Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53271 až 53320) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
22:16:30
22.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: Jako vocad pocad 3 Morit se tam nebudem v zime kvuli blbymu skleniku.
22:15:33
22.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: žabaři,tátovi se neodmlouvá3 3
22:15:00
22.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> oppik: název ted' nevim
22:14:13
22.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> alpin: loni sem to dělal po sundání sádry po zlomený noze-taky paráda,ale proč platit zas*nej plyn nebo nedej bože elektriku!!!!41 41
22:09:41
22.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: Jo ja taky dostal ukol od taty 3 A sice vykopat zaklady pro sklenik 2,5x3,5m a hluboky 60cm. Po hodine jsme se na to s kamaradem vysrali. Vzhledem k zime a desti v minulych dnech to byla nemozna mise. Zlaty drevo a skladani uhli.
22:09:34
22.10.2011
oppik
Radek Retro eLeSo 22.10.11 22:03:58 napsal:
dneska příprava s našima na zimu,tu komplet haldu sem nefotil-možná
zejtra ale takovejchle drobečků tam bylo10
copak to máš za štípač Lumag?
22:08:58
22.10.2011
alpin
-> Radek Retro eLeSo: robotu so štiepačkou som si tento rok veľmi užil , minulý rok som rúbal 15 metrov buku sám
22:05:43
22.10.2011
Radek Retro eLeSo
a v mezičase přezul služebáka na zimní
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 22.10.2011 22:05:43
22:03:58
22.10.2011
Radek Retro eLeSo
dneska příprava s našima na zimu,tu komplet haldu sem nefotil-možná zejtra ale takovejchle drobečků tam bylo10
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 22.10.2011 22:03:58
21:38:39
22.10.2011
bezmozekk - zrušená registrace
tak dnes asi poslední projížďka.A jeden dotaz....jak zjistim jakej má převodovka co tam mam převod?Tudíž jestli patří do erka?nedá se s tim jezdit strašně krátký kvalty,malá rychlost,motor moc vytočenej 8
19:38:42
22.10.2011
Mantrabeach
-> Milan 136: a jakej máš kus na výběr:-).já musím nejdřív hochu zaplatit všechny srajdy a pak se budu moct koukat po nějakým povozidle pro sebe

P.S.ale bejt sám tak si přivezu z práce asi tak 100t.kč což by stačilo na luxusního funa:P
upraveno 1x, naposled 22.10.2011 19:39:38
19:16:46
22.10.2011
Vojtisek
-> havlik: to jo, mě se totiž sekla převodovka a mám tam zařazenou rychlost na neutrálu.
19:09:01
22.10.2011
havlik
-> Vojtisek: ona se muze tocit i pri neutralu
19:08:27
22.10.2011
Vojtisek
-> castrol: aha, takže jsem kvalt ještě z neutrálu nevyřadil10
19:07:33
22.10.2011
Vojtisek
-> Milan 136: sériovou převodovku favorit
19:07:23
22.10.2011
castrol
-> Vojtisek: ano bude
19:07:03
22.10.2011
Milan 136
-> Vojtisek: jako když s tím otočíš rukou? pokud nemáš samosvor, tak ano
19:06:55
22.10.2011
alpin
-> Vojtisek: jasné
19:06:13
22.10.2011
Vojtisek
kucí, asi blbej dotaz, ale když mám jednu přední nápravu ve vzduchu a druhou na zemi, bude se mi ta poloosa ve vzduchu při neutrálu točit?
18:35:03
22.10.2011
David29
-> tunerlada: Tak mě se to tak stalo, osobní zkušenost 3
18:27:04
22.10.2011
tunerlada
-> David29: voe 3 tak uz nejak divne vyreseno :)
18:21:45
22.10.2011
David29
-> tunerlada: Máš ji na notasu zaplou? Jakože tlačítkem 36
17:45:03
22.10.2011
Milan 136
-> Mantrabeach 22.10.11 11:23:17: kolik dáš?1
15:21:41
22.10.2011
castrol
-> MOLSO: jedine riesenie
14:23:04
22.10.2011
tunerlada
to je právě to že ten notas byl nastavenej na kábl a pořád to píše že není připojení k dispozici a pritom wifi napojená je
14:17:28
22.10.2011
VeTeV
-> tunerlada: jak píše kolega - já třeba přenastavuju proxy apod vyfikundace
14:15:18
22.10.2011
OndraKrupi
-> tunerlada: mě to dělalo to, že noťas byl předtim jedné firmy a noťas byl nastavem jen na jeich připojení, že znal jen jejich signál, něco se tam přenastavilo a pak no problem
14:11:11
22.10.2011
tunerlada
kluci potřebuju rychlou pomoc, na netbooku mam wifi pripojenou a siglan super ale nejede mi porad internet,co stim ? uz si nevím rady :-/
13:46:12
22.10.2011
Deacon
-> OTA-MTX: Pěkné pane! 4
13:28:47
22.10.2011
OTA-MTX
menší tuzing2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od OTA-MTX vložen 22.10.2011 13:28:47
13:27:47
22.10.2011
VeTeV
přezut spotřebák na zimní, a zjištěno co bude třeba koupit na přední nápravu 4
13:09:40
22.10.2011
Péďa17
-> krup: chtěl bych vrátit půlku peněz a zaplatit tu kapotu
-> MOLSO 22.10.11 10:42:06: asi tak
upraveno 1x, naposled 22.10.2011 13:12:17
12:55:21
22.10.2011
Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: poptej se stejně u škodovky počítam s výměnou všeho :-)
11:23:17
22.10.2011
Mantrabeach
-> Milan 136: já chci taky pickupa1
10:42:06
22.10.2011
MOLSO
-> krup: no do .... 9 to je pristup teda.... by som mu zakrutil krkom 8
01:12:58
22.10.2011
m8rinek
-> krup: tak to jsem nakonec s mym hrozno lakýrou dopadl ještě dobře...
23:39:01
21.10.2011
James1991
-> Shark:
Dík, mám zabroušené všechny, mají pak větší rozptyl světla.
23:33:51
21.10.2011
krup
→ Pavel P..: Ano.. takové drobné lidské zklamání ..
23:33:14
21.10.2011
Shark
-> James1991: tie ledky cervena a modra zabrus pod vodou v noci a vecer to velmi osvetluje aj ked to nesvieti priamo na vodica,mam to tiez zabrusil som ich pod vodou a pohodicka 4
23:29:05
21.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof: fa nám bylo dnes nabídnuto, ale je hnilý a nevim kolik za něj, mám se pídit?
23:22:38
21.10.2011
Pavel P..
-> krup: to je ta firma DZ Styl nebo tak nějak, jak si jí tady všudemožně propagoval?
22:47:58
21.10.2011
krup
.. dneska jsem se přijel podívat, jak se pokračuje na žlutém .. přijedu, čumím z dálky co to kurva .. auťák vyhozenej před barákem, dveře a rám nikde a kocourek nebere telefon .. po asi hodině jsem vyzískal alespoň rám a zničenou ( fungl novou :-/ ) kapotu s tím, že " Já ti na to mrdám, už se mi s tím nechce srát.. " .. vtipné, auto celé zaplacené, udělané do poloviny a ještě napůl blbě .. a ponaučení? .. dávejte pozor i na přátele, co přáteli nejsou zcela .. 8
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od krup vložen 21.10.2011 22:47:58
22:33:24
21.10.2011
Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Jelda taky? Já to mrdam jdu do něj taky ! :o)Ale spíš fa... Jinak by se Svobodak už zesral :o)
21:49:46
21.10.2011
Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: paráda
21:49:33
21.10.2011
Milan 136
-> Syny: pak založíme klub1
21:45:51
21.10.2011
Syny
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Ja myslim dalsi pickup na renovaci :) I kdzy to Formovo nebyl ledajaky pickup, ale korbu to ma taky :) Rad bych si neco takovyho poridil taky, tak uvidime jak to dopadne :)
21:42:45
21.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Syny: není muj, ikdyž bych se svym byl taky rád v téhle fázi, ale člena Jeldy4
21:37:30
21.10.2011
Syny
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Dalsi pickup, sakra prace s tim bych mel neco delat :)
21:30:23
21.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
5 hodin mokrého broušení, a můžem jít do laku 2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Apple STS Chvojkovice-Brod vložen 21.10.2011 21:30:23
21:23:32
21.10.2011
MOLSO
-> Matthes, záškodník z TechWebu: mudry jak radio jerevan 3 koho mi to len pripomina ... 18
Extreme Tyres