Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53321 až 53370) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:14:48
21.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: Byla nouze, tak sme vymysleli vsechno mozny. Nejhorsi bylo, ze nam prisel "radit" soused, chytrej jak radio. Myslel jsem, ze ho poslu doprdele po chvili. Furt mlel o tom, abychom povolili privod na vstrikovacim cerpadle a zapinali zapalovani, ze nam to podavaci cerpadlo v nadrzi natlaci... Tak rikam tohle nema cerpadlo v nadrzi a on hned, ze kazdy auto musi mit cerpadlo v nadrzi 3 3
21:12:45
21.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> David29: Tyjo to by me kleplo :-)
21:12:37
21.10.2011
Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: taky řešení
21:12:12
21.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: No my filtr nenalejvali, celou saci cast sme zaplnili naftou tim tlakovanim nadrze pres vratku.
21:10:11
21.10.2011
Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: no, to je taky horší, když není čerpadlo v nádrži. to je třeba z přívodu tahat naftu a zalejt filtr až po hranu. pak povolit vstřiky a trápit to. Bez zalití filrtu to nenatočíš nikdy
21:08:25
21.10.2011
David29
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Bylo to takhle:

Tak si takhle jedu z Uherskýho Brodu do Zlína a kousek předemnou odstavenej kamion. Škodolibě se mu směju jakože blbej den a dyž jsem ho míjel, zamával na mě šofér.
Nebyl jsem svině a zastavil.

Došla mu jen nafta, tak jestli ho hodim na pumpu. Řek jsem že jo, a jeli jsme tam. Kanystr ani jeden z nás neměl, tak si u pumpy pučil, natankoval a hodil jsem ho zpět - s tím, že mu kdyžtak pomůžu napumpovat. Koneckonců, šlo asi o 1km a měl jsem čas.
Dolito a ani to neškytlo. Takže zvednem kabinu.

No jo, ale v hydraulice byla místo vody emulze. Takže jsme se vrátili na pumpu, vzal další ropu, ale bohužel, olej tam neměli. Ta teda trochu nasraně jsem řek, že sjedem do Zlína.
Co čert nechtěl, soudruzi z PSVS tam maj robotu, a cesta nazpět byla zasekaná. No nic - dojeli jsme zpět.

Dolila se další nafta, dolil se olej a kabina stejně nešla vzhůru 1 To už jsem myslel že mě trefí šlak, byla zaseknutá levá pojistka. Povedlo se nám to odjistit, sklopit, posléze odvzdušnit a bylo to.

To odvzušnění samotný bylo v cajku. Chvíli jsme hledali co kde povolit, ale pak to šlo. Je tam pumpička, tou pumpuješ snad 10min, pazoura tě bolí... ale de to. Pak to chytlo na brnk
21:08:12
21.10.2011
Milan 136
-> palinator: párkrát zapneš klíček a běží hned. i po benzinu1
21:07:30
21.10.2011
palinator
-> Milan 136:
PD je v pohodě?
21:06:52
21.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: Asi sem se nejasne vyjadril. Kamos ma A6 2,5TDi ctyrkolu. Nadrz to ma na dve pulky a je tam jen precerpavaci cerpadlo, podavaci v nadrzi neni a vstrikovaci si nasat neumi. Proto tam je ta funkce, ze jednotka zastavi motor driv nez se to zavzdusni. Jinak ojeb to byl. Udelali jsme to tak, ze sme odpojili vratku do nadrze, trochu tam foukli kompresorem vzduch a vepredu povolili holendr na cerpadle, zachvili tam nafta byla a jelo to.
21:01:31
21.10.2011
Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: VW common raily musíš odvzdušnit přes diagnostiku, Jinak točíš a točíš a nic...
hlavně po tom, když nějakej expert natankuje benzin30
20:58:49
21.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: Ja prave myslel, ze to je jednodussi nez rotacka 40 Znamymu kdyz dosla nafta u transita (TDCi), tak stacilo dolejt a jel. Mozna tam je nejakej system jako u VW, kdy jednotka vypne motor pri poklesu paliva pod urcitou hranici prave aby se to nezavzdusnilo.
20:58:29
21.10.2011
alpin
-> Milan 136: to hej , natočiť HDi po výmene filtra býva tiež potešenie..
upraveno 1x, naposled 21.10.2011 20:58:53
20:56:33
21.10.2011
Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: když dojde nafta v common railu, tak to vůbec není sranda natočit
20:53:12
21.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> David29: To ste odvzdusnovali kazdej vstrik nebo co?3
20:50:43
21.10.2011
David29
772km za 11h. Z toho jsem 1,5h prosral zde - původně to mělo bejt 10min, ale zkomplikovalo se to, a člověk zas nechce bejt svině a nechat ho tam, když jsem jednou řek že helfnu...
Došla mu "jen" nafta, kousek před Zlínem
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od David29 vložen 21.10.2011 20:50:43
19:56:26
21.10.2011
Zeke-ten šestý
Udělal komplet nové chlazení na formanu a poslal balik co se mi vrátil mou chybou40
19:31:01
21.10.2011
James1991
Dodělal modré podsvícení na panel topení6 Spokojenej ale nakonec moc nejsem, mohlo to být lepší.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od James1991 vložen 21.10.2011 19:31:01
17:25:11
21.10.2011
palinator
-> 1560:
Já zase byl dneska na poště a až když po mě chtěli peníze, tak jsem si všim, že jsem je zapomněl doma.3
17:15:53
21.10.2011
Bucin
-> minno: já chci taky absenci vitamínů vždycky když stojim u stojanu tak si připadám jako alchymista když odměřuji adetíva. 3
09:30:30
21.10.2011
1560 - zrušená registrace
minno 21.10.11 09:09:27 napsal:
Ja som včera prišiel na čerpačku, a s čistým svedomím natankoval do
svojej 120L Natural 95 a žiadne vitamíny k tomu.6


To je dobrý... Já tuhle po 16h v práci dojel na benzinu, zastrčil jsem pistolu, šel jsem do auta pro peníze a tak, vrátím se a na stojanu pořád nula... Tak jsem to teda zmáčkl no 3
09:24:28
21.10.2011
MOLSO
-> minno: hej tam mi to bolo jedno 3
09:21:11
21.10.2011
minno
-> MOLSO: noooo hej a dokonca do 105 L čo3
09:15:54
21.10.2011
MOLSO
-> minno: 3 ja tak tankujem už tretiu sezónu
09:09:27
21.10.2011
minno
Ja som včera prišiel na čerpačku, a s čistým svedomím natankoval do svojej 120L Natural 95 a žiadne vitamíny k tomu.6
08:24:13
21.10.2011
Suty
-> Syny:
1.8 55Kw je i v Golfu III (Joker) r.v 99
07:55:03
21.10.2011
Martin33
-> Syny: U VW opravdu existuje 1,8 55kW my ho měli v golfu III edice MOVIE. Motor špatnej nebyl na závodění to nebylo, ale pro rodinku na pohodlnou jízdu dobrej byl.
00:51:30
21.10.2011
kamikaze
Postavil jsem si garáž pro pár aut3 Asi 903
Je to ale bohužel moc přesvícený8
Nic moc složitej model, ale 36 světel dalo procíku docela zabrat i na mizernou kvalitu3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od kamikaze vložen 21.10.2011 00:51:30
23:21:51
20.10.2011
MATTESS
R19 měla taky 1,8 55kW1
22:44:09
20.10.2011
Syny
-> Milan 136: -> Matthes, záškodník z TechWebu: Ale urcite se to nedavalo do Seatu, protoze tam jsou skutecne pouze 1,6 55kW a 1,8 66kW... Pokud se to davalo do Golfaru a nekam jinam, tak to jo, o tom prehled nemam, ale v Seatech to nebylo urcite... :) Napsal jsem to blbe... Bylo to mysleno ze to nikdy nebylo v Seatech, sorry 4 Jestli to bylo jinde netusim...
upraveno 4x, naposled 20.10.2011 23:31:02
21:18:32
20.10.2011
Milan 136
-> Syny: 1.8 55 kW bohužel existuje...
21:14:27
20.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Syny: Hele tak sem pohledal v Kelly a asi to maj dobre:

Základní informace
Typ vozidla 1.8
Rok výroby 11/91 - 09/98
Karosérie
Druh pohonu pohon předních kol
Technická data
Výkon [kW] 55 kW
Výkon [HP] 75 HP
Objem 1781 ccm
Počet válců 4
Spalovací ventily 8
Druh motoru benzínový motor
Druh paliva Benzín
Kódy motoru
AAM

VW Vento
21:06:35
20.10.2011
exwrcteam
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: ty brousis pred plnicem pod vodou?9
20:52:42
20.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Syny: No na stitku bylo napsano 55kW. Kdo vi kdo to psal :-) Napisu do protokolu, ze Ing Venca mi rekl, ze to maj blbe 1 Me bylo divny, ze kolegove meli 1,6 55kW a my meli ten samej vejkon z vetsiho objemu. Akorat oni meli retez mam dojem.
upraveno 1x, naposled 20.10.2011 20:53:28
20:49:55
20.10.2011
Syny
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Pockej pockej.. 1,8 55kW nikdy nebylo :) Bylo 1,6 55kW a 1,8 66kW 4 Motory pry uplne stejny jen asi jiny vrtani bo zdvih... Ja mam 1,8 66kW a vypada stejne jako to co si sem dal ty... Dle me to je ten motor co mam ja - je uplne stejnej (dovnitr ale nevidim), ale pokud to je 1,8 musi to byt 66kW a ne 55 4
upraveno 2x, naposled 20.10.2011 20:52:29
20:24:48
20.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: Zemedelku. Obor je technicko ekonomickej :( Mel jsem jit kokot na ciste technickej...
20:22:22
20.10.2011
Klubko_
-> Matthes, záškodník z TechWebu: co ze to delas za skolu a obor?
19:37:16
20.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Nwkt: A jen 55kW? Takovej mrzak? Nevim kod motoru. Je to nejaka 20leta sunka, ma este rozdelovac, hydrostely... Prave jsem cekal, ze pirat jako Venca bude mit neco lepsiho.
19:34:47
20.10.2011
Nwkt
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Jednobod, 1,8 8V
19:34:02
20.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Nwkt: Cece on ma silnejsi, ne? Tohle je BMM, teda spis bylo 3
19:32:26
20.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Chudak vacka. Na hlave byla 2 praskla vika lozisek a jedno chybelo uplne.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 20.10.2011 19:32:26
19:29:43
20.10.2011
Nwkt
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Vencovo motor? 3
19:29:01
20.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Konecne neco zajimavyho ve skole a ne furt ekonomicky mrdky.
Rozborka potkanyho 1,8 VW 55kW.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 20.10.2011 19:29:01
13:34:48
20.10.2011
Max
po včerejším nedobrovolném zkrácení feldy jsem si dneska dal návětěvu lékaře, protože mě bolí krční svaly jak to škublo..jsou jen ztuhlý,takže límec...
13:15:24
20.10.2011
palinator
-> Syny 19.10.11 18:49:44:
No jo, vy v monsterměstě. Já jel první jízdu hned za Pardubice. Jel jsem dokonce mimo obec i 120, když instruktor spal a čekal, než ho dovezu k babičce.3
11:39:34
20.10.2011
castrol
z prace skorej doma lebo bolo skolenie
10:48:00
20.10.2011
minno
Dnes som našiel super vlákno, tak čítam:

skoda-virt.cz/cz/.../2429 7-nazor-na-reseni-acek-zad ni-uhlove-napravy?gotopost =4...

To boli časy, to boli hádky1 Hádalo sa aspoň o technike, nie ako dnes, o sračkách10
09:10:53
20.10.2011
Jozka
-> Vojťas 19.10.11 22:27:11: Ten je pěknej do rádiusu, převýšení je přežitek3. Ne vážně, takhle jekly k sobě, tam je převýšení fakt nadbytečný.
00:17:29
20.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Syny 19.10.11 18:45:07: Mě taky nechal hned při první jízdě (cvičák byl dohromady asi 20min včetně seznámení s vozidlem) jet kilo. :)

-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Tak to je kšeft za všechny prachy takový auto. :(
22:32:39
19.10.2011
alpin
-> Vojťas: ak je moc plochý tak pomalšie ťahaj
Extreme Tyres