skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:44:04
22.09.2011
22.09.2011

David29
Rozkuchal japonce ohledně centrálu a el. oken a nezjistil jsem vůbec nic
21:43:39
22.09.2011
22.09.2011

Nwkt
-> myschaak AZNP K.Hora:


21:43:15
22.09.2011
22.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Tomaso435: před smrtí jde vždycky nejlíp

21:42:24
22.09.2011
22.09.2011

Tomaso435
sem si z prdele nechal píchnout na paltest hnědáka . . . krom lehce vyšších otáček na volnoběh mechanik nechápal z tech emisí :-D prej takový neměl snad ani novej favorit . . takže se ptám, je toto po 191 tis možné ? :-D :-D
21:14:46
22.09.2011
22.09.2011

VeTeV
-> rené: pěkně, šroubek bychom v Ďáblicích jistě měli - blinkr na emko nevím jestli sem nenechal tuxovi, ale asi jo 

21:11:15
22.09.2011
22.09.2011

Bohyn
Porajtovali jsme Passata v automatu

20:55:53
22.09.2011
22.09.2011

kovinko
dnes dotmelené nerovnosti a nachystané na druhú vrstvu plniča
20:54:38
22.09.2011
22.09.2011

rené
Jen řeším stejný problém jako Bery na Želivi. Musim sehnat pravej blinkrdekl. Neměl by někdo nějakej klidně totálně vyšisovanej, jetej, hnusnej, ale v celku?
20:46:57
22.09.2011
22.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> rené:


20:42:36
22.09.2011
22.09.2011

rené
-> kachník: Náhodou před drželo na čtyřech místech, po už drží jen na třech. René ztratil šroub. Ale drží stejně pevně jako předtím. 

20:28:16
22.09.2011
22.09.2011

kachník
-> rené: Ahá, tak proto nebylo to přední čelo přidělaný

19:31:24
22.09.2011
22.09.2011

rené
Dnes probíhalo tváření kovu zastudena. Ačkoliv to z fotografie vypadá spíš jako rozborka před cestou do vysokých pecí 

19:23:29
22.09.2011
22.09.2011

Chester škoda 120
tak dneska jsem konečně natřel poloosy je to sice jen prvni vrstva ale už to vypadá pěně 

16:25:35
22.09.2011
22.09.2011

Tommyk
-> 1560: tak mam dobrou paměť :) nejsem totiž místní a vidím to vždycky jen když jedu okolo, pokud teda zrovna nespím :-)
16:22:03
22.09.2011
22.09.2011

1560 - zrušená registrace
-> Tommyk:
Přímo Troubsko. V plánu je rekonstrukce a udělání (nádražní) hospody. Jen to momentálně (už asi rok) stojí na jistých problémech s jedním... Nepřejícím člověkem. Otevírat se mělo letos, žel kvůli tomto zdržení a protahování ještě není ani započatá rekonstrukce... No a taky finance nejsou nekonečné.
Přímo Troubsko. V plánu je rekonstrukce a udělání (nádražní) hospody. Jen to momentálně (už asi rok) stojí na jistých problémech s jedním... Nepřejícím člověkem. Otevírat se mělo letos, žel kvůli tomto zdržení a protahování ještě není ani započatá rekonstrukce... No a taky finance nejsou nekonečné.
16:13:09
22.09.2011
22.09.2011

Tommyk
-> OndraKrupi: tam to znám :-) jen po kolejích teda 

16:10:52
22.09.2011
22.09.2011

OndraKrupi
-> Tommyk: jj tetčice, omice, tam někde.
15:27:47
22.09.2011
22.09.2011

Tommyk
-> 1560 21.09.11 22:20:52: to je někde u troubska nebo tam někde ne?
11:38:58
22.09.2011
22.09.2011

1560 - zrušená registrace
Byl jsem si vyzvednout rozvrh... Jak mám být v úterý od 10:00 do 11:45 na Angličtině v učebně 305, Statistice v učebně 104 a Železniní logistice v učebně 205, to mi není moc jasné... 

11:25:25
22.09.2011
22.09.2011

1560 - zrušená registrace
Jožynek 22.09.11 08:50:47 napsal:
→ 1560: to je bývalá staničná budova? tam si
pôvodne býval?
Staniční budova to je, a nebýval. Ale co není, může být? Určité plány jsou, uvidíme, co bude...
→ 1560: to je bývalá staničná budova? tam si
pôvodne býval?
Staniční budova to je, a nebýval. Ale co není, může být? Určité plány jsou, uvidíme, co bude...
09:11:16
22.09.2011
22.09.2011

Discovera
-> MATTESS: no vidíš
to je asi tím, že sem se nepodíval
-> Tuner#2: neřeš to
já todnes náhodou slyšel prvně, takl mě to nedalo...a to že to je ohráná kokotina sem nevěděl...no co už
to je asi tím, že sem se nepodíval
-> Tuner#2: neřeš to
já todnes náhodou slyšel prvně, takl mě to nedalo...a to že to je ohráná kokotina sem nevěděl...no co už
09:04:47
22.09.2011
22.09.2011

Luky
-> Tuner#2: njn, globalizace
To s ladou mě uplně rozštípalo tehdá, takže teď si ty škodovky ani nepouštim, taky mě to přijde jako nastavovaná kaše
To s ladou mě uplně rozštípalo tehdá, takže teď si ty škodovky ani nepouštim, taky mě to přijde jako nastavovaná kaše09:02:47
22.09.2011
22.09.2011

MATTESS
-> Tuner#2: jj, Lada je daleko lepší
09:01:56
22.09.2011
22.09.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Discovera 22.09.11 08:53:23: Nechápu jak někdo za prázdniny udělal z Lady Škodovku?

www.autohificlub.cz/forum /.../0
Šíří se to teď jako mor, na FB to má snad každý a přitom to na Ladu sedí zvukově víc...

www.autohificlub.cz/forum /.../0
Šíří se to teď jako mor, na FB to má snad každý a přitom to na Ladu sedí zvukově víc...
09:00:50
22.09.2011
22.09.2011

MATTESS
-> Discovera: tak už to tu máme asi po páté.......
skoda-virt.cz/cz/.../2011 8-pokusy-o-ftipy-o?gotopos t=2...
a níže
skoda-virt.cz/cz/.../2011 8-pokusy-o-ftipy-o?gotopos t=2...
a níže
08:53:23
22.09.2011
22.09.2011

Discovera
Já dnes nic. Ale dobře sem se pobavil
Hoďte to do překladače google a dejte si zvukový překlad
Jak startuje škodovka v zimě. vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvv. vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv. vvvvvv. vvvvv
Nemá to chybu...

Hoďte to do překladače google a dejte si zvukový překlad

Jak startuje škodovka v zimě. vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvv. vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv. vvvvvv. vvvvv
Nemá to chybu...
08:50:47
22.09.2011
22.09.2011

Jožynek
-> 1560: to je bývalá staničná budova? tam si pôvodne býval?
22:57:48
21.09.2011
21.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: Dyk je to napicu 

22:57:18
21.09.2011
21.09.2011

Klubko_
-> Matthes, záškodník z TechWebu: s tim napojenim sporaku.
22:55:29
21.09.2011
21.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: Proc?
22:52:32
21.09.2011
21.09.2011

Klubko_
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ty ses citlivka 

22:47:13
21.09.2011
21.09.2011

zillwar - zrušená registrace
ja jel neska projet skudku a hned mi prdla hadice od topeni bezva

22:42:02
21.09.2011
21.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
To tak bejva 

22:38:05
21.09.2011
21.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: já to chtěl už napořád ale brácha má jiný plány a budme muset hejbat s dispozicema

22:35:33
21.09.2011
21.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: Nojo no, tak snad to priste udela poradne. Jinak ono to asi neni jako 3f spotrebic, ale nemyslim, ze pojedou vsechny spiraly na jednu fazi...
22:31:59
21.09.2011
21.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: -> palinator: je to dočasný,holt se bude zase předělávat a zásuvka se mine účinkem
,co je ted'spotřebič budou za čas dveře 
,co je ted'spotřebič budou za čas dveře 
22:30:07
21.09.2011
21.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Apple STS Chvojkovice-Brod 21.09.11 22:28:10: počkej to je ta co řešíme spolu??


22:29:13
21.09.2011
21.09.2011

palinator
-> Radek Retro eLeSo:
Je to elektrikářská prasečina.
Je to elektrikářská prasečina.
22:28:49
21.09.2011
21.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: Proste to je prasarna. Profik by dal na/do zdi krabici a z ni vytahl gumak do spotrebice.
22:28:10
21.09.2011
21.09.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
abych jí pak naposledy zamával a zamáčkl slzu v oku, bude nám chybět 

22:26:46
21.09.2011
21.09.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
dnes naposled se vrtal v MBíku 

22:25:29
21.09.2011
21.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu 21.09.11 22:23:16: a co je na tom špatně??
22:23:16
21.09.2011
21.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo 21.09.11 22:19:08: Otec je pres eletriku a dava to na cokoladu?
Nojo kovarova kobyla 
Nojo kovarova kobyla 
22:22:28
21.09.2011
21.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Nwkt: jedeme v mědi

22:21:43
21.09.2011
21.09.2011

1560 - zrušená registrace
A zjistil jsem, že je tam taková pěkná cedulka. Nedá se nic dělat, budu se muset snažit o její odprodej, až by měla být nahrazena novou, dle standartního CI.
22:20:52
21.09.2011
21.09.2011

1560 - zrušená registrace
Byl se podívat u nás doma...
22:20:03
21.09.2011
21.09.2011

Nwkt
-> Radek Retro eLeSo: Jestli tam nemáš hliníkový kabely, nám už se taky kus vypařil
22:19:08
21.09.2011
21.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: -> stika87: mam to takhle,otec je přes elektriku
to stika určo 230
to stika určo 230
22:16:29
21.09.2011
21.09.2011

colaczech
Byl jsem u pojišťováka pojistit svůj nákup a zároveň jsem se konečně odhodlal přepsat všechny své vozidla k jedné pojišťovně, aby v tom byl aspoň trochu pořádek.
A výsledek je úspora celkem 1770kč ročně ze 3aut, mopedu a vozíku
A výsledek je úspora celkem 1770kč ročně ze 3aut, mopedu a vozíku

22:13:24
21.09.2011
21.09.2011

stika87 - Maschinenführer
-> Radek Retro eLeSo: mas to zapojeny na 230 nebo 400 ? at poradne slouzi ;-)
