Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53871 až 53920) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
15:10:36
10.10.2011
darklord
-> Syny: ja na druhy den :)
14:43:09
10.10.2011
Syny
-> bezmozekk: To mate naky rychly... Ja na ridicak po zkouskach cekal mesic... Respektive necekal, ale v ruce jsem ho mel az po mesici od slozeni zkousek 3
upraveno 3x, naposled 10.10.2011 17:18:10
14:26:40
10.10.2011
bezmozekk - zrušená registrace
tak jsem právě teď úspěšně složil závěrečné zkoušky z autoškoly 1 v pátek by měl bejt řidičák 2
11:55:51
10.10.2011
MOLSO
-> majop3k: bitte 2 3
11:52:37
10.10.2011
majop3k
-> MOLSO: danke shon molsik5
11:49:16
10.10.2011
MOLSO
-> majop3k: z rapida na emko z gardecky na uzovku 4
11:35:06
10.10.2011
majop3k
Davam to sem lebo potrebujem rychlu odpoved(sorry za ot) pasuje nadrz a hrdlo nadrze z rapidu do sedana? riesim to kvoli zastavbe vlecky. DIK
10:51:33
10.10.2011
Bohyn
-> Jarda/felda: boční jak vidíš mám, a na zadní to lítat nemůže4
08:31:45
10.10.2011
Jozka
-> Péďa17 08.10.11 14:31:34: Koukám, žes byl asi v Luhu v servisu..
06:45:32
10.10.2011
darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin: poskúšam zohnať rôzne druhy budíkov z rôznych aut a uvidíme s čím sa bude najlepšie robiť.. potom dám vediet. inak napadlo ma.. kedže som ešte nemal zapojené tie budíky a auto do ktorého ho chcem má L výbavu čiže bez otáčkomera... kam sa pripája to +- a signal?.. nechcem to nejako pokaziť. nejakú fotku by si nemal?
-> sarkan1993666: super. snád to bude fungovať a nebude ti hádzať kilometre po nejakom čísle ale pekne na nulu..
04:22:29
10.10.2011
palinator
Poslední bitva vzplála, dejte se na pochod..3
Myška viz :skoda-virt.cz/cz/.../4577 0-zkouska-nespavcu
aneb když selže kocour, nastoupí Virtí důvtip. Vlevo na fotografii ten hanebný nástroj, kterým jsem myšku dostal. Když slezla ze žaluzií, oslnil třemi turbosvítivými LED a přiklopit. Na fotce možno vidět ještě vysoce ajťácký zabezpečení poklopu vahou 250 GB. Myška bude 2 hodiny ve vazbě před popravou.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od palinator vložen 10.10.2011 04:22:29
23:23:14
09.10.2011
Jarda/felda
-> Bohyn: to sis nezakryl skla ? 9
23:12:09
09.10.2011
sarkan1993666
-> darkstar93 09.10.11 21:37:19: super podarilo sa zajtra musím odskušať či funguje inak diky za radu6
22:50:40
09.10.2011
Bucin
-> darkstar93: feldové budíky mají malino tlustší osičky tak je tam třeba dát tenkej drátek aby to drželo
22:30:43
09.10.2011
darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin: fuha. musím zohnať budíky z felicie a poskúšam tiež nejaké veci.. tá ručička z fel je uspôsobená na to čo je na tých rapid budíkoch? či sa to musí nejako pilnikovať?
22:19:31
09.10.2011
Bucin
-> darkstar93: to právě moc nejde už jsem to taky koumal jediny co se mi povedlo bylo osazení strojků z fava do feldího uložení aby si to rozumělo s autem bez RJ ale jak to dostat do uložení 120ky se mi ještě nepovedlo
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bucin vložen 09.10.2011 22:19:31
22:15:00
09.10.2011
Bohyn
-> Milan 136: Vyzerá to tak4
-> Kurier Grobar: Též se mi páčí6
22:12:38
09.10.2011
Kurier Grobar
-> Bohyn: fajne foto 6
22:12:18
09.10.2011
Milan 136
-> Bohyn: týjo, ohňostroj3
22:11:59
09.10.2011
Milan 136
-> Jarda: jsou... jak jinak bys to vyrobil?
to byla asi výrobní vada, nebo poškození při montáži ta hadice...
22:11:43
09.10.2011
Bohyn
Dělám druhou stranu
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bohyn vložen 09.10.2011 22:11:43
22:09:36
09.10.2011
Jarda - zrušená registrace
-> Milan 136: 9 brutus... ja myslel, ze jsou lite
a to me prekvapilo, ze byvaly kolega mel tekouci brzdu na fungl nove fabii II, po cca 600km mu praskla brzdova hadice, ja je na rapidu menil az letos po 23letech a skoro 500tis. km
upraveno 2x, naposled 09.10.2011 22:10:37
21:55:45
09.10.2011
Kurier Grobar
-> castrol: neviem, nikdy som na nej nehrabal až dnes, kano ja som neveril že zahrabe 3 , ale fakt, aj kamošovy som povedal že bude hamba bo nešmikne, asi to auto počulo a sa rozčulilo ako v tom filme chrobák 6
21:53:47
09.10.2011
castrol
-> Kurier Grobar: preco by mala prasknut
21:52:39
09.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: To potesi.
21:52:37
09.10.2011
Kurier Grobar
-> castrol: 3 ešte by dalej hrabalo ale račej som pustil plyn, bal som sa aby hlava nepraskla 6
21:51:52
09.10.2011
Kurier Grobar
-> MOLSO: :D diky :), no to naročky som dal temný rap 5
21:50:13
09.10.2011
Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nevím...
pak ještě byly takhle rozpůlený dvakrát. rozpadli se při výměně
21:47:04
09.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: Tyjo jak to muze prereznout u novyho auta? Tohle sem nevidel ani u plecek z roku 90 co mely puvodni kotouce 9
21:45:44
09.10.2011
Milan 136
-> Syny: ano. Na Octavii II. Stalo se za jízdy. Normálně přerezlý ty spojovací body
21:37:19
09.10.2011
darkstar93 - zrušená registrace
-> sarkan1993666: no ja som po dlhom obzeraní tých budíkov došiel na to že krútit a drať si prsty je zbytočné. dozadu mi to krútit nešlo moc.. tak som to robil tak že som si tie vrchné ozubenia odtlačil do ľava.. to koliesko s číslami zatlačil trochu doprava a koliesko som pretočil na kolko som potreboval.. musíš nejakým špendlíkom alebo malými nožničkami čo sa lepšie držia...hlavne na to netlačiť aby si nezničil tie zúbky... a to koliesko úplne naľavo pri ktorom je aj také kovové koliesko tak to nepretáčaj. radšej to natoč už prstom... aby si to natočil tak povol skrutku ktorá drží tú hriadelku... nemám to tu pri sebe. inak by som to nafotil.. hlavne nepotoč s takou tou spojkou na tom červenom koliesku na dennom počítadle. lebo potom ti nebude priratávať kilometer po tom čo ti skočí nula. ale po inej cifre... ja som s tým potočil a potom som to nastavoval dosť dlho a testoval ešte dlhšie...
21:35:56
09.10.2011
Syny
-> Milan 136: 9 To je jako prepulenej chladak?
21:29:29
09.10.2011
Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu 08.10.11 12:29:32: v práci ještě bylo tohle1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Milan 136 vložen 09.10.2011 21:29:29
21:24:14
09.10.2011
castrol
-> Kurier Grobar: on on on odhrabal ja umrem 1
21:19:23
09.10.2011
MOLSO
-> Kurier Grobar: celkom fajn len ta hudba ma pohoršuje 1
21:12:38
09.10.2011
Kurier Grobar
dnes sa tocil profil SAHARA 2011 :)
SAHARA intro 2011
21:07:22
09.10.2011
sarkan1993666
-> darkstar93 09.10.11 19:58:11: chcem sa spitať ked budem pretačat tachometer tak ho pretočim tak ze budem točit dopredu či do zadu ??? aby som dosiahol nulu

8
20:59:30
09.10.2011
Jarda - zrušená registrace
-> Nwkt: u sluzebni octavky jsem daval pred zadni zarovky koncovych svetel diody (ubytek napeti cca 1V) a pak uz se nepalily, do te doby se to menilo pomalu kazdej mesic jedna
20:44:46
09.10.2011
darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin: musím zohnať najprv nejaké tie ručičky. inak. tá osička sa dá vôbec vytiahnuť?. alebo dá sa nejako inak odnat ten štít s podtlačou?
20:44:29
09.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Suty: Hehe moudre rozhodnuti 6

Nwkt: Hele ale to asi bude problem jinde. Netece ji tam?
upraveno 1x, naposled 09.10.2011 20:45:06
20:44:28
09.10.2011
Nwkt
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Já taky nemam problém, ale třeba sousedce na koktě pravidelně po 3/4 roce nesvítí pravej světlomet
20:43:28
09.10.2011
Suty
Prodal sem své vozítko :-)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Suty vložen 09.10.2011 20:43:28
20:38:52
09.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Nwkt: Me ani zarovky1 Nevim kde je problem.
20:37:26
09.10.2011
Nwkt
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Krom žárovek ve světlometech co 3
20:36:34
09.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Jarda: No ja nevim, ten alternator je sestrojen do fabie kde funguje bez problemu a nic nehori.
20:29:32
09.10.2011
Bucin
-> darkstar93: dá se to udělat už na tom pracuji delší dobu ale bez řádného přívodu světla k osičce rafičky to nebude fungovat jak má. Je třeba zesílit a usměrnit světlo pokud tam ale dáš plexisklo jako to má např. felcka tak už se ti to tam nevejde přestavba je dosti náročná na vývoj. Ale držím ti palce.
20:19:24
09.10.2011
Jarda - zrušená registrace
-> Matthes, záškodník z TechWebu 09.10.11 14:49:08: proc? ma to dobíjet 13,8 - 14,2 takze to ma OK... ty chces mit prebijejici altik a vse na aute postupne odpalit? me to dobíjelo 14,3 a odchazeli mi rychlejc zarovky - hlavne zadni cernaly, tak jsem dal regler, kterej ma 13,7 a bez problemu
ono az zlikvidujes par tisic km od baraku bezkontakt treba u fava nebo nedejboze u fely RJ, tak budes premyslet jinak4
19:58:11
09.10.2011
darkstar93 - zrušená registrace
trochu som sa pohral s tahometrami na rapid budíkoch a stočil ich na nulu... ked ich tam potom dám nech si točia nanovo... jedna ručička bola ale zničená. tak sa chcem spýtať. nakolko som videl na niektorých rapid budíkoch ručičky ktoré boli podsvietené ako majú niektoré nové autá.. ako sa to tam dá dať a urobiť to tak aby to fungovalo
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od darkstar93 - zrušená registrace vložen 09.10.2011 19:58:11
19:47:01
09.10.2011
Šediváček
Tak jsem udělal nějaký přípravy na zimu, obrousil a natřel přední čelo už to potřebovalo. 4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Šediváček vložen 09.10.2011 19:47:01
19:46:37
09.10.2011
Bery
dorazil jsem od Pistyy,ani jsem nevyklidil auto a jsem zralej na postel.Konečně máme pořádnou autosedačku:-)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bery vložen 09.10.2011 19:46:37
Extreme Tyres