Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53771 až 53820) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
20:21:34
13.10.2011
Šulda
-> Bucin: zatím my (pokud to bude chodit se uvidí :D)
20:20:03
13.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: aj sa nieco vyvaralo
20:19:09
13.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: ještě mě čeká lak4
20:18:12
13.10.2011
Radek Retro eLeSo
20:17:30
13.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: uz hotovo ?
e: aha pribudla fotka
upraveno 1x, naposled 13.10.2011 20:18:28
20:17:26
13.10.2011
Bucin
-> Šulda: a kdo vyhrál ???
20:17:11
13.10.2011
Radek Retro eLeSo
zatim takhle
vlevo
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 13.10.2011 20:17:11
20:16:24
13.10.2011
Radek Retro eLeSo
byl sem s mladou u klempíře pro Horsta
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 13.10.2011 20:16:24
20:10:44
13.10.2011
Šulda
Sneska jsme se zbláznily a snažily jsme se rozplíst tu splet kabelu k centrálu a alarmu 2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Šulda vložen 13.10.2011 20:10:44
20:08:03
13.10.2011
castrol
-> Bucin: dik za info
20:04:58
13.10.2011
Bucin
-> castrol: je to dělaný z této krabičky diody jsem zachoval pruměr 5mm

E. ty mini co myslíš mám na osvětlení
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bucin vložen 13.10.2011 20:04:58
upraveno 1x, naposled 13.10.2011 20:06:17
19:48:30
13.10.2011
castrol
-> Bucin: a to su tie male ako sa davaju napr na plosak ?
19:47:11
13.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
Pavel P.. 12.10.11 21:59:40 napsal:
→ Apple STS Chvojkovice-Brod: tvárnice nebrat3
Každýmu jsem to tady na tý točně říkal... ale je to marný, je to marný... je to marný. 3 3 3
19:31:19
13.10.2011
Bucin
-> FORM: to sice ano ale to trápení s tim by bylo už moc veliké nechám si to na příští evoluci. Stejnak jsem doposud nenašel vhodné strojky otáčkoměru a rychloměru s kerejma bych byl spokojen.
17:50:33
13.10.2011
Gryzly
Dnes poslední jízda kabrioletem. Do zimní garáže. Letošní sezona: 700km.
07:06:49
13.10.2011
FORM - zlomená ojnice
-> Bucin: LEDky na otáčkoměru vypadají dobře, ale nechal bych tam i ručku, stejně jako u rychloměru (při troše trápení by se možná vešlo oboje). Čtení číslic a porozumnění jim trvá lidskému mozku delší dobu než pohled na polohu či spíše pohyb ručičky.
23:07:45
12.10.2011
Arnold
-> Bucin: samozrejme co jsi cekal?? 40 40
-> castrol: se nediv ja uz na to blbe slysim 40
23:05:05
12.10.2011
castrol
-> Arnold: no preto 1
23:04:59
12.10.2011
Bucin
-> Arnold: tak on ten mobil v šeru taky fotí tak jako profi že 3
23:03:43
12.10.2011
Arnold
-> castrol: aha moje chyba me to na prvni pohled prislo jako erko 4 1 uz taky prd vidim tak beru zpet 4 3 3
upraveno 1x, naposled 12.10.2011 23:03:52
23:02:36
12.10.2011
castrol
-> Bucin: moj clovek 1
23:02:14
12.10.2011
castrol
-> Arnold: prd to je fela
23:01:55
12.10.2011
Bucin
-> Edisek: tak nějak štítky budou FA protože jsou černý a ne ty šedý hnusy.
-> castrol: jedině LED Diode a pokud možno všude 1
E.
-> Arnold : nebude je z fava Edík vidí dobře
upraveno 1x, naposled 12.10.2011 23:03:53
23:00:06
12.10.2011
Arnold
-> Edisek: ten otackomer bude z eRka 4
upraveno 1x, naposled 12.10.2011 23:00:56
22:57:54
12.10.2011
castrol
-> Bucin: no pekne to su led diody
22:57:18
12.10.2011
Edisek
-> Bucin: nejaka kombinace favo/fel ??
22:54:00
12.10.2011
Bucin
-> darkstar93: malá ochutnávka ...
Jas osvětlení je regulovatelný aby v noci neoslňovalo. A tam co bylo počítadlo Km tak bude displej ciklodigitacha.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bucin vložen 12.10.2011 22:54:00
22:01:48
12.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Pavel P..: tvárnice nicht, jen cihly, ale ty byly součástí krbovek 1
22:01:29
12.10.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P..: 3 3 3
21:59:40
12.10.2011
Pavel P..
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: tvárnice nebrat3
21:57:01
12.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
dnes skoro 300km a zátěžová zkouška pikouna, ani si nepřejte vědět kolik se toho tam vešlo, ale v kolejích si škrtalo tažný 3 jinak musim pochválit motor, o nákladu téměř nevěděl
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Apple STS Chvojkovice-Brod vložen 12.10.2011 21:57:01
20:32:40
12.10.2011
m8rinek
Láknul opískované díly
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od m8rinek vložen 12.10.2011 20:32:40
20:19:48
12.10.2011
castrol
-> Josifek: len pockaj ked potece 1
18:59:36
12.10.2011
Bucin
-> darkstar93: díky
18:23:15
12.10.2011
darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin: 9 tak na to sa teda fakt teším. držím palce 4
18:21:53
12.10.2011
James1991
-> patres02:
Moc hezký, jen bych nedělal ty obroučky zelený, pokud to máš aby ti to ladilo s autem, tak to jo:-)
18:20:01
12.10.2011
Bucin
-> darkstar93: novou verzi budíků plně digitální až na palivo a teplotu. Jen tam zůstanou ručičky. Rychlost bude měřena ciklotacháčem a otáčky diodovou stupnicí 2
17:41:48
12.10.2011
4dams
-> Josifek: dvaja to maju za 10-15 minut a sam tych 30 minut. Tiez som to robil sam
17:35:29
12.10.2011
Josifek
-> Nwkt: no jo, niektori asi radi prehanaju3
17:32:48
12.10.2011
Nwkt
-> Josifek: Tady se toho nakecá 47
17:32:18
12.10.2011
Josifek
prvykrat som menil zadne okno... sam som to zvladol za necelu polhodinku... som myslel ze to bude narocnejsie podla prispevkov na fore...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Josifek vložen 12.10.2011 17:32:18
16:36:59
12.10.2011
Nwkt
-> David29: že máš smolíka?
16:14:19
12.10.2011
darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin: čože sa ide vyvíjať? 1 6
16:01:29
12.10.2011
David29
David29 03.09.11 21:47:08 napsal:
Odeslal jsem na ředitelství pražské policie email, kde se ptám na
postihování vozidel asistenčních služeb


Dnes mi přišla odpověď 1
22:21:39
11.10.2011
Bucin
dnes jsem udělal bordel ... aneb vývojové středisko 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bucin vložen 11.10.2011 22:21:39
21:58:11
11.10.2011
patres02
-> Don_pepe: cize taktiez nieco podobneho ako ja..?
21:03:11
11.10.2011
Don_pepe
-> patres02: No já teď už jen seženu budíky co tam přijdou a šup do rapida
21:02:09
11.10.2011
palinator
-> 1560:
Na tu čtyřku u zadní nápravy v pohodě ne?1

-> alpin:
V Pardubicích na MHD LCčka nechodí.3
Mimochodem, kde má Citelis 5 sedadel?
upraveno 1x, naposled 11.10.2011 21:04:02
21:00:13
11.10.2011
patres02
-> Don_pepe: mne sa podarilo taktiez nieco takeho ale v inom prevedeni ...takto to vyzera ..este to nainstalovat do auta a uz je to tam kde to aj ma byt 2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od patres02 vložen 11.10.2011 21:00:13
20:54:30
11.10.2011
patres02
-> stika87: ale toto je burutalne sa mi to paci to musim aj ja spravit to je suprove ta sedacka na kolieskach super to je
2
Extreme Tyres