











(myslel tim 2. sv.v. ze)


je to dobrej tahoun
Žižku sice ne, ale podle štítku 1.světovou jo







Lidem prostě dějepis nic neříká 





teď musí ještě chvilku makat a pak ho čeká GO

Hůř se podle mě sedí snad už jen v MHD.







vypadá to jako sekáček na maso takže až mě někdo naserete tak vás kanónem postřílím a sekáčkem posekám 




Škoda že jsi nedojel na sraz do Jedovnic.





do toho auta chčije snad všudyma
vim o čelnim a zadnim skle pak střešák (sedačka u spolujezdce nasakla jak tampon)
a sem zvedav co ještě zjistim


sranda








Nastavil jsi vyšší laťku. 


na tomdle 




















