musím říct pěknej vozejček.sem ti měl říct aby jsi mě v něm svezl
To mi připomělo, jak jsem se v práci, když linka stála, vozil na malý kolečkový židličce za ještěrkou. 

To mi připomělo, jak jsem se v práci, když linka stála, vozil na malý kolečkový židličce za ještěrkou. 







musím říct pěknej vozejček.sem ti měl říct aby jsi mě v něm svezl



Ale chtěl jsem ji zachovat celou
Vilda o ní mněl zájem.




Takže do pece půjde asi






Takže do pece půjde asi i s vlečkou 































....musim si uvedomit co chci dal..

















