Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53521 až 53570) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:26:04
17.10.2011
Jurdaj
Dnes sme s dodikom brúsili základ :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jurdaj vložen 17.10.2011 21:26:04
21:25:34
17.10.2011
Arnold
-> Placko: a ty se moc neozyvej 3 3
21:24:47
17.10.2011
Arnold
castrol 17.10.11 21:23:27 napsal: → Arnold: to ti opalisvieckou 1voe to je kadernictvi ne bordel 40 40
21:24:33
17.10.2011
alpin
-> castrol: ozaj , kedy ideme do PE na kávičku ? 88
21:23:56
17.10.2011
Placko
castrol 17.10.11 21:23:27 napsal:
→ Placko: 3 → Arnold: to ti opali
svieckou 1
nj nemá tam čomu ublížiť 40
21:23:27
17.10.2011
castrol
-> Placko: 3 -> Arnold: to ti opali svieckou 1
21:21:49
17.10.2011
Arnold
-> castrol: to bych mohl ale jedine na prdeli 3 3 3
-> Placko: od ni?klidne 40 40 40
21:20:22
17.10.2011
Placko
castrol 17.10.11 21:19:54 napsal:
→ Arnold: daj sa oholit 1
aj hore aj dole zase tam pojdeš dvakrát 3 47
21:19:54
17.10.2011
castrol
-> Arnold: daj sa oholit 1
21:17:27
17.10.2011
Placko
-> suri: ked to potrebuješ na vodičák tak to skratka musíš mať ...
upraveno 1x, naposled 17.10.2011 21:17:50
21:16:21
17.10.2011
alpin
-> suri: mne je to fuk , potrebujem to aby som šiel ku skúškam tak to mať musím
21:16:16
17.10.2011
Arnold
-> castrol: blondynka vic jak 25 ji nebylo a jeste jsme si tykali 3 3 3 3 zitra se asi pujdu dat do hola 40 40 40
21:14:48
17.10.2011
castrol
-> Arnold: -> alpin: ty vole domna 1
21:13:36
17.10.2011
Arnold
nechal jsem se ostrihat 3 3 3 a takova pekna kadernice co tam byla 88 88 40 ujo Castrol by slintal by mel slinu jak cikan šálu 40
21:11:51
17.10.2011
suri
-> alpin: ja už našťastie vôbec
21:11:24
17.10.2011
castrol
-> alpin: no na to by som sa teda kukol 1
21:10:08
17.10.2011
alpin
-> suri: ja iba 5 , ale posledné dve ma docela bavili , alebo teda nenudil som sa
21:09:30
17.10.2011
suri
-> alpin: 8 hodín v prdeli a hovno s toho , ešte že som to nerobil
21:05:49
17.10.2011
alpin
bol som na zdravotnom kurze , a castrol by tam bol tiež velice rád , blondýnke nešla resuscitácia a riťku šponovala asi pol hodiny 1
19:12:21
17.10.2011
MOLSO
-> Michal N 283: o mojich napravach 3
19:06:58
17.10.2011
Michal N 283 - zrušená registrace
-> Tomáššš: budeš mať farebné sny1
19:03:55
17.10.2011
palinator
-> Tomáššš:
Alkyton... Takovej low-end. :o))
19:03:55
17.10.2011
castrol
-> Tomáššš: to bolo ale super co 1
19:02:28
17.10.2011
Tomáššš
nafetoval som sa riedidla , alkytonu a zokoncil to solvinou 3
18:51:16
17.10.2011
palinator
-> havlik 17.10.11 15:21:57:
107 107 107 SSZS
17:55:34
17.10.2011
MOLSO
3 3 3 3 3 3 3 3 3
17:40:31
17.10.2011
castrol
havlik 17.10.11 15:21:57 napsal:
→ squalo: na dedkovo tajemstve asi jezdila babka ne?:)
to si umrtvev 3 3
15:39:31
17.10.2011
minno
-> matoo: dedko to mal dobre prešpekulúvané aj s babkou, beťár jedon3
15:36:48
17.10.2011
matoo
-> havlik: nj, keby nebolo dedkovho tajomnstva, tak tu nie som ani ja zasa...
15:35:14
17.10.2011
squalo
-> havlik: 107
-> minno: čo tam po zapadde tolko srandy si na zapade neužiješ 1
15:33:05
17.10.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
-> havlik 17.10.11 15:21:57: Zabils 3 3 3
upraveno 2x, naposled 17.10.2011 15:33:36
15:25:33
17.10.2011
minno
squalo 17.10.11 15:09:32 napsal:
→ minno: myslim že startovne neni tak hrozne… skor asi
ten čas… ale ked sa chce tak sa da 4
no a peniaze na cestu na západ.
15:24:59
17.10.2011
radekp
-> havlik: 3
15:22:19
17.10.2011
matoo
-> squalo: 3 podvozok nie je dedkove tajomstvo, ale moje 4
15:21:57
17.10.2011
havlik
-> squalo: na dedkovo tajemstve asi jezdila babka ne?:)
15:20:44
17.10.2011
squalo
-> havlik: jazdi na dedkovom tajomstve 4
15:15:23
17.10.2011
havlik
-> matoo: jezdis na dorazech?:D
15:14:17
17.10.2011
matoo
-> havlik: ja nemam ani 1.4 a ani tlmice ani pruziny :P
15:11:59
17.10.2011
havlik
-> squalo: jenže by se jednou projel a pak by začal stavět 1.4ku:D a kupoval pružiny a tlumiče:D
15:09:32
17.10.2011
squalo
-> minno: myslim že startovne neni tak hrozne... skor asi ten čas... ale ked sa chce tak sa da 4
15:07:10
17.10.2011
minno
-> squalo: peniaze a čas.
15:05:26
17.10.2011
squalo
-> minno: a kde je problem?
15:03:39
17.10.2011
minno
-> matoo: letisko Piešťany vidím, ale slalomu nieto3 Ale nie, len si robim srandu :) Aj ja by som si zajazdil.
15:01:34
17.10.2011
matoo
-> minno: letisko Piestany
14:55:54
17.10.2011
minno
-> matoo: a kde je ten slalom?40
14:52:59
17.10.2011
matoo
sobotne slalomove snazenie

9. AZ Pneu AutoSlalom Piešťany 2011 - Skoda 110L Rallye /1169ccm/
08:39:53
17.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Hurdis 16.10.11 22:48:51: A kde jsi se flákal, že se ti to tak nahromadilo? 1

-> Radek Retro eLeSo 16.10.11 21:04:25: Dobrej průser! 9 3
08:38:23
17.10.2011
Jozka
-> poldy 15.10.11 21:52:05: A sakra, "Slováci štípou dříví, bude tuhá zima" - jak praví staré české přísloví..3
07:15:44
17.10.2011
MOLSO
-> haso: zarubne maju krasne cizmy 40
23:59:04
16.10.2011
haso
v piatok...prevazal som dvere + zarubnu...a este som sa tam vosiel ja a 1 spolucestujuci 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od haso vložen 16.10.2011 23:59:04
Extreme Tyres