Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53221 až 53270) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:57:29
23.10.2011
castrol
-> darklord: este tu fugu pories
19:57:17
23.10.2011
palinator
Dneska jsem umyl auto špinavý z cesty na STK, uložil jsem k zimnímu spánku (teda s mezistartem až napadne sníh 1 ) a zapojil baterku na zdroj konstantního napětí.
19:50:38
23.10.2011
Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: krása. co to je za odstín? ta fotka dost zkresluje
19:48:12
23.10.2011
darklord
Garaz pripravena na zimu, hadam uz nebude taka kosa skrz dvere.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od darklord vložen 23.10.2011 19:48:12
19:16:17
23.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
dnešní hraní s barvičkama, 3 vrstvy
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Apple STS Chvojkovice-Brod vložen 23.10.2011 19:16:17
19:06:05
23.10.2011
castrol
-> Placko: to je vychadzka nie vylet 1
18:10:48
23.10.2011
Placko
-> alpin: ja považujem že idem na výlet ku kamošovi k domu a neni to ani 5 km 3
18:08:14
23.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> palinator 23.10.11 11:36:04: na uhlí se jelo když sem byl maloharant,pak na plyn a ted' už jenom dřevo1 1
-> mark: žabaři-tohle je mini hromádka oproti těm našim co sme zmákli za dva dny3
17:38:11
23.10.2011
mark - zrušená registrace
17:37:16
23.10.2011
mark - zrušená registrace
Dneska navozit kulatinu,rozštípat a uložit je to buk jako buk tvrdý - a to je pouze jedna dvanáctina co mě ještě čeká8 8 8
17:27:40
23.10.2011
suri
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : hovoríme o výlete nie dovolenke
17:19:12
23.10.2011
alpin
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : výlet musí byť nutne dlhý alebo treba ísť ďaleko ? ja považujem za výlet keď idem na Jankov vŕšok a mám to 10km...
upraveno 1x, naposled 23.10.2011 17:19:58
16:53:42
23.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> suri: To byla nějaká Tour de Knajpa či co? 330km to je tak na Ruzyň a zpátky a pár postrků po Praze, to je prd.
15:26:21
23.10.2011
suri
-> alpin: nie , kedže som bol šofér tak som bol hore nonstop a pil som len v piatok večer
15:24:18
23.10.2011
alpin
-> suri: aha , aj pradeda si zobral na chatu ? 1
15:23:13
23.10.2011
suri
-> alpin: Sebechleby sú za Krupinou
15:21:35
23.10.2011
alpin
-> suri: to mi nič nehovorí , pri ktorom meste ?
15:20:31
23.10.2011
suri
-> alpin: na chate , Sebechleby - Stará hora
15:19:48
23.10.2011
alpin
-> suri: kde si to bol ?
15:17:59
23.10.2011
suri
-> Tommyk: hej lenže tu sa toľko nejazdí a skôr krátke trasy -> castrol: jo ale neriešim to
15:16:40
23.10.2011
castrol
-> suri: a este stale rezonuje
15:12:57
23.10.2011
Tommyk
-> suri: takovou kilometráž zvládám s přehledem za den 1 ale pěkný výlet 4
15:10:05
23.10.2011
suri
jedna zo včerajšieho výletu , za dva dni najazdené 330km
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 23.10.2011 15:10:05
12:33:54
23.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Tomaso435: Mas pravdu no, ale srat s druhym se nebudu na nase potreby staci jeden :-)
Kdybych montoval cely radiatory tak druhej radsi udelam, to je jasny :-)
Puvodne sme mysleli, ze tam jsou jiny spojky. S takovyma dvema zobakama, ty osmihrany nas prekvapily.
12:32:50
23.10.2011
castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to by ma asi ani nenapadlo a mame to doma len na konci nieje 8 hran ale len rozklepany konec
12:32:09
23.10.2011
Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ajo... ale a to sou lepší dva at to jede stejnoměrně a nemusíš pořád chdit z díry do druhý :-D
12:30:19
23.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
No je to klic na rozebirani a skladani starych litinovych radiatoru :-)
12:26:20
23.10.2011
Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to bude to, jak maj vodaři ten klíč na odvzdušnění potrubí :-D
12:26:07
23.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: Ne, ale uz miris asi dobrym smerem.
12:25:38
23.10.2011
castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ventil
12:24:23
23.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: Ne :-D
12:23:53
23.10.2011
castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: srob ?
12:23:13
23.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: Ano a co? :-)
-> Tomaso435: Ne :-)
upraveno 1x, naposled 23.10.2011 12:23:33
12:23:04
23.10.2011
Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu: páka k heveru?
12:22:59
23.10.2011
Sp4rc0
-> Jindas: 3 3 správně! 3
12:22:49
23.10.2011
castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak to bude nieco povolovat a dotahovat
12:22:38
23.10.2011
Zeke-ten šestý
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to je hůl pro tebe?3
12:20:51
23.10.2011
Jindas
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Tyč s 8smi hranem? 3 3
12:18:42
23.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Nene. Neni to nic na/pro auto. Napovim, ze na pravym konci je 8hran.
12:18:23
23.10.2011
Syny
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Zkur*ena poloosa 3
12:17:18
23.10.2011
castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to bude nieco ohybat
12:16:26
23.10.2011
suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: stojan na stôl
12:15:41
23.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Schvalne zda nekdo pozna na co je toto
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 23.10.2011 12:15:41
11:36:04
23.10.2011
palinator
-> alpin:
-> Radek Retro eLeSo:
A až taky jednou přijdete na uhlí. To je pane věc!!3

Ne, já jsem taky radši čistě za dřevo.
10:36:03
23.10.2011
suri
Včera prišiel zdravý z výletu zo Sebechlieb..
22:55:04
22.10.2011
alpin
-> palinator: tak to vysvetluj tím luďom , a studená pec zvykne tiež dosť dymiť , proste kúrenie plynom cítiť dosť
-> Radek Retro eLeSo: ale hej , drevo je super , síce je stím aj dosť roboty ale aj to teplo... tento rok sme konečne opravili dymovod na peci a kúri to jak sviňa , chytalo to pár rokov falošný vzduch a odrazu vidíme jak úsporu na dreve tak aj o mnoho mnoho väčšiu výhrevnosť :)
jo a kúrime prevažne tvrdím , tento rok sme nachystali buk , akurát na zakúrenie máme palety a také..
upraveno 2x, naposled 22.10.2011 23:01:20
22:55:04
22.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> alpin: dřevo nesmrdí,záleží čim topíš,u nás teda remcaj ale já jim na to seru,je to jen než se to rozhoří a pak hlavně ta výhřevnost4
22:53:04
22.10.2011
palinator
-> alpin:
Když se netopí gumákama, šetří se uhlím a topí se jak má (suchý dřevo, neuškrcenej vzduch), tak to není tak hrozný.
22:49:03
22.10.2011
palinator
-> Matthes, záškodník z TechWebu:
Kdybyste makali a nekecali, zima by vám nebyla.47
22:16:36
22.10.2011
alpin
-> Radek Retro eLeSo: na plyne je fajn že tie dediny potom tolko nesmrdia ale elektriku platiť to nie , to sa radšej s drevom narobím
Extreme Tyres