
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
08:40:50
20.09.2011
20.09.2011

darabos
-> minno: 

08:36:42
20.09.2011
20.09.2011

minno
-> robinho130: hurá a na pol roka máš pokoj.
21:23:15
19.09.2011
19.09.2011

robinho130
dnes som vymenil gufera na poloosi , nebolo treba ani super špeciálny sťahovak na ložisko čoho som sa tak bál
21:16:35
19.09.2011
19.09.2011

šípka 120 l
Dobre Geometria,Dobíjanie,kontr
olky,brzdové svetlá všetko ide auto je už doma nie u kamaráta na dvore čoskoro budú aj značky.

21:00:46
19.09.2011
19.09.2011

Shader
-> havlik: Hups
... jaké to může mít následky to prosakování?
... jaké to může mít následky to prosakování?21:00:39
19.09.2011
19.09.2011

Zeke-ten šestý
dnes jsem se byl podivat na to, jak pokracuje vyvarovani rapida 

20:58:07
19.09.2011
19.09.2011

Radek Retro eLeSo
dneska sem odvez Horsta ke klempířovi aby mi konečně udělal lemy,tak sem na to zvědavej

20:56:34
19.09.2011
19.09.2011

havlik
-> Shader: saky rikal neco o tom ze predelava i hlavy co prosakujou po pul hodine

20:56:16
19.09.2011
19.09.2011

Jindas
-> U-Geen: No tak ementál,ale sejra jako sejra


20:54:44
19.09.2011
19.09.2011

U-Geen
-> Jindas: niva? jako ze je to plesnivy? :)
20:52:06
19.09.2011
19.09.2011

Jindas
-> Majklsto: A to doslova... Niva hadr


20:49:42
19.09.2011
19.09.2011

Majklsto
cez víkend som sa v tom trošku vrtal
20:45:35
19.09.2011
19.09.2011

Majklsto
-> Shader: uplne v pohode
20:27:45
19.09.2011
19.09.2011

Shader
Hlava téměř hotová, bohužel mi prasklo jedno guferko, takže jeden ventil ještě není hotov. Jinak ventily jsou zabroušené, odzkoušené pomoci petroleje... jaká je přípustná doba průsaku?? Nebo nesmí být žádný? První průsak se mi objevail cca po 6-7 minutách... může to být?

20:08:39
19.09.2011
19.09.2011

castrol
-> Tomaso435: hold nova doba 

19:46:41
19.09.2011
19.09.2011

suri
-> Vojtisek: tesnenie tam neexistuje , ak chceš sucho tak kvalitný motorový tmel , dole aspoň na felicii je mazací otvor okolo toho opatrne ak ho zatmelíš to zadreš
19:34:58
19.09.2011
19.09.2011

Vojtisek
-> Tomaso435: Do kouta!

19:32:56
19.09.2011
19.09.2011

Tomaso435
-> castrol: on to používá na všechno, takže nechápu u změnu :-D
-> Vojtisek: už su ticho:)
-> Vojtisek: už su ticho:)
19:27:18
19.09.2011
19.09.2011

castrol
-> Tomaso435: ten je nobl luxusni 

19:26:54
19.09.2011
19.09.2011

Vojtisek
-> Tomaso435: tome, chcu solidní diskuzi

19:26:20
19.09.2011
19.09.2011

Tomaso435
-> Vojtisek 19.09.11 19:20:42: tmel na akvárka ti není dost dobrej? 

19:23:37
19.09.2011
19.09.2011

Tomáššš
MOLSO 18.09.11 11:38:31 napsal:
Priniesol som si dačo na vyvárku
snad ma nejebne t zoho … ale
ked som prezil posledne 3 mesiace prezijem secko. Ako taka bzdocha !
ostanu len kolesa :D 
Priniesol som si dačo na vyvárku
snad ma nejebne t zoho … aleked som prezil posledne 3 mesiace prezijem secko. Ako taka bzdocha !
ostanu len kolesa :D 
19:20:42
19.09.2011
19.09.2011

Vojtisek
-> suri: a spoj zasilikonovat nebo stači přiložit tesneni?
19:19:05
19.09.2011
19.09.2011

suri
-> Vojtisek: s poloosami nič
19:17:42
19.09.2011
19.09.2011

Vojtisek
-> suri: a jinak vše? Co poloosy?
19:16:38
19.09.2011
19.09.2011

suri
-> Vojtisek: šusplech a kedže na viku je prevodovka zavesená je treba dať pod ňu hever , povoliť a podľa potreby spustiť
19:15:51
19.09.2011
19.09.2011

Vojtisek
-> suri: podle mě teda stači šušplech, je to tak?
19:11:32
19.09.2011
19.09.2011

suri
-> Vojtisek: na tých fotkách je to vidno
19:04:48
19.09.2011
19.09.2011

Vojtisek
-> suri: budu muset pouštět převodovku k zemi? Nebo to stači že dám pryč šušplech?
18:16:00
19.09.2011
19.09.2011

castrol
-> Matulo: tuning zelena nesmie chybat 

14:33:26
19.09.2011
19.09.2011

ochoda
-> Tomaso435: acka tam sou i kdys to stojí :D a to je to auto dost vysoko :D zadni spojler sel hned doprdele :) pres zimu asi pujdou do háje secky :)
14:00:38
19.09.2011
19.09.2011

suri
-> Vojtisek: surky.rajce.idnes.cz/opra
va sundať dekel a dotiahnuť na správny moment nové matky ale po skúsenosti tak bude viac vecí ešte ko ale určite to dotiahni kým sa to nerozsype
14:00:06
19.09.2011
19.09.2011

Vojtisek
-> Milan 136: jak, jak? popiš prosím trochu podrobněji.

13:59:58
19.09.2011
19.09.2011

Tomaso435
-> ochoda: kdes nechal zadní spoiler ? :-D a mimochodem máš tam áčka jako kráva když to propružilo :-D
13:58:19
19.09.2011
19.09.2011

ochoda
-> Tomaso435: hehe :D nejde mi tam kloudne spatecka :D a je to takový "mekký" :D je tam radici tycka ze 4q tzn. ta uzka tak to divne pruží musim predelat tu z 5q :)
13:50:21
19.09.2011
19.09.2011

Milan 136
-> Vojtisek: sundat boční víko se silentblokem a dát nový matky
13:21:59
19.09.2011
19.09.2011

Tomaso435
-> Vojtisek: máš radost?
13:18:59
19.09.2011
19.09.2011

Vojtisek
-> Milan 136: Fa, takže sundat fofršpajzku, jo?
13:11:56
19.09.2011
19.09.2011

Tomaso435
-> ochoda: no podle toho co si předved v mejtě na busáku , nic moc

13:09:48
19.09.2011
19.09.2011

Milan 136
-> Vojtisek: jaký auto. Pokud fa/fe tak povolená pětka...
13:04:36
19.09.2011
19.09.2011

ochoda
namontoval zkracene razeni
ale jeste to musim doladit :)
ale jeste to musim doladit :)12:56:12
19.09.2011
19.09.2011

Vojtisek
-> Tomaso435: no ne, ae že začala najednou po té koupeli nechápu...no zkouknu na olej pač mam podezreni z toto auto delalo už dřív a bylo to olejem
12:52:10
19.09.2011
19.09.2011

Tomaso435
-> Vojtisek: nepřestalo to jo? to je svině
12:47:28
19.09.2011
19.09.2011

Vojtisek
kluci nebudu kvůli tom zakládat téma, tak se zeptám tady. Včera jsem sonaxem čistil motor a převodovku a od té doby mi při zařazení pětky kvíčí převodovka. Když jedu piano, tak to ztichne. Co to mže bejt? Děkuju 

12:01:24
19.09.2011
19.09.2011

Milan 136
-> skodovak 18.09.11 22:22:34: myslím, že určitě. nedovedu si představit, jak se to dá pořádně srovnat bez vyndání
08:16:06
19.09.2011
19.09.2011

palinator
-> Milan 136:
Kvůli těmto problémům soudruzi ve Weibangu montují na svoje sekačky spojky, které po nárazu nože proklouznou. Jak to funguje v praxi se mi naštěstí nepovedlo ověřit.
Kvůli těmto problémům soudruzi ve Weibangu montují na svoje sekačky spojky, které po nárazu nože proklouznou. Jak to funguje v praxi se mi naštěstí nepovedlo ověřit.

00:33:37
19.09.2011
19.09.2011

Maťulo
Jasne ze aj na druhej strane... 

00:32:01
19.09.2011
19.09.2011

Maťulo
Opravil bolave poloosi a po vyse roku konecne namontoval stabik naspat... 

22:36:51
18.09.2011
18.09.2011

Mr.Lumpy
-> Kurier Grobar: třeba je v loji ;-)
22:22:50
18.09.2011
18.09.2011

Kurier Grobar
dnes som ladil karburátor a zistil som že som chuj :D neviem to nastaviť :D
