Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53371 až 53420) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
22:31:22
19.10.2011
Vojťas
-> alpin: je to plochy a hrozne hruby, ale tak ok, hlavne ze to je svareny :D
22:29:01
19.10.2011
alpin
-> Vojťas: záleži čo si zváral ale tento je pohode
22:27:11
19.10.2011
Vojťas
-> alpin: jo posuv nejak blbnul, mam i svar v celku, ale nezda se mi to ok
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Vojťas vložen 19.10.2011 22:27:11
22:14:25
19.10.2011
haso
-> Syny 19.10.11 18:45:07: mna prvu jazdu zobrala na dialnicny obchvat bratislavy a pri jednom predbiehani kamiona sme sa vydali na hranicu 120km/h...som bol vtej chvili rad, ze som rad 3
22:12:58
19.10.2011
alpin
-> Arnold: s velkým hukotom ma predbehla impreza tak som sa nasral aj ja aj inštruktor a začal som sa s ňou naháňať 1 som do obce vletel v 120 40 ale aj som ju predbehol , božiaľ až keď stála na odpočívadle
22:08:56
19.10.2011
alpin
-> Vojťas: pri nastavovaní posuvu si sleduj či sa ti trhá drót pred zvarovím kúpelom , ak sa ti trhá tak si pridaj posuv
22:07:16
19.10.2011
Arnold
-> alpin: uz to tak vypada 3
22:04:37
19.10.2011
Vojťas
ale nelibi se mi to :/ co sem mel lip nastavit?
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Vojťas vložen 19.10.2011 22:04:37
22:03:34
19.10.2011
Vojťas
pujčil si ceočko 40
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Vojťas vložen 19.10.2011 22:03:34
21:43:57
19.10.2011
alpin
-> Arnold: to som sa s imprezou v autoškole naháňal len ja ? 5
21:36:24
19.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Nwkt: no co sem se dneska doslechl, tak okta by měla jít na reklamačku do Škodaplus, jinak zatím nevím, přijede v pátek
-> doly120: bud 3M nebo ještě jednu kupuju-záleží co má, ale ten druhej název ti z hlavy neřeknu
21:33:29
19.10.2011
doly120
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Prosím Tě,co používáš za pásku? Jakou značku? 3M?
21:33:05
19.10.2011
Nwkt
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Co majitel? Dopadne to nějak?
21:30:19
19.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
dnes dopo běhání po ouřadech, pak obroušení celého pickupa pod vodou na zítra na plnič, pak obrousut plnič na koktě a druhé kolo 5
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Apple STS Chvojkovice-Brod vložen 19.10.2011 21:30:19
19:13:10
19.10.2011
Arnold
-> Voplik: no tak zlobi spojka (to bude hl. spojkovy valec v cudu 4) vypada to ze se prebiji takze s tim musim taky neco vymyslet a jeste mam rozhozenou zbihavost takze tohle chci jeste udelat aby to bylo v pohode 4
-> castrol: fabie je taky skodovka 40 40 pokud bude skodovka v poradku tak s ni dojedu pokud ne beru fabii 1
upraveno 3x, naposled 19.10.2011 19:15:29
19:12:47
19.10.2011
castrol
-> Arnold: a nie ze dojdes ku mne na niecom inom ako na skodnej
19:11:33
19.10.2011
Voplik
-> Arnold: vzdyt je provozu schopna ne?
19:10:51
19.10.2011
Arnold
-> castrol: no budu muset hele 1 4
19:09:46
19.10.2011
castrol
-> Arnold: tak dokoncit skodnu 1
19:08:12
19.10.2011
Arnold
-> castrol: pres tyden ne otec je s nim v praci a jezdi jen na vikendy no
19:06:53
19.10.2011
castrol
-> Arnold: nemate doma auto ?
19:05:26
19.10.2011
Arnold
-> castrol: ¨chce no abych si zvykl ale nevim ci se k tomu mimo autoskolu nejak dostanu 4
19:03:46
19.10.2011
castrol
-> Arnold: to chce len jazdit,jazdit,jazdit 4
18:55:39
19.10.2011
Arnold
-> suri: jasny chce to cas a hlavne klid 5 4
-> castrol: nerikam ze to dopadlo na vybornou ale na prvni jizdu to slo 4 1
18:53:40
19.10.2011
castrol
-> Jura_Favorit: a ake auto casom planujes v nafte ?-> Arnold: je tu tak jazda dopadla asi dobre 40
18:53:23
19.10.2011
suri
-> Arnold: uvidíš časom ako ti to pôjde , hold už je to mesto nie lúka
18:52:22
19.10.2011
Arnold
-> suri: jako na prvni jizdu mi rekl ze to slo ale musim se zlepsit trochu n ale to prijde po prvni jizde nemohu cekat zazraky 4 1
-> Syny: holt je jina doba no me se taky neptaly ci jsem uz jezdil a hned me dali za volat trenazery bo nejaky krouzeni po cvicaku u nas neexistuje 4 1
18:49:53
19.10.2011
suri
-> Arnold: ja viem
18:49:44
19.10.2011
Syny
-> palinator: Tyjo ja prvni jizdu krouzil po parkovisti a zbytek jizd se tahal po meste :) 90 sem jel v autoskole jen jednou jedinkrat a to jeste nahodou, kdyz jsem omylem vyjel z mesta 3
18:47:34
19.10.2011
Arnold
-> palinator: skoro ja mam tezkou nohu 40 40 hned kdyz jsem to rozjel tak jsem to svizneji odpichnul a hned na me zadne zavodeni Kubik 3 3
-> suri: no je to uz uplne jina liga abych pravdu rekl 1 4
upraveno 1x, naposled 19.10.2011 18:49:33
18:46:57
19.10.2011
suri
-> Syny: :-)-> Arnold: už to nie je ako jazdiť po poli že?
18:46:06
19.10.2011
palinator
-> Syny:
Já taky.40
18:45:07
19.10.2011
Syny
-> Arnold: To si prvni jizdu v autoskole hend nekde valil pres 90?
18:43:11
19.10.2011
Arnold
-> Sp4rc0: tak pro cloveka ktery do toho sedne a ma prvne v ruce auto je to zivy coz souhlasim do te 90tky jak rikas je to zive ale pak uz to moc netaha ale co porad lepsi nez nic 4
18:41:50
19.10.2011
Sp4rc0
-> Arnold: Taky sem v tom delal a jako hruza..:D spotreba hruza a do 90km/h celkem jde ale dal je to mrtvý..
18:38:23
19.10.2011
Arnold
-> palinator: Fabia II 1,2 htp 4 prvni dojmy super sice prvni jizda sla ale musim se zlepsit ale to pujde takze dobry po dnesku 6 zitra od 8:00 jedu znova 6 4
18:35:35
19.10.2011
palinator
-> Arnold:
Čim jezdíš? Dojmy?
18:34:53
19.10.2011
Arnold
tak po dnesku mam za sebou prvi jizdu v autoskole konecne 4 6
17:29:30
19.10.2011
Jura_Favorit
-> castrol: -> dna69: to nehrozí, ač přísluším na Feliciaklub kde dělám i moderátora, Feldu opravdu v plánu nemám, ostatně proti modrému bych si vůbec nepomohl, spíš ještě naopak... 4 Nový povoz bych rád na naftu 47 Ale zatím to neřeším, spotřebáků na hrkání nejen po městě a okolí je k dispozici víc než dost a než koupit nějakou ojetou vranu za pár desítek tisíc, radši ještě počkám, není kam spěchat... ono se to nějak vyvrbí 5
17:22:30
19.10.2011
palinator
TK a ME na 2 roky. Šišatej pravej buben a pravej svislák v riti. Na emisích původní nastavení 980 ot./min a 4,1% CO. Tak to zkrouhnul na 810 ot./min a 0,5% CO. A den mám dneska už fakt hodně suprovej - krátce umytý a vyleštěný auto je zasraný jak jetel.261
15:58:17
19.10.2011
marek668112
Otvorili novy zber železa tak som sa tam bol pozriet3 davaju 0,20€ za kilo železa a hovoril že keby som niečo od neho bral,tak že by mi to dal aj zadarmo1
15:17:58
19.10.2011
Joki
Vzpomínal 3 Na to, že jsem to tehda nehodil do šmelcu a dal tomu autu šanci 6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Joki vložen 19.10.2011 15:17:58
08:18:25
19.10.2011
Max
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: tyhle "rychlokvašky" jsou celkem běžný...sehnat dobrýho lakýrna je celkem problém. Kdysi jsem si stříkal,spíš že mě to bavilo. Ale nejde dělat všechno... Když dáš za lak 12tis a za měsíc se propadne kit a je vidět broušení pod metlou,tak to nasere... Chlapci hodl spěchali...
00:06:39
19.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Jura_Favorit: To aby sis potom teda změnil nick na Jura_Felicia. 3
23:25:23
18.10.2011
castrol
-> Jura_Favorit: teraz by to chcelo feldu 1
23:18:21
18.10.2011
Jura_Favorit
Konečně se zbavil posledního Fáčka 47
21:09:30
18.10.2011
Šulda
Nechtělo nám to svítit mrška 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Šulda vložen 18.10.2011 21:09:30
21:07:20
18.10.2011
VeTeV
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: snad najdete s majitelem nejakou spolecnou rec...
21:06:30
18.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> VeTeV: hele nevim co bylo důvpdem celolaku zvenku, ted sem dělal nabouranej blatník a dveře, to že je to celý po laku se ví už dýl, ale že si to vyžeru zrovna já sem nečekal
20:55:22
18.10.2011
Mil@n
Dneska nějaka drobnost komplet kotouče a bubny s delšíma šteftama a podložkama 2cm5Majitel rušil škodarnu tak jsem je vyměnil za obyčejné a dal mu 500kč takže spokojenost na obou stranach 1 Mimochodem kdopak z Dobrušky si jede pro litaky z teto škodarny v sobotu4
Extreme Tyres