
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:38:21
24.09.2011
24.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
To je jak serie fotek

19:20:56
24.09.2011
24.09.2011

castrol
tu je video kamery co som kupil http://www.youtube.com/wa
tch?v=hxjEKCHmwUc zvuk na pecko kedze bolo otvorene okno
18:58:57
24.09.2011
24.09.2011

castrol
-> Zeke-ten šestý: tatko by ma zabeu keby to tam vypustim -> alpin: ale tu to neplati
-> Jožynek : ohrievame motor aby vsetko vytieklo 
-> Jožynek : ohrievame motor aby vsetko vytieklo 
18:58:44
24.09.2011
24.09.2011

Zeke-ten šestý
-> Jožynek :


18:57:09
24.09.2011
24.09.2011

David29
-> alpin: Tak tak
18:55:02
24.09.2011
24.09.2011

Jožynek
-> Zeke-ten šestý: A na to si musel potom posvietit Extra Day tuning Light...
18:54:41
24.09.2011
24.09.2011

alpin
-> Zeke-ten šestý: čo zem dala to zem vzala
18:53:31
24.09.2011
24.09.2011

maca
Školení strojníků dopadlo dobře...prošel jsem....ještě jsem pak tahal matesa co zapadl při čerpání vody u řeky....jo tatra je tatra

18:52:50
24.09.2011
24.09.2011

Zeke-ten šestý
-> castrol: a vyjetej vypustit do travy


18:51:30
24.09.2011
24.09.2011

castrol
vymena oleja na fele
18:11:46
24.09.2011
24.09.2011

castrol
-> Mates: luxus 

17:48:37
24.09.2011
24.09.2011

VeTeV
-> Pavel P..: ty vole ty jedes .... jako snek 

17:02:34
24.09.2011
24.09.2011

Mates
-> 4dams: Dík
16:51:18
24.09.2011
24.09.2011

4dams
-> Mates: pekná!
16:48:46
24.09.2011
24.09.2011

Mates
Po dvou letech je hotová,jen malinké upravy ještě čekaj a hned jsem ji projel
.Nádherný pocit.
.Nádherný pocit.23:01:50
23.09.2011
23.09.2011

Klubko_
-> Radek Retro eLeSo: tak s tou vidlickou jsme na tom stejne 

23:00:47
23.09.2011
23.09.2011

Pavel P..
ale pak přišla na řadu přední náprava.. a zase nepojízdno

22:59:05
23.09.2011
23.09.2011

Pavel P..
po 3,5měsících zpět na kolech + jedna zkušební jízda kolem osady..


22:08:33
23.09.2011
23.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Milan 136: to jo no,jak sem seděl v tom Porsche tak automaticky hrabu napravo u volantu a hle-spínačka co má šáde knoflík na lampy
ale mě to neva,každej sme nějakej

ale mě to neva,každej sme nějakej

22:05:09
23.09.2011
23.09.2011

Milan 136
-> Radek Retro eLeSo: němci asi taky mají, když dávají spínačky doleva

22:03:28
23.09.2011
23.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Milan 136 23.09.11 21:37:36: něco pravdy na tom bude,sem normálně pravák ale příbor držim obráceně-vidličku v pravý ruce

jo sou různý věci na světě

jo sou různý věci na světě

22:01:16
23.09.2011
23.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Syny: já vim,nesedim v tom poprvý,já to chtěl mít prostě obloučkama doleva no

21:43:02
23.09.2011
23.09.2011

alpin
-> haso: si chcel ísť na skútri do HC molsa kuknúť čo ? 

21:39:31
23.09.2011
23.09.2011

haso
-> alpin: odhalil si ma


21:37:36
23.09.2011
23.09.2011

Milan 136
-> Syny: řešíš to moc do hloubky
ale máš pravdu...
někdo má obě ruce levý, Radek má třeba obě pravý

ale máš pravdu...někdo má obě ruce levý, Radek má třeba obě pravý

21:33:55
23.09.2011
23.09.2011

Syny
-> Radek Retro eLeSo: Jenze ty uprostred ovladas pravou rukou (palec tedy vlevo), tenhle levou :)
20:18:35
23.09.2011
23.09.2011

kovinko
strekol druhú vrstvu plniča
20:15:27
23.09.2011
23.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> Syny 23.09.11 20:02:22: hele a já ho zrovna po sto letech otočil páč ty 3 uprostřed sou takhle vybraný
mě to neva a otočenej je za dvě vteřiny
mě to neva a otočenej je za dvě vteřiny

20:02:22
23.09.2011
23.09.2011

Syny
-> Radek Retro eLeSo 23.09.11 19:15:39: Mas opacne vypinac svetel
(pro neverici - porovnejte ikonku na lucasu a vypinaci. Vybrani ma byt na palec - tedy vpravo, pro palec leve ruky)
(pro neverici - porovnejte ikonku na lucasu a vypinaci. Vybrani ma byt na palec - tedy vpravo, pro palec leve ruky)19:58:50
23.09.2011
23.09.2011

castrol
-> alpin: to je jeho brat


19:54:35
23.09.2011
23.09.2011

castrol
-> Kurier Grobar: a uz nedobija coo 

19:24:41
23.09.2011
23.09.2011

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> alpin:


19:23:50
23.09.2011
23.09.2011

alpin
19:15:39
23.09.2011
23.09.2011

Radek Retro eLeSo
konečně montáž solidního spínače druhýho klaxonu
ten malej vlevo vedle toho páčkovýho
ten malej vlevo vedle toho páčkovýho
19:10:12
23.09.2011
23.09.2011

Radek Retro eLeSo
dostal na tejden funglofku
caddy de v pondělí k doktorovy se spojkou a turbem
jako pěkný,vybavený ale bez rádia

caddy de v pondělí k doktorovy se spojkou a turbem
jako pěkný,vybavený ale bez rádia

12:18:57
23.09.2011
23.09.2011

Peťo_120gL_NZ-sk
LR vaňa: opravené praskliny a vytmelené nerovnosti
12:16:30
23.09.2011
23.09.2011

Kurier Grobar
namontoval som alternátor :)
12:07:38
23.09.2011
23.09.2011

Peťo_120gL_NZ-sk
Úspešný deň! uprataná garage, pliešky dostali zinok + chromát, perfekt záhradka zadarmo
k tomu tiež super vodičove dvere biele kt. tak silno potrebujem a kopec ďalších dielov 
k tomu tiež super vodičove dvere biele kt. tak silno potrebujem a kopec ďalších dielov 
06:59:01
23.09.2011
23.09.2011

maca
včerejší oprava palivové pumpy+výměna filtru a motorového oleje
23:20:25
22.09.2011
22.09.2011

Jindas
-> stika87: Děkuji


23:17:43
22.09.2011
22.09.2011

stika87 - Maschinenführer
-> Jindas: parada :)
23:15:36
22.09.2011
22.09.2011

Enggik
-> havlik:
Láďa už se dal i na Porschata
Ale koukám, že ,,trosek" přibylo 
Láďa už se dal i na Porschata
Ale koukám, že ,,trosek" přibylo 
23:08:27
22.09.2011
22.09.2011

Jindas
23:06:21
22.09.2011
22.09.2011

Pavel P..
-> stika87: jo
22:51:18
22.09.2011
22.09.2011

havlik
Dneska návštěva muzea socialistickych vozidel
havlik1000mb.rajce.idnes. cz/muzeum_socialistickych_ vozidel
havlik1000mb.rajce.idnes. cz/muzeum_socialistickych_ vozidel
22:50:23
22.09.2011
22.09.2011

Jarda/felda
-> David29: jakmile ti na japonci začne blbnou elektrika tak ho zapal a rychle utíkej


22:43:45
22.09.2011
22.09.2011

stika87 - Maschinenführer
lej dotaz : kolik ma roztec sroubu SEDR ?
dostanu karburator z fiata 125(weber 32) na sani z 8kanalu 136 ?
dostanu karburator z fiata 125(weber 32) na sani z 8kanalu 136 ?
21:47:52
22.09.2011
22.09.2011

Tomaso435
-> myschaak AZNP K.Hora: to sem si řikal hnedka jak sem viděl 1,5 oproti max povolenejm 3,5 :-D
-> castrol: :-D
ještě teda už vim kde mi mizí olej, motor ho nepapá, těsnění pod vanou už chybí :-D
-> castrol: :-D
ještě teda už vim kde mi mizí olej, motor ho nepapá, těsnění pod vanou už chybí :-D
21:45:03
22.09.2011
22.09.2011

castrol
-> Tomaso435: to je tak zhuntovane ze to ani pristroj nepozna 

