Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53171 až 53220) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
22:23:17
25.10.2011
FORM - zlomená ojnice
-> suri: Kus je to lepší, jenom zbytečně frfňá 3
22:22:58
25.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> suri: Ja doufam, ze se mi ta moje vrati brzo 3

-> Syny: Kdo rika, ze se nikdy nehrabal v kontejneru, tak se v nem hrabe dodnes. Ale tohle fakt nechapu :-) Jinak v papiru to je dobry, plasty sou horsi. Nejhorsi kekel je kontejner na komunal.
22:19:19
25.10.2011
suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to bude chybný kus , ja som spokojný
22:18:33
25.10.2011
Syny
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Takhle nejak jsem asi vypadal ja, kdyz jsem hledal klice, ktery jsem predtim nechtene shodil do kose a ten vynes do popelnice 3 Druhej den byla patraci akce a nasel jsem je, ovsem teda stalo to za to 78
22:14:12
25.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Ja nic moc, ale tohohle typka nepobiram co delal. Prisel, prohrabal popelnici, neco z ni vybral a odnesl a zbytek nahazel zpet 3 Byl malej, tak nedosahl na dno a takhle tam balancoval. Sme cekali s kolegou kdy mu ujede a on spadne dovnitr 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 25.10.2011 22:14:12
upraveno 1x, naposled 25.10.2011 22:14:49
21:44:22
25.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> suri 25.10.11 18:46:45: Ha. Ted sem vyfasoval na chvili prakticky stejnou hyjenu :-) Oproti ty "moji" ma horsi sedacky, novej xicht, lepe sviti, ale jede nahovno, nema prihradku spolujezdce (debilni airbag)... Za me zlata stara z roku 97.
18:46:45
25.10.2011
suri
service car
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 25.10.2011 18:46:45
18:45:42
25.10.2011
suri
pacient
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 25.10.2011 18:45:42
18:35:49
25.10.2011
suri
spojku 1x , prevodový olej 2x
12:33:22
25.10.2011
Tomáššš
-> MATTESS: vdaka 6

tak ja to zmazem a presuniem :)
upraveno 1x, naposled 25.10.2011 12:33:59
12:24:09
25.10.2011
MATTESS
-> Tomáššš: i na kola je téma4
skoda-virt.cz/cz/.../1261 67-co-je-to-za-kola-9
12:20:26
25.10.2011
Pavel P..
-> CadLubeen: jsou 4×1304
12:17:47
25.10.2011
CadLubeen - zrušená registrace
-> Tomáššš 25.10.11 12:09:41: Udajne nejaka holandska modifikace. Pravdepodobne uprava az tam. Kola ani nevypadaji na 4x130, spis min.

mrkni:
www.flickr.com/photos/... /photostream
21:55:36
24.10.2011
m8rinek
-> Tomáššš: Testovací provoz chladící věže tepelné elektrárny Boxberg...
21:52:17
24.10.2011
Tomáššš
-> m8rinek: co to je za " komín " ? Chlad.veza ?
21:26:54
24.10.2011
James1991
Vyměnil náhon tachometru, starej měl konec ohnutej a tachometr šmajdal... dal sem originál vika a šmajdá to furt, ale míň3 Asi to budu muset nějak srovnat protože v mot.prostoru tam jen tak volně leží, visí... pamatuju se že z výroby byly přidělaný k hadici odp odtlaku, tak to snad bude tim..
20:31:51
24.10.2011
tunerlada
konečně se dostal po dloouhe době něco si podělat na dílně takže sem se pustil do Ats a jedno už je hotové a je to čuču muču 1
20:11:17
24.10.2011
m8rinek
-> havlik:
Totální Nasazení - Když Mrvy Na Šichtu Táhnou - 08 - Komíny
20:08:25
24.10.2011
havlik
-> m8rinek: to sis teda pekne zahulil
20:07:46
24.10.2011
m8rinek
Vrátil se z říše, kam jsem ráno jel workovat... uff
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od m8rinek vložen 24.10.2011 20:07:46
19:50:16
24.10.2011
Jindas
-> VeTeV: 3 3 Neboj,ale spíš by to tu erekci potřebovalo,aby to už hrčelo 4
19:48:51
24.10.2011
castrol
-> MOLSO: jaj tak 3
19:46:14
24.10.2011
MOLSO
-> castrol: mi to prišlo ako ked ildikó povedala

čo nevieš očesať ? (sa 3 )
19:45:36
24.10.2011
castrol
-> MOLSO: no ja predsa
19:44:23
24.10.2011
MOLSO
-> castrol: kto ? 9
18:56:30
24.10.2011
castrol
bol na geometrii
07:34:37
24.10.2011
VeTeV
-> Jindas: tak at to lesteni neprezenes, aby to pak nemelo tu erekci4
23:54:21
23.10.2011
Jindas
-> matoo: Jseš blázen? 3 3 Joke only... jen a jen 100oktan 4 4
23:52:50
23.10.2011
matoo
-> Jindas: ty ho chces krmit LPG?
23:44:34
23.10.2011
Jindas
-> matoo: No,leštidlo je moc veliký luxus...ale nakrmit webera LPG to je odvaha 3 3 3
23:43:30
23.10.2011
matoo
-> Jindas: aj to pojede na lestidlo? :D
23:40:37
23.10.2011
Jindas
Leštíš,leštím, leštíme, ty vole já ti takovou vyleštím až ti spadne leštenka 3 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jindas vložen 23.10.2011 23:40:37
21:54:19
23.10.2011
Joki
Apple: Máte i nějaké webovky? Rád bych se mrknul 4
21:23:20
23.10.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: pěkný!
21:12:20
23.10.2011
Max
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: pěkně...to bude fešák :o)
20:38:19
23.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof: barva vznikla tim že sem v týhle dovezl dveře z vrakáče, takže se dohodli s jeho paní že pujde na celý auto
20:36:08
23.10.2011
Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Si ho měl ukecat na rally co mám na ouže spíš..ta je dle mě hezčí :o)
20:28:09
23.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof: hlavně vůůůbec nekreje
20:27:22
23.10.2011
Milan 136
-> Kaprof: jo, to je ona8
20:20:39
23.10.2011
Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: To je ta mrcha co ráda křídnati ne? (pravda to skoro všechny červené ). *4
upraveno 1x, naposled 23.10.2011 20:21:25
20:16:32
23.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> suri: měla by to být ona , jak psal Milan136 8180
20:12:43
23.10.2011
suri
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: táto?
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 23.10.2011 20:12:43
20:06:18
23.10.2011
Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Já právě nevidim typicka místa na Katlovbergu no tak je mi to jasny :-) Fajn tak to mojeho pickupa (Do Vánoc ho chci !:-D) fouknem u mě 3
20:04:44
23.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof: jj, v tý prťavý garáži, zakuklili sme ji celou igelitem a paráda
20:03:12
23.10.2011
Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod 23.10.11 20:00:27: tak to bude asi 8180 rallye
20:02:40
23.10.2011
Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Paráda jako vždy Jeníku 4 Tos střikal na Mikulaší či co?:-)
upraveno 1x, naposled 23.10.2011 20:03:06
20:01:58
23.10.2011
castrol
-> darklord: jaj tak to som nevedel ale ten zaves by pomohol
20:00:27
23.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136: díky, povedlo se to, jinak je to ta červená co jezdí na nových modelech Safe line apod, kod si nepamatuju, mrknu zítra
20:00:12
23.10.2011
darklord
-> castrol: ta fuga su nezavrete dvere, ale planujem este nejaky zaves vymyslet minimalne.
Extreme Tyres