Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 54721 až 54770) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
08:40:50
20.09.2011
darabos
-> minno: 3
08:36:42
20.09.2011
minno
-> robinho130: hurá a na pol roka máš pokoj.
21:23:15
19.09.2011
robinho130
dnes som vymenil gufera na poloosi , nebolo treba ani super špeciálny sťahovak na ložisko čoho som sa tak bál
21:16:35
19.09.2011
šípka 120 l
Dobre Geometria,Dobíjanie,kontr olky,brzdové svetlá všetko ide auto je už doma nie u kamaráta na dvore čoskoro budú aj značky.6
21:00:46
19.09.2011
Shader
-> havlik: Hups3 ... jaké to může mít následky to prosakování?
21:00:39
19.09.2011
Zeke-ten šestý
dnes jsem se byl podivat na to, jak pokracuje vyvarovani rapida 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Zeke-ten šestý vložen 19.09.2011 21:00:39
20:58:07
19.09.2011
Radek Retro eLeSo
dneska sem odvez Horsta ke klempířovi aby mi konečně udělal lemy,tak sem na to zvědavej1
20:56:34
19.09.2011
havlik
-> Shader: saky rikal neco o tom ze predelava i hlavy co prosakujou po pul hodine4
20:56:16
19.09.2011
Jindas
-> U-Geen: No tak ementál,ale sejra jako sejra 3 3
20:54:44
19.09.2011
U-Geen
-> Jindas: niva? jako ze je to plesnivy? :)
20:52:06
19.09.2011
Jindas
-> Majklsto: A to doslova... Niva hadr 3 3
20:49:42
19.09.2011
Majklsto
cez víkend som sa v tom trošku vrtal
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Majklsto vložen 19.09.2011 20:49:42
20:45:35
19.09.2011
Majklsto
-> Shader: uplne v pohode
20:27:45
19.09.2011
Shader
Hlava téměř hotová, bohužel mi prasklo jedno guferko, takže jeden ventil ještě není hotov. Jinak ventily jsou zabroušené, odzkoušené pomoci petroleje... jaká je přípustná doba průsaku?? Nebo nesmí být žádný? První průsak se mi objevail cca po 6-7 minutách... může to být?9
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Shader vložen 19.09.2011 20:27:45
20:08:39
19.09.2011
castrol
-> Tomaso435: hold nova doba 1
19:46:41
19.09.2011
suri
-> Vojtisek: tesnenie tam neexistuje , ak chceš sucho tak kvalitný motorový tmel , dole aspoň na felicii je mazací otvor okolo toho opatrne ak ho zatmelíš to zadreš
19:34:58
19.09.2011
Vojtisek
-> Tomaso435: Do kouta!3
19:32:56
19.09.2011
Tomaso435
-> castrol: on to používá na všechno, takže nechápu u změnu :-D
-> Vojtisek: už su ticho:)
19:27:18
19.09.2011
castrol
-> Tomaso435: ten je nobl luxusni 1
19:26:54
19.09.2011
Vojtisek
-> Tomaso435: tome, chcu solidní diskuzi8
19:26:20
19.09.2011
Tomaso435
-> Vojtisek 19.09.11 19:20:42: tmel na akvárka ti není dost dobrej? 40
19:23:37
19.09.2011
Tomáššš
MOLSO 18.09.11 11:38:31 napsal:
Priniesol som si dačo na vyvárku 40 snad ma nejebne t zoho … ale
ked som prezil posledne 3 mesiace prezijem secko. Ako taka bzdocha !
1
ostanu len kolesa :D 3
19:20:42
19.09.2011
Vojtisek
-> suri: a spoj zasilikonovat nebo stači přiložit tesneni?
19:19:05
19.09.2011
suri
-> Vojtisek: s poloosami nič
19:17:42
19.09.2011
Vojtisek
-> suri: a jinak vše? Co poloosy?
19:16:38
19.09.2011
suri
-> Vojtisek: šusplech a kedže na viku je prevodovka zavesená je treba dať pod ňu hever , povoliť a podľa potreby spustiť
19:15:51
19.09.2011
Vojtisek
-> suri: podle mě teda stači šušplech, je to tak?
19:11:32
19.09.2011
suri
-> Vojtisek: na tých fotkách je to vidno
19:04:48
19.09.2011
Vojtisek
-> suri: budu muset pouštět převodovku k zemi? Nebo to stači že dám pryč šušplech?
18:16:00
19.09.2011
castrol
-> Matulo: tuning zelena nesmie chybat 1
14:33:26
19.09.2011
ochoda
-> Tomaso435: acka tam sou i kdys to stojí :D a to je to auto dost vysoko :D zadni spojler sel hned doprdele :) pres zimu asi pujdou do háje secky :)
14:00:38
19.09.2011
suri
-> Vojtisek: surky.rajce.idnes.cz/opra va sundať dekel a dotiahnuť na správny moment nové matky ale po skúsenosti tak bude viac vecí ešte ko ale určite to dotiahni kým sa to nerozsype
14:00:06
19.09.2011
Vojtisek
-> Milan 136: jak, jak? popiš prosím trochu podrobněji.6
13:59:58
19.09.2011
Tomaso435
-> ochoda: kdes nechal zadní spoiler ? :-D a mimochodem máš tam áčka jako kráva když to propružilo :-D
13:58:19
19.09.2011
ochoda
-> Tomaso435: hehe :D nejde mi tam kloudne spatecka :D a je to takový "mekký" :D je tam radici tycka ze 4q tzn. ta uzka tak to divne pruží musim predelat tu z 5q :)
13:50:21
19.09.2011
Milan 136
-> Vojtisek: sundat boční víko se silentblokem a dát nový matky
13:21:59
19.09.2011
Tomaso435
-> Vojtisek: máš radost?
13:18:59
19.09.2011
Vojtisek
-> Milan 136: Fa, takže sundat fofršpajzku, jo?
13:11:56
19.09.2011
Tomaso435
-> ochoda: no podle toho co si předved v mejtě na busáku , nic moc40
13:09:48
19.09.2011
Milan 136
-> Vojtisek: jaký auto. Pokud fa/fe tak povolená pětka...
13:04:36
19.09.2011
ochoda
namontoval zkracene razeni 1 ale jeste to musim doladit :)
12:56:12
19.09.2011
Vojtisek
-> Tomaso435: no ne, ae že začala najednou po té koupeli nechápu...no zkouknu na olej pač mam podezreni z toto auto delalo už dřív a bylo to olejem
12:52:10
19.09.2011
Tomaso435
-> Vojtisek: nepřestalo to jo? to je svině
12:47:28
19.09.2011
Vojtisek
kluci nebudu kvůli tom zakládat téma, tak se zeptám tady. Včera jsem sonaxem čistil motor a převodovku a od té doby mi při zařazení pětky kvíčí převodovka. Když jedu piano, tak to ztichne. Co to mže bejt? Děkuju 10
12:01:24
19.09.2011
Milan 136
-> skodovak 18.09.11 22:22:34: myslím, že určitě. nedovedu si představit, jak se to dá pořádně srovnat bez vyndání
08:16:06
19.09.2011
palinator
-> Milan 136:
Kvůli těmto problémům soudruzi ve Weibangu montují na svoje sekačky spojky, které po nárazu nože proklouznou. Jak to funguje v praxi se mi naštěstí nepovedlo ověřit.6
00:33:37
19.09.2011
Maťulo
Jasne ze aj na druhej strane... 6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Maťulo vložen 19.09.2011 00:33:37
00:32:01
19.09.2011
Maťulo
Opravil bolave poloosi a po vyse roku konecne namontoval stabik naspat... 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Maťulo vložen 19.09.2011 00:32:01
22:36:51
18.09.2011
Mr.Lumpy
-> Kurier Grobar: třeba je v loji ;-)
22:22:50
18.09.2011
Kurier Grobar
dnes som ladil karburátor a zistil som že som chuj :D neviem to nastaviť :D
Extreme Tyres