skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
15:50:02
26.09.2011
26.09.2011

darklord
-> Vojtisek: stael lepsie ako vymenit prevodovku, naliat olej a potom po 2000km zistit ze zatka drzi na poslednom zavite, a ze niesu KO gufera :D
15:47:09
26.09.2011
26.09.2011

Vojtisek
-> Tomaso435: no zrovna se chlubit, že jsem stejný tele jako Tomaso není moc dobrý

15:45:59
26.09.2011
26.09.2011

Tomaso435
-> Vojtisek: neboj, nejseš jedinej, kdo prolil kanistr a divil se že tam nic není 

15:44:23
26.09.2011
26.09.2011

Vojtisek
-> Tomaso435: ano, na chladičovce položené

15:40:18
26.09.2011
26.09.2011

Tomaso435
-> OndraKrupi: zátku nechal jinde než měla bejt 

15:37:47
26.09.2011
26.09.2011

OndraKrupi
-> Vojtisek: lirta ?
4L tos tam měl někdě něco nedotáhlýho ne? 2,5L je standart
4L tos tam měl někdě něco nedotáhlýho ne? 2,5L je standart14:06:00
26.09.2011
26.09.2011

Vojtisek
Dnes jsem snad úspěšně složit víko převodovky a projel fanouše, kvičení je z 80 % pryč a doplnil jsem otvorem pro náhon 4 lirty oleje 

10:15:47
26.09.2011
26.09.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A z tohoto udělá ten kompresůrek snad pěkné vozídlo.
10:14:44
26.09.2011
26.09.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Filtr ke stříkacímu kompresoru funguje výborně. 

08:57:29
26.09.2011
26.09.2011

Jozka
Jinak včera mimo jiné vynikající zábava - náhrada žmolku po původním majiteli originální kabelovou koncovkou - kabel zoxidovanej až kdoví kam.. Ten, kdo vymyslel pájení musel mít podle mě tři ruce..
.
.08:21:49
26.09.2011
26.09.2011

Jozka
-> Don_pepe 25.09.11 19:14:21: Taky jseš vždycky o regál pozadu?


08:06:56
26.09.2011
26.09.2011

Vojtisek
-> Gryzly: prostě to při pětce kvičelo
22:31:16
25.09.2011
25.09.2011

Honza5
-> Matto 120: To já taky doufám

22:28:13
25.09.2011
25.09.2011

Matto 120
dufam že ešte par rokov aj v tom stave ostane
22:27:12
25.09.2011
25.09.2011

Honza5
Po dvou letech v pojízdném stavu.
21:13:28
25.09.2011
25.09.2011

darkstar93 - zrušená registrace
-> alpin:
u mna snád bude mať iné využitie :D
u mna snád bude mať iné využitie :D21:11:17
25.09.2011
25.09.2011

alpin
-> darkstar93: chalan z roboty oblepil golfa listami zo starých vyhlášok , keď ho predával tak jednu daroval vraj keby sa diera spravila 

21:07:53
25.09.2011
25.09.2011

darkstar93 - zrušená registrace
našiel som toto. :D. vrecková knižka. môžem sa učiť kde len chcem :D
21:00:42
25.09.2011
25.09.2011

Gryzly
-> poldy: Neprondeš na poprvé, tak projdeš na podruhé, to je toho.
20:55:07
25.09.2011
25.09.2011

castrol
-> suri: on to myslel ironicky
20:54:02
25.09.2011
25.09.2011

suri
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : pre mňa to zložité u nás bolo , kým som na to prišiel , teraz to môžem zabudnúť
20:20:19
25.09.2011
25.09.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
šípka 120 l 25.09.11 20:09:50 napsal:
→ poldy: ved zapisanie neni až tak zložité len to čakanie na polícii..
Ne, vůbec to není složité...
→ poldy: ved zapisanie neni až tak zložité len to čakanie na polícii..
Ne, vůbec to není složité...20:18:04
25.09.2011
25.09.2011

Klubko_
drobnost, 3. brzdovy svetlo na feldici 

20:16:31
25.09.2011
25.09.2011

Zeke-ten šestý
Dnes výlet do Brna, odvezt kola, koupit si hot dog za 10 korun a privezt nakou plecharinu :) cestou do prahy sme potkali stepního jezdce z polska, ktery se svym transporterem s privesem nedaval blinkr a kdyz chtel predjizdet tak proste jel bez ohledu na to jesi v levem pruhu nekdo jede nebo ne....

20:09:50
25.09.2011
25.09.2011

šípka 120 l
-> poldy: ved zapisanie neni až tak zložité len to čakanie na polícii..

20:06:12
25.09.2011
25.09.2011

Milan 136
-> poldy: tak bych to nepokoušel
20:05:16
25.09.2011
25.09.2011

poldy
-> šípka 120 l: jasne ,ze nemam 

20:02:19
25.09.2011
25.09.2011

šípka 120 l
-> poldy: Ak ich máš zapísané v technickom tak by nemal byť problém.

20:00:46
25.09.2011
25.09.2011

poldy
Myslite ,ze prejdem cez stk na apollach ? ci dat radsej origo 14ky plechy ?
19:51:51
25.09.2011
25.09.2011

Milan 136
-> Syny: tak jak říká Gryzly. Jsou tam ty plechový vahadla. vačka je tam jen jedna a buď otevře sání, nebo výfuk.
myslím, že u motoru, kterej má blok, válec a hlavu v jednom kusu je rozvod tichým řemínkem mnohem jednodužší než tam vymýšlet uložení dalších hřídelů pro kola...
myslím, že u motoru, kterej má blok, válec a hlavu v jednom kusu je rozvod tichým řemínkem mnohem jednodužší než tam vymýšlet uložení dalších hřídelů pro kola...
19:49:23
25.09.2011
25.09.2011

šípka 120 l
Dnes sa urobila poistka,zajtra zajdem za doktorom po pečiatku a potom po Špz ku policajtom ..

19:38:04
25.09.2011
25.09.2011

David29
-> alpin: Nene, přepálený dvě cestičky v tišťáku co se nachází ve dveřním panelu
19:36:51
25.09.2011
25.09.2011

alpin
-> David29: podal sťažnosť na japonský pracák ?
19:35:45
25.09.2011
25.09.2011

David29
Zjistil jsem, proč japončík nechtěl stahovat okýnka a pracovat s centrálem...
19:32:28
25.09.2011
25.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska pantátovi namontil do fáva rádio,jinej volant,jinej pás....
19:14:21
25.09.2011
25.09.2011

Don_pepe
Přes velký odpoz babičky (v nedělu se přeci nedělá) zrobil sobě regálek do garáže. Až tam nanosím všechen "bordel" co mám, asi začnu urychleně kutit druhej... a třetí

18:36:18
25.09.2011
25.09.2011

Gryzly
-> Vojtisek: Jak se to projevovalo? Bráchovy při řazení šla pětka přes zuby. A pomohlo řadit jen s neutrálem. Na formanu co je už prodanej.
16:46:07
25.09.2011
25.09.2011

Vojtisek
-> suri: oukej

16:44:05
25.09.2011
25.09.2011

suri
-> Vojtisek: felicia má nasynhrone taku drotenu pružinku a tá keď je ko prevodovka hrkoce ale tu to nevidím , každopádne by som určite to dal dole a pozrel drážkovanie
16:40:47
25.09.2011
25.09.2011

Vojtisek
-> suri: tak na to už si nevěřím...myslíš ten profilovanej plech pod maticí?
16:39:45
25.09.2011
25.09.2011

suri
-> Vojtisek: spodok 100 vrch 60nm , inak ja by som tú 5ku rozobral , skontroloval drážkovanie a vymenil pero synchronu aby si to nerobil o týždeň zas
16:35:06
25.09.2011
25.09.2011

Vojtisek
-> suri: asi jo, ta spodní byla fakt mizerně zaklepaná, ta horní byla zaklepaná pořádně a ta šla povolit ztuha. Zítra kupuju nový, utáhnu na 100 a 60 Nm a jedéééém

16:33:52
25.09.2011
25.09.2011

suri
-> Vojtisek: a ok?
16:32:56
25.09.2011
25.09.2011

Vojtisek
a zjistil jsem že jedna matice byla odfláknutě zaklepaná, protože šla povolit s málem vynaložené síly...

16:29:52
25.09.2011
25.09.2011

Vojtisek
já řešil povolenou pětku
15:50:01
25.09.2011
25.09.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Placko: môže byť..tu ich jazdí viacej ešte takých hnedých

15:45:27
25.09.2011
25.09.2011

Placko
-> Michal N 283: asi
jednu som videl ... čo mala diaľkače na narazníku ...
ale hend som vedel že to niesi ty 
jednu som videl ... čo mala diaľkače na narazníku ...
ale hend som vedel že to niesi ty 
15:43:31
25.09.2011
25.09.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Placko: áno som,tak asi som akurát nešiel po hlavnej

15:39:37
25.09.2011
25.09.2011

Placko
-> Michal N 283: Ty si priamo z LEvoče ? .. išel som cez ňu už viac krát ale nikdy som tvoju škudku nikde nezahľadol 



