Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53821 až 53870) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
20:46:46
11.10.2011
Jarda/felda
-> 1560 11.10.11 20:37:35: na pětku doprostřed 3 3
20:45:04
11.10.2011
Don_pepe
Dnes něco na obou autech, ale nejlepší je toto:
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Don_pepe vložen 11.10.2011 20:45:04
20:40:09
11.10.2011
alpin
-> palinator: mne sa najlepšie sedí v karose.. lc 956..
-> 1560: v citelise je 5 sedačiek , ale to je proste len na státie , aj tak ten autobus dobrovoľne opustíš na nasledujúcej zastávke 1
20:37:35
11.10.2011
1560 - zrušená registrace
-> palinator:
Tak hlavně v Citelisu si já osobně nemám kam sednout, aniž bych kolenama nesklopil sedačku přede mnou.
20:01:29
11.10.2011
palinator
-> Matthes, záškodník z TechWebu:
Karosa 700 - Citelis, všechno stejný (resp. u 700 modernizovaný) plastový sedačky s modrofialovým polstrem. Tvrdost by nevadila, vadí ten kolmej úhel a to, že se tam nevejdu.3
19:54:10
11.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> palinator 11.10.11 17:27:24: Jak kde. Zlate sedacky v SOR 3
19:48:59
11.10.2011
Klubko_
-> Jura_Favorit: to je jako kdyz se nas pri stavbe strechy baraku prisel zeptat deda od naproti, jestli bysme mu taky udelali strechu. Na otazku "kdy byla stavena?" nam odpovedel "no nedavno, tedka po valce" 3 (myslel tim 2. sv.v. ze)
18:45:46
11.10.2011
castrol
-> kachník: len ho moc nezoder raz to bude mat velku cenu 1
18:38:36
11.10.2011
kachník
-> castrol: Taky že jednou přijde jeho čas, ale zatim dokud je zvyklej dělat, tak se musí cvičit, jinak by mu ložiska zlenivěly3 je to dobrej tahoun
18:35:05
11.10.2011
kachník
-> Pavel P..: 1 Žižku sice ne, ale podle štítku 1.světovou jo3
18:34:26
11.10.2011
castrol
-> kachník: to je tak do muzea
18:29:21
11.10.2011
Šulda
Tomíme konečně vše zapojeno kouř neuniká je to dobrý 4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Šulda vložen 11.10.2011 18:29:21
upraveno 1x, naposled 11.10.2011 18:29:41
18:28:57
11.10.2011
Jura_Favorit
Pavel P.. 11.10.11 18:14:58 napsal: ten pamatuje Žižku když byl ještě svobodníkem ne?1
Přirovnání opravdu krásné, ale bacha! Ono to pro spoustu lidí nemusí být zase až tak dávno, tuhle se v TV ptali na ulici, ve které válce bojovali Blaničtí rytíři... a nějaký cikán se zamyslel a povídá: "1943 u Stalingradu... néé počkejte, 1938 v Mnichově..." 404040 Lidem prostě dějepis nic neříká 3
upraveno 1x, naposled 11.10.2011 18:29:51
18:19:28
11.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Pavel P..: A měl vobě voči. 3
18:14:58
11.10.2011
Pavel P..
-> kachník: panejo... ten pamatuje Žižku když byl ještě svobodníkem ne?1
17:46:07
11.10.2011
kachník
Vyčistila jsem můj starodávný kompresor1 teď musí ještě chvilku makat a pak ho čeká GO6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od kachník vložen 11.10.2011 17:46:07
upraveno 1x, naposled 11.10.2011 17:54:47
17:27:24
11.10.2011
palinator
-> Matthes, záškodník z TechWebu 10.10.11 22:40:42:
52 52 Hůř se podle mě sedí snad už jen v MHD.8
15:26:54
11.10.2011
Shader
-> J3STER: Jsem myslel, že jsi to řezal a piloval ručně40 3
15:22:39
11.10.2011
minno
-> J3STER: -> MOLSO: výpalníci jedni
14:13:43
11.10.2011
J3STER
-> tunerlada: Nový nerez nůž na ryby.3
-> MOLSO: Je to vypálené na laseru.4
14:10:51
11.10.2011
tunerlada
-> J3STER: krása 6 vypadá to jako sekáček na maso takže až mě někdo naserete tak vás kanónem postřílím a sekáčkem posekám 3
14:01:31
11.10.2011
MOLSO
-> J3STER: to je laser alebo plazma ? 1

nj skoda ze sem nedosel ale stejne nevyli prachy na benal ani cas.. .. ale vidime se v Senici v dubnu 1
13:59:09
11.10.2011
J3STER
-> MOLSO: Si piš vždyť bude držet tunerláďovi kanón na autě.3 Škoda že jsi nedojel na sraz do Jedovnic.8
13:56:06
11.10.2011
MOLSO
-> J3STER: krasny vypalok 1
13:50:48
11.10.2011
J3STER
Dnes vyroben držák pro tuneraláďu.4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od J3STER vložen 11.10.2011 13:50:48
23:15:19
10.10.2011
ochoda
-> Star LC20: no ona mas z casti pravdu 1 do toho auta chčije snad všudyma 8 vim o čelnim a zadnim skle pak střešák (sedačka u spolujezdce nasakla jak tampon) 10 a sem zvedav co ještě zjistim
23:14:01
10.10.2011
dodik110
a popri tomu som sa venoval aj niecomu takemuto :d
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od dodik110 vložen 10.10.2011 23:14:01
23:13:04
10.10.2011
dodik110
dnes som dokoncoval jednu stranu a hrajkal som sa z uplne nepodstatnymi vecami :d
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od dodik110 vložen 10.10.2011 23:13:04
23:01:11
10.10.2011
Star LC20
-> ochoda: to jo, můžeš teďka ty chcánky vytřít 1 sranda
22:53:17
10.10.2011
ochoda
hodil LULU do garazicky a muzu zacit pracovat :)
22:45:11
10.10.2011
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> stika87: Až bude Sparco ze 4bodama, tak tě nikdo ke kompu z auta s touhle sedačkou nedostane. 3 3 3
22:41:24
10.10.2011
stika87 - Maschinenführer
-> m8rinek: prototyp az bude naky sparco se 4 bodama tak uz me nikdo od kompu nedostane 3
22:40:42
10.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> stika87: Dyk je ta sedacka konstrukcne uplne napicu, nechapu pro kterou rasu to idioti konstruovali.
22:39:55
10.10.2011
m8rinek
-> su.tech: přitom je to znouzectnost, původní sedák se prodřel k nepoužití a tohle zbylo po garde :)).
22:39:40
10.10.2011
stika87 - Maschinenführer
-> Matthes, záškodník z TechWebu: kdyz sezenes sedak co mel najeto 20 tisic a jeste na sedacce spolujezdce tak at se jdou zidle za 5 litu v obchode zahrabat ;-)
22:38:20
10.10.2011
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> m8rinek: Co by říkal, špekuluje jak to zase vylepšit. 3 Nastavil jsi vyšší laťku. 4
22:36:42
10.10.2011
m8rinek
-> stika87: tomu říkáš sesle? :D
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od m8rinek vložen 10.10.2011 22:36:42
22:36:31
10.10.2011
stika87 - Maschinenführer
-> nezodpovednyhajzlik: jsme pracoval jak divej 3 na tomdle 3
22:36:15
10.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> stika87: Tjn, posezenicko uplne napicu. Nechapu jak si z toho nekdo muze delat dobrovolne zidli 3
22:32:15
10.10.2011
nezodpovednyhajzlik
-> stika87: Nemáš v práci co na práci... 3
22:31:24
10.10.2011
stika87 - Maschinenführer
Taaaak to je posezenicko :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od stika87 - Maschinenführer vložen 10.10.2011 22:31:24
19:57:16
10.10.2011
bezmozekk - zrušená registrace
-> castrol: díky 4
19:18:32
10.10.2011
castrol
mame v laku
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 10.10.2011 19:18:32
19:03:49
10.10.2011
squalo
tak dnes nahodene chladaky a nove doštičky akurat sa mi to nechcelo odvzdušniť, takže aj zajtra je deň 1
19:03:07
10.10.2011
palinator
-> Vojtisek:
Blbost, 2x mě probudila a to jsem jí prokázal.3
18:59:40
10.10.2011
Vojtisek
-> palinator: justiční omyl, dal bych doživotí3
18:57:38
10.10.2011
palinator
-> Vojťas:
Myška byla v 6:33 popravena ventilátorovým mlýnem typu Golden Retriever s pojistkou v podobě černého Cat(erpillar)a českého původu.178 177 3
18:53:10
10.10.2011
castrol
-> bezmozekk: gratulacia
16:47:20
10.10.2011
bezmozekk - zrušená registrace
-> Syny: o bude to takhle kvůli tomu že mam řidičák na motorku,když jsem čekal na první řidičák tak asi 3 tejdny....to byla doba 3
15:52:54
10.10.2011
Vojťas
-> palinator: mazec 3
Extreme Tyres