Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 54821 až 54870) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
23:54:18
16.09.2011
Maťulo
-> suri: Nevadi je to pre mna tak si doprajem... Cudzim kludne aj chinu za cenu origo...1
23:51:02
16.09.2011
suri
-> Matulo: však to ti hovorím , to nikdy nikdo nemenil a ten veľký je okolo 25 čo som bral na 1,6ku , a tuším ešte sa dá aj tam samotný silent
23:45:29
16.09.2011
Maťulo
-> suri 16.09.11 23:35:50: Trochu som sa ojebal ked som to kupoval... Ten kovovy kus v ktorom je ten malicky silentblok som vobec nemusel kupovat...Ten stal 17e a ja deges som si az doma vsimol ze ten malicky silentblok v nom nie je... Takze doobjednat maly silentblok za 4e a ten vacsi stal 27e... Zbytocne som ten plechovec kupil lebo do stareho som kludne mohol nalisovat new silent a nic by sa nestalo... Ale tak je to nove a uz som spokojny ze to tam je...
23:36:54
16.09.2011
Maťulo
A po 20tich min poskladane...6 Este ze som si neostrihal paznechty... 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Maťulo vložen 16.09.2011 23:36:54
23:36:02
16.09.2011
Maťulo
A este repas poloosi... Vycistene, premazane...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Maťulo vložen 16.09.2011 23:36:02
23:35:50
16.09.2011
suri
-> Matulo: fuj to je cena , keď som chlapovi povedal tuším 75eur za napínák remeňa na1,6 ho skoro kleplo
23:34:05
16.09.2011
Maťulo
-> suri: Cely komplet do hromady 48e... Je to GUMOKOV!
23:33:02
16.09.2011
Maťulo
Stary vs. novy...9
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Maťulo vložen 16.09.2011 23:33:02
23:32:30
16.09.2011
suri
-> Matulo: čo to stojí? ten vešiak som nový ešte nekupoval vždy som menil silentblok za pár korún
23:32:14
16.09.2011
Maťulo
Stary uz to mal chudacisko za sebou...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Maťulo vložen 16.09.2011 23:32:14
23:31:16
16.09.2011
Maťulo
Dnes dostala Fefe plnu krabicu novych veci za svoje sluzby... 6 A kvalitku! 4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Maťulo vložen 16.09.2011 23:31:16
22:43:37
16.09.2011
Voplik
Ja dnes vymenil motor v rapu ael je tu prblem,kdyz sem to nastartoval tak to strasne zacalo piskat,myslim ze to slo do karbce....snad to nejak zaženu.
21:54:38
16.09.2011
David29
-> Syny: Jo takhle 3
No, jako některý se mi líběj, když je o tom řeč 40
21:53:40
16.09.2011
Syny
-> David29: No co si kterej japonce vymyl... Ze ses na starsi vime, ale ze uz i na japonky :)
21:51:50
16.09.2011
David29
-> Zeke-ten šestý: Prd vole, na tebou známé Agipce-)

-> Syny: Vůbec jsem to nepobral, ale dobrý 3
21:45:19
16.09.2011
Syny
-> David29: To jsem zvedavej co a kterej 1
21:43:02
16.09.2011
Zeke-ten šestý
-> David29: Ve Vltavě? ja vim, už to je ohrany, ale co3 3
21:42:22
16.09.2011
David29
Vymyl japonce.
20:11:03
16.09.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Dnes jsem dolaďoval kompresor (filtry, přívody, hadice).

A před chvíli se psíkem sledoval pána na kole, který chtěl přejet ulici a když mu spadl řetěz, tak si nakřáp koule o sedačku. Vzhledem k tomu, že byl v záběru a snažil se zabrat na rozjezdu, tak to asi bolelo. 1
upraveno 1x, naposled 16.09.2011 20:11:16
20:09:33
16.09.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Stevie 16.09.11 13:20:16: Kolik kilo vořechů tam bylo? 3
13:34:49
16.09.2011
Stevie
→ Radek Retro eLeSo, palinator: jsou to oříšky a na konci prahu byla hromádka natahaný tlumící vaty: předchozí majitel jezdil s děravými prahy
upraveno 1x, naposled 16.09.2011 19:53:20
13:33:16
16.09.2011
castrol
-> palinator: mouse 1 -> Radek Retro eLeSo: asi tajna dierocka p ktorej majitel nevedel 1
13:32:53
16.09.2011
Pavel P..
-> Radek Retro eLeSo: dírou3
13:30:02
16.09.2011
Radek Retro eLeSo
-> palinator: což o to kdo ale hlavně kudy1 1
13:28:11
16.09.2011
palinator
-> Radek Retro eLeSo:
Taky se mi zdá, ale kdo je tam přines?3
13:25:52
16.09.2011
Radek Retro eLeSo
-> palinator: vlašský ořechy3
13:25:00
16.09.2011
palinator
-> Stevie:
Co to je?9
13:20:16
16.09.2011
Stevie
Při výměně prahu jsem našel od původního majitele sídlo černého pasažéra 6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Stevie vložen 16.09.2011 13:20:16
12:39:52
16.09.2011
VeTeV
-> Mr_Kubas: tak pockam az to upadne 3
12:39:12
16.09.2011
Mr_Kubas
-> VeTeV: Stojej pár drobnejch, do stovky se vejdeš 4 Ale ten přístup se mi nelíbil...
12:37:53
16.09.2011
VeTeV
-> Matsoft: hmm protokoly - to je to co nikdy nevim kde mam 8

-> Mr_Kubas: co je to neco stoji? asi se na to vyseru 3
12:32:57
16.09.2011
Mr_Kubas
-> VeTeV: Známky ti daj nový, ale musíš si je zaplatit 6 Když jsem to tam byl po měsíci po technický reklamovat, že to špatně nalepili a že se to odlepuje a drolí, tak řekli, že jestli je chci, tak ať si je zaplatim 6 Sice nestojej majland, ale jde o princip jejich špatné "práce"...
12:26:57
16.09.2011
Matsoft
-> VeTeV: by sis mel zajet na stk s protokolama aby ti daly znamky novy
08:15:53
16.09.2011
VeTeV
a jak to je kdyz se me znamky pomalu ale jiste rozpadaj a drolej a kousky uz chybej? dulezite udaje - doba platnosti - tam jeste je 3
23:23:59
15.09.2011
Syny
-> David29: Tak me to je vicemene u riti taky, ale mit vymazleny auto na srazy a todle tam udelat, tak mu urazim hnaty...
23:10:41
15.09.2011
Fiatak
-> Ing. Duso: čo maš vyvedené do popolníka?
22:37:45
15.09.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Jarda: u nás ti ji nahřejí a prstem sloupnou, pak odmastěj a nalepěj novou 5
22:32:01
15.09.2011
Jarda - zrušená registrace
-> Syny: njn, berou to dlatem no :/ znacka neni muj majetek, tak to neresim1
22:20:42
15.09.2011
David29
-> Syny: Ti někdy vyfotim svou - a tu jsem si orval já. A je mi to úplně u prdele 3
22:09:58
15.09.2011
Syny
Me zase nasralo, kdyz mi na TK prelepovali znamky, ze mi orvali celou znacku kolem tech znamek... 8
21:33:40
15.09.2011
David29
-> Nwkt: Ano, a ten atest určuje, jestli mi to tam vadí nebo ne 3
21:32:29
15.09.2011
castrol
-> David29: na ociach to ma akurat spolujazdec a je dobre ked na to myslis aspon nezabudnes ist na stk 1
21:31:55
15.09.2011
Nwkt
-> David29: Jistě, vlaječka nemá atest
21:31:14
15.09.2011
David29
-> Nwkt: Hlavně takhle už máš celý okno zasyflený nesmyslama. Známka (mýtný), emisní nálepka, povolenka do modrejch zón, povolení do zákazu nad 6t a ještě kde si co si + ještě TK+ME?

A když si tam dám vlaječku, ohrožuju životy a jsem pirát a vrah 8 3
21:28:26
15.09.2011
Nwkt
-> David29: Je to kokotina
21:27:17
15.09.2011
David29
-> castrol: No, na okně je to teda děsný, pač to máš na očích. Nemluvě o tom, že sklo se běžně mění. SPZ neměníš, nikde to neni na očích takže na to nemyslíš.

Fascinuje mě, že na okno se nemá nic dávat kvůli výhledu. Ale to co povolej, tak to tam bejt může. To mi to jako nemůže vadit? Ale moje vlaječka, kterou si dám na místo, kde mi vadí nejmíň je hroznej problém?

btw: Na vleku to je na oji, že? Super nápad, to by mě zajímalo jak často se mění.
upraveno 1x, naposled 15.09.2011 21:28:55
21:07:23
15.09.2011
Jarda - zrušená registrace
ja dnes doresil to, kvuli cemu se vyndavala z MTX prevodovka v PECSu v Madarsku5

zas mi to zacalo cukat, sel jsem po elektrice - mam novy 880 rozdelovac, tak jsem zkousel menit civku, kabely, ETZ, motor tam mam postavenej novej, tak jsem sel po spinacce a cukalo to, jak tenkrat v Chorvatsku
zajimave bylo, ze to delalo jen pri jizde dopredu, pri couvani nic (stejny projev na LPG i benzin), tenkrat jsem povymenoval palec a kabely a nejak zahadne to prestalo....
porad si rikam, co zustalo v aute puvodniho a pak me napadl karbec, tak jsem tam hodil karbec ze 136X motoru, ktery mi uz nejaky cas lezi v garazi a ono to prestalo, dokonce to ted jede i lip odspodu9
na tom karbecu (lekru) mi prisla volnejsi klapka sytice... je mozne, ze by se to takto projevovalo? 9 na benzin mozna, ale i na LPG9 moc jsem tomu neveril, rikal jsem si, ze prehodim karbec a bude to stejne a ono se to povedlo5
upraveno 1x, naposled 15.09.2011 21:08:36
20:59:53
15.09.2011
castrol
-> škodec: nemci mozno ano ale cr nie
20:57:54
15.09.2011
Shatter
-> waldo 15.09.11 20:39:29: Celje
20:52:12
15.09.2011
škodec
-> castrol: ale nemci maju pekne kruzky na znackach4
Extreme Tyres