Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53471 až 53520) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
16:57:15
18.10.2011
palinator
-> Urbi:
A co pak ještě otáčkoměry do hranatý palubky.. tady se PAL většinou taky vyznamenal. Znám 3 hranatý palubky.. jeden je jak zpomalenej film, můj je pravej opak, ten je zase moc ambiciózní, takže se dokáže rozkejvat třeba i k 70003 a dědův ukazuje jedinej správně.
16:46:20
18.10.2011
Induktor
-> Urbi: -> palinator: Díky 6 , takže nechám Lumel. On je prý polský a PAL český, tak jsem myslel, že by mohl být PAL lepší no.
16:25:48
18.10.2011
mafes
Utřel si boty od brzdovky 3 8
15:02:06
18.10.2011
Petr Urban
-> palinator: -> Induktor: Mám zkušenost že Lumel vždy ukazoval přesněji a plynuleji. Pal přeměřuje a ve vys. ot. ukazuje bludy a zasekává se.
14:52:18
18.10.2011
skodovak
-> minno: musím zkusit.. 4
14:51:57
18.10.2011
skodovak
-> Klubko_: odkud kam ty krky?..a klasický slabí na elektro?.. na ty nohy jsem to zatim nezkoušel to mě nenapadlo,já to mám pořád nahoru kuli oknu
10:17:57
18.10.2011
palinator
-> Induktor:
Lumel je prej lepší.
10:10:40
18.10.2011
Induktor
Ještě to budu muset nějak poladit, ať to nevypadá tak blbě
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Induktor vložen 18.10.2011 10:10:40
10:09:34
18.10.2011
Induktor
Ne teda dnes, ale včera večer. Ne na škodovce, ale díl je ze škodovky1 , a funguje.
Jen bych se místních odborníků zeptal, jestli je lepší PAL, nebo Lumel? Teď mám Lumel a zatím jsem spokojen. (ale ujel jsem s tím zatím jen 2km40)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Induktor vložen 18.10.2011 10:09:34
upraveno 1x, naposled 18.10.2011 10:11:13
08:47:04
18.10.2011
Klubko_
-> skodovak: jednu dobu mi to fungovalo tak, ze s ventilatorem vlevo teplo, vpravo zima. Bez ventilatoru vlevo zima, vpravo teplo. A pritom na nohy to foukalo rovnomerne teplo. Pak jsem ovsem udelal viz -> Klubko_ 17.10.11 22:10:11: a parada 6
08:19:46
18.10.2011
minno
-> skodovak: a keď dáš páčku smerovania vzduchu dole, aby fúkalo na nohy, tak tým otvorom fúka teplý vzduch?
06:09:27
18.10.2011
Mr.Lumpy
-> skodovak: ano, existuje :-D
23:44:04
17.10.2011
skodovak
-> minno: tak hlavně žes to vyřešil,mě to sice fouká,ale u řidiče mi nefouká teplo jen chladnej,u spolujezdce teplej.. na tohle taky existuje odpověď ? 3
23:32:46
17.10.2011
šípka 120 l
Po zajtra sa ešte bude pracovaŤ..
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od šípka 120 l vložen 17.10.2011 23:32:46
23:32:00
17.10.2011
šípka 120 l
Pred vyrezaná hrdza,skúška lemu.6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od šípka 120 l vložen 17.10.2011 23:32:00
22:13:31
17.10.2011
minno
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: no teoreticky ináč dať naozaj nejde, ale prakticky je tá trubica zo skúseností vždy nejako zalomená a práve to zalomenie a natočenie zalomenia má dosť veľký vplyv na to, kadiaľ ako silno fúka.
-> Klubko_: niečo vyšpekulujem.
22:10:16
17.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> minno: tak ted už to nechápu vůbec, jestli myslíš ten husí krk, tak ten snad jinak dát nejde , ne?
22:10:11
17.10.2011
Klubko_
-> minno: protahni tim jeste husi krky a bude tam foukat i teplo 6
22:09:58
17.10.2011
minno
-> 4dams: ale aký pelák, reč je o škode 1206
Skúste si zapnúť ventilátor a rukou všelijako stláčajte a mente smerovanie tej vrapovej hadice a uvidíte sami, ako sa tým dá ovplyvniť sila a pomer fúkania vzduchu. Je to sranda.
22:06:35
17.10.2011
minno
No dobre, nejdem vás napínať. Prešiel som komplet celú dutinu v karosérii, kadiaľ je fúkaný vzduch, nikde vzduch žiadnym neviditeľným otvorom neunikal preč, dutinka plne priechodzia. Z diery v telese kúrenia šiel riadny prievan, no fúkanie napriek tomu končilo v tom predposlednom výduchu na ofuk čelného skla a do posledného výduchu a do okrúhleho ofuku sa už vzduchu dostávalo len minimum. No a celý problém bol v tvarovaní tej vrapovej trubice, ktorá spája to plastové koleno s otvorom do dutiny karosérie. Tá trubica bola natvarovaná tak, že fúkanie vzduchu smerovala dohora. Po jej zalomení, aby bola naklonená a smerovala vzduch na ľavú stranu, je už aj v ľavom ofuku prievan6 Ale od tepla sa tá trubica sama vyrovnáva, tak ju musím niečim prichytiť v požadovanom tvare. taká blbosť a už som veľa krát nad tým špekuloval, že čo s tým je.
22:04:42
17.10.2011
Maťulo
-> alpin: kokooooot 3 3 3
22:04:12
17.10.2011
Placko
-> alpin: aj mňa to napadlo 3 3
21:59:07
17.10.2011
alpin
-> minno: patkaň
21:58:33
17.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> minno: neseděla ti palubka na výstupy z tunelu
21:56:55
17.10.2011
Michal N 283 - zrušená registrace
-> minno: robí mi to isté kúrenie,tiež by som rád vedel,čo to je???11
21:54:34
17.10.2011
Mr.Lumpy
-> minno: maš v plechu vyhnilou díru? 3 Nebo zapadlý lístek od stání na parkovišti. Polohou by to odpovídalo.
21:53:49
17.10.2011
4dams
-> minno: upchatý pelák?
21:53:01
17.10.2011
castrol
-> minno: keby to bola pracka tak poviem ponozka ale v tomto pripade sa vzdavam
21:50:27
17.10.2011
minno
Všetci vedľa jak tá jedľa1
21:49:09
17.10.2011
castrol
-> minno: hniezdo 40
21:48:51
17.10.2011
4dams
-> minno: pavučina?
21:46:14
17.10.2011
Mr.Lumpy
-> minno: elektroinstalace? vypadlá roura? guma u náhonu tachometru (vnitřní)?
upraveno 1x, naposled 17.10.2011 21:48:16
21:45:28
17.10.2011
Placko
-> minno: bolo to upchaté ?
21:44:02
17.10.2011
minno
Dnes som rozobral skoro pol palubky, kým som zistil, prečo mi z ľavého ofuku nefúka skoro žiadny vzduch, tlak vzduchu končil u predposledného okenného výduchu hore na palubke. A prišiel som na to. Uhádne niekto čím to bolo? Odlepenou záslepkou diery pre náhon tachometra to nebolo.
21:41:15
17.10.2011
Arnold
-> Placko: dobru noc 1
-> castrol: tady se nekdo ma 1 4 koncim aj ja
21:37:35
17.10.2011
castrol
-> Arnold: ne klobasu domacu udenu 5-> Placko: ved aj ja nech nieje peklo
upraveno 1x, naposled 17.10.2011 21:39:34
21:37:11
17.10.2011
Placko
-> Arnold: -> castrol: zasmiali sme sa :D..aj sme to tu pekne zasrali :D takže ja končím pekny večer přátelé 1 143
21:36:11
17.10.2011
Arnold
-> castrol: ale prosimte ty Pepíku jsi mel k veceri vtipnou kasi vid a moxc jsi koukal na pohadky 1 1
21:35:24
17.10.2011
Arnold
-> alpin: prase jedno podle sebe soudim tebe co?? 145 40
21:34:59
17.10.2011
castrol
-> Placko: 4 1 -> Arnold: haha takych tu bolo a dnes im chodim sviecky zapalovat 1
21:34:24
17.10.2011
Placko
-> alpin: no ty vole 107 107 107 107 107 107 107
21:33:36
17.10.2011
alpin
-> Arnold: 17.10.11 21:32:37 raz ťa prejde blondzka mašinou a už máš teplé sklony 135
21:32:37
17.10.2011
Arnold
-> castrol: pockej ty vtipalku ty zazijes peklo 3 3 3
21:31:56
17.10.2011
Placko
-> castrol: to viem 3
21:31:03
17.10.2011
castrol
-> Arnold: ha ha -> Placko: ver tomu ze nepujde 1
21:30:32
17.10.2011
Vojtisek
Celý víkend jsem se jebal s kousnutou převodovkou...No nakonec jsme ji sundali z auta a rozdelali ji, mrchu jednu3
21:30:04
17.10.2011
Placko
-> castrol: 3 3 zabil si ma 3 -> Arnold: skús to som nato zvedavý ako ti to pújde 3
21:28:39
17.10.2011
Arnold
-> Placko: tak budeme muset uja Castrola uklidnit 1 1
21:28:33
17.10.2011
castrol
-> alpin: no cez leto ?bude teplejsie a v minisukni 47 -> Placko: to uz davno nema -> Arnold: no jasne ze kadernictvo
21:26:27
17.10.2011
Placko
-> Arnold: 3 3 ked mi stále castrol tak dobre nahraje 40 71
upraveno 1x, naposled 17.10.2011 21:27:49
Extreme Tyres