Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53721 až 53770) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:30:50
14.10.2011
Arnold
-> alpin: mno radsi ani nechtej vedet takova almuzna ktere jsem se vysmal proste 4 3 3
19:28:56
14.10.2011
alpin
-> Arnold: kolko ?
19:28:11
14.10.2011
Arnold
tak dneska jsem konecne dostal vyplatu z praxe z tech penez se rozsoupnu jako debil teda 3 3 3 no snad ta pristi bude lepsi 6
19:26:19
14.10.2011
David29
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Z hlavy - náměstek ředitele krajského ředitelství PČR hl.m. Prahy

Jinak tady jedno pěkné video -
Anděl 112 má asi problém.flv
s kometářem "jebali tam do něj slušně..."
upraveno 1x, naposled 14.10.2011 19:28:01
19:18:25
14.10.2011
suri
-> Radek Retro eLeSo: prosímťa kde v Nemecku sa dajú nájsť pekné feldy?
19:11:24
14.10.2011
Radek Retro eLeSo
nandal konečně kolečka kolem zámků v barvě a nasadil nárazník kvůli zejtřejšímu vejletu do Německa
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 14.10.2011 19:11:24
19:05:25
14.10.2011
Sepp
Já jsem si dnes lepil podlahu, ale už mám pocit, že se zlepšuju:)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Sepp vložen 14.10.2011 19:05:25
19:00:40
14.10.2011
Bohyn
Dneska jsem vyčistil a promazal ložiska nahoře na tlumičích, ale řízení jde furt ztuha8 Asi převodka řízení jinak už nevim10
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bohyn vložen 14.10.2011 19:00:40
18:19:19
14.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Nwkt: Posílal to na víc míst. Na konci textu není nikdo podepsán.
17:40:07
14.10.2011
Nwkt
David29 12.10.11 16:01:29 napsal:
David29 03.09.11 21:47:08 napsal:
Odeslal jsem na ředitelství pražské policie email, kde se ptám na
postihování vozidel asistenčních služeb


Dnes mi přišla odpověď 1
17:35:27
14.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> David29: To je odpověď od koho?
15:18:39
14.10.2011
David29
-> Nwkt: Já jsem s odpovědí spokojenej-)

Dobrý den pane Mašku,

po seznámení s obsahem Vaší žádosti uvádím k věci následující:
Uživatel vozidla vyobrazeného na Vámi přiložené fotografii je dle mého právního názoru důvodně podezřelý z páchání přestupku uvedeného v § 101 odst 1 písm. a) resp. § 101 odst. 2 písm. b) zákona
č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky, v platném znění. Jako provozovatel takového vozidla pak dále též
i z páchání správního deliktu dle § 125d odst. 1 písm. d) zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, v platném znění.
Uniformování policisté zejména pak Vámi zmíněného Odboru služby dopravní policie,
ale i Pohotovostní motorizované jednotky Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy jsou průběžně instruování, aby v rámci dohledu na bezpečnost a plynulost silničního provozu odhalená jednání asistenční služby „Anděl 112“ řádně oznamovali příslušným správním orgánům k projednání. Na Odboru dopravních přestupků Magistrátu hlavního města Prahy je aktuálně projednáván první z oznámených správních deliktů.
Montáž pevné nástavby se zvláštním výstražným světlem oranžové barvy na vozidla asistenčních služeb podléhá schválení příslušnému správnímu orgánu. Řidiči vozidel vybavených zvláštním výstražným světlem oranžové barvy smí tohoto světla užívat jen tehdy, mohla-li by být jejich jízdou nebo pracovní činností ohrožena bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. Jestliže to vyžaduje pracovní činnost těchto vozidel, nejsou jejich řidiči povinni dodržovat ustanovení pravidel provozu na pozemních komunikacích uvedených taxativně v § 42 zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, v platném znění. Řidiči ostatních vozidel musí vozidlům užívajícím oranžové výstražné světlo umožnit jízdu nebo pracovní činnost a podle okolností snížit rychlost jízdy, popřípadě i zastavit vozidlo. Navzdory rozsáhlým oprávněním však tito řidiči jsou povinni dbát zvýšené opatrnosti, aby svoji činností neohrozili bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. Za žádných okolností si však řidiči těchto vozidel nesmí vynucovat Vámi zmíněný průjezd kolonou stojících vozidel či užívat výstražného světla oranžové barvy k ospravedlnění předjíždění v místech, kde je to zákonem o silničním provozu zakázáno, či překračovat nejvyšší povolenou rychlost nebo dokonce nerespektovat signál „Stůj!“ na světelném signalizačním zařízení.
I těmto přestupkům řidičů vozidel vybavených zvláštním výstražným světlem oranžové barvy je
ze strany dotčených organizačních článkům Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy věnována patřičná pozornost, jejich projednání však není zvlášť statisticky sledováno
12:58:31
14.10.2011
kachník
-> U-Geen: Vyrobit je umim pokud se nedají koupit.
-> Radek Retro eLeSo: Neříkám, že je matlák, celá debata je pouze o ceně, ne o kvalitě klempíře, tak hned nestartuj.
Fotky před jsem neviděla, ale když vidim tyhle záplaty, tak to shnilý moc nemohlo být. Shnilý lem znamená vyměnit ho celej...z toho soudim.6
11:50:57
14.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> kachník: fotky před si neviděla tak nepiš co jak bylo a nebylo schnilý,obě strany byli durch ač to tak nevypadalo třeba na tý levý4

a klempíř neni žádnej matlák ač to stálo co to stálo
11:42:11
14.10.2011
U-Geen
-> kachník: a ty plechy vyrabis, nebo kupujes hotovy? Potreboval bych vyhledove vyvarit prave tyhle casti na Subaru Legacy
11:36:54
14.10.2011
Jozka
-> kachník: Na tý poctivosti záleží ze všeho úplně nejvíc.. Na Felicii pak na tom, jak se to podchytí včas nebo jak to bylo ošetřený předtím. Viděl jsem kus, kde byla tahle partie krkolomně vystříkaná směsí řepkovýho oleje a ještě čehosi a vnitřnímu lemu fakt nic nebylo.
upraveno 1x, naposled 14.10.2011 12:25:53
11:21:23
14.10.2011
kachník
-> Jozka: Může a nemusí, ten lem zas tak někde shilej asi nebyl a záleží jak byl klempíra poctivej.
10:12:40
14.10.2011
maca
Přezul jsem fabku na zimní.
09:54:11
14.10.2011
Jozka
-> kachník: Nevím.. ale když to vykvetlo až ven, tak by asi být měl.. 4
09:40:42
14.10.2011
kachník
-> Jozka: Ty myslíš, že pod těma vrchníma záplatama je opravovanej vnitřní lem? já myslim že ne. Já dělám zadní lemy na Feldu (vnější a oprava vnitřního) za 2500,- až 3000,- za stranu, na dlouhou se to může o pár stovek lišit podle shilosti, většinou se dělá ještě kus prahu pod lemem. Cena je s materiálem, plechy, nátěr, tmel, dutiny.
upraveno 2x, naposled 14.10.2011 09:45:14
08:54:35
14.10.2011
Jozka
-> Radek Retro eLeSo: Já bych to udělal.. a zkusil, kdo bude levnej i "naostro". Netroufám si z fotky ten rozsah posoudit, tj. co tvořil klempíř zevnitř podběhu, ale v Plzni stojí ve značkovým servise komplet výměna lemů s opravou okolí (zhruba to, co sem zavěsil -> Bohyn: ) na Felicii kombi zhruba dvacku..
08:30:10
14.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Tak já hlavně doufám, že ty nebudeš pro příští rok zdražovat, protože vzhledem k vývoji počasí, které se diametrálně liší od prognóz těch zaříkávačů mraku v televizi, se má zakázka nejspíše přesune až napřesrok. Asi už jenom přehodim kola (když bude čas), vyndám baterku a dlabu na to.
08:10:34
14.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Jarda: to taky ale nemáš rozum21
00:42:43
14.10.2011
Jarda - zrušená registrace
-> Radek Retro eLeSo: ja pred cca 4 roky ze znamosti za 1500,-kc vyvaril celyho favorita vc. vnitrnich prahu a uchyceni zadnich tlumicu a pak si na me jeste ten clovek prisel stezovat, kdyz jsem si brousil podlahu na MTX, ze delam hluk8 od te doby jsem ho nezdravil, letos zemrel...
23:27:36
13.10.2011
Pavel P@nkáč
taky mi to prijde hodne za tu cenu menim cele lemy i s nastrojenim po laku a odstrojuji si to taky sam, a vymenit cely lem je daleko pracnejsi nez takovehle zaplaty to je prace tak na 3-5hodinek
22:51:30
13.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> kachník: tak párat to nebudu abych to odvez někam za levnějc,co už
22:51:28
13.10.2011
jarda.u1
-> Radek Retro eLeSo: za tu cenu jsem vymenil lemy oba cele...
22:49:14
13.10.2011
kachník
-> Radek Retro eLeSo: možná jen proto, že je nepřiměřená. Pokud bys napsla, že to bylo za pětikilo, nikdo by se nad tim asi nepozastavil
upraveno 1x, naposled 13.10.2011 22:50:31
22:46:03
13.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> kachník: a že se každej ozve až když je napsaná cena co???????nu co,určo mi to ještě skritizuješ až to uvidíš
22:43:31
13.10.2011
patapuf
-> Radek Retro eLeSo: za podstatne kvalitnejsi ,delsi a poctivejsi praci se tady casto lidi zdrahaj dat odpovidajici peníze...tak mi tohle prijde dost...4
22:43:14
13.10.2011
Kaprof-Pisařík
-> kachník: 52
22:35:19
13.10.2011
kachník
-> Radek Retro eLeSo: No co si budem povídat, vzít plech,3x ho plácnout ho přes lem a říct si 2 tis. je celkem rychlý výdělek4
22:30:18
13.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> patapuf: ????41 41 41
22:22:48
13.10.2011
Bucin
-> darkstar93: do mé GRENKIKY
22:15:00
13.10.2011
darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin: tak to určite, ale proste už aj teraz to vyzerá nice... do akého auta to bude vlastne?
22:11:43
13.10.2011
patapuf
hmmm za par rychlozaplat 2000...slusna prace....takovy ksefty by se mi talky líbily..3
22:07:22
13.10.2011
Bucin
-> darkstar93: zase to nepřeháněj zatim je to jen test se spoustou vad.
21:53:44
13.10.2011
Milan 136
-> Klubko_: není to žádná střela, ale pokud je OK, jede fajn. Pokud to byla před face s bypasem, tak ta má má docela turboefekt
21:52:39
13.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> jarda.u1 13.10.11 21:45:19: neznám tvoje ceny tak nemůžu soudit4
21:51:57
13.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> Bohyn: se máš,já na to musim mít lidi1
21:51:45
13.10.2011
Klubko_
-> Milan 136: 66kW asi sem tomu nedaval, ale o moc vykonnejsi jak fela mi to neprislo 132 ale to clovek nepozna z 5ti minutove jizdy ze. Ale hezky to brzdilo 6
21:49:44
13.10.2011
darkstar93 - zrušená registrace
-> Bucin: 9 9 nice nice krása. super... chvalim 156
21:45:19
13.10.2011
jarda.u1
-> Radek Retro eLeSo 13.10.11 20:23:14: tak to nejsem zase tak drahej koukam...
21:42:00
13.10.2011
Milan 136
-> Klubko_: táhlakrutěvodspoda?
21:41:48
13.10.2011
Bohyn
-> Radek Retro eLeSo: Já jsem lemy dělal dneska4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bohyn vložen 13.10.2011 21:41:48
21:40:10
13.10.2011
Klubko_
byl omrknout vochcafku f tédéíčku hele vole na hlínách a f metle. Pokud me majitel nevysplouchne a nestreli to nekomu jinymu, tak bude moje 6
upraveno 2x, naposled 13.10.2011 21:40:54
20:33:30
13.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: je dobre mat takeho kamosa
20:31:08
13.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: můj hodně dobrej známej kousek ve vedlejší obci4
20:25:54
13.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: oka,to zas nieje taka velka cena
20:23:14
13.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: fotky z práce nemám ale nafotím detail a pošlu na mejla,lem na použití plechu sem mu dodal a řek si 2000kč
Extreme Tyres