
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
15:36:57
25.09.2011
25.09.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
spravili menší zraz-2 autá

14:36:45
25.09.2011
25.09.2011

Gryzly
-> Joki: Kolega z práce má předešlou generaci s dvoulitrem a má to nějakých 140kW. Je to pán přes 50 let a docela si to užívá.
14:20:38
25.09.2011
25.09.2011

Petuli
Jarda 25.09.11 08:00:45 napsal: → Petuli: no skoda to likvidovat :/ kor jestli jsi to mel kde mit… depozit a uspat tonikdo to nechtěl a místo jsem na to taky neměl,tak musela do šrotu,1200kč mi dali.
14:16:55
25.09.2011
25.09.2011

Joki
Není to sice Felda, ale soused měl půjčeno. 1.6ka, pár blbostí (jiná vačka,...) a nechápal jsem. Na tu kočičku, co to táhla to letělo jako prase. Navíc designově nejhezčí Celica Moc se mi to líbilo 
Krasavica, moc hezké auto
Btw.: Sousedova (toho z druhého baráku) dvoulitrová Celda šesté generace se může jít schovat... Celkově - je hnusná, nejede

Krasavica, moc hezké auto
Btw.: Sousedova (toho z druhého baráku) dvoulitrová Celda šesté generace se může jít schovat... Celkově - je hnusná, nejede
14:16:42
25.09.2011
25.09.2011

Joki
Není to sice Felda, ale soused měl půjčeno. 1.6ka, pár blbostí (jiná vačka,...) a nechápal jsem. Na tu kočičku, co to táhla to letělo jako prase. Navíc designově nejhezčí Celica Moc se mi to líbilo 
Krasavica, moc hezké auto
Btw.: Sousedova (toho z druhého baráku) dvoulitrová Celda šesté generace se může jít schovat... Celkově - je hnusná, nejede

Krasavica, moc hezké auto
Btw.: Sousedova (toho z druhého baráku) dvoulitrová Celda šesté generace se může jít schovat... Celkově - je hnusná, nejede
11:33:48
25.09.2011
25.09.2011

James1991
Vymazal celej podvozek voskem
Sundal přední tlumiče a vyčistil prostor pro hpčka a navoskoval vršky podběhů, při tý příležitosti vyměnil sluchátko / držák motoru, kterej sem si nepodepřel, takže sem musel čekat na kámoše aby mi pomohl motor naklonit nazpátek..snad ještě stihnu zadní partie...
Sundal přední tlumiče a vyčistil prostor pro hpčka a navoskoval vršky podběhů, při tý příležitosti vyměnil sluchátko / držák motoru, kterej sem si nepodepřel, takže sem musel čekat na kámoše aby mi pomohl motor naklonit nazpátek..snad ještě stihnu zadní partie...11:28:41
25.09.2011
25.09.2011

Syny
-> Gryzly: jo, uz jsem si vsiml tech jazycku dole co dou z toho plechu :)
10:35:18
25.09.2011
25.09.2011

Gryzly
-> Syny: To plechový je podle vě vahadlo a do něj brnkne ta vačka. Vypadá to jak z merkuru. Ventilový vahadla z vylisovanýho plechu. Aspon že už nepoužívaj bambus.
08:00:45
25.09.2011
25.09.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Petuli: no skoda to likvidovat :/ kor jestli jsi to mel kde mit... depozit a uspat to
22:45:00
24.09.2011
24.09.2011

Hurdis
Asi začnu být vděčný za nafasování nové sekačky s elektromotorem, ačkoliv sekat si 960 čtverců s kabelem je pakárna na druhou.
22:42:17
24.09.2011
24.09.2011

Syny
-> Milan 136: Tyvole to nevim proc ty rozvody nejsou ozubenejam kolama, ale remenem
A plastova vacka? Tyvole tak to je masakr teda... Ale stejen z ty fotky nevidim jak ta vaca vlastne funguje...
A plastova vacka? Tyvole tak to je masakr teda... Ale stejen z ty fotky nevidim jak ta vaca vlastne funguje...22:27:58
24.09.2011
24.09.2011

Jarda/felda
-> Milan 136: to je ten řemen v oleji ? 

21:59:11
24.09.2011
24.09.2011

Petuli
-> su.tech: 120 byla zdravá,ale tři vozy už fakt nee,když jsem se dal na zařízení bytu
21:45:08
24.09.2011
24.09.2011

su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Petuli: Že by změna rozteče?
Jinak koukám 120 vypadala ještě celkem zdravě.

Jinak koukám 120 vypadala ještě celkem zdravě.
21:42:38
24.09.2011
24.09.2011

Petuli
Ve Středu šla do....:-((,mé a synovcovo poslední svezení:-))
21:38:57
24.09.2011
24.09.2011

Petuli
-> su.tech: nešlo o zvednutí,či prahy,ale důvod byl jiný,hooodně důležitý
21:38:48
24.09.2011
24.09.2011

Sepp
-> su.tech: Nezájem kombinovaný s nevšímavostí, normálka...
21:36:29
24.09.2011
24.09.2011

su.tech – nezodpovědný hajzlík
Milan 136 24.09.11 21:19:24 napsal:
a pak ještě tyčky a uložení stabíku na fábce
a pak Passata 2.5 TDI, že prej tam něco syčí. a nějakej dement neměl ty
spodní spešl šrouby na nárazník, tak ho přivrtal samořezkou do trubky od
cooleru
a ta vypadla a bylo toTak to je fakt debil.
Toho mechanika co se "opravoval" tu moji mrdku po lehké bouračce bych taky chtěl poznat. Preventivně bych mu zlomil obě ruce na 2 x a potvrzení o tom, že je mechanik před ním obřadně spálil a zadupal do země. Pak bych mu zlomil i nohy a nuceně by ho musel na vozíku tlačit ten ........... co mu ten papír vydal.
a pak ještě tyčky a uložení stabíku na fábce
a pak Passata 2.5 TDI, že prej tam něco syčí. a nějakej dement neměl ty
spodní spešl šrouby na nárazník, tak ho přivrtal samořezkou do trubky od
cooleru
a ta vypadla a bylo toTak to je fakt debil.
Toho mechanika co se "opravoval" tu moji mrdku po lehké bouračce bych taky chtěl poznat. Preventivně bych mu zlomil obě ruce na 2 x a potvrzení o tom, že je mechanik před ním obřadně spálil a zadupal do země. Pak bych mu zlomil i nohy a nuceně by ho musel na vozíku tlačit ten ........... co mu ten papír vydal.21:36:19
24.09.2011
24.09.2011

Sepp
Namontil startér z felicie - zatím tzv. na prasáka.
21:34:15
24.09.2011
24.09.2011

su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Petuli: Máš to normálně zvednout za prahy a je. 

21:33:11
24.09.2011
24.09.2011

Petuli
výměna kol na asi 60min. :-)))
21:31:05
24.09.2011
24.09.2011

Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: jo, tu fotku jsem někde viděl. ještě do dával někomu jako radu

21:25:04
24.09.2011
24.09.2011

castrol
Milan 136 24.09.11 21:22:52 napsal:
→ Matthes, záškodník z TechWebu: nevím, čím ty lidi
myslí
palicou
→ Matthes, záškodník z TechWebu: nevím, čím ty lidi
myslí
palicou21:23:53
24.09.2011
24.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: To mi pripomina, jak nejakej dement pridelal u skodovky plynovou vzperu na zadni kapotu a k filtrboxu


21:22:52
24.09.2011
24.09.2011

Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nevím, čím ty lidi myslí

21:21:32
24.09.2011
24.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: Hlavne, ze to jede... Predchozi prispevek patri k provrtany trubce :-)
21:21:06
24.09.2011
24.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
LoL to je moc


21:20:24
24.09.2011
24.09.2011

Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: je to taková hračka ten motor. ty čepy vahadel a čep vačky tam drží to plechový víčko

21:19:24
24.09.2011
24.09.2011

Milan 136
a pak ještě tyčky a uložení stabíku na fábce
a pak Passata 2.5 TDI, že prej tam něco syčí. a nějakej dement neměl ty spodní spešl šrouby na nárazník, tak ho přivrtal samořezkou do trubky od cooleru
a ta vypadla a bylo to
a pak Passata 2.5 TDI, že prej tam něco syčí. a nějakej dement neměl ty spodní spešl šrouby na nárazník, tak ho přivrtal samořezkou do trubky od cooleru
a ta vypadla a bylo to21:17:27
24.09.2011
24.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: Aha, fuj plast


21:16:57
24.09.2011
24.09.2011

Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: jo rozvoďák. ale vačku to má plastovou

21:15:57
24.09.2011
24.09.2011

Milan 136
a hotovo
21:15:07
24.09.2011
24.09.2011

Milan 136
seřízené ventiliy. japončíci používají stejný vůle jako stodváca

21:14:49
24.09.2011
24.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: Tyjo ten remen, to je rozvodak? To ma lepsi rozvody nez htp


21:13:54
24.09.2011
24.09.2011

Milan 136
složeno
21:13:24
24.09.2011
24.09.2011

Milan 136
druhá půlka natmelená
21:12:14
24.09.2011
24.09.2011

Milan 136
Vrátila se mi srovnaná klika(300 Kč). Nová stojí 4500 Kč!
Tak jsem to hned poskládal, dal ještě novej unašeč a nůž, olej atd a hned šel sekat
Tak jsem to hned poskládal, dal ještě novej unašeč a nůž, olej atd a hned šel sekat

20:53:23
24.09.2011
24.09.2011

MATTESS
Odpolední výlet do Muzea dopravní techniky ve Strašicích. Tak trochu stylově :-)
20:32:54
24.09.2011
24.09.2011

sarkan1993666
nie nie prepačte pomilil som sa 

20:31:21
24.09.2011
24.09.2011

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: pochopil som
20:29:58
24.09.2011
24.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: Sem si delal rit :-)
20:28:54
24.09.2011
24.09.2011

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: a rovnaky obrazok
20:27:14
24.09.2011
24.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol 24.09.11 20:26:22: Jedna vrstva, druha vrstva.
20:26:22
24.09.2011
24.09.2011

castrol
-> sarkan1993666: este jedna a ta ista ?
20:22:28
24.09.2011
24.09.2011

sarkan1993666
tak a dnes som konečne striekal strecha teras len čakám kedy farba vizrie a budem nanašat druhu farbu 

20:15:43
24.09.2011
24.09.2011

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: mne to vpohode vyhovuje
20:11:26
24.09.2011
24.09.2011

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
Klubko_ 23.09.11 23:01:50 napsal:
→ Radek Retro eLeSo: tak s tou vidlickou jsme na tom stejne
taky se přidávám do klubu - pravák a vidlička v pravé ruce (nechápu jak ji nekdo muže držet v levé, to se s tím nedá žrát)
→ Radek Retro eLeSo: tak s tou vidlickou jsme na tom stejne
taky se přidávám do klubu - pravák a vidlička v pravé ruce (nechápu jak ji nekdo muže držet v levé, to se s tím nedá žrát)
19:45:26
24.09.2011
24.09.2011

exwrcteam
-> havlik: o tom sem slysel ... prej docela sranda to najit :) michelin tam ma sami"odborne"re
novovany vozy:)
19:41:32
24.09.2011
24.09.2011

Syny
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Zalez 



