No dobre, nejdem vás napínať. Prešiel som komplet celú dutinu v karosérii, kadiaľ je fúkaný vzduch, nikde vzduch žiadnym neviditeľným otvorom neunikal preč, dutinka plne priechodzia. Z diery v telese kúrenia šiel riadny prievan, no fúkanie napriek tomu končilo v tom predposlednom výduchu na ofuk čelného skla a do posledného výduchu a do okrúhleho ofuku sa už vzduchu dostávalo len minimum. No a celý problém bol v tvarovaní tej vrapovej trubice, ktorá spája to plastové koleno s otvorom do dutiny karosérie. Tá trubica bola natvarovaná tak, že fúkanie vzduchu smerovala dohora. Po jej zalomení, aby bola naklonená a smerovala vzduch na ľavú stranu, je už aj v ľavom ofuku prievan

Ale od tepla sa tá trubica sama vyrovnáva, tak ju musím niečim prichytiť v požadovanom tvare. taká blbosť a už som veľa krát nad tým špekuloval, že čo s tým je.