skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
20:21:34
13.10.2011
13.10.2011

Šulda
-> Bucin: zatím my (pokud to bude chodit se uvidí :D)
20:20:03
13.10.2011
13.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: aj sa nieco vyvaralo
20:19:09
13.10.2011
13.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: ještě mě čeká lak

20:18:12
13.10.2011
13.10.2011

Radek Retro eLeSo
vpravo
20:17:30
13.10.2011
13.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: uz hotovo ?
e: aha pribudla fotka
e: aha pribudla fotka
20:17:26
13.10.2011
13.10.2011

Bucin
-> Šulda: a kdo vyhrál ???
20:17:11
13.10.2011
13.10.2011

Radek Retro eLeSo
zatim takhle
vlevo
vlevo
20:16:24
13.10.2011
13.10.2011

Radek Retro eLeSo
byl sem s mladou u klempíře pro Horsta
20:10:44
13.10.2011
13.10.2011

Šulda
Sneska jsme se zbláznily a snažily jsme se rozplíst tu splet kabelu k centrálu a alarmu 

20:08:03
13.10.2011
13.10.2011

castrol
-> Bucin: dik za info
20:04:58
13.10.2011
13.10.2011

Bucin
-> castrol: je to dělaný z této krabičky diody jsem zachoval pruměr 5mm
E. ty mini co myslíš mám na osvětlení
E. ty mini co myslíš mám na osvětlení
19:48:30
13.10.2011
13.10.2011

castrol
-> Bucin: a to su tie male ako sa davaju napr na plosak ?
19:47:11
13.10.2011
13.10.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
Pavel P.. 12.10.11 21:59:40 napsal:
→ Apple STS Chvojkovice-Brod: tvárnice nebrat
Každýmu jsem to tady na tý točně říkal... ale je to marný, je to marný... je to marný.

→ Apple STS Chvojkovice-Brod: tvárnice nebrat
Každýmu jsem to tady na tý točně říkal... ale je to marný, je to marný... je to marný.

19:31:19
13.10.2011
13.10.2011

Bucin
-> FORM: to sice ano ale to trápení s tim by bylo už moc veliké nechám si to na příští evoluci. Stejnak jsem doposud nenašel vhodné strojky otáčkoměru a rychloměru s kerejma bych byl spokojen.
17:50:33
13.10.2011
13.10.2011

Gryzly
Dnes poslední jízda kabrioletem. Do zimní garáže. Letošní sezona: 700km.
07:06:49
13.10.2011
13.10.2011

FORM - zlomená ojnice
-> Bucin: LEDky na otáčkoměru vypadají dobře, ale nechal bych tam i ručku, stejně jako u rychloměru (při troše trápení by se možná vešlo oboje). Čtení číslic a porozumnění jim trvá lidskému mozku delší dobu než pohled na polohu či spíše pohyb ručičky.
23:07:45
12.10.2011
12.10.2011

Arnold
-> Bucin: samozrejme co jsi cekal??

-> castrol: se nediv ja uz na to blbe slysim

-> castrol: se nediv ja uz na to blbe slysim

23:05:05
12.10.2011
12.10.2011

castrol
-> Arnold: no preto 

23:04:59
12.10.2011
12.10.2011

Bucin
-> Arnold: tak on ten mobil v šeru taky fotí tak jako profi že 

23:03:43
12.10.2011
12.10.2011

Arnold
-> castrol: aha moje chyba me to na prvni pohled prislo jako erko
uz taky prd vidim tak beru zpet

uz taky prd vidim tak beru zpet

23:02:36
12.10.2011
12.10.2011

castrol
-> Bucin: moj clovek 

23:02:14
12.10.2011
12.10.2011

castrol
-> Arnold: prd to je fela
23:01:55
12.10.2011
12.10.2011

Bucin
-> Edisek: tak nějak štítky budou FA protože jsou černý a ne ty šedý hnusy.
-> castrol: jedině LED Diode a pokud možno všude
E.
-> Arnold : nebude je z fava Edík vidí dobře
-> castrol: jedině LED Diode a pokud možno všude

E.
-> Arnold : nebude je z fava Edík vidí dobře
23:00:06
12.10.2011
12.10.2011

Arnold
-> Edisek: ten otackomer bude z eRka 

22:57:54
12.10.2011
12.10.2011

castrol
-> Bucin: no pekne to su led diody
22:57:18
12.10.2011
12.10.2011

Edisek
-> Bucin: nejaka kombinace favo/fel ??
22:54:00
12.10.2011
12.10.2011

Bucin
-> darkstar93: malá ochutnávka ...
Jas osvětlení je regulovatelný aby v noci neoslňovalo. A tam co bylo počítadlo Km tak bude displej ciklodigitacha.
Jas osvětlení je regulovatelný aby v noci neoslňovalo. A tam co bylo počítadlo Km tak bude displej ciklodigitacha.
22:01:48
12.10.2011
12.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Pavel P..: tvárnice nicht, jen cihly, ale ty byly součástí krbovek 

22:01:29
12.10.2011
12.10.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P..:


21:59:40
12.10.2011
12.10.2011

Pavel P..
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: tvárnice nebrat

21:57:01
12.10.2011
12.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
dnes skoro 300km a zátěžová zkouška pikouna, ani si nepřejte vědět kolik se toho tam vešlo, ale v kolejích si škrtalo tažný
jinak musim pochválit motor, o nákladu téměř nevěděl
jinak musim pochválit motor, o nákladu téměř nevěděl20:32:40
12.10.2011
12.10.2011

m8rinek
Láknul opískované díly
20:19:48
12.10.2011
12.10.2011

castrol
-> Josifek: len pockaj ked potece 

18:59:36
12.10.2011
12.10.2011

Bucin
-> darkstar93: díky
18:23:15
12.10.2011
12.10.2011

darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin:
tak na to sa teda fakt teším. držím palce 
tak na to sa teda fakt teším. držím palce 
18:21:53
12.10.2011
12.10.2011

James1991
-> patres02:
Moc hezký, jen bych nedělal ty obroučky zelený, pokud to máš aby ti to ladilo s autem, tak to jo:-)
Moc hezký, jen bych nedělal ty obroučky zelený, pokud to máš aby ti to ladilo s autem, tak to jo:-)
18:20:01
12.10.2011
12.10.2011

Bucin
-> darkstar93: novou verzi budíků plně digitální až na palivo a teplotu. Jen tam zůstanou ručičky. Rychlost bude měřena ciklotacháčem a otáčky diodovou stupnicí 

17:41:48
12.10.2011
12.10.2011

4dams
-> Josifek: dvaja to maju za 10-15 minut a sam tych 30 minut. Tiez som to robil sam
17:35:29
12.10.2011
12.10.2011

Josifek
-> Nwkt: no jo, niektori asi radi prehanaju

17:32:48
12.10.2011
12.10.2011

Nwkt
-> Josifek: Tady se toho nakecá 

17:32:18
12.10.2011
12.10.2011

Josifek
prvykrat som menil zadne okno... sam som to zvladol za necelu polhodinku... som myslel ze to bude narocnejsie podla prispevkov na fore...
16:36:59
12.10.2011
12.10.2011

Nwkt
-> David29: že máš smolíka?
16:14:19
12.10.2011
12.10.2011

darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin: čože sa ide vyvíjať?


16:01:29
12.10.2011
12.10.2011

David29
David29 03.09.11 21:47:08 napsal:
Odeslal jsem na ředitelství pražské policie email, kde se ptám na
postihování vozidel asistenčních služeb
Dnes mi přišla odpověď
Odeslal jsem na ředitelství pražské policie email, kde se ptám na
postihování vozidel asistenčních služeb
Dnes mi přišla odpověď

22:21:39
11.10.2011
11.10.2011

Bucin
dnes jsem udělal bordel ... aneb vývojové středisko 

21:58:11
11.10.2011
11.10.2011

patres02
-> Don_pepe: cize taktiez nieco podobneho ako ja..?
21:03:11
11.10.2011
11.10.2011

Don_pepe
-> patres02: No já teď už jen seženu budíky co tam přijdou a šup do rapida
21:02:09
11.10.2011
11.10.2011

palinator
-> 1560:
Na tu čtyřku u zadní nápravy v pohodě ne?
-> alpin:
V Pardubicích na MHD LCčka nechodí.
Mimochodem, kde má Citelis 5 sedadel?
Na tu čtyřku u zadní nápravy v pohodě ne?

-> alpin:
V Pardubicích na MHD LCčka nechodí.

Mimochodem, kde má Citelis 5 sedadel?
21:00:13
11.10.2011
11.10.2011

patres02
-> Don_pepe: mne sa podarilo taktiez nieco takeho ale v inom prevedeni ...takto to vyzera ..este to nainstalovat do auta a uz je to tam kde to aj ma byt 

20:54:30
11.10.2011
11.10.2011

patres02
-> stika87: ale toto je burutalne sa mi to paci to musim aj ja spravit to je suprove ta sedacka na kolieskach super to je


