
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:23:17
25.10.2011
25.10.2011

FORM - zlomená ojnice
-> suri: Kus je to lepší, jenom zbytečně frfňá 

22:22:58
25.10.2011
25.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> suri: Ja doufam, ze se mi ta moje vrati brzo 
-> Syny: Kdo rika, ze se nikdy nehrabal v kontejneru, tak se v nem hrabe dodnes. Ale tohle fakt nechapu :-) Jinak v papiru to je dobry, plasty sou horsi. Nejhorsi kekel je kontejner na komunal.

-> Syny: Kdo rika, ze se nikdy nehrabal v kontejneru, tak se v nem hrabe dodnes. Ale tohle fakt nechapu :-) Jinak v papiru to je dobry, plasty sou horsi. Nejhorsi kekel je kontejner na komunal.
22:19:19
25.10.2011
25.10.2011

suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to bude chybný kus , ja som spokojný
22:18:33
25.10.2011
25.10.2011

Syny
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Takhle nejak jsem asi vypadal ja, kdyz jsem hledal klice, ktery jsem predtim nechtene shodil do kose a ten vynes do popelnice
Druhej den byla patraci akce a nasel jsem je, ovsem teda stalo to za to 
Druhej den byla patraci akce a nasel jsem je, ovsem teda stalo to za to 
22:14:12
25.10.2011
25.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Ja nic moc, ale tohohle typka nepobiram co delal. Prisel, prohrabal popelnici, neco z ni vybral a odnesl a zbytek nahazel zpet
Byl malej, tak nedosahl na dno a takhle tam balancoval. Sme cekali s kolegou kdy mu ujede a on spadne dovnitr 
Byl malej, tak nedosahl na dno a takhle tam balancoval. Sme cekali s kolegou kdy mu ujede a on spadne dovnitr 
21:44:22
25.10.2011
25.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> suri 25.10.11 18:46:45: Ha. Ted sem vyfasoval na chvili prakticky stejnou hyjenu :-) Oproti ty "moji" ma horsi sedacky, novej xicht, lepe sviti, ale jede nahovno, nema prihradku spolujezdce (debilni airbag)... Za me zlata stara z roku 97.
18:46:45
25.10.2011
25.10.2011

suri
service car
18:45:42
25.10.2011
25.10.2011

suri
pacient
18:35:49
25.10.2011
25.10.2011

suri
spojku 1x , prevodový olej 2x
12:33:22
25.10.2011
25.10.2011

Tomáššš
-> MATTESS: vdaka 
tak ja to zmazem a presuniem :)

tak ja to zmazem a presuniem :)
12:24:09
25.10.2011
25.10.2011

MATTESS
12:20:26
25.10.2011
25.10.2011

Pavel P..
-> CadLubeen: jsou 4×130

12:17:47
25.10.2011
25.10.2011

CadLubeen - zrušená registrace
-> Tomáššš 25.10.11 12:09:41: Udajne nejaka holandska modifikace. Pravdepodobne uprava az tam. Kola ani nevypadaji na 4x130, spis min.
mrkni:
www.flickr.com/photos/... /photostream
mrkni:
www.flickr.com/photos/... /photostream
21:55:36
24.10.2011
24.10.2011

m8rinek
-> Tomáššš: Testovací provoz chladící věže tepelné elektrárny Boxberg...
21:52:17
24.10.2011
24.10.2011

Tomáššš
-> m8rinek: co to je za " komín " ? Chlad.veza ?
21:26:54
24.10.2011
24.10.2011

James1991
Vyměnil náhon tachometru, starej měl konec ohnutej a tachometr šmajdal... dal sem originál vika a šmajdá to furt, ale míň
Asi to budu muset nějak srovnat protože v mot.prostoru tam jen tak volně leží, visí... pamatuju se že z výroby byly přidělaný k hadici odp odtlaku, tak to snad bude tim..
Asi to budu muset nějak srovnat protože v mot.prostoru tam jen tak volně leží, visí... pamatuju se že z výroby byly přidělaný k hadici odp odtlaku, tak to snad bude tim..20:31:51
24.10.2011
24.10.2011

tunerlada
konečně se dostal po dloouhe době něco si podělat na dílně takže sem se pustil do Ats a jedno už je hotové a je to čuču muču 

20:08:25
24.10.2011
24.10.2011

havlik
-> m8rinek: to sis teda pekne zahulil
20:07:46
24.10.2011
24.10.2011

m8rinek
Vrátil se z říše, kam jsem ráno jel workovat... uff
19:50:16
24.10.2011
24.10.2011

Jindas
-> VeTeV:
Neboj,ale spíš by to tu erekci potřebovalo,aby to už hrčelo 
Neboj,ale spíš by to tu erekci potřebovalo,aby to už hrčelo 
19:48:51
24.10.2011
24.10.2011

castrol
-> MOLSO: jaj tak 

19:46:14
24.10.2011
24.10.2011

MOLSO
-> castrol: mi to prišlo ako ked ildikó povedala
čo nevieš očesať ? (sa
)
čo nevieš očesať ? (sa
)19:45:36
24.10.2011
24.10.2011

castrol
-> MOLSO: no ja predsa
19:44:23
24.10.2011
24.10.2011

MOLSO
-> castrol: kto ? 

18:56:30
24.10.2011
24.10.2011

castrol
bol na geometrii
07:34:37
24.10.2011
24.10.2011

VeTeV
-> Jindas: tak at to lesteni neprezenes, aby to pak nemelo tu erekci

23:54:21
23.10.2011
23.10.2011

Jindas
-> matoo: Jseš blázen?
Joke only... jen a jen 100oktan

Joke only... jen a jen 100oktan

23:52:50
23.10.2011
23.10.2011

matoo
-> Jindas: ty ho chces krmit LPG?
23:44:34
23.10.2011
23.10.2011

Jindas
-> matoo: No,leštidlo je moc veliký luxus...ale nakrmit webera LPG to je odvaha


23:43:30
23.10.2011
23.10.2011

matoo
-> Jindas: aj to pojede na lestidlo? :D
23:40:37
23.10.2011
23.10.2011

Jindas
Leštíš,leštím, leštíme, ty vole já ti takovou vyleštím až ti spadne leštenka


21:55:18
23.10.2011
23.10.2011

Nwkt
21:54:19
23.10.2011
23.10.2011

Joki
Apple: Máte i nějaké webovky? Rád bych se mrknul 

21:23:20
23.10.2011
23.10.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: pěkný!
21:12:20
23.10.2011
23.10.2011

Max
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: pěkně...to bude fešák :o)
20:38:19
23.10.2011
23.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof: barva vznikla tim že sem v týhle dovezl dveře z vrakáče, takže se dohodli s jeho paní že pujde na celý auto
20:36:08
23.10.2011
23.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Si ho měl ukecat na rally co mám na ouže spíš..ta je dle mě hezčí :o)
20:28:09
23.10.2011
23.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof: hlavně vůůůbec nekreje
20:27:22
23.10.2011
23.10.2011

Milan 136
-> Kaprof: jo, to je ona

20:20:39
23.10.2011
23.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: To je ta mrcha co ráda křídnati ne? (pravda to skoro všechny červené ). *4
20:16:32
23.10.2011
23.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> suri: měla by to být ona , jak psal Milan136 8180
20:12:43
23.10.2011
23.10.2011

suri
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: táto?
20:06:18
23.10.2011
23.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Já právě nevidim typicka místa na Katlovbergu no tak je mi to jasny :-) Fajn tak to mojeho pickupa (Do Vánoc ho chci !:-D) fouknem u mě 

20:04:44
23.10.2011
23.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof: jj, v tý prťavý garáži, zakuklili sme ji celou igelitem a paráda
20:03:12
23.10.2011
23.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod 23.10.11 20:00:27: tak to bude asi 8180 rallye
20:02:40
23.10.2011
23.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Paráda jako vždy Jeníku
Tos střikal na Mikulaší či co?:-)
Tos střikal na Mikulaší či co?:-)20:01:58
23.10.2011
23.10.2011

castrol
-> darklord: jaj tak to som nevedel ale ten zaves by pomohol
20:00:27
23.10.2011
23.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136: díky, povedlo se to, jinak je to ta červená co jezdí na nových modelech Safe line apod, kod si nepamatuju, mrknu zítra
20:00:12
23.10.2011
23.10.2011

darklord
-> castrol: ta fuga su nezavrete dvere, ale planujem este nejaky zaves vymyslet minimalne.

