Morit se tam nebudem v zime kvuli blbymu skleniku.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:16:30
22.10.2011
22.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: Jako vocad pocad
Morit se tam nebudem v zime kvuli blbymu skleniku.
Morit se tam nebudem v zime kvuli blbymu skleniku.22:15:33
22.10.2011
22.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: žabaři,tátovi se neodmlouvá


22:15:00
22.10.2011
22.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> oppik: název ted' nevim
22:14:13
22.10.2011
22.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> alpin: loni sem to dělal po sundání sádry po zlomený noze-taky paráda,ale proč platit zas*nej plyn nebo nedej bože elektriku!!!!


22:09:41
22.10.2011
22.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: Jo ja taky dostal ukol od taty
A sice vykopat zaklady pro sklenik 2,5x3,5m a hluboky 60cm. Po hodine jsme se na to s kamaradem vysrali. Vzhledem k zime a desti v minulych dnech to byla nemozna mise. Zlaty drevo a skladani uhli.
A sice vykopat zaklady pro sklenik 2,5x3,5m a hluboky 60cm. Po hodine jsme se na to s kamaradem vysrali. Vzhledem k zime a desti v minulych dnech to byla nemozna mise. Zlaty drevo a skladani uhli.22:09:34
22.10.2011
22.10.2011

oppik
Radek Retro eLeSo 22.10.11 22:03:58 napsal:
dneska příprava s našima na zimu,tu komplet haldu sem nefotil-možná
zejtra ale takovejchle drobečků tam bylo
copak to máš za štípač Lumag?
dneska příprava s našima na zimu,tu komplet haldu sem nefotil-možná
zejtra ale takovejchle drobečků tam bylo
copak to máš za štípač Lumag?22:08:58
22.10.2011
22.10.2011

alpin
-> Radek Retro eLeSo: robotu so štiepačkou som si tento rok veľmi užil , minulý rok som rúbal 15 metrov buku sám
22:05:43
22.10.2011
22.10.2011

Radek Retro eLeSo
a v mezičase přezul služebáka na zimní
22:03:58
22.10.2011
22.10.2011

Radek Retro eLeSo
dneska příprava s našima na zimu,tu komplet haldu sem nefotil-možná zejtra ale takovejchle drobečků tam bylo

21:38:39
22.10.2011
22.10.2011

bezmozekk - zrušená registrace
tak dnes asi poslední projížďka.A jeden dotaz....jak zjistim jakej má převodovka co tam mam převod?Tudíž jestli patří do erka?nedá se s tim jezdit strašně krátký kvalty,malá rychlost,motor moc vytočenej 

19:38:42
22.10.2011
22.10.2011

Mantrabeach
-> Milan 136: a jakej máš kus na výběr:-).já musím nejdřív hochu zaplatit všechny srajdy a pak se budu moct koukat po nějakým povozidle pro sebe
P.S.ale bejt sám tak si přivezu z práce asi tak 100t.kč což by stačilo na luxusního funa:P
P.S.ale bejt sám tak si přivezu z práce asi tak 100t.kč což by stačilo na luxusního funa:P
19:16:46
22.10.2011
22.10.2011

Vojtisek
-> havlik: to jo, mě se totiž sekla převodovka a mám tam zařazenou rychlost na neutrálu.
19:09:01
22.10.2011
22.10.2011

havlik
-> Vojtisek: ona se muze tocit i pri neutralu
19:08:27
22.10.2011
22.10.2011

Vojtisek
-> castrol: aha, takže jsem kvalt ještě z neutrálu nevyřadil

19:07:33
22.10.2011
22.10.2011

Vojtisek
-> Milan 136: sériovou převodovku favorit
19:07:23
22.10.2011
22.10.2011

castrol
-> Vojtisek: ano bude
19:07:03
22.10.2011
22.10.2011

Milan 136
-> Vojtisek: jako když s tím otočíš rukou? pokud nemáš samosvor, tak ano
19:06:55
22.10.2011
22.10.2011

alpin
-> Vojtisek: jasné
19:06:13
22.10.2011
22.10.2011

Vojtisek
kucí, asi blbej dotaz, ale když mám jednu přední nápravu ve vzduchu a druhou na zemi, bude se mi ta poloosa ve vzduchu při neutrálu točit?
18:35:03
22.10.2011
22.10.2011

David29
-> tunerlada: Tak mě se to tak stalo, osobní zkušenost 

18:27:04
22.10.2011
22.10.2011

tunerlada
-> David29: voe
tak uz nejak divne vyreseno :)
tak uz nejak divne vyreseno :)18:21:45
22.10.2011
22.10.2011

David29
-> tunerlada: Máš ji na notasu zaplou? Jakože tlačítkem 

17:45:03
22.10.2011
22.10.2011

Milan 136
-> Mantrabeach 22.10.11 11:23:17: kolik dáš?

15:21:41
22.10.2011
22.10.2011

castrol
-> MOLSO: jedine riesenie
14:23:04
22.10.2011
22.10.2011

tunerlada
to je právě to že ten notas byl nastavenej na kábl a pořád to píše že není připojení k dispozici a pritom wifi napojená je
14:17:28
22.10.2011
22.10.2011

VeTeV
-> tunerlada: jak píše kolega - já třeba přenastavuju proxy apod vyfikundace
14:15:18
22.10.2011
22.10.2011

OndraKrupi
-> tunerlada: mě to dělalo to, že noťas byl předtim jedné firmy a noťas byl nastavem jen na jeich připojení, že znal jen jejich signál, něco se tam přenastavilo a pak no problem
14:11:11
22.10.2011
22.10.2011

tunerlada
kluci potřebuju rychlou pomoc, na netbooku mam wifi pripojenou a siglan super ale nejede mi porad internet,co stim ? uz si nevím rady :-/
13:46:12
22.10.2011
22.10.2011

Deacon
-> OTA-MTX: Pěkné pane! 

13:28:47
22.10.2011
22.10.2011

OTA-MTX
menší tuzing

13:27:47
22.10.2011
22.10.2011

VeTeV
přezut spotřebák na zimní, a zjištěno co bude třeba koupit na přední nápravu 

13:09:40
22.10.2011
22.10.2011

Péďa17
-> krup: chtěl bych vrátit půlku peněz a zaplatit tu kapotu
-> MOLSO 22.10.11 10:42:06: asi tak
-> MOLSO 22.10.11 10:42:06: asi tak
12:55:21
22.10.2011
22.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: poptej se stejně u škodovky počítam s výměnou všeho :-)
11:23:17
22.10.2011
22.10.2011

Mantrabeach
-> Milan 136: já chci taky pickupa

10:42:06
22.10.2011
22.10.2011

MOLSO
-> krup: no do ....
to je pristup teda.... by som mu zakrutil krkom 
to je pristup teda.... by som mu zakrutil krkom 
01:12:58
22.10.2011
22.10.2011

m8rinek
-> krup: tak to jsem nakonec s mym hrozno lakýrou dopadl ještě dobře...
23:39:01
21.10.2011
21.10.2011

James1991
-> Shark:
Dík, mám zabroušené všechny, mají pak větší rozptyl světla.
Dík, mám zabroušené všechny, mají pak větší rozptyl světla.
23:33:51
21.10.2011
21.10.2011

krup
→ Pavel P..: Ano.. takové drobné lidské zklamání ..
23:33:14
21.10.2011
21.10.2011

Shark
-> James1991: tie ledky cervena a modra zabrus pod vodou v noci a vecer to velmi osvetluje aj ked to nesvieti priamo na vodica,mam to tiez zabrusil som ich pod vodou a pohodicka 

23:29:05
21.10.2011
21.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof: fa nám bylo dnes nabídnuto, ale je hnilý a nevim kolik za něj, mám se pídit?
23:22:38
21.10.2011
21.10.2011

Pavel P..
-> krup: to je ta firma DZ Styl nebo tak nějak, jak si jí tady všudemožně propagoval?
22:47:58
21.10.2011
21.10.2011

krup
.. dneska jsem se přijel podívat, jak se pokračuje na žlutém .. přijedu, čumím z dálky co to kurva .. auťák vyhozenej před barákem, dveře a rám nikde a kocourek nebere telefon .. po asi hodině jsem vyzískal alespoň rám a zničenou ( fungl novou :-/ ) kapotu s tím, že " Já ti na to mrdám, už se mi s tím nechce srát.. " .. vtipné, auto celé zaplacené, udělané do poloviny a ještě napůl blbě .. a ponaučení? .. dávejte pozor i na přátele, co přáteli nejsou zcela .. 

22:33:24
21.10.2011
21.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Jelda taky? Já to mrdam jdu do něj taky ! :o)Ale spíš fa... Jinak by se Svobodak už zesral :o)
21:49:46
21.10.2011
21.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: paráda
21:49:33
21.10.2011
21.10.2011

Milan 136
-> Syny: pak založíme klub

21:45:51
21.10.2011
21.10.2011

Syny
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Ja myslim dalsi pickup na renovaci :) I kdzy to Formovo nebyl ledajaky pickup, ale korbu to ma taky :) Rad bych si neco takovyho poridil taky, tak uvidime jak to dopadne :)
21:42:45
21.10.2011
21.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Syny: není muj, ikdyž bych se svym byl taky rád v téhle fázi, ale člena Jeldy

21:37:30
21.10.2011
21.10.2011

Syny
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Dalsi pickup, sakra prace s tim bych mel neco delat :)
21:30:23
21.10.2011
21.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
5 hodin mokrého broušení, a můžem jít do laku 

21:23:32
21.10.2011
21.10.2011

MOLSO
-> Matthes, záškodník z TechWebu: mudry jak radio jerevan
koho mi to len pripomina ... 
koho mi to len pripomina ... 
