skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:31:22
19.10.2011
19.10.2011

Vojťas
-> alpin: je to plochy a hrozne hruby, ale tak ok, hlavne ze to je svareny :D
22:29:01
19.10.2011
19.10.2011

alpin
-> Vojťas: záleži čo si zváral ale tento je pohode
22:27:11
19.10.2011
19.10.2011

Vojťas
-> alpin: jo posuv nejak blbnul, mam i svar v celku, ale nezda se mi to ok
22:14:25
19.10.2011
19.10.2011

haso
-> Syny 19.10.11 18:45:07: mna prvu jazdu zobrala na dialnicny obchvat bratislavy a pri jednom predbiehani kamiona sme sa vydali na hranicu 120km/h...som bol vtej chvili rad, ze som rad 

22:12:58
19.10.2011
19.10.2011

alpin
-> Arnold: s velkým hukotom ma predbehla impreza tak som sa nasral aj ja aj inštruktor a začal som sa s ňou naháňať
som do obce vletel v 120
ale aj som ju predbehol , božiaľ až keď stála na odpočívadle
som do obce vletel v 120
ale aj som ju predbehol , božiaľ až keď stála na odpočívadle22:08:56
19.10.2011
19.10.2011

alpin
-> Vojťas: pri nastavovaní posuvu si sleduj či sa ti trhá drót pred zvarovím kúpelom , ak sa ti trhá tak si pridaj posuv
22:07:16
19.10.2011
19.10.2011

Arnold
-> alpin: uz to tak vypada 

22:04:37
19.10.2011
19.10.2011

Vojťas
ale nelibi se mi to :/ co sem mel lip nastavit?
22:03:34
19.10.2011
19.10.2011

Vojťas
pujčil si ceočko 

21:43:57
19.10.2011
19.10.2011

alpin
-> Arnold: to som sa s imprezou v autoškole naháňal len ja ? 

21:36:24
19.10.2011
19.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Nwkt: no co sem se dneska doslechl, tak okta by měla jít na reklamačku do Škodaplus, jinak zatím nevím, přijede v pátek
-> doly120: bud 3M nebo ještě jednu kupuju-záleží co má, ale ten druhej název ti z hlavy neřeknu
-> doly120: bud 3M nebo ještě jednu kupuju-záleží co má, ale ten druhej název ti z hlavy neřeknu
21:33:29
19.10.2011
19.10.2011

doly120
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Prosím Tě,co používáš za pásku? Jakou značku? 3M?
21:33:05
19.10.2011
19.10.2011

Nwkt
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Co majitel? Dopadne to nějak?
21:30:19
19.10.2011
19.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
dnes dopo běhání po ouřadech, pak obroušení celého pickupa pod vodou na zítra na plnič, pak obrousut plnič na koktě a druhé kolo 

19:13:10
19.10.2011
19.10.2011

Arnold
-> Voplik: no tak zlobi spojka (to bude hl. spojkovy valec v cudu
) vypada to ze se prebiji takze s tim musim taky neco vymyslet a jeste mam rozhozenou zbihavost takze tohle chci jeste udelat aby to bylo v pohode 
-> castrol: fabie je taky skodovka
pokud bude skodovka v poradku tak s ni dojedu pokud ne beru fabii 
) vypada to ze se prebiji takze s tim musim taky neco vymyslet a jeste mam rozhozenou zbihavost takze tohle chci jeste udelat aby to bylo v pohode 
-> castrol: fabie je taky skodovka
pokud bude skodovka v poradku tak s ni dojedu pokud ne beru fabii 
19:12:47
19.10.2011
19.10.2011

castrol
-> Arnold: a nie ze dojdes ku mne na niecom inom ako na skodnej
19:11:33
19.10.2011
19.10.2011

Voplik
-> Arnold: vzdyt je provozu schopna ne?
19:10:51
19.10.2011
19.10.2011

Arnold
-> castrol: no budu muset hele


19:09:46
19.10.2011
19.10.2011

castrol
-> Arnold: tak dokoncit skodnu 

19:08:12
19.10.2011
19.10.2011

Arnold
-> castrol: pres tyden ne otec je s nim v praci a jezdi jen na vikendy no
19:06:53
19.10.2011
19.10.2011

castrol
-> Arnold: nemate doma auto ?
19:05:26
19.10.2011
19.10.2011

Arnold
-> castrol: ¨chce no abych si zvykl ale nevim ci se k tomu mimo autoskolu nejak dostanu 

19:03:46
19.10.2011
19.10.2011

castrol
-> Arnold: to chce len jazdit,jazdit,jazdit 

18:55:39
19.10.2011
19.10.2011

Arnold
-> suri: jasny chce to cas a hlavne klid

-> castrol: nerikam ze to dopadlo na vybornou ale na prvni jizdu to slo


-> castrol: nerikam ze to dopadlo na vybornou ale na prvni jizdu to slo

18:53:40
19.10.2011
19.10.2011

castrol
-> Jura_Favorit: a ake auto casom planujes v nafte ?-> Arnold: je tu tak jazda dopadla asi dobre 

18:53:23
19.10.2011
19.10.2011

suri
-> Arnold: uvidíš časom ako ti to pôjde , hold už je to mesto nie lúka
18:52:22
19.10.2011
19.10.2011

Arnold
-> suri: jako na prvni jizdu mi rekl ze to slo ale musim se zlepsit trochu n ale to prijde po prvni jizde nemohu cekat zazraky

-> Syny: holt je jina doba no me se taky neptaly ci jsem uz jezdil a hned me dali za volat trenazery bo nejaky krouzeni po cvicaku u nas neexistuje


-> Syny: holt je jina doba no me se taky neptaly ci jsem uz jezdil a hned me dali za volat trenazery bo nejaky krouzeni po cvicaku u nas neexistuje

18:49:53
19.10.2011
19.10.2011

suri
-> Arnold: ja viem
18:49:44
19.10.2011
19.10.2011

Syny
-> palinator: Tyjo ja prvni jizdu krouzil po parkovisti a zbytek jizd se tahal po meste :) 90 sem jel v autoskole jen jednou jedinkrat a to jeste nahodou, kdyz jsem omylem vyjel z mesta 

18:47:34
19.10.2011
19.10.2011

Arnold
-> palinator: skoro ja mam tezkou nohu
hned kdyz jsem to rozjel tak jsem to svizneji odpichnul a hned na me zadne zavodeni Kubik

-> suri: no je to uz uplne jina liga abych pravdu rekl

hned kdyz jsem to rozjel tak jsem to svizneji odpichnul a hned na me zadne zavodeni Kubik

-> suri: no je to uz uplne jina liga abych pravdu rekl

18:46:57
19.10.2011
19.10.2011

suri
-> Syny: :-)-> Arnold: už to nie je ako jazdiť po poli že?
18:46:06
19.10.2011
19.10.2011

palinator
-> Syny:
Já taky.
Já taky.

18:45:07
19.10.2011
19.10.2011

Syny
-> Arnold: To si prvni jizdu v autoskole hend nekde valil pres 90?
18:43:11
19.10.2011
19.10.2011

Arnold
-> Sp4rc0: tak pro cloveka ktery do toho sedne a ma prvne v ruce auto je to zivy coz souhlasim do te 90tky jak rikas je to zive ale pak uz to moc netaha ale co porad lepsi nez nic 

18:41:50
19.10.2011
19.10.2011

Sp4rc0
-> Arnold: Taky sem v tom delal a jako hruza..:D spotreba hruza a do 90km/h celkem jde ale dal je to mrtvý..
18:38:23
19.10.2011
19.10.2011

Arnold
-> palinator: Fabia II 1,2 htp
prvni dojmy super sice prvni jizda sla ale musim se zlepsit ale to pujde takze dobry po dnesku
zitra od 8:00 jedu znova

prvni dojmy super sice prvni jizda sla ale musim se zlepsit ale to pujde takze dobry po dnesku
zitra od 8:00 jedu znova

18:35:35
19.10.2011
19.10.2011

palinator
-> Arnold:
Čim jezdíš? Dojmy?
Čim jezdíš? Dojmy?
18:34:53
19.10.2011
19.10.2011

Arnold
tak po dnesku mam za sebou prvi jizdu v autoskole konecne


17:29:30
19.10.2011
19.10.2011

Jura_Favorit
-> castrol: -> dna69: to nehrozí, ač přísluším na Feliciaklub kde dělám i moderátora, Feldu opravdu v plánu nemám, ostatně proti modrému bych si vůbec nepomohl, spíš ještě naopak...
Nový povoz bych rád na naftu
Ale zatím to neřeším, spotřebáků na hrkání nejen po městě a okolí je k dispozici víc než dost a než koupit nějakou ojetou vranu za pár desítek tisíc, radši ještě počkám, není kam spěchat... ono se to nějak vyvrbí 
Nový povoz bych rád na naftu
Ale zatím to neřeším, spotřebáků na hrkání nejen po městě a okolí je k dispozici víc než dost a než koupit nějakou ojetou vranu za pár desítek tisíc, radši ještě počkám, není kam spěchat... ono se to nějak vyvrbí 
17:22:30
19.10.2011
19.10.2011

palinator
TK a ME na 2 roky. Šišatej pravej buben a pravej svislák v riti. Na emisích původní nastavení 980 ot./min a 4,1% CO. Tak to zkrouhnul na 810 ot./min a 0,5% CO. A den mám dneska už fakt hodně suprovej - krátce umytý a vyleštěný auto je zasraný jak jetel.

15:58:17
19.10.2011
19.10.2011

marek668112
Otvorili novy zber železa tak som sa tam bol pozriet
davaju 0,20€ za kilo železa a hovoril že keby som niečo od neho bral,tak že by mi to dal aj zadarmo
davaju 0,20€ za kilo železa a hovoril že keby som niečo od neho bral,tak že by mi to dal aj zadarmo
15:17:58
19.10.2011
19.10.2011

Joki
Vzpomínal
Na to, že jsem to tehda nehodil do šmelcu a dal tomu autu šanci 
Na to, že jsem to tehda nehodil do šmelcu a dal tomu autu šanci 
08:18:25
19.10.2011
19.10.2011

Max
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: tyhle "rychlokvašky" jsou celkem běžný...sehnat dobrýho lakýrna je celkem problém. Kdysi jsem si stříkal,spíš že mě to bavilo. Ale nejde dělat všechno... Když dáš za lak 12tis a za měsíc se propadne kit a je vidět broušení pod metlou,tak to nasere... Chlapci hodl spěchali...
00:06:39
19.10.2011
19.10.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Jura_Favorit: To aby sis potom teda změnil nick na Jura_Felicia. 

23:25:23
18.10.2011
18.10.2011

castrol
-> Jura_Favorit: teraz by to chcelo feldu 

23:18:21
18.10.2011
18.10.2011

Jura_Favorit
Konečně se zbavil posledního Fáčka 

21:09:30
18.10.2011
18.10.2011

Šulda
Nechtělo nám to svítit mrška 

21:07:20
18.10.2011
18.10.2011

VeTeV
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: snad najdete s majitelem nejakou spolecnou rec...
21:06:30
18.10.2011
18.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> VeTeV: hele nevim co bylo důvpdem celolaku zvenku, ted sem dělal nabouranej blatník a dveře, to že je to celý po laku se ví už dýl, ale že si to vyžeru zrovna já sem nečekal
20:55:22
18.10.2011
18.10.2011

Mil@n
Dneska nějaka drobnost komplet kotouče a bubny s delšíma šteftama a podložkama 2cm
Majitel rušil škodarnu tak jsem je vyměnil za obyčejné a dal mu 500kč takže spokojenost na obou stranach
Mimochodem kdopak z Dobrušky si jede pro litaky z teto škodarny v sobotu
Majitel rušil škodarnu tak jsem je vyměnil za obyčejné a dal mu 500kč takže spokojenost na obou stranach
Mimochodem kdopak z Dobrušky si jede pro litaky z teto škodarny v sobotu
