skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
15:10:36
10.10.2011
10.10.2011

darklord
-> Syny: ja na druhy den :)
14:43:09
10.10.2011
10.10.2011

Syny
-> bezmozekk: To mate naky rychly... Ja na ridicak po zkouskach cekal mesic... Respektive necekal, ale v ruce jsem ho mel az po mesici od slozeni zkousek 

14:26:40
10.10.2011
10.10.2011

bezmozekk - zrušená registrace
tak jsem právě teď úspěšně složil závěrečné zkoušky z autoškoly
v pátek by měl bejt řidičák 
v pátek by měl bejt řidičák 
11:55:51
10.10.2011
10.10.2011

MOLSO
-> majop3k: bitte


11:52:37
10.10.2011
10.10.2011

majop3k
-> MOLSO: danke shon molsik

11:49:16
10.10.2011
10.10.2011

MOLSO
-> majop3k: z rapida na emko z gardecky na uzovku 

11:35:06
10.10.2011
10.10.2011

majop3k
Davam to sem lebo potrebujem rychlu odpoved(sorry za ot) pasuje nadrz a hrdlo nadrze z rapidu do sedana? riesim to kvoli zastavbe vlecky. DIK
10:51:33
10.10.2011
10.10.2011

Bohyn
-> Jarda/felda: boční jak vidíš mám, a na zadní to lítat nemůže

08:31:45
10.10.2011
10.10.2011

Jozka
-> Péďa17 08.10.11 14:31:34: Koukám, žes byl asi v Luhu v servisu..
06:45:32
10.10.2011
10.10.2011

darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin: poskúšam zohnať rôzne druhy budíkov z rôznych aut a uvidíme s čím sa bude najlepšie robiť.. potom dám vediet. inak napadlo ma.. kedže som ešte nemal zapojené tie budíky a auto do ktorého ho chcem má L výbavu čiže bez otáčkomera... kam sa pripája to +- a signal?.. nechcem to nejako pokaziť. nejakú fotku by si nemal?
-> sarkan1993666: super. snád to bude fungovať a nebude ti hádzať kilometre po nejakom čísle ale pekne na nulu..
-> sarkan1993666: super. snád to bude fungovať a nebude ti hádzať kilometre po nejakom čísle ale pekne na nulu..
04:22:29
10.10.2011
10.10.2011

palinator
Poslední bitva vzplála, dejte se na pochod..
Myška viz :skoda-virt.cz/cz/.../4577 0-zkouska-nespavcu
aneb když selže kocour, nastoupí Virtí důvtip. Vlevo na fotografii ten hanebný nástroj, kterým jsem myšku dostal. Když slezla ze žaluzií, oslnil třemi turbosvítivými LED a přiklopit. Na fotce možno vidět ještě vysoce ajťácký zabezpečení poklopu vahou 250 GB. Myška bude 2 hodiny ve vazbě před popravou.

Myška viz :skoda-virt.cz/cz/.../4577 0-zkouska-nespavcu
aneb když selže kocour, nastoupí Virtí důvtip. Vlevo na fotografii ten hanebný nástroj, kterým jsem myšku dostal. Když slezla ze žaluzií, oslnil třemi turbosvítivými LED a přiklopit. Na fotce možno vidět ještě vysoce ajťácký zabezpečení poklopu vahou 250 GB. Myška bude 2 hodiny ve vazbě před popravou.
23:23:14
09.10.2011
09.10.2011

Jarda/felda
-> Bohyn: to sis nezakryl skla ? 

23:12:09
09.10.2011
09.10.2011

sarkan1993666
-> darkstar93 09.10.11 21:37:19: super podarilo sa zajtra musím odskušať či funguje inak diky za radu

22:50:40
09.10.2011
09.10.2011

Bucin
-> darkstar93: feldové budíky mají malino tlustší osičky tak je tam třeba dát tenkej drátek aby to drželo
22:30:43
09.10.2011
09.10.2011

darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin: fuha. musím zohnať budíky z felicie a poskúšam tiež nejaké veci.. tá ručička z fel je uspôsobená na to čo je na tých rapid budíkoch? či sa to musí nejako pilnikovať?
22:19:31
09.10.2011
09.10.2011

Bucin
-> darkstar93: to právě moc nejde už jsem to taky koumal jediny co se mi povedlo bylo osazení strojků z fava do feldího uložení aby si to rozumělo s autem bez RJ ale jak to dostat do uložení 120ky se mi ještě nepovedlo
22:15:00
09.10.2011
09.10.2011

Bohyn
-> Milan 136: Vyzerá to tak
-> Kurier Grobar: Též se mi páčí

-> Kurier Grobar: Též se mi páčí

22:12:38
09.10.2011
09.10.2011

Kurier Grobar
-> Bohyn: fajne foto 

22:12:18
09.10.2011
09.10.2011

Milan 136
-> Bohyn: týjo, ohňostroj

22:11:59
09.10.2011
09.10.2011

Milan 136
-> Jarda: jsou... jak jinak bys to vyrobil?
to byla asi výrobní vada, nebo poškození při montáži ta hadice...
to byla asi výrobní vada, nebo poškození při montáži ta hadice...
22:11:43
09.10.2011
09.10.2011

Bohyn
Dělám druhou stranu
22:09:36
09.10.2011
09.10.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Milan 136:
brutus... ja myslel, ze jsou lite
a to me prekvapilo, ze byvaly kolega mel tekouci brzdu na fungl nove fabii II, po cca 600km mu praskla brzdova hadice, ja je na rapidu menil az letos po 23letech a skoro 500tis. km
brutus... ja myslel, ze jsou litea to me prekvapilo, ze byvaly kolega mel tekouci brzdu na fungl nove fabii II, po cca 600km mu praskla brzdova hadice, ja je na rapidu menil az letos po 23letech a skoro 500tis. km
21:55:45
09.10.2011
09.10.2011

Kurier Grobar
-> castrol: neviem, nikdy som na nej nehrabal až dnes, kano ja som neveril že zahrabe
, ale fakt, aj kamošovy som povedal že bude hamba bo nešmikne, asi to auto počulo a sa rozčulilo ako v tom filme chrobák 
, ale fakt, aj kamošovy som povedal že bude hamba bo nešmikne, asi to auto počulo a sa rozčulilo ako v tom filme chrobák 
21:53:47
09.10.2011
09.10.2011

castrol
-> Kurier Grobar: preco by mala prasknut
21:52:39
09.10.2011
09.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: To potesi.
21:52:37
09.10.2011
09.10.2011

Kurier Grobar
-> castrol:
ešte by dalej hrabalo ale račej som pustil plyn, bal som sa aby hlava nepraskla 
ešte by dalej hrabalo ale račej som pustil plyn, bal som sa aby hlava nepraskla 
21:51:52
09.10.2011
09.10.2011

Kurier Grobar
-> MOLSO: :D diky :), no to naročky som dal temný rap 

21:50:13
09.10.2011
09.10.2011

Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nevím...
pak ještě byly takhle rozpůlený dvakrát. rozpadli se při výměně
pak ještě byly takhle rozpůlený dvakrát. rozpadli se při výměně
21:47:04
09.10.2011
09.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: Tyjo jak to muze prereznout u novyho auta? Tohle sem nevidel ani u plecek z roku 90 co mely puvodni kotouce 

21:45:44
09.10.2011
09.10.2011

Milan 136
-> Syny: ano. Na Octavii II. Stalo se za jízdy. Normálně přerezlý ty spojovací body
21:37:19
09.10.2011
09.10.2011

darkstar93 - zrušená registrace
-> sarkan1993666: no ja som po dlhom obzeraní tých budíkov došiel na to že krútit a drať si prsty je zbytočné. dozadu mi to krútit nešlo moc.. tak som to robil tak že som si tie vrchné ozubenia odtlačil do ľava.. to koliesko s číslami zatlačil trochu doprava a koliesko som pretočil na kolko som potreboval.. musíš nejakým špendlíkom alebo malými nožničkami čo sa lepšie držia...hlavne na to netlačiť aby si nezničil tie zúbky... a to koliesko úplne naľavo pri ktorom je aj také kovové koliesko tak to nepretáčaj. radšej to natoč už prstom... aby si to natočil tak povol skrutku ktorá drží tú hriadelku... nemám to tu pri sebe. inak by som to nafotil.. hlavne nepotoč s takou tou spojkou na tom červenom koliesku na dennom počítadle. lebo potom ti nebude priratávať kilometer po tom čo ti skočí nula. ale po inej cifre... ja som s tým potočil a potom som to nastavoval dosť dlho a testoval ešte dlhšie...
21:35:56
09.10.2011
09.10.2011

Syny
-> Milan 136:
To je jako prepulenej chladak?
To je jako prepulenej chladak?21:29:29
09.10.2011
09.10.2011

Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu 08.10.11 12:29:32: v práci ještě bylo tohle

21:24:14
09.10.2011
09.10.2011

castrol
-> Kurier Grobar: on on on odhrabal ja umrem 

21:19:23
09.10.2011
09.10.2011

MOLSO
-> Kurier Grobar: celkom fajn len ta hudba ma pohoršuje 

21:07:22
09.10.2011
09.10.2011

sarkan1993666
-> darkstar93 09.10.11 19:58:11: chcem sa spitať ked budem pretačat tachometer tak ho pretočim tak ze budem točit dopredu či do zadu ??? aby som dosiahol nulu


20:59:30
09.10.2011
09.10.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Nwkt: u sluzebni octavky jsem daval pred zadni zarovky koncovych svetel diody (ubytek napeti cca 1V) a pak uz se nepalily, do te doby se to menilo pomalu kazdej mesic jedna
20:44:46
09.10.2011
09.10.2011

darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin: musím zohnať najprv nejaké tie ručičky. inak. tá osička sa dá vôbec vytiahnuť?. alebo dá sa nejako inak odnat ten štít s podtlačou?
20:44:29
09.10.2011
09.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Suty: Hehe moudre rozhodnuti 
Nwkt: Hele ale to asi bude problem jinde. Netece ji tam?

Nwkt: Hele ale to asi bude problem jinde. Netece ji tam?
20:44:28
09.10.2011
09.10.2011

Nwkt
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Já taky nemam problém, ale třeba sousedce na koktě pravidelně po 3/4 roce nesvítí pravej světlomet
20:43:28
09.10.2011
09.10.2011

Suty
Prodal sem své vozítko :-)
20:38:52
09.10.2011
09.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Nwkt: Me ani zarovky
Nevim kde je problem.
Nevim kde je problem.20:37:26
09.10.2011
09.10.2011

Nwkt
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Krom žárovek ve světlometech co 

20:36:34
09.10.2011
09.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Jarda: No ja nevim, ten alternator je sestrojen do fabie kde funguje bez problemu a nic nehori.
20:29:32
09.10.2011
09.10.2011

Bucin
-> darkstar93: dá se to udělat už na tom pracuji delší dobu ale bez řádného přívodu světla k osičce rafičky to nebude fungovat jak má. Je třeba zesílit a usměrnit světlo pokud tam ale dáš plexisklo jako to má např. felcka tak už se ti to tam nevejde přestavba je dosti náročná na vývoj. Ale držím ti palce.
20:19:24
09.10.2011
09.10.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Matthes, záškodník z TechWebu 09.10.11 14:49:08: proc? ma to dobíjet 13,8 - 14,2 takze to ma OK... ty chces mit prebijejici altik a vse na aute postupne odpalit? me to dobíjelo 14,3 a odchazeli mi rychlejc zarovky - hlavne zadni cernaly, tak jsem dal regler, kterej ma 13,7 a bez problemu
ono az zlikvidujes par tisic km od baraku bezkontakt treba u fava nebo nedejboze u fely RJ, tak budes premyslet jinak
ono az zlikvidujes par tisic km od baraku bezkontakt treba u fava nebo nedejboze u fely RJ, tak budes premyslet jinak

19:58:11
09.10.2011
09.10.2011

darkstar93 - zrušená registrace
trochu som sa pohral s tahometrami na rapid budíkoch a stočil ich na nulu... ked ich tam potom dám nech si točia nanovo... jedna ručička bola ale zničená. tak sa chcem spýtať. nakolko som videl na niektorých rapid budíkoch ručičky ktoré boli podsvietené ako majú niektoré nové autá.. ako sa to tam dá dať a urobiť to tak aby to fungovalo
19:47:01
09.10.2011
09.10.2011

Šediváček
Tak jsem udělal nějaký přípravy na zimu, obrousil a natřel přední čelo už to potřebovalo. 

19:46:37
09.10.2011
09.10.2011

Bery
dorazil jsem od Pistyy,ani jsem nevyklidil auto a jsem zralej na postel.Konečně máme pořádnou autosedačku:-)

