
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
20:48:52
18.10.2011
18.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: to je děs, takhle lakovat "nový" auta. To jsou střelci

20:47:18
18.10.2011
18.10.2011

VeTeV
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: no todle potesi - to je nejaka bouracka opravovana ci co?
20:46:09
18.10.2011
18.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> VeTeV: majitel to ještě neví, je z prahy, a jezdí sem jen na víkendy, uvidíme, něco zkusím nadhodit, už byly zatírány 5. vrata, původne sem myslel že je někdo škrábnul, ale co sem pak studoval tak se loupou taky, jak slída, tohle bylo vodou+ něco utrhla leštička, a lakovali to i s klikama apod, takže kolem zadní kliky nááádhernej lívanec laku pryč

20:44:54
18.10.2011
18.10.2011

Induktor
-> David29: Hlučné je dobře, není problém že bych nevěděl kdy přeřadit. Ale teď jsem zjistil, že jsem ho docela podtáčel. Chci držet aspoň 2000 otáček. To mi přijde dobré na spotřebu a už nepodtáčím motor. Já jezdil i 1700 otáček. Zjišťuju, že je to auto hlučnější než jsem si myslel. Ohavné to je, ale účel to plní a to je hlavní. Uvidím jak to bude dál.
20:43:21
18.10.2011
18.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: však jo, než jsem to odeslal, byl jsi rychlejší. To potěší

20:42:31
18.10.2011
18.10.2011

VeTeV
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: neslo by se nejak dohodnout s majitelem na nejakem prispevku? nerikej ze si to umejval smirglem 

20:41:21
18.10.2011
18.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136: pod plnič pane, jak píšu, málem sem se šel věšet když sem to zjistil, takže 2 díly za peníze, a 3 si dám ze svý kapsy, bezva bussines

20:38:48
18.10.2011
18.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: zbytek vypadá jako přebroušenej pod lak?
aha, už vidím

aha, už vidím
20:37:57
18.10.2011
18.10.2011

alpin
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: paráda 

20:37:37
18.10.2011
18.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
páč ten kdo dělal celolak předemnou byl prase , takže sem si ze 3 dílů umyl lak, takže dnes večer znovu plnič

20:36:29
18.10.2011
18.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
včera večer nalakoval koktu, dnes jí celou vypulíroval , a pak ji šel umejt, tooo sem neměl dělat.....
19:40:06
18.10.2011
18.10.2011

David29
-> Induktor: Jako ohavnost.
Nevim k čemu potřebuješ otáčkoměr. Vzhledem k r.v. pochybuju, že to auto je bezhlučný
Nevim k čemu potřebuješ otáčkoměr. Vzhledem k r.v. pochybuju, že to auto je bezhlučný
19:37:22
18.10.2011
18.10.2011

alpin
-> palinator: mne veľmi chválil cit na pedáloch a to že viem dobre držat stopu , na cvičisku som sa snažil trafiť sa do garáže s pomocou jeho inštrukcií a nešlo mi to bohvie jako , potom povedal že sa môžem aj otočiť , šup a bolo to tam
19:37:08
18.10.2011
18.10.2011

suri
-> palinator: vidíš a ja som mal prvú jazdu hneď v takom cca 30tis. meste
19:36:52
18.10.2011
18.10.2011

castrol
-> Induktor: ved to je jedno
19:35:51
18.10.2011
18.10.2011

Induktor
-> castrol: Jj přidám, jen nevím kdy.

19:28:44
18.10.2011
18.10.2011

palinator
-> alpin:
Ten trenažér není zbytečnej, ten je na hovno.
Realističnost simulace je tragická, jen se tam naučíš držet v ruce volant, řadičku a učíš se, kde jsou pedály. Měl jsem tam mít 2 vyučovací hodiny, ale když pan majitel viděl, s kým mám tu čest, po půl hodině jsem šel domů. Pak rovnou do provozu téměř centrem Pardubic. Instruktor během první jízdy pak jen upřesňoval svůj odhad, kolik jsem toho načerno najezdil. Jinak to byl docela mazec, ačkoliv jsem vystřídal před autoškolou poměrně dost aut (Včetně OII 1,9 TDI), OII 1,6 TDI mě docela vyškolila - totálně jedovatá spojka i brzdy, motor s tendencí při podtočení zavřít naftu.
Když jsem instruktora viděl poprvý (mimochodem jel pozdě), to byl dialog:
Já: "Vy jste pan Rejman?"
On hrozně nesrozumitelně : "To by mohlo bejt. --- Pojedem se trochu projet. --- Řídils někdy?"
Já: "Jo."
"Tak jeď."
after 1 min
On: "Tohle je na autoškolu hrozná kurva, je to ostrý, jedovatý, blbě se s tim jezdí. Zlatá Felicie."
after 5 min
"Kolik jsi toho najezdil?"
"Něco jo, jenom mimo silnice"
after 15 min
"Tys toho načerno musel najezdit mrtě"
after 30 min
"Kolik aut jsi vyzkoušel?"
end of lesson
"Bravo pane, takovýho jsem tady dlouho neměl, líbí se mi tvůj cit."

Sorry za OT.
Ten trenažér není zbytečnej, ten je na hovno.
Realističnost simulace je tragická, jen se tam naučíš držet v ruce volant, řadičku a učíš se, kde jsou pedály. Měl jsem tam mít 2 vyučovací hodiny, ale když pan majitel viděl, s kým mám tu čest, po půl hodině jsem šel domů. Pak rovnou do provozu téměř centrem Pardubic. Instruktor během první jízdy pak jen upřesňoval svůj odhad, kolik jsem toho načerno najezdil. Jinak to byl docela mazec, ačkoliv jsem vystřídal před autoškolou poměrně dost aut (Včetně OII 1,9 TDI), OII 1,6 TDI mě docela vyškolila - totálně jedovatá spojka i brzdy, motor s tendencí při podtočení zavřít naftu.Když jsem instruktora viděl poprvý (mimochodem jel pozdě), to byl dialog:
Já: "Vy jste pan Rejman?"
On hrozně nesrozumitelně : "To by mohlo bejt. --- Pojedem se trochu projet. --- Řídils někdy?"
Já: "Jo."
"Tak jeď."
after 1 min
On: "Tohle je na autoškolu hrozná kurva, je to ostrý, jedovatý, blbě se s tim jezdí. Zlatá Felicie."
after 5 min
"Kolik jsi toho najezdil?"
"Něco jo, jenom mimo silnice"
after 15 min
"Tys toho načerno musel najezdit mrtě"
after 30 min
"Kolik aut jsi vyzkoušel?"
end of lesson
"Bravo pane, takovýho jsem tady dlouho neměl, líbí se mi tvůj cit."

Sorry za OT.
19:27:52
18.10.2011
18.10.2011

castrol
-> alpin: zase by som ten trenazer nezatracoval ten kto nevie na precvicenie dobra vec napr. pre baby -> Induktor: oka potom daj fotos po ako si to poriesil 

19:25:40
18.10.2011
18.10.2011

Induktor
-> castrol: Ještě je to ve vývoji
, nějak to pořeším, aby to i vypadalo, 3měsíce trvalo než jsem se dokopal tam ten otáčkoměr namontovat. Furt se mi nechtělo.
, nějak to pořeším, aby to i vypadalo, 3měsíce trvalo než jsem se dokopal tam ten otáčkoměr namontovat. Furt se mi nechtělo.19:15:50
18.10.2011
18.10.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: myslim že starý místo,nebo nový místo....měli by tam bejt Stavitelství Řehoř Černošice
19:14:16
18.10.2011
18.10.2011

alpin
-> palinator: trenažer je docela zbytočný , u nás robí inštruktor najprv osmičky na cvičicku aby si zvykol nováčik na pedále a kto vie tn ide rovno cvičisko a druhú jazdu hneď na cestu
19:13:50
18.10.2011
18.10.2011

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora 18.10.11 19:05:49: Kam?
19:11:05
18.10.2011
18.10.2011

castrol
-> Induktor: keby si tam dal nejaku kaplicku zjednoril farby tak sa da na to aj pozerat -> palinator: presne tak isto som to mal aj ja 

19:10:35
18.10.2011
18.10.2011

suri
-> palinator: však dobre hovorím o tunajšej situácii , tu to asi nie je povinné keď sa to nerobí
19:08:52
18.10.2011
18.10.2011

palinator
-> suri:
No, jo vy na Slovensku....
V Pardubicích maj trenažér co vím tak minimálně 2 autoškoly a i mimo Pardubice v menších autoškolách trenažéry v pohodě najdeš.
No, jo vy na Slovensku....
V Pardubicích maj trenažér co vím tak minimálně 2 autoškoly a i mimo Pardubice v menších autoškolách trenažéry v pohodě najdeš.
19:08:47
18.10.2011
18.10.2011

Arnold
-> suri: kdepak my mame jen teorii ve skole a vlastne hned nas daji za volant no takze jen teorie a jizdy
19:06:26
18.10.2011
18.10.2011

suri
-> Arnold: a na skúškach nemáš akože cúvanie a tieto veci? -> palinator: ale dnes sa to už nerobí a skoro nikto trenažér nemá aspoň tam kde som ja robil nie
19:06:15
18.10.2011
18.10.2011

Arnold
-> alpin: nene hned na silnici na maly provoz
takze jida po hlavni silnici hlavne 
takze jida po hlavni silnici hlavne 
19:05:49
18.10.2011
18.10.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem po šesti dnech opustil tatru,zejtra jednu na svůj bagřík k Jičínu...asi na měsíc)hurá

19:05:44
18.10.2011
18.10.2011

Induktor
-> David29 18.10.11 18:48:21: Toš mám aj origo přístrojovku s otáčkoměrem, ale zasekává se tam palivoměr, a tachometr a naprosto netuším jak zapojit otáčkoměr. A když to tak vezmu mě se ta přístrojovka co mám líbí víc a má docela podrobný palivoměr. A otáčkoměr mi chyběl čím dál víc tak jsem to nakonec pořešil takto.
-> castrol: No, parádní že?
lepší je to v noci. Přístrojovka svítí oranžově, otáčkoměr zeleně a rádio modře
-> castrol: No, parádní že?
lepší je to v noci. Přístrojovka svítí oranžově, otáčkoměr zeleně a rádio modře
19:05:06
18.10.2011
18.10.2011

palinator
-> suri:
U nás říkal, že autoškola musí mít buď trenažer a nebo hodiny na cvičišti. Já měl trenažér, kterej stál jako Felicie (a byla to 1/4 Felicie)
U nás říkal, že autoškola musí mít buď trenažer a nebo hodiny na cvičišti. Já měl trenažér, kterej stál jako Felicie (a byla to 1/4 Felicie)

19:04:28
18.10.2011
18.10.2011

alpin
-> Arnold: ideš teda cvičisko ?
19:03:39
18.10.2011
18.10.2011

castrol
-> suri: ja ked som robil tak aj na trenazeri aspon jednu jazdu ci viem na aute
19:03:30
18.10.2011
18.10.2011

Arnold
-> alpin: yes 
-> castrol: budu davat
je to tak nejak jak to pise -> suri:
az na to ze mi cvicisko nemame a jedeme hned na silnice

-> castrol: budu davat
je to tak nejak jak to pise -> suri:
az na to ze mi cvicisko nemame a jedeme hned na silnice19:02:22
18.10.2011
18.10.2011

castrol
-> Arnold: tak to bacha
19:01:33
18.10.2011
18.10.2011

suri
-> castrol: trenažér sa nerobí , zoznámenie z vozidlom , cvičisko a ked už máš časť teorie odchodené a vieš jazdiť po cvičisku jazda
19:01:25
18.10.2011
18.10.2011

alpin
-> Arnold: prvu ?
19:00:28
18.10.2011
18.10.2011

Arnold
-> castrol: trenazery u nas nezname takze hned jizdy
18:59:33
18.10.2011
18.10.2011

castrol
-> Arnold: to ta dali hnet na cestu alebo si mal trenazer ?
18:58:40
18.10.2011
18.10.2011

Arnold
-> castrol: diky vypada to ze pojedu sam ale neva tak snad se bude darit
kazdopadne se pochlubim jak jsem tto zvoral zitra

kazdopadne se pochlubim jak jsem tto zvoral zitra

18:57:45
18.10.2011
18.10.2011

castrol
-> Arnold: tak vela zdaru 

18:57:00
18.10.2011
18.10.2011

Arnold
tak zitra panove bude na silnicich mrtvo tak si dejte bacha mam jizdy


18:48:21
18.10.2011
18.10.2011

David29
-> Induktor:
To nepochopim
To nepochopim18:44:10
18.10.2011
18.10.2011

castrol
-> Induktor: to je kombinacia 

18:31:18
18.10.2011
18.10.2011

squalo
ja nie ale prasiatko vzadu vpravo dnes vyhlasilo exitus a toto mi spravilo... 
ale už je tam nove

ale už je tam nove

17:32:15
18.10.2011
18.10.2011

čert
-> skodovak: jj husí krk na elektro, já tam mám celkem 3 :)
17:14:47
18.10.2011
18.10.2011

darklord
-> 4dams: ake boli zrovna v krabici pod montaznym stolom
17:08:19
18.10.2011
18.10.2011

4dams
-> palinator: to dávali náhodne PAL-Lumel, alebo v nejakých rokoch?
17:00:19
18.10.2011
18.10.2011

palinator
-> 4dams:
Samozřejmě.
Samozřejmě.
16:59:06
18.10.2011
18.10.2011

4dams
lumel sa montoval aj vo vyrobe?
