-> Tomaso435:
Všechno, jako vždycky. Strávil jsem v té koupelně asi dvě hodiny...
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
18:51:32
16.10.2011
16.10.2011

1560 - zrušená registrace
18:48:41
16.10.2011
16.10.2011

Tomaso435
-> 1560: voholil sis prdel jo
18:47:06
16.10.2011
16.10.2011

1560 - zrušená registrace
Sice je už docela zima, ale i tak jsem neodolal vyzkoušet nový holítko a řekl jsem si, že jednou to ještě letos snesu.
Opět jsem na pár dní jak děstskej zadeček.
Opět jsem na pár dní jak děstskej zadeček.
18:42:34
16.10.2011
16.10.2011

Hurdis
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Proč? Já se na to těšil. Navíc jsem rád, že jsem vydržel předsevzetí (kromě jednoho přihlášení omylem na pár sekund). Tak dlouhou pauzu jsem asi neměl od doby registrace :-)
Všeho moc škodí a občas je žádoucí předejít riziku hádek s kamarády, byť třebas nezaviněnými.
Navíc kolik se toho dá stihnout a nahnat kladných bodů na domácím hřišti když je týden PC off-line.
Všeho moc škodí a občas je žádoucí předejít riziku hádek s kamarády, byť třebas nezaviněnými.
Navíc kolik se toho dá stihnout a nahnat kladných bodů na domácím hřišti když je týden PC off-line.

18:35:47
16.10.2011
16.10.2011

Don_pepe
Mráz už tři dny po sobě mě donutil dnes u jistých dvou škodovek upravit chladící kapalinu na zimní sezónu...
18:27:13
16.10.2011
16.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Hurdis: Tyjo to bych resil jednoduseji. Smazat vsechny nectene? Ano klik 

18:24:21
16.10.2011
16.10.2011

Hurdis
Ukončen naordinovaný týdenní půst od virtu. Pro oboustranný užitek. Jdu se s chutí prokousat 700 nečtenými.
17:59:45
16.10.2011
16.10.2011

P@wlos
dnes koupeny zimaky - vcetne ALu, nasazeny + vymena 10W40 :)
17:47:38
16.10.2011
16.10.2011

madza
a zadek
17:46:23
16.10.2011
16.10.2011

madza
udělal jsem to, že jsem vyfotil tuhle stovárnu
17:29:02
16.10.2011
16.10.2011

Plisek
dnes přivezeno na zazimování a udělání jedné zasadní věci bez které se dál nepohnu
12:59:28
16.10.2011
16.10.2011

Dale_Estelle
-> havlik: nooo jooo, něco zničit, to umí každej
no, dost fórů, asi makačka co?
no, dost fórů, asi makačka co?12:38:15
16.10.2011
16.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> havlik: Ja myslel, ze to prarodice nedovoli

12:17:25
16.10.2011
16.10.2011

palinator
Včera jsem konečně pořádně odvzdušnil brzdy. Klasika - zákon schválnosti. Závada byla v PP brzdě, takže jsem na ní přišel nejdéle, jak jsem jen mohl. Chyba byla v minulém odvzdušňování, kdy asi proběhla chyba komunikace a on pustil pedál, když jsem neměl utaženo = vzduch přímo v pístku... aspoň to dlouho netrvalo odvzdušnit na tej PP brzdě.
Troufám si říct, že to teď brzdí s potřebou menší síly, než VB. Paráda, můžu na STK.
Troufám si říct, že to teď brzdí s potřebou menší síly, než VB. Paráda, můžu na STK.

11:34:57
16.10.2011
16.10.2011

havlik
A po :)
11:33:51
16.10.2011
16.10.2011

havlik
Včera a dnes:) takže před
21:53:36
15.10.2011
15.10.2011

alpin
-> poldy: veru , a európa ti zaplatí aj zamatový hajzelpapier
21:52:05
15.10.2011
15.10.2011

poldy
hnusna zima ,asi sa prestahujem do Grecka 

21:07:49
15.10.2011
15.10.2011

skodovak
-> m8rinek: osobně si myslim že když to dostaneš do hořáku a do průvlaku menší drát ve většim bohdenu by neměl vadit..ale ruku do ohně za to nedám..
20:33:35
15.10.2011
15.10.2011

m8rinek
-> skodovak: mam modrej bowden pro 0,8 a 1mm, klidně si nechám udělat druhej hořák na 0,6. Kolečka musim zkouknout...
20:27:22
15.10.2011
15.10.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska v práci....ale s tím vpravo

20:27:20
15.10.2011
15.10.2011

suri
-> Jetro: podľa mňa ťažko , to jedine by si dojebal celý mechanizmus radenia a to sa asi nedá i ked... treba koumať len tak z prikrutenou 5 bez vika
20:26:48
15.10.2011
15.10.2011

skodovak
-> m8rinek: jak píše havlik,u něčeho se daj i dokoupit,pokud to už nesahá rozměrama kam chceš..průvlak koupíš a bowdenu by slabší vadit neměl..
20:26:12
15.10.2011
15.10.2011

m8rinek
-> havlik: aha, já tam mam přítlačnej váleček a při přechodu na 0,8mm jsem to nějak neřešil...
20:24:37
15.10.2011
15.10.2011

havlik
-> m8rinek: kolečka se daj bežně přeskládat na ruzný průměry drátu
20:23:43
15.10.2011
15.10.2011

m8rinek
Jak to vůbec je? Stačí na 0,6 drát bowden a průvlak? Nemusim měnit hnací kolečka ve svářečce?
20:22:12
15.10.2011
15.10.2011

Jetro
-> suri: no, to sem zvědavej, nemuže se mi pak stát, že na pozici jedna budu mít třeba 3?
20:19:23
15.10.2011
15.10.2011

suri
-> Jetro: tak ako si zaradil tak aj vyradiť surky.rajce.idnes.cz/opra
va síce felicia ale podobné , neviem či to ide neskúšal som to ale podľa mňa hej , na 5q škodovke dva kvalty nie sú problém zaradiť a tu to bude rovnaké . podľa mňa zhodiť 5ku a vyradiť do neutrálu a skúšať otáčať kolesá čo sa bude diať
20:19:02
15.10.2011
15.10.2011

Plisek
já dnes dal fridex místo vody
20:17:02
15.10.2011
15.10.2011

Jetro
-> suri: to stát se to mohlo, kdyz se ta vidlička sundávala, jdou něják vyřadit?
20:13:28
15.10.2011
15.10.2011

suri
-> Jetro: nedrgol si do niektorej tyčky keď si mal dole 5 a teraz máš dva kvalty naraz?
20:11:00
15.10.2011
15.10.2011

Jetro
-> alpin: no jenže co zkoušet, tu tyčku? hýbat s ní?
19:55:41
15.10.2011
15.10.2011

alpin
-> Jetro: preto treba skúšať kým to nieje zložené
19:55:27
15.10.2011
15.10.2011

Jetro
-> castrol: jako syncron na pětce s tim asi nemá nic společnýho, ta tyčka, kde je ta vidlička dalá je špatně, ale já nevím jak, ono to v ni různě cvaká, jak ji člověk zasouvá a různěš s ní otáčí
19:53:24
15.10.2011
15.10.2011

castrol
-> Jetro: repette
19:52:09
15.10.2011
15.10.2011

Jetro
-> castrol: stalo se, nejdou šaltrpákoum řadit kvalty

19:50:45
15.10.2011
15.10.2011

castrol
-> Jetro: no tak to neviem rozebrat a znovu poskladat
19:50:16
15.10.2011
15.10.2011

Jetro
-> alpin: ne, ona by otočit ani nešla, pač na jedný straně je vybrani kvůli druhymu kolečku pětky. Spíš tem kolík, kam se ta vidlička nasune a dutým válečněm upevní, se nějak hybala kolem osy
19:50:08
15.10.2011
15.10.2011

Arnold
-> Jetro: nemas obracene vidlicku?? 
Edit:no tak ->Mr. alpin: byl rychlejsi

Edit:no tak ->Mr. alpin: byl rychlejsi

19:48:25
15.10.2011
15.10.2011

alpin
-> Jetro: nedal si vydličku naopak ?
19:47:21
15.10.2011
15.10.2011

Jetro
-> castrol: no ale co? Nasadil jsem pětku včetně objímky synchronu a její vidlice a takhle to blbne.
19:45:43
15.10.2011
15.10.2011

castrol
-> Jetro: tak to si nieco podelal
19:44:39
15.10.2011
15.10.2011

Jetro
-> castrol: to ale nevysvětluje že mi to na zpátečku jede dopředu

19:41:38
15.10.2011
15.10.2011

skodovak
-> colaczech: já svářečku nezatracuju já právě chci kupovat tu 0.6mm,svářečák mám,svářet tak nějak dostatučujícně umím jen jsem se chtěl podělit o zkušenosti s touhle svářečkou a jejím použitím..
se starou svářečkou jsem to na 0.8mm jel normálně..
to jak funguje do 3 stupně jsi popsal dobře :-))
zkusím 0.6mm a uvidím.. jinak stejně většina přijde bodovat takže se to tak hodně řešit nemusí..
za obrázky děkuji,ale tohle znám..

se starou svářečkou jsem to na 0.8mm jel normálně..
to jak funguje do 3 stupně jsi popsal dobře :-))
zkusím 0.6mm a uvidím.. jinak stejně většina přijde bodovat takže se to tak hodně řešit nemusí..
za obrázky děkuji,ale tohle znám..

19:20:50
15.10.2011
15.10.2011

castrol
-> Jetro: smyka ti spojka povol alebo dotiahni lanko na spojku
19:13:24
15.10.2011
15.10.2011

Jetro
-> Jetro: nikdo neporadí?
12:17:30
15.10.2011
15.10.2011

colaczech
2
12:16:37
15.10.2011
15.10.2011

colaczech
-> skodovak: jeste neco malo ke svarovani
12:13:25
15.10.2011
15.10.2011

colaczech
-> skodovak: Ono je docela blbost varit 1mm plech 0.8 dratem, jeste kdyz se to clovek uci. Jako jde to, ale musi se bodovat. Mam taky omi 205, na karosarinu jsem si koupil civku 0.6 dratu. U teto svarecky je problem ze s 0.8 dratem na nizky stupen vykonu(3 a min) moc nevari ale jenom nepekne lepi. Na vyssi stupnema zase snahu propalovat.
Resenim je slabsi drat, pak uz vari pekne i na nizsi stupne. Nikdy nezatracuj stroj (svarecku) dokud jsi nevyzkousel vsechna ruzna nastaveni a moznosti (drat).
Resenim je slabsi drat, pak uz vari pekne i na nizsi stupne. Nikdy nezatracuj stroj (svarecku) dokud jsi nevyzkousel vsechna ruzna nastaveni a moznosti (drat).
11:54:31
15.10.2011
15.10.2011

Jetro
já dnes nasadil celou pěktu do převodovky do favorita, zavíkoval, nalil olej a jel projet.A ejhle, na neutrál se to skoro rozjede a na všechny kvalty včetně zpátečky se to snaží jet dopředu. A když pustím na neutrálu spojku, tak to škubne a chcípne, co jsem mohl pokazit?? Díky za názory
