
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
23:54:18
16.09.2011
16.09.2011

Maťulo
-> suri: Nevadi je to pre mna tak si doprajem... Cudzim kludne aj chinu za cenu origo...

23:51:02
16.09.2011
16.09.2011

suri
-> Matulo: však to ti hovorím , to nikdy nikdo nemenil a ten veľký je okolo 25 čo som bral na 1,6ku , a tuším ešte sa dá aj tam samotný silent
23:45:29
16.09.2011
16.09.2011

Maťulo
-> suri 16.09.11 23:35:50: Trochu som sa ojebal ked som to kupoval... Ten kovovy kus v ktorom je ten malicky silentblok som vobec nemusel kupovat...Ten stal 17e a ja deges som si az doma vsimol ze ten malicky silentblok v nom nie je... Takze doobjednat maly silentblok za 4e a ten vacsi stal 27e... Zbytocne som ten plechovec kupil lebo do stareho som kludne mohol nalisovat new silent a nic by sa nestalo... Ale tak je to nove a uz som spokojny ze to tam je...
23:36:54
16.09.2011
16.09.2011

Maťulo
A po 20tich min poskladane...
Este ze som si neostrihal paznechty... 
Este ze som si neostrihal paznechty... 
23:36:02
16.09.2011
16.09.2011

Maťulo
A este repas poloosi... Vycistene, premazane...
23:35:50
16.09.2011
16.09.2011

suri
-> Matulo: fuj to je cena , keď som chlapovi povedal tuším 75eur za napínák remeňa na1,6 ho skoro kleplo
23:34:05
16.09.2011
16.09.2011

Maťulo
-> suri: Cely komplet do hromady 48e... Je to GUMOKOV!
23:33:02
16.09.2011
16.09.2011

Maťulo
Stary vs. novy...

23:32:30
16.09.2011
16.09.2011

suri
-> Matulo: čo to stojí? ten vešiak som nový ešte nekupoval vždy som menil silentblok za pár korún
23:32:14
16.09.2011
16.09.2011

Maťulo
Stary uz to mal chudacisko za sebou...
23:31:16
16.09.2011
16.09.2011

Maťulo
Dnes dostala Fefe plnu krabicu novych veci za svoje sluzby...
A kvalitku! 
A kvalitku! 
22:43:37
16.09.2011
16.09.2011

Voplik
Ja dnes vymenil motor v rapu ael je tu prblem,kdyz sem to nastartoval tak to strasne zacalo piskat,myslim ze to slo do karbce....snad to nejak zaženu.
21:54:38
16.09.2011
16.09.2011

David29
-> Syny: Jo takhle 
No, jako některý se mi líběj, když je o tom řeč

No, jako některý se mi líběj, když je o tom řeč

21:53:40
16.09.2011
16.09.2011

Syny
-> David29: No co si kterej japonce vymyl... Ze ses na starsi vime, ale ze uz i na japonky :)
21:51:50
16.09.2011
16.09.2011

David29
-> Zeke-ten šestý: Prd vole, na tebou známé Agipce-)
-> Syny: Vůbec jsem to nepobral, ale dobrý
-> Syny: Vůbec jsem to nepobral, ale dobrý

21:45:19
16.09.2011
16.09.2011

Syny
-> David29: To jsem zvedavej co a kterej 

21:43:02
16.09.2011
16.09.2011

Zeke-ten šestý
-> David29: Ve Vltavě? ja vim, už to je ohrany, ale co


21:42:22
16.09.2011
16.09.2011

David29
Vymyl japonce.
20:11:03
16.09.2011
16.09.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Dnes jsem dolaďoval kompresor (filtry, přívody, hadice).
A před chvíli se psíkem sledoval pána na kole, který chtěl přejet ulici a když mu spadl řetěz, tak si nakřáp koule o sedačku. Vzhledem k tomu, že byl v záběru a snažil se zabrat na rozjezdu, tak to asi bolelo.
A před chvíli se psíkem sledoval pána na kole, který chtěl přejet ulici a když mu spadl řetěz, tak si nakřáp koule o sedačku. Vzhledem k tomu, že byl v záběru a snažil se zabrat na rozjezdu, tak to asi bolelo.

20:09:33
16.09.2011
16.09.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Stevie 16.09.11 13:20:16: Kolik kilo vořechů tam bylo? 

13:34:49
16.09.2011
16.09.2011

Stevie
→ Radek Retro eLeSo, palinator: jsou to oříšky a na konci prahu byla hromádka natahaný tlumící vaty: předchozí majitel jezdil s děravými prahy
13:33:16
16.09.2011
16.09.2011

castrol
-> palinator: mouse
-> Radek Retro eLeSo: asi tajna dierocka p ktorej majitel nevedel 
-> Radek Retro eLeSo: asi tajna dierocka p ktorej majitel nevedel 
13:32:53
16.09.2011
16.09.2011

Pavel P..
-> Radek Retro eLeSo: dírou

13:30:02
16.09.2011
16.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> palinator: což o to kdo ale hlavně kudy


13:28:11
16.09.2011
16.09.2011

palinator
-> Radek Retro eLeSo:
Taky se mi zdá, ale kdo je tam přines?
Taky se mi zdá, ale kdo je tam přines?

13:25:52
16.09.2011
16.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> palinator: vlašský ořechy

13:25:00
16.09.2011
16.09.2011

palinator
-> Stevie:
Co to je?
Co to je?

13:20:16
16.09.2011
16.09.2011

Stevie
Při výměně prahu jsem našel od původního majitele sídlo černého pasažéra 

12:39:52
16.09.2011
16.09.2011

VeTeV
-> Mr_Kubas: tak pockam az to upadne 

12:39:12
16.09.2011
16.09.2011

Mr_Kubas
-> VeTeV: Stojej pár drobnejch, do stovky se vejdeš
Ale ten přístup se mi nelíbil...
Ale ten přístup se mi nelíbil...12:37:53
16.09.2011
16.09.2011

VeTeV
-> Matsoft: hmm protokoly - to je to co nikdy nevim kde mam 
-> Mr_Kubas: co je to neco stoji? asi se na to vyseru

-> Mr_Kubas: co je to neco stoji? asi se na to vyseru

12:32:57
16.09.2011
16.09.2011

Mr_Kubas
-> VeTeV: Známky ti daj nový, ale musíš si je zaplatit
Když jsem to tam byl po měsíci po technický reklamovat, že to špatně nalepili a že se to odlepuje a drolí, tak řekli, že jestli je chci, tak ať si je zaplatim
Sice nestojej majland, ale jde o princip jejich špatné "práce"...
Když jsem to tam byl po měsíci po technický reklamovat, že to špatně nalepili a že se to odlepuje a drolí, tak řekli, že jestli je chci, tak ať si je zaplatim
Sice nestojej majland, ale jde o princip jejich špatné "práce"...12:26:57
16.09.2011
16.09.2011

Matsoft
-> VeTeV: by sis mel zajet na stk s protokolama aby ti daly znamky novy
08:15:53
16.09.2011
16.09.2011

VeTeV
a jak to je kdyz se me znamky pomalu ale jiste rozpadaj a drolej a kousky uz chybej? dulezite udaje - doba platnosti - tam jeste je 

23:23:59
15.09.2011
15.09.2011

Syny
-> David29: Tak me to je vicemene u riti taky, ale mit vymazleny auto na srazy a todle tam udelat, tak mu urazim hnaty...
23:10:41
15.09.2011
15.09.2011

Fiatak
-> Ing. Duso: čo maš vyvedené do popolníka?
22:37:45
15.09.2011
15.09.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Jarda: u nás ti ji nahřejí a prstem sloupnou, pak odmastěj a nalepěj novou 

22:32:01
15.09.2011
15.09.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Syny: njn, berou to dlatem no :/ znacka neni muj majetek, tak to neresim

22:20:42
15.09.2011
15.09.2011

David29
-> Syny: Ti někdy vyfotim svou - a tu jsem si orval já. A je mi to úplně u prdele 

22:09:58
15.09.2011
15.09.2011

Syny
Me zase nasralo, kdyz mi na TK prelepovali znamky, ze mi orvali celou znacku kolem tech znamek... 

21:33:40
15.09.2011
15.09.2011

David29
-> Nwkt: Ano, a ten atest určuje, jestli mi to tam vadí nebo ne 

21:32:29
15.09.2011
15.09.2011

castrol
-> David29: na ociach to ma akurat spolujazdec a je dobre ked na to myslis aspon nezabudnes ist na stk 

21:31:55
15.09.2011
15.09.2011

Nwkt
-> David29: Jistě, vlaječka nemá atest
21:31:14
15.09.2011
15.09.2011

David29
-> Nwkt: Hlavně takhle už máš celý okno zasyflený nesmyslama. Známka (mýtný), emisní nálepka, povolenka do modrejch zón, povolení do zákazu nad 6t a ještě kde si co si + ještě TK+ME?
A když si tam dám vlaječku, ohrožuju životy a jsem pirát a vrah

A když si tam dám vlaječku, ohrožuju životy a jsem pirát a vrah

21:28:26
15.09.2011
15.09.2011

Nwkt
-> David29: Je to kokotina
21:27:17
15.09.2011
15.09.2011

David29
-> castrol: No, na okně je to teda děsný, pač to máš na očích. Nemluvě o tom, že sklo se běžně mění. SPZ neměníš, nikde to neni na očích takže na to nemyslíš.
Fascinuje mě, že na okno se nemá nic dávat kvůli výhledu. Ale to co povolej, tak to tam bejt může. To mi to jako nemůže vadit? Ale moje vlaječka, kterou si dám na místo, kde mi vadí nejmíň je hroznej problém?
btw: Na vleku to je na oji, že? Super nápad, to by mě zajímalo jak často se mění.
Fascinuje mě, že na okno se nemá nic dávat kvůli výhledu. Ale to co povolej, tak to tam bejt může. To mi to jako nemůže vadit? Ale moje vlaječka, kterou si dám na místo, kde mi vadí nejmíň je hroznej problém?
btw: Na vleku to je na oji, že? Super nápad, to by mě zajímalo jak často se mění.
21:07:23
15.09.2011
15.09.2011

Jarda - zrušená registrace
ja dnes doresil to, kvuli cemu se vyndavala z MTX prevodovka v PECSu v Madarsku
zas mi to zacalo cukat, sel jsem po elektrice - mam novy 880 rozdelovac, tak jsem zkousel menit civku, kabely, ETZ, motor tam mam postavenej novej, tak jsem sel po spinacce a cukalo to, jak tenkrat v Chorvatsku
zajimave bylo, ze to delalo jen pri jizde dopredu, pri couvani nic (stejny projev na LPG i benzin), tenkrat jsem povymenoval palec a kabely a nejak zahadne to prestalo....
porad si rikam, co zustalo v aute puvodniho a pak me napadl karbec, tak jsem tam hodil karbec ze 136X motoru, ktery mi uz nejaky cas lezi v garazi a ono to prestalo, dokonce to ted jede i lip odspodu
na tom karbecu (lekru) mi prisla volnejsi klapka sytice... je mozne, ze by se to takto projevovalo?
na benzin mozna, ale i na LPG
moc jsem tomu neveril, rikal jsem si, ze prehodim karbec a bude to stejne a ono se to povedlo

zas mi to zacalo cukat, sel jsem po elektrice - mam novy 880 rozdelovac, tak jsem zkousel menit civku, kabely, ETZ, motor tam mam postavenej novej, tak jsem sel po spinacce a cukalo to, jak tenkrat v Chorvatsku
zajimave bylo, ze to delalo jen pri jizde dopredu, pri couvani nic (stejny projev na LPG i benzin), tenkrat jsem povymenoval palec a kabely a nejak zahadne to prestalo....
porad si rikam, co zustalo v aute puvodniho a pak me napadl karbec, tak jsem tam hodil karbec ze 136X motoru, ktery mi uz nejaky cas lezi v garazi a ono to prestalo, dokonce to ted jede i lip odspodu

na tom karbecu (lekru) mi prisla volnejsi klapka sytice... je mozne, ze by se to takto projevovalo?
na benzin mozna, ale i na LPG
moc jsem tomu neveril, rikal jsem si, ze prehodim karbec a bude to stejne a ono se to povedlo
20:59:53
15.09.2011
15.09.2011

castrol
-> škodec: nemci mozno ano ale cr nie
20:57:54
15.09.2011
15.09.2011

Shatter
-> waldo 15.09.11 20:39:29: Celje
20:52:12
15.09.2011
15.09.2011

škodec
-> castrol: ale nemci maju pekne kruzky na znackach

