Hurdis 16.10.11 18:24:21 napsal:
Jdu se s chutí prokousat 700 nečtenými.
Mission completed. nemám Vás rád. :-))
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:48:51
16.10.2011
16.10.2011

Hurdis
22:46:24
16.10.2011
16.10.2011

krtik
madza 16.10.11 17:46:23 napsal:
udělal jsem to, že jsem vyfotil tuhle stovárnuta byla myslm kdysi v inzerci an prodej okolo šumperka
udělal jsem to, že jsem vyfotil tuhle stovárnuta byla myslm kdysi v inzerci an prodej okolo šumperka
22:41:15
16.10.2011
16.10.2011

Jindas
-> Hurdis: Děkuji, u tebe též ať se daří 

22:38:20
16.10.2011
16.10.2011

Hurdis
-> Jindas: Fabku jsem poznal, poskládání dle libosti, důležité je v podstatě jen správné zahoření. Jen do toho. Ať se daří.
22:35:48
16.10.2011
16.10.2011

Jindas
-> Hurdis: Ano budu to dávat na "syrový" motor,protože chci aby jsi na to zvykl už od začátku,jelikož to nebude obyčejný motor,tak chci aby se s weberama zžil. Jinak motor,co tam kouká je fabie,prozatím ve vývoji,ale plány jsou veliké
A ty webery už jsou na něj natryskované. 
A ty webery už jsou na něj natryskované. 
21:36:57
16.10.2011
16.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> oppik: viz dnešní nákup

21:24:18
16.10.2011
16.10.2011

oppik
-> Radek Retro eLeSo: jak bylo v německu?vybral sis tam nějakou škůdku aspon
21:23:30
16.10.2011
16.10.2011

oppik
-> Radek Retro eLeSo 16.10.11 21:05:04: aspon sis dal snídani v německu


21:23:12
16.10.2011
16.10.2011

castrol
-> Joki: nu pekne
21:20:46
16.10.2011
16.10.2011

Joki
Začal jsem skládat
21:17:47
16.10.2011
16.10.2011

Enggik
-> Radek Retro eLeSo 16.10.11 21:04:25:

-Dnes jen nějaká údržba před zimou na 130ce , výměna oleje, přetěsnění benz. pumpy a nalit Fridex. Jako perlička na spestření dne, úplně náhodně možná zachránil s Vildou jednu GLSku před hutí.

-Dnes jen nějaká údržba před zimou na 130ce , výměna oleje, přetěsnění benz. pumpy a nalit Fridex. Jako perlička na spestření dne, úplně náhodně možná zachránil s Vildou jednu GLSku před hutí.
21:13:43
16.10.2011
16.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: max dva dny to tam bylo

21:11:23
16.10.2011
16.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: pěkná práce
21:07:56
16.10.2011
16.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: a odkedy to tam je ze sa to nepokazilo 

21:07:03
16.10.2011
16.10.2011

Jarda/felda
-> Radek Retro eLeSo: tohle udělat na škodovce tak technik pojde na otravu


21:06:45
16.10.2011
16.10.2011

Péďa17
-> Radek Retro eLeSo:


21:05:04
16.10.2011
16.10.2011

Radek Retro eLeSo
detail


21:04:25
16.10.2011
16.10.2011

Radek Retro eLeSo
něco pro zasmání
sme v Německu obhlíželi Superba Laurin a Klement,otevřeme kapotu a strašnej výbuch smíchu,prodejce hned co se děje a já že sem nečekal prohlídku auta se snídaní

technik tam zapoměl jídlo a našli sme ho až mi,dostal pojeb jak svině

sme v Německu obhlíželi Superba Laurin a Klement,otevřeme kapotu a strašnej výbuch smíchu,prodejce hned co se děje a já že sem nečekal prohlídku auta se snídaní

technik tam zapoměl jídlo a našli sme ho až mi,dostal pojeb jak svině

20:45:54
16.10.2011
16.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: pekna okta
20:42:29
16.10.2011
16.10.2011

Radek Retro eLeSo
nějakej sobotní silber treffen in Leipzig


20:31:51
16.10.2011
16.10.2011

Hurdis
-> Jindas: Hezké, moc hezké. Budeš je hned montovat na syrový motor?
Já osobně mám na funglovce 742.136 namontován kompletně z nových dílů postavený SEDR 3223, standart, pouze dif úprava na 23/24, některý vzdušník z Tatry co se válel v krabici, nebudu dělat chytrého, tahle akce byla v režii p. Fišara, není to mých znalostech.
Každopádně na záběh a asi celou první sezonu chci na krmení SEDR a seriový výfuk, dále možná (r)evoluce.
Já osobně mám na funglovce 742.136 namontován kompletně z nových dílů postavený SEDR 3223, standart, pouze dif úprava na 23/24, některý vzdušník z Tatry co se válel v krabici, nebudu dělat chytrého, tahle akce byla v režii p. Fišara, není to mých znalostech.
Každopádně na záběh a asi celou první sezonu chci na krmení SEDR a seriový výfuk, dále možná (r)evoluce.
20:31:19
16.10.2011
16.10.2011

castrol
nainstaloval do auta nemrznucu zmes
20:27:21
16.10.2011
16.10.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: bych se bál že bude na korbě průvan...

20:27:02
16.10.2011
16.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
a pak dodělal puzzle z nových plechů a zase vrátil do původna
20:26:13
16.10.2011
16.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
díry vyřezal a udělal nové tvary....
20:24:52
16.10.2011
16.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
vzal flexu a udělal díru, za kterou sem našel další díry

20:16:11
16.10.2011
16.10.2011

Jindas
-> Hurdis: 45 DCOE


20:13:07
16.10.2011
16.10.2011

Hurdis
-> Jindas: Co to máš 40 DCOE? Asi ne když se tak ptáš, viď?
Nepoznám, to bude něco lepčejšího.
Nepoznám, to bude něco lepčejšího.20:07:02
16.10.2011
16.10.2011

Hurdis
-> Jindas: Pěkně. Jakobych o takéhle trumpetky s nějakou velkou houbičkou na nadobí taky nedávno zakopnul cestou pro brambory. :-D
19:56:48
16.10.2011
16.10.2011

Jindas
Už mi není 40cet

A už nechodím s 12tkou


A už nechodím s 12tkou

19:17:31
16.10.2011
16.10.2011

Arnold
-> David29: no jo ty aby jsi se hned toho nechytnul


19:16:09
16.10.2011
16.10.2011

David29
-> 1560: To je zajímací, se tady zmiňovat co a jak často holíš 

19:13:19
16.10.2011
16.10.2011

Syny
Matthes, záškodník z TechWebu 16.10.11 18:56:13 napsal:
→ 1560: To bychom mohli zalozit tema: Holite si
predek?

→ 1560: To bychom mohli zalozit tema: Holite si
predek?


19:05:47
16.10.2011
16.10.2011

havlik
-> Dale_Estelle: si pis cely sme to delali ve 3
19:05:41
16.10.2011
16.10.2011

Arnold
-> David29: nedelej blbyho ty moc dobre vis

-> alpin: aha tak tohle neni moje parketa

-> alpin: aha tak tohle neni moje parketa

19:05:40
16.10.2011
16.10.2011

David29
-> alpin: Já si to jen vynahrazuju z let minulých 

19:03:47
16.10.2011
16.10.2011

alpin
-> Arnold: to víš , inzerát.. 

19:03:08
16.10.2011
16.10.2011

David29
-> Arnold: A co? 

19:02:08
16.10.2011
16.10.2011

Arnold
-> David29: jak ty to delas


19:01:41
16.10.2011
16.10.2011

David29
Užil si suprovej víkend. Vyjímečně volnej totiž 
V pátek se ožral
V sobotu byl s babou
A dnes jsem si udělal výlet do toho slavnýho Brna

V pátek se ožral
V sobotu byl s babou
A dnes jsem si udělal výlet do toho slavnýho Brna

18:59:44
16.10.2011
16.10.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Tomáššš: to čelo vadí aj mne,ale preto to neni jak celok hnusné... 

18:57:25
16.10.2011
16.10.2011

Arnold
-> madza: nebylo by osklive ale ten zadek mi tam proste nepasuje nemuzu si pomoct 

18:56:58
16.10.2011
16.10.2011

Tomáššš
-> Michal N 283: koli tomu zadku je to hnusne moj nazor kazdy si povie svoj tak co by som si ja nepovedal ? 

18:56:34
16.10.2011
16.10.2011

1560 - zrušená registrace
-> Matthes, záškodník z TechWebu:


18:56:13
16.10.2011
16.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> 1560: To bychom mohli zalozit tema: Holite si predek?

18:55:15
16.10.2011
16.10.2011

1560 - zrušená registrace
-> Matthes, záškodník z TechWebu:
Tak zadnici zrovna ne, tam ochlupení jaksi postrádám. Ale jinak prákrát do roka, hlavně v létě, všechno, teda až na vlasy, ty do hola nejdou.
Tak zadnici zrovna ne, tam ochlupení jaksi postrádám. Ale jinak prákrát do roka, hlavně v létě, všechno, teda až na vlasy, ty do hola nejdou.
18:55:05
16.10.2011
16.10.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Tomáššš: za to,že neni originál musí byť hnusné???...netvrdím,že je dokonalé,ale slušné,až na to čelo,ale inak dobré

18:52:09
16.10.2011
16.10.2011

Tomáššš
-> madza: co to je ? :-/ hnusne kilo 

18:52:06
16.10.2011
16.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> 1560: To si fakt holis prdel?
