skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:26:04
17.10.2011
17.10.2011

Jurdaj
Dnes sme s dodikom brúsili základ :)
21:25:34
17.10.2011
17.10.2011

Arnold
-> Placko: a ty se moc neozyvej


21:24:47
17.10.2011
17.10.2011

Arnold
castrol 17.10.11 21:23:27 napsal: → Arnold: to ti opalisvieckou
voe to je kadernictvi ne bordel

voe to je kadernictvi ne bordel

21:24:33
17.10.2011
17.10.2011

alpin
-> castrol: ozaj , kedy ideme do PE na kávičku ? 

21:23:56
17.10.2011
17.10.2011

Placko
castrol 17.10.11 21:23:27 napsal:
→ Placko:
→ Arnold: to ti opali
svieckou
nj nemá tam čomu ublížiť 
→ Placko:
→ Arnold: to ti opalisvieckou
nj nemá tam čomu ublížiť 
21:23:27
17.10.2011
17.10.2011

castrol
-> Placko:
-> Arnold: to ti opali svieckou 
-> Arnold: to ti opali svieckou 
21:21:49
17.10.2011
17.10.2011

Arnold
-> castrol: to bych mohl ale jedine na prdeli

-> Placko: od ni?klidne


-> Placko: od ni?klidne

21:20:22
17.10.2011
17.10.2011

Placko
castrol 17.10.11 21:19:54 napsal:
→ Arnold: daj sa oholit
aj hore aj dole zase tam pojdeš dvakrát

→ Arnold: daj sa oholit
aj hore aj dole zase tam pojdeš dvakrát

21:19:54
17.10.2011
17.10.2011

castrol
-> Arnold: daj sa oholit 

21:17:27
17.10.2011
17.10.2011

Placko
-> suri: ked to potrebuješ na vodičák tak to skratka musíš mať ...
21:16:21
17.10.2011
17.10.2011

alpin
-> suri: mne je to fuk , potrebujem to aby som šiel ku skúškam tak to mať musím
21:16:16
17.10.2011
17.10.2011

Arnold
-> castrol: blondynka vic jak 25 ji nebylo a jeste jsme si tykali
zitra se asi pujdu dat do hola

zitra se asi pujdu dat do hola

21:14:48
17.10.2011
17.10.2011

castrol
-> Arnold: -> alpin: ty vole domna 

21:13:36
17.10.2011
17.10.2011

Arnold
nechal jsem se ostrihat
a takova pekna kadernice co tam byla
ujo Castrol by slintal by mel slinu jak cikan šálu 
a takova pekna kadernice co tam byla
ujo Castrol by slintal by mel slinu jak cikan šálu 
21:11:51
17.10.2011
17.10.2011

suri
-> alpin: ja už našťastie vôbec
21:11:24
17.10.2011
17.10.2011

castrol
-> alpin: no na to by som sa teda kukol 

21:10:08
17.10.2011
17.10.2011

alpin
-> suri: ja iba 5 , ale posledné dve ma docela bavili , alebo teda nenudil som sa
21:09:30
17.10.2011
17.10.2011

suri
-> alpin: 8 hodín v prdeli a hovno s toho , ešte že som to nerobil
21:05:49
17.10.2011
17.10.2011

alpin
bol som na zdravotnom kurze , a castrol by tam bol tiež velice rád , blondýnke nešla resuscitácia a riťku šponovala asi pol hodiny 

19:12:21
17.10.2011
17.10.2011

MOLSO
-> Michal N 283: o mojich napravach 

19:06:58
17.10.2011
17.10.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Tomáššš: budeš mať farebné sny

19:03:55
17.10.2011
17.10.2011

palinator
-> Tomáššš:
Alkyton... Takovej low-end. :o))
Alkyton... Takovej low-end. :o))
19:03:55
17.10.2011
17.10.2011

castrol
-> Tomáššš: to bolo ale super co 

19:02:28
17.10.2011
17.10.2011

Tomáššš
nafetoval som sa riedidla , alkytonu a zokoncil to solvinou 

18:51:16
17.10.2011
17.10.2011

palinator
-> havlik 17.10.11 15:21:57:
SSZS
SSZS17:55:34
17.10.2011
17.10.2011

MOLSO

17:40:31
17.10.2011
17.10.2011

castrol
havlik 17.10.11 15:21:57 napsal:
→ squalo: na dedkovo tajemstve asi jezdila babka ne?:)to si umrtvev

→ squalo: na dedkovo tajemstve asi jezdila babka ne?:)to si umrtvev

15:39:31
17.10.2011
17.10.2011

minno
-> matoo: dedko to mal dobre prešpekulúvané aj s babkou, beťár jedon

15:36:48
17.10.2011
17.10.2011

matoo
-> havlik: nj, keby nebolo dedkovho tajomnstva, tak tu nie som ani ja zasa...
15:35:14
17.10.2011
17.10.2011

squalo
-> havlik: 
-> minno: čo tam po zapadde tolko srandy si na zapade neužiješ

-> minno: čo tam po zapadde tolko srandy si na zapade neužiješ

15:33:05
17.10.2011
17.10.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> havlik 17.10.11 15:21:57: Zabils


15:25:33
17.10.2011
17.10.2011

minno
squalo 17.10.11 15:09:32 napsal:
→ minno: myslim že startovne neni tak hrozne… skor asi
ten čas… ale ked sa chce tak sa da
no a peniaze na cestu na západ.
→ minno: myslim že startovne neni tak hrozne… skor asi
ten čas… ale ked sa chce tak sa da
no a peniaze na cestu na západ.15:24:59
17.10.2011
17.10.2011

radekp
-> havlik: 

15:22:19
17.10.2011
17.10.2011

matoo
-> squalo:
podvozok nie je dedkove tajomstvo, ale moje 
podvozok nie je dedkove tajomstvo, ale moje 
15:21:57
17.10.2011
17.10.2011

havlik
-> squalo: na dedkovo tajemstve asi jezdila babka ne?:)
15:20:44
17.10.2011
17.10.2011

squalo
-> havlik: jazdi na dedkovom tajomstve 

15:15:23
17.10.2011
17.10.2011

havlik
-> matoo: jezdis na dorazech?:D
15:14:17
17.10.2011
17.10.2011

matoo
-> havlik: ja nemam ani 1.4 a ani tlmice ani pruziny :P
15:11:59
17.10.2011
17.10.2011

havlik
-> squalo: jenže by se jednou projel a pak by začal stavět 1.4ku:D a kupoval pružiny a tlumiče:D
15:09:32
17.10.2011
17.10.2011

squalo
-> minno: myslim že startovne neni tak hrozne... skor asi ten čas... ale ked sa chce tak sa da 

15:07:10
17.10.2011
17.10.2011

minno
-> squalo: peniaze a čas.
15:05:26
17.10.2011
17.10.2011

squalo
-> minno: a kde je problem?
15:03:39
17.10.2011
17.10.2011

minno
-> matoo: letisko Piešťany vidím, ale slalomu nieto
Ale nie, len si robim srandu :) Aj ja by som si zajazdil.
Ale nie, len si robim srandu :) Aj ja by som si zajazdil.15:01:34
17.10.2011
17.10.2011

matoo
-> minno: letisko Piestany
14:55:54
17.10.2011
17.10.2011

minno
-> matoo: a kde je ten slalom?

14:52:59
17.10.2011
17.10.2011

matoo
08:39:53
17.10.2011
17.10.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Hurdis 16.10.11 22:48:51: A kde jsi se flákal, že se ti to tak nahromadilo? 
-> Radek Retro eLeSo 16.10.11 21:04:25: Dobrej průser!


-> Radek Retro eLeSo 16.10.11 21:04:25: Dobrej průser!

08:38:23
17.10.2011
17.10.2011

Jozka
-> poldy 15.10.11 21:52:05: A sakra, "Slováci štípou dříví, bude tuhá zima" - jak praví staré české přísloví..

07:15:44
17.10.2011
17.10.2011

MOLSO
-> haso: zarubne maju krasne cizmy 

23:59:04
16.10.2011
16.10.2011

haso
v piatok...prevazal som dvere + zarubnu...a este som sa tam vosiel ja a 1 spolucestujuci 


