Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53921 až 53970) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:43:55
09.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
oppik 09.10.11 19:08:27 napsal:
musím říct pěknej vozejček.sem ti měl říct aby jsi mě v něm svezl 3 3
To mi připomělo, jak jsem se v práci, když linka stála, vozil na malý kolečkový židličce za ještěrkou. 3
19:28:41
09.10.2011
oppik
-> Pavel P..: pokud vím tak má 105L ne?
19:25:34
09.10.2011
Enggik
-> Pavel P..: Byl lapen do spárů tjůningu 3 3
19:11:25
09.10.2011
Pavel P..
-> Enggik: Vilda? co by dělal s vlečkou? ted si užívá luxusu 105Social a bude dávat vlečku? to jsou teda manýry3
19:10:46
09.10.2011
Vojtisek
-> suri: pokusím se, jen se připravuji, že když neseženu, tak co dělat dál
19:08:27
09.10.2011
oppik
Radek Retro eLeSo 09.10.11 17:45:25 napsal:
v sobotu sem vyvez menší úpravu vozejčku1
musím říct pěknej vozejček.sem ti měl říct aby jsi mě v něm svezl 3 3
19:08:25
09.10.2011
suri
-> Vojtisek: tak to zozen
19:07:53
09.10.2011
Enggik
-> Pavel P..: To je v plánu. 4 Ale chtěl jsem ji zachovat celou 8 Vilda o ní mněl zájem.
-> oppik: Bych jí obestavěl 3 3
19:05:55
09.10.2011
Vojtisek
-> suri: ne, jen mezi ložiskem a rozpěrným kroužkem má být podložka, kterou tam nemám a proto se ozubení hýbe
19:05:00
09.10.2011
oppik
Enggik 09.10.11 18:44:47 napsal:
→ Radek Retro eLeSo 09.10.11 17:31:58: Paráda, teď to
teprv vyniklo 4 1



A já se dnes pustil do rozebírání svýho dalšího ,,hrobečku". Ovšem
tohle mne docela nemile překvapilo 9 8 Takže do pece půjde asi
i s vlečkou 7
myslíš tu 130 co ti tam leží zbytečně.aspon budeš mít místo na tu garáž stavět
19:00:49
09.10.2011
Pavel P..
-> Enggik: vybrat jen hřídele, unašeče, poloosy a zbytek vyhodit... nemá cenu schovávat šrot.4
18:55:13
09.10.2011
suri
-> Vojtisek: ak je vola na ložisku tak nič , som myslel že je vôla na drážkach
18:53:22
09.10.2011
Vojtisek
-> suri: no a když to přilepím lepidlem na ložiska, tak to ložisko nasunu a okolo osyčky to pokydám lepidlem? Nebo aplikuju lepidlo na osu a ložisko tam teprv nasunu?
18:44:47
09.10.2011
Enggik
-> Radek Retro eLeSo 09.10.11 17:31:58: Paráda, teď to teprv vyniklo 4 1
-A já se dnes pustil do rozebírání svýho dalšího ,,hrobečku". Ovšem tohle mne docela nemile překvapilo 9 8 Takže do pece půjde asi i s vlečkou 7
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Enggik vložen 09.10.2011 18:44:47
18:11:32
09.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol 09.10.11 17:46:31: když už počasí nebylo nic moc tak aspoň sranda musela bejt-řek bych že se povedlo dostatečně3
17:46:31
09.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo 09.10.11 17:31:58: -> Radek Retro eLeSo 09.10.11 17:45:25: parada pane 1
17:45:25
09.10.2011
Radek Retro eLeSo
v sobotu sem vyvez menší úpravu vozejčku1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 09.10.2011 17:45:25
17:35:00
09.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> marek668112: účelu na sraz posloužila dostatečně......už není4
17:33:41
09.10.2011
marek668112
-> Radek Retro eLeSo: ale vyzera to dobre3
17:31:58
09.10.2011
Radek Retro eLeSo
v pátek potunil dýni1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 09.10.2011 17:31:58
17:17:18
09.10.2011
Vojťas
-> alpin: myslis ze tam je neco treba cistit ? ja myslim ze je to jedno 3
17:16:15
09.10.2011
alpin
-> šrek: aj si si to očistil ?
17:11:10
09.10.2011
šrek
>-> castrol: jo
17:08:41
09.10.2011
castrol
-> šrek: to je elektroda
17:06:21
09.10.2011
šrek
bližší nemám, zatim to neni nic moc
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od šrek vložen 09.10.2011 17:06:21
17:04:07
09.10.2011
castrol
-> šrek: daj foto z blizka
17:01:34
09.10.2011
šrek
Učil jsem se svářet1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od šrek vložen 09.10.2011 17:01:34
16:46:08
09.10.2011
suri
-> Vojtisek: ak sa dá zohnať tak by som to skúsil tam dať či sa niečo zmení , ja som favorit dávno nevidel a toto som riešil len raz , to aj po dotiahnutí 5 hrkalo tak sa koleso lepilo upevňovačom ložísk potom to bolo ok
16:44:45
09.10.2011
Vojtisek
-> suri: no, bývá, tl. 0,2 mm pod rozpěrný kroužkem a tu tam nemám. Dokoupit?
16:36:14
09.10.2011
suri
-> Vojtisek: to bude vrámci opotrebenia drážok asi ok ale mrkni katalog či tam nebyva podlozka
16:16:14
09.10.2011
Vojtisek
kucí rychlej dotaz, ozubené kolo pětky na fáčku, kde je synchron, má mít vůli nebo musí být bez vůle jako hnané kolo pětky? Sundal jsem pětku a nenašel jsem tam nikde vyrovnávací podložku
15:50:46
09.10.2011
castrol
-> FORM: ja sa snazim vzdy vymenit uhliky ale niekedy to nejde lebo je ten regler prehriaty
15:24:21
09.10.2011
Voplik
-> James1991: no asi tak,do ceho narvu nesmyslne prachy
15:17:59
09.10.2011
James1991
-> Voplik:
Musíš si uvědomit, kam to další co, pude dál3
15:16:24
09.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
Fífa 08.10.11 20:54:40 napsal:
dmes sem okncil tento projekt tak uz ma noveho mailtele
Fífa 08.10.11 20:59:53 napsal:
bohuzel nema foto pred tim ale byl jen ram a predni kolo poridil sem to ve zberne za 50kc upec po upreve mi za nej dal 17oo
-> Fífa: Než něco řeknu, zeptám se, máš lékařské potvrzení na poruchu typu dysortografie apod.?
15:11:53
09.10.2011
Voplik
rapid sel do sveta10 ....musim si uvedomit co chci dal..
14:49:08
09.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> poldy: Takze naprd no1

-> Tomaso435: 47
14:02:54
09.10.2011
poldy
-> Matthes, záškodník z TechWebu: v otackach 13,8-14V ,neviem ake ma pesne byt
12:05:22
09.10.2011
Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu: jako ty rozhodně ne :-D
12:03:34
09.10.2011
FORM - zlomená ojnice
-> poldy: Nestačilo by vyměnit jen uhlíky? I když chápu že výměna celého regulátoru je jednodušší.
11:37:17
09.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> poldy: Jake mas ted napeti?
10:15:47
09.10.2011
poldy
Vymenil som regler ,uz to dobija pekne ,stary mal uz dost 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od poldy vložen 09.10.2011 10:15:47
09:53:39
09.10.2011
Lukaso358
-> Sepp: Na ježdění jí je škoda 8
23:28:57
08.10.2011
Sepp
...z boku...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Sepp vložen 08.10.2011 23:28:57
23:28:20
08.10.2011
Sepp
Umyl a naleštil 105tku, začíná mi jí být na denní ježdění až líto...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Sepp vložen 08.10.2011 23:28:20
21:09:31
08.10.2011
castrol
-> Milan 136: nic nic beriem nazad 4
21:05:41
08.10.2011
GIRRI
???
21:04:28
08.10.2011
Milan 136
-> castrol: co myslíš?
20:59:53
08.10.2011
GIRRI
bohuzel nema foto pred tim ale byl jen ram a predni kolo poridil sem to ve zberne za 50kc upec po upreve mi za nej dal 17oo
20:55:51
08.10.2011
castrol
-> Milan 136: ako ho to vobec napadlo takato uprava
Extreme Tyres