Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53421 až 53470) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
20:48:52
18.10.2011
Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: to je děs, takhle lakovat "nový" auta. To jsou střelci8
20:47:18
18.10.2011
VeTeV
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: no todle potesi - to je nejaka bouracka opravovana ci co?
20:46:09
18.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> VeTeV: majitel to ještě neví, je z prahy, a jezdí sem jen na víkendy, uvidíme, něco zkusím nadhodit, už byly zatírány 5. vrata, původne sem myslel že je někdo škrábnul, ale co sem pak studoval tak se loupou taky, jak slída, tohle bylo vodou+ něco utrhla leštička, a lakovali to i s klikama apod, takže kolem zadní kliky nááádhernej lívanec laku pryč8
20:44:54
18.10.2011
Induktor
-> David29: Hlučné je dobře, není problém že bych nevěděl kdy přeřadit. Ale teď jsem zjistil, že jsem ho docela podtáčel. Chci držet aspoň 2000 otáček. To mi přijde dobré na spotřebu a už nepodtáčím motor. Já jezdil i 1700 otáček. Zjišťuju, že je to auto hlučnější než jsem si myslel. Ohavné to je, ale účel to plní a to je hlavní. Uvidím jak to bude dál.
upraveno 1x, naposled 19.10.2011 09:11:40
20:43:21
18.10.2011
Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: však jo, než jsem to odeslal, byl jsi rychlejší. To potěší8
20:42:31
18.10.2011
VeTeV
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: neslo by se nejak dohodnout s majitelem na nejakem prispevku? nerikej ze si to umejval smirglem 9
20:41:21
18.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136: pod plnič pane, jak píšu, málem sem se šel věšet když sem to zjistil, takže 2 díly za peníze, a 3 si dám ze svý kapsy, bezva bussines10
20:38:48
18.10.2011
Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: zbytek vypadá jako přebroušenej pod lak?1
aha, už vidím
upraveno 1x, naposled 18.10.2011 20:40:29
20:37:57
18.10.2011
alpin
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: paráda 4
20:37:37
18.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
páč ten kdo dělal celolak předemnou byl prase , takže sem si ze 3 dílů umyl lak, takže dnes večer znovu plnič121
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Apple STS Chvojkovice-Brod vložen 18.10.2011 20:37:37
20:36:29
18.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
včera večer nalakoval koktu, dnes jí celou vypulíroval , a pak ji šel umejt, tooo sem neměl dělat.....
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Apple STS Chvojkovice-Brod vložen 18.10.2011 20:36:29
19:40:06
18.10.2011
David29
-> Induktor: Jako ohavnost.
Nevim k čemu potřebuješ otáčkoměr. Vzhledem k r.v. pochybuju, že to auto je bezhlučný
19:37:22
18.10.2011
alpin
-> palinator: mne veľmi chválil cit na pedáloch a to že viem dobre držat stopu , na cvičisku som sa snažil trafiť sa do garáže s pomocou jeho inštrukcií a nešlo mi to bohvie jako , potom povedal že sa môžem aj otočiť , šup a bolo to tam
19:37:08
18.10.2011
suri
-> palinator: vidíš a ja som mal prvú jazdu hneď v takom cca 30tis. meste
19:36:52
18.10.2011
castrol
-> Induktor: ved to je jedno
19:35:51
18.10.2011
Induktor
-> castrol: Jj přidám, jen nevím kdy.42
19:28:44
18.10.2011
palinator
-> alpin:
Ten trenažér není zbytečnej, ten je na hovno.3 Realističnost simulace je tragická, jen se tam naučíš držet v ruce volant, řadičku a učíš se, kde jsou pedály. Měl jsem tam mít 2 vyučovací hodiny, ale když pan majitel viděl, s kým mám tu čest, po půl hodině jsem šel domů. Pak rovnou do provozu téměř centrem Pardubic. Instruktor během první jízdy pak jen upřesňoval svůj odhad, kolik jsem toho načerno najezdil. Jinak to byl docela mazec, ačkoliv jsem vystřídal před autoškolou poměrně dost aut (Včetně OII 1,9 TDI), OII 1,6 TDI mě docela vyškolila - totálně jedovatá spojka i brzdy, motor s tendencí při podtočení zavřít naftu.
Když jsem instruktora viděl poprvý (mimochodem jel pozdě), to byl dialog:
Já: "Vy jste pan Rejman?"
On hrozně nesrozumitelně : "To by mohlo bejt. --- Pojedem se trochu projet. --- Řídils někdy?"
Já: "Jo."
"Tak jeď."
after 1 min
On: "Tohle je na autoškolu hrozná kurva, je to ostrý, jedovatý, blbě se s tim jezdí. Zlatá Felicie."
after 5 min
"Kolik jsi toho najezdil?"
"Něco jo, jenom mimo silnice"
after 15 min
"Tys toho načerno musel najezdit mrtě"
after 30 min
"Kolik aut jsi vyzkoušel?"
end of lesson
"Bravo pane, takovýho jsem tady dlouho neměl, líbí se mi tvůj cit."
3 3
Sorry za OT.
19:27:52
18.10.2011
castrol
-> alpin: zase by som ten trenazer nezatracoval ten kto nevie na precvicenie dobra vec napr. pre baby -> Induktor: oka potom daj fotos po ako si to poriesil 4
19:25:40
18.10.2011
Induktor
-> castrol: Ještě je to ve vývoji4, nějak to pořeším, aby to i vypadalo, 3měsíce trvalo než jsem se dokopal tam ten otáčkoměr namontovat. Furt se mi nechtělo.
19:15:50
18.10.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: myslim že starý místo,nebo nový místo....měli by tam bejt Stavitelství Řehoř Černošice
19:14:16
18.10.2011
alpin
-> palinator: trenažer je docela zbytočný , u nás robí inštruktor najprv osmičky na cvičicku aby si zvykol nováčik na pedále a kto vie tn ide rovno cvičisko a druhú jazdu hneď na cestu
19:13:50
18.10.2011
Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora 18.10.11 19:05:49: Kam?
19:11:05
18.10.2011
castrol
-> Induktor: keby si tam dal nejaku kaplicku zjednoril farby tak sa da na to aj pozerat -> palinator: presne tak isto som to mal aj ja 4
19:10:35
18.10.2011
suri
-> palinator: však dobre hovorím o tunajšej situácii , tu to asi nie je povinné keď sa to nerobí
19:08:52
18.10.2011
palinator
-> suri:
No, jo vy na Slovensku....
V Pardubicích maj trenažér co vím tak minimálně 2 autoškoly a i mimo Pardubice v menších autoškolách trenažéry v pohodě najdeš.
19:08:47
18.10.2011
Arnold
-> suri: kdepak my mame jen teorii ve skole a vlastne hned nas daji za volant no takze jen teorie a jizdy
upraveno 1x, naposled 18.10.2011 19:09:30
19:06:26
18.10.2011
suri
-> Arnold: a na skúškach nemáš akože cúvanie a tieto veci? -> palinator: ale dnes sa to už nerobí a skoro nikto trenažér nemá aspoň tam kde som ja robil nie
19:06:15
18.10.2011
Arnold
-> alpin: nene hned na silnici na maly provoz4 takze jida po hlavni silnici hlavne 4
19:05:49
18.10.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem po šesti dnech opustil tatru,zejtra jednu na svůj bagřík k Jičínu...asi na měsíc)hurá3
19:05:44
18.10.2011
Induktor
-> David29 18.10.11 18:48:21: Toš mám aj origo přístrojovku s otáčkoměrem, ale zasekává se tam palivoměr, a tachometr a naprosto netuším jak zapojit otáčkoměr. A když to tak vezmu mě se ta přístrojovka co mám líbí víc a má docela podrobný palivoměr. A otáčkoměr mi chyběl čím dál víc tak jsem to nakonec pořešil takto.
-> castrol: No, parádní že?40 lepší je to v noci. Přístrojovka svítí oranžově, otáčkoměr zeleně a rádio modře71
upraveno 1x, naposled 18.10.2011 19:06:01
19:05:06
18.10.2011
palinator
-> suri:
U nás říkal, že autoškola musí mít buď trenažer a nebo hodiny na cvičišti. Já měl trenažér, kterej stál jako Felicie (a byla to 1/4 Felicie)1
19:04:28
18.10.2011
alpin
-> Arnold: ideš teda cvičisko ?
19:03:39
18.10.2011
castrol
-> suri: ja ked som robil tak aj na trenazeri aspon jednu jazdu ci viem na aute
19:03:30
18.10.2011
Arnold
-> alpin: yes 4
-> castrol: budu davat 4 je to tak nejak jak to pise -> suri: 4 az na to ze mi cvicisko nemame a jedeme hned na silnice
upraveno 1x, naposled 18.10.2011 19:03:59
19:02:22
18.10.2011
castrol
-> Arnold: tak to bacha
19:01:33
18.10.2011
suri
-> castrol: trenažér sa nerobí , zoznámenie z vozidlom , cvičisko a ked už máš časť teorie odchodené a vieš jazdiť po cvičisku jazda
19:01:25
18.10.2011
alpin
-> Arnold: prvu ?
19:00:28
18.10.2011
Arnold
-> castrol: trenazery u nas nezname takze hned jizdy
18:59:33
18.10.2011
castrol
-> Arnold: to ta dali hnet na cestu alebo si mal trenazer ?
18:58:40
18.10.2011
Arnold
-> castrol: diky vypada to ze pojedu sam ale neva tak snad se bude darit 6 kazdopadne se pochlubim jak jsem tto zvoral zitra 1 1
18:57:45
18.10.2011
castrol
-> Arnold: tak vela zdaru 4
18:57:00
18.10.2011
Arnold
tak zitra panove bude na silnicich mrtvo tak si dejte bacha mam jizdy 3 3 3
18:48:21
18.10.2011
David29
-> Induktor: 51 51 To nepochopim
18:44:10
18.10.2011
castrol
-> Induktor: to je kombinacia 1
18:31:18
18.10.2011
squalo
ja nie ale prasiatko vzadu vpravo dnes vyhlasilo exitus a toto mi spravilo... 21
ale už je tam nove 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od squalo vložen 18.10.2011 18:31:18
upraveno 1x, naposled 18.10.2011 18:35:36
17:32:15
18.10.2011
čert
-> skodovak: jj husí krk na elektro, já tam mám celkem 3 :)
17:14:47
18.10.2011
darklord
-> 4dams: ake boli zrovna v krabici pod montaznym stolom
17:08:19
18.10.2011
4dams
-> palinator: to dávali náhodne PAL-Lumel, alebo v nejakých rokoch?
17:00:19
18.10.2011
palinator
-> 4dams:
Samozřejmě.
16:59:06
18.10.2011
4dams
lumel sa montoval aj vo vyrobe?
Extreme Tyres