skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:57:29
23.10.2011
23.10.2011

castrol
-> darklord: este tu fugu pories
19:57:17
23.10.2011
23.10.2011

palinator
Dneska jsem umyl auto špinavý z cesty na STK, uložil jsem k zimnímu spánku (teda s mezistartem až napadne sníh
) a zapojil baterku na zdroj konstantního napětí.
) a zapojil baterku na zdroj konstantního napětí.19:50:38
23.10.2011
23.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: krása. co to je za odstín? ta fotka dost zkresluje
19:48:12
23.10.2011
23.10.2011

darklord
Garaz pripravena na zimu, hadam uz nebude taka kosa skrz dvere.
19:16:17
23.10.2011
23.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
dnešní hraní s barvičkama, 3 vrstvy
19:06:05
23.10.2011
23.10.2011

castrol
-> Placko: to je vychadzka nie vylet 

18:10:48
23.10.2011
23.10.2011

Placko
-> alpin: ja považujem že idem na výlet ku kamošovi k domu a neni to ani 5 km 

18:08:14
23.10.2011
23.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> palinator 23.10.11 11:36:04: na uhlí se jelo když sem byl maloharant,pak na plyn a ted' už jenom dřevo

-> mark: žabaři-tohle je mini hromádka oproti těm našim co sme zmákli za dva dny

-> mark: žabaři-tohle je mini hromádka oproti těm našim co sme zmákli za dva dny

17:38:11
23.10.2011
23.10.2011

mark - zrušená registrace
17:37:16
23.10.2011
23.10.2011

mark - zrušená registrace
Dneska navozit kulatinu,rozštípat a uložit je to buk jako buk tvrdý - a to je pouze jedna dvanáctina co mě ještě čeká


17:27:40
23.10.2011
23.10.2011

suri
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : hovoríme o výlete nie dovolenke
17:19:12
23.10.2011
23.10.2011

alpin
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : výlet musí byť nutne dlhý alebo treba ísť ďaleko ? ja považujem za výlet keď idem na Jankov vŕšok a mám to 10km...
16:53:42
23.10.2011
23.10.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> suri: To byla nějaká Tour de Knajpa či co? 330km to je tak na Ruzyň a zpátky a pár postrků po Praze, to je prd.
15:26:21
23.10.2011
23.10.2011

suri
-> alpin: nie , kedže som bol šofér tak som bol hore nonstop a pil som len v piatok večer
15:24:18
23.10.2011
23.10.2011

alpin
-> suri: aha , aj pradeda si zobral na chatu ? 

15:23:13
23.10.2011
23.10.2011

suri
-> alpin: Sebechleby sú za Krupinou
15:21:35
23.10.2011
23.10.2011

alpin
-> suri: to mi nič nehovorí , pri ktorom meste ?
15:20:31
23.10.2011
23.10.2011

suri
-> alpin: na chate , Sebechleby - Stará hora
15:19:48
23.10.2011
23.10.2011

alpin
-> suri: kde si to bol ?
15:17:59
23.10.2011
23.10.2011

suri
-> Tommyk: hej lenže tu sa toľko nejazdí a skôr krátke trasy -> castrol: jo ale neriešim to
15:16:40
23.10.2011
23.10.2011

castrol
-> suri: a este stale rezonuje
15:12:57
23.10.2011
23.10.2011

Tommyk
-> suri: takovou kilometráž zvládám s přehledem za den
ale pěkný výlet 
ale pěkný výlet 
15:10:05
23.10.2011
23.10.2011

suri
jedna zo včerajšieho výletu , za dva dni najazdené 330km
12:33:54
23.10.2011
23.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Tomaso435: Mas pravdu no, ale srat s druhym se nebudu na nase potreby staci jeden :-)
Kdybych montoval cely radiatory tak druhej radsi udelam, to je jasny :-)
Puvodne sme mysleli, ze tam jsou jiny spojky. S takovyma dvema zobakama, ty osmihrany nas prekvapily.
Kdybych montoval cely radiatory tak druhej radsi udelam, to je jasny :-)
Puvodne sme mysleli, ze tam jsou jiny spojky. S takovyma dvema zobakama, ty osmihrany nas prekvapily.
12:32:50
23.10.2011
23.10.2011

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to by ma asi ani nenapadlo a mame to doma len na konci nieje 8 hran ale len rozklepany konec
12:32:09
23.10.2011
23.10.2011

Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ajo... ale a to sou lepší dva at to jede stejnoměrně a nemusíš pořád chdit z díry do druhý :-D
12:30:19
23.10.2011
23.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
No je to klic na rozebirani a skladani starych litinovych radiatoru :-)
12:26:20
23.10.2011
23.10.2011

Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to bude to, jak maj vodaři ten klíč na odvzdušnění potrubí :-D
12:26:07
23.10.2011
23.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: Ne, ale uz miris asi dobrym smerem.
12:25:38
23.10.2011
23.10.2011

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ventil
12:24:23
23.10.2011
23.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: Ne :-D
12:23:53
23.10.2011
23.10.2011

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: srob ?
12:23:13
23.10.2011
23.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: Ano a co? :-)
-> Tomaso435: Ne :-)
-> Tomaso435: Ne :-)
12:23:04
23.10.2011
23.10.2011

Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu: páka k heveru?
12:22:59
23.10.2011
23.10.2011

Sp4rc0
-> Jindas:
správně! 
správně! 
12:22:49
23.10.2011
23.10.2011

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak to bude nieco povolovat a dotahovat
12:22:38
23.10.2011
23.10.2011

Zeke-ten šestý
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to je hůl pro tebe?

12:20:51
23.10.2011
23.10.2011

Jindas
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Tyč s 8smi hranem?


12:18:42
23.10.2011
23.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Nene. Neni to nic na/pro auto. Napovim, ze na pravym konci je 8hran.
12:18:23
23.10.2011
23.10.2011

Syny
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Zkur*ena poloosa 

12:17:18
23.10.2011
23.10.2011

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to bude nieco ohybat
12:16:26
23.10.2011
23.10.2011

suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: stojan na stôl
12:15:41
23.10.2011
23.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Schvalne zda nekdo pozna na co je toto
11:36:04
23.10.2011
23.10.2011

palinator
-> alpin:
-> Radek Retro eLeSo:
A až taky jednou přijdete na uhlí. To je pane věc!!
Ne, já jsem taky radši čistě za dřevo.
-> Radek Retro eLeSo:
A až taky jednou přijdete na uhlí. To je pane věc!!

Ne, já jsem taky radši čistě za dřevo.
10:36:03
23.10.2011
23.10.2011

suri
Včera prišiel zdravý z výletu zo Sebechlieb..
22:55:04
22.10.2011
22.10.2011

alpin
-> palinator: tak to vysvetluj tím luďom , a studená pec zvykne tiež dosť dymiť , proste kúrenie plynom cítiť dosť
-> Radek Retro eLeSo: ale hej , drevo je super , síce je stím aj dosť roboty ale aj to teplo... tento rok sme konečne opravili dymovod na peci a kúri to jak sviňa , chytalo to pár rokov falošný vzduch a odrazu vidíme jak úsporu na dreve tak aj o mnoho mnoho väčšiu výhrevnosť :)
jo a kúrime prevažne tvrdím , tento rok sme nachystali buk , akurát na zakúrenie máme palety a také..
-> Radek Retro eLeSo: ale hej , drevo je super , síce je stím aj dosť roboty ale aj to teplo... tento rok sme konečne opravili dymovod na peci a kúri to jak sviňa , chytalo to pár rokov falošný vzduch a odrazu vidíme jak úsporu na dreve tak aj o mnoho mnoho väčšiu výhrevnosť :)
jo a kúrime prevažne tvrdím , tento rok sme nachystali buk , akurát na zakúrenie máme palety a také..
22:55:04
22.10.2011
22.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> alpin: dřevo nesmrdí,záleží čim topíš,u nás teda remcaj ale já jim na to seru,je to jen než se to rozhoří a pak hlavně ta výhřevnost

22:53:04
22.10.2011
22.10.2011

palinator
-> alpin:
Když se netopí gumákama, šetří se uhlím a topí se jak má (suchý dřevo, neuškrcenej vzduch), tak to není tak hrozný.
Když se netopí gumákama, šetří se uhlím a topí se jak má (suchý dřevo, neuškrcenej vzduch), tak to není tak hrozný.
22:49:03
22.10.2011
22.10.2011

palinator
-> Matthes, záškodník z TechWebu:
Kdybyste makali a nekecali, zima by vám nebyla.
Kdybyste makali a nekecali, zima by vám nebyla.

22:16:36
22.10.2011
22.10.2011

alpin
-> Radek Retro eLeSo: na plyne je fajn že tie dediny potom tolko nesmrdia ale elektriku platiť to nie , to sa radšej s drevom narobím
