumný? Navíc oni ani netvrdii, že jsou to Monroe, ale já blbec vzal jako směrodatnej obrázek v e-shopu, kde Monroe je. Do teď jsem jezdil taky Atesa, už jsem s tím to auto koupil a odjezdil jsem s nima 30tkm.
22:05:29
18.09.2011
18.09.2011

darkstar93 - zrušená registrace
očistil časť 4Piestov. zničil dve dôtené kefy a asi mi odpadnú ruky. no lepšie to už nebude aj keby som tých kef zničil 10. :D:D
22:04:13
18.09.2011
18.09.2011

Arnold
Sepp 18.09.11 22:00:41 napsal:
vezmu to do ruky vyběhnu před ochod podívám se pořádně a co
nevidím? Ateso. si to ukradl??

vezmu to do ruky vyběhnu před ochod podívám se pořádně a co
nevidím? Ateso. si to ukradl??

22:04:11
18.09.2011
18.09.2011

Placko
-> alesek - 105 S: kde se dnes ty auta hrabou co


22:02:00
18.09.2011
18.09.2011

Klubko_
-> Sepp: tak to bez vratit, esi je nechces. Normalne ti vrati prachy.
22:00:41
18.09.2011
18.09.2011

Sepp
Vyrazil do Autokelly, že si koupím zadní tlumiče na 136tku značky Monroe, vezmu to do ruky vyběhnu před ochod podívám se pořádně a co nevidím? Ateso. No tak už asi nic, snad budou k něčemu. Ještě jsem měnil olej v převodovce vytekl nebo spíš vypadl litr něčeho černýho. Ani nevím jak je možný, že ta převodovka ještě funguje.
21:57:47
18.09.2011
18.09.2011

alesek - 105 S
Povozil jsem se tímhle. Řízení naprosto nesrovnatelné s dnešními auty.
20:44:40
18.09.2011
18.09.2011

Milan 136
rozvoďák

20:43:48
18.09.2011
18.09.2011

Milan 136
ventilky

20:43:10
18.09.2011
18.09.2011

Milan 136
v druhý půlce regulátor
20:42:40
18.09.2011
18.09.2011

Milan 136
jedna půlka motoru. píst s ojnicí jsem tam nechal
20:41:53
18.09.2011
18.09.2011

Milan 136
plastová vačka

20:41:02
18.09.2011
18.09.2011

Milan 136
Dnes rozborka Honda GCV 135 kvůli ohnutýmu tomuto. Viz co jste dnes podělali...
19:17:16
18.09.2011
18.09.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: ale aspon zi na chvilu zabil nudu 

19:15:36
18.09.2011
18.09.2011

Radar
Udělali místo pro novej chladič. Ještě udělám nějakou ochranu proti kamínkům...
19:15:16
18.09.2011
18.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Enggik: -> castrol: holt takovej větší minibox co bejval no


19:12:11
18.09.2011
18.09.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo 18.09.11 18:40:54: asi tak
18:49:25
18.09.2011
18.09.2011

Enggik
Radek Retro eLeSo no nevystříhanej vypadal líp…


18:41:22
18.09.2011
18.09.2011

Radek Retro eLeSo
-
18:40:54
18.09.2011
18.09.2011

Radek Retro eLeSo
jako dobrý ale je to prostě krabice

18:34:51
18.09.2011
18.09.2011

Radek Retro eLeSo
venku hnusně tak sem konečně vystříhal model VW Bus T1
no nevystříhanej vypadal líp...
no nevystříhanej vypadal líp...
13:18:45
18.09.2011
18.09.2011

Shark
rozobral favo rozdelovac vymenil kabel za dlhsi,lebo povodny bol poskodeny vycistil a premazal 

13:12:39
18.09.2011
18.09.2011

palinator
Nebyl jsem bohužel na Želivi, což mě mrzí, ale aspoň jsem symbolicky poléčil vodou a Simonizem.
Ještě mi chyběj nějaký detaily, ale snad to bude dobrý.
Ještě mi chyběj nějaký detaily, ale snad to bude dobrý.12:13:44
18.09.2011
18.09.2011

Joki
Můj první celolak metalízy... Kamarádovo BA
12:12:43
18.09.2011
18.09.2011

Joki
12:12:20
18.09.2011
18.09.2011

Joki
Vyvařeno - zadní lemy + podběhy, kastlík na baterku, podlaha, prahy, přední blatník, zavařeno pár děr - pro anténu na telefon apod. + celolak.
Na pár místech to steklo, někde je prach a pomeranč, budu ho ještě zabrušovat a kompletně strojově přelešťovat.
Na pár místech to steklo, někde je prach a pomeranč, budu ho ještě zabrušovat a kompletně strojově přelešťovat.
11:38:31
18.09.2011
18.09.2011

MOLSO
Priniesol som si dačo na vyvárku
snad ma nejebne t zoho ... ale ked som prezil posledne 3 mesiace prezijem secko. Ako taka bzdocha ! 
snad ma nejebne t zoho ... ale ked som prezil posledne 3 mesiace prezijem secko. Ako taka bzdocha ! 
11:06:13
18.09.2011
18.09.2011

Vojťas
-> stika87: ty vole ja myslel ze vrch, a ne spodek 

03:26:58
18.09.2011
18.09.2011

stika87 - Maschinenführer
orezaval stromek 

23:25:35
17.09.2011
17.09.2011

RON
-> Milan 136: to v te (prepinaci) vyhybce je utlum a otaceni fazi?
22:26:39
17.09.2011
17.09.2011

Sp4rc0
-> Matthes, záškodník z TechWebu:


22:22:33
17.09.2011
17.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: vedle nás bylo úplně prázdno a na těch deset minut mi může každej po... pr...


22:18:01
17.09.2011
17.09.2011

Placko
-> Matthes, záškodník z TechWebu:


22:17:05
17.09.2011
17.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: Rovnou to muzes dat do tematu jak parkuje blbec


21:56:30
17.09.2011
17.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Tomaso435: žádná protekce,normálně se zeptáš a když řeknou jo tak to stojí 20euro což je 480kč

21:54:49
17.09.2011
17.09.2011

Tomaso435
-> Radek Retro eLeSo 17.09.11 21:51:21: to je protekční, nebo normálně na přání?
21:52:52
17.09.2011
17.09.2011

Radek Retro eLeSo
v pátek sem náhodou a bez domluvy potkal tátu u globusu,docela rozdíl ve snížení


21:51:21
17.09.2011
17.09.2011

Radek Retro eLeSo
člen Sko-fan Toni v pátek úspěšně absolvoval technickou,emise a veteránskou testaci
samozřejmě nemůže chybět stylová SPZ 105L,jo tohohle se tady asi nedočkáme

samozřejmě nemůže chybět stylová SPZ 105L,jo tohohle se tady asi nedočkáme

21:33:20
17.09.2011
17.09.2011

castrol
-> Milan 136: akurat ze tam chlast nehra rolu ale nieco namna lezie 

21:30:14
17.09.2011
17.09.2011

Milan 136
-> castrol 17.09.11 20:19:57: já skoro taky, chlast je svinstvo

21:29:38
17.09.2011
17.09.2011

Milan 136
pak jsem zkoumal výhybky vevnitř. o těch přepínačích jsem ani nevěděl....
21:28:28
17.09.2011
17.09.2011

Milan 136
dnes toto. zatím jen poskládané na sobě

20:19:57
17.09.2011
17.09.2011

castrol
prespal pol dna
20:17:13
17.09.2011
17.09.2011

Shader
Ale jn, celkem se to dá... v zimě budeme skládat.
18:01:41
17.09.2011
17.09.2011

Josifek
snazim sa o dieru a'la RS :D
17:21:47
17.09.2011
17.09.2011

marek668112
Po dvoch tyždnoch konečne na virte
bohužial len na par minut
bohužial len na par minut
