Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53121 až 53170) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:31:36
27.10.2011
Bobacz - zrušená registrace
→ Castrol: spachtle 3 3
17:26:53
27.10.2011
castrol
-> Bobacz: Hyundai nee skor nejake spachtle 1
16:14:32
27.10.2011
Bobacz - zrušená registrace
Dneska jsem naposled projel a rozloučil se s rodinným autíčkem... Asi z něj udělají nějaký Hyundai. 6 12
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bobacz - zrušená registrace vložen 27.10.2011 16:14:32
13:10:27
27.10.2011
minno
-> Jozka 27.10.11 12:27:43: 3 3 3
12:28:56
27.10.2011
MOLSO
-> Jozka: 3 3 3 3 3 3 3
12:27:43
27.10.2011
Jozka
-> MOLSO 27.10.11 12:23:11: To je pěkná výhrůžka.. hrdzavou pilkou.. připomnělo mi to jednu svářečskou: "ohřeju 5-ku drát a narvu ti ho do.. A tím horkým koncem ven, aby sis ho nemohl vyndat."
12:23:11
27.10.2011
MOLSO
-> minno: nie keby to dotahoval pri mne tak mu odrezem ruky hrdzavou pilkou 40

a mne hinta marha bude vyvolavat ze je jto vre a kktiny ... za dobrotu na zebrotu

chudak pan frndzalica vobec mu nezavidim 40
11:51:00
27.10.2011
minno
-> MOLSO 27.10.11 11:23:12: aha, takže keď si nechal skorosvokra doťahovať hlavu, tak ten povedal: na chvíľu sa otoč.....moment....a ja dotiahnem hlavu. A za ten moment to otočil ešte o tie dve otáčky a bolo3
11:30:07
27.10.2011
Jozka
-> MOLSO: 3 3. Mě švagr "učil" montáž a demontáž AL lišt okapů na kile kombinačkama..
EDIT: od minulýho tejdne bejvalej, teda taky skorošvagr.
upraveno 1x, naposled 27.10.2011 11:31:44
11:23:12
27.10.2011
MOLSO
-> minno: to musíš na moment a ešte každý šrób o 2 otáčky 47 aby sa tesnenie poriadne stlačilo a tesnilo 3 to ma naučil skorosvokor 47

len treba dávať pozor aby sa nahodou nestrhol závit na vypušťáku olejovej vane od toho momentu
10:24:29
27.10.2011
minno
-> 4dams: no práveže ten nástavec som tam musel dať, bez neho to nejde, lebo tam zavadzajú ventilové pružiny atď.
No ale presne ako píšeš: pri doťahovaní mi to tiež prišlo, že hlavne držaním momenťáku za obidva konce by sa moment skresľoval, preto som ho radšej držal len za rukoväť a tak doťahoval :-)
10:16:50
27.10.2011
4dams
-> minno: ak máš dokonalé podmienky na to aby si nemusel použiť nadstavec, stačí doťahovať prakticky jednou rukou. Ak dáš nadstavec, musíš ten momenťák držať na oboch koncoch a tým sa to skresľuje... A čím väčší moment, tým silnejšie držíš ten koniec momenťáku kde máš nadstavec.
10:05:22
27.10.2011
minno
-> Klubko_: no, pýtam sa len tak informatívne. Doťahoval som hlavu a tam sa bez nástavca s momenťákom nedostanem. Moment som nastavil na hornú hranicu udávanú výrobcom (liatina, 55Nm) tak že či som tým nástavcom ten moment náhodou neznížil, nakoľko tam mám vyšší KP, tak to chcem mať radšej dotiahnuté viac, ako menej.
A v návode k momenťáku je napísané, že nepoužívať nástavce, lebo skresľujú nastavený moment.
09:52:32
27.10.2011
Klubko_
-> minno: ja bych rekl, ze na momentovym klicu nemeni. Protoze jiste, vule v tech spojich je, ale jakmile zaberes, jde to na doraz a chova se to jako jeden celek. Narozdil, jak uvedl 4dams , kdy tam dochazi k pohybu ve spojich, pri cemz se cast energie dodane razovym utahovakem ztrati. (mozna premeni na teplo by rekl nejakej fyzik)
08:52:52
27.10.2011
Jozka
-> minno: Tak to je teda ořech.. řešili a vyřešili jsme to před lety při utahování tlakových spojů potrubí, bohužel je to tak dávno, že si nepamatuju jak.10 Mám jen dojem (dojem!), že jsme dospěli k tomu, že momentový mechanismus i tak cvakne na nastavené hodnotě a výsledný moment za tím otočným bodem to neovlivní nijak nebo nijak výrazně (nechali jsme ze stranových klíčů vyrobit speciální nástavce, prodlužující jen cca 50 mm).
08:45:00
27.10.2011
4dams
-> minno: na vzduchovej pistoly znizuju, takto na racni neviem
08:37:48
27.10.2011
minno
Jedna rýchla: nástavce na račňu (predĺženie medzi račňu a orech), na momentový kľúč, výsledný krútiacmi moment zvyšujú alebo znižujú?
08:11:03
27.10.2011
Max
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: hm...pěkné :o)
00:00:28
27.10.2011
Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Já si počkám naživo Honzíku :o)
23:40:59
26.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
new fejs 5
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Apple STS Chvojkovice-Brod vložen 26.10.2011 23:40:59
23:17:47
26.10.2011
castrol
-> kachník: parada
23:16:29
26.10.2011
kachník
Má dnešní tvorba, na triko od fiatu nemůžu nakreslit snad nic jinýho. Moje milé, malé, dravé autí F127 Sport 179 Kdyby někdo chtěl nakreslit svýho plechovýho miláčka podobnym způsobem, jsem k dispozici5
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od kachník vložen 26.10.2011 23:16:29
20:54:29
26.10.2011
Jarda - zrušená registrace
-> Hurdis: aha, ja myslel, ze to je nejak legislativne nepovolene4
20:37:57
26.10.2011
Hurdis
Jarda 26.10.11 20:22:38 napsal:
→ Hurdis:
proc proboha ten den nejezdit? 9


Jak jsem uváděl. Murphyho zákony jsou neúprosné a poměrně dobře platné. Tzn. po letech tvoření a investic mne po našroubování značek hned na silnici nikdo nedostane. Pravděpodobnost srážky s blbcem je neúprosně vysoká, asi jako pád namazaného krajíce. 6
20:22:38
26.10.2011
Jarda - zrušená registrace
-> Hurdis: ja kdysi jel s MTX po zaplaceni pojistky bez znacek, teda napsal jsem si je na kus kartonu1 a po vyjmuti z depozitu jsem si je prehodil na auto, pri zaparkovani auta pred mestsky urad me mestsky policista rika, co to jako je, tak jsem mu ukazal zaplacenou pojistku a ze si jdu pro znacky a on na to: tak to jo, hlavne, ze je pojistka zaplacena a sel si po svych3 psal se rok 2007, ted uz by me takova kravina, kvuli ktere mohu prijit o ridicak ani nenapadla...

proc proboha ten den nejezdit? 9

jinac k tematu: dnes jsem dal oba MTX do depozitu7
upraveno 1x, naposled 26.10.2011 20:23:45
20:20:18
26.10.2011
alpin
ja som dnes zváral do bane nejake blbosti , stihol som len 11 kusov
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od alpin vložen 26.10.2011 20:20:18
upraveno 1x, naposled 26.10.2011 20:20:28
19:51:11
26.10.2011
castrol
-> alpin: tak tak -> palinator: alpin 26.10.11 19:48:36 napsal:
→ castrol: jaj že mi to nadvihne ?3
4
19:48:44
26.10.2011
palinator
-> castrol:
No, nevim jak se dá na jámě přezout.4
19:48:36
26.10.2011
alpin
-> castrol: jaj že mi to nadvihne ?3
19:47:40
26.10.2011
castrol
-> alpin: to mas dobre aspon nepotrebujes hever
19:46:42
26.10.2011
alpin
-> castrol: pred garážou neprezujem a pred domom mi rýpe bager
19:45:47
26.10.2011
castrol
-> alpin: prezuj pred domom
19:44:04
26.10.2011
alpin
-> castrol: kurňa ja ja musím , len sa nemám do dvora jak dostať
18:54:21
26.10.2011
castrol
18:14:21
26.10.2011
J3STER
-> tunerlada: Vidíš budeš muset v Vyškově hledat magistrát.3 3 3 Toť další začarovaný kruh.3 3 3
16:45:21
26.10.2011
Hurdis
-> tunerlada: Pokud má vozidlo STK+E tak si ho (do depa) tam a zpět strkej jak chceš. Pochopitelně ke každému vytažení potřebuješ doklad o uzavřeném platném pojištění odpovědnosti.
Pokud STK máš propadlou (jako já) tak s TP a vozidlem (ideálně legálně dopraveným .-)) provést kontrolu způsobilosti a poté, když to dobře dopadne pokračovat viz výše, se slavnostním úšklebkem, natuženou patkou a lacinou kravatou u saka po tátovi vyzvednouti OTP a RZ u přepážky na odboru dopravy-referenta evidence motorových vozidel.

S ohledem na Murphyho zákony se doporučuje první jízdu neprovádět hned v den přidělení RZ.

Jinak na tenhle rychlý dotaz nalezneš mnoho ještě rychlejších odpovědí v legislativě, prudič by napsal, hledej.
Hledej, příště.
4
16:15:46
26.10.2011
Jumbo
-> tunerlada: do depozitu vkládáš jenom malý TP a značky, velký si necháš, takže s autem bez značek uděláš STK, dojdeš na magistrát a při vydání značek ti nalepí nálepku.
upraveno 1x, naposled 26.10.2011 16:16:01
16:07:50
26.10.2011
tunerlada
kluci ot rychlá: když je auto v depozitu a má stk je nějaká možnost vytáhnout ho z něj ? nebo je to začarovanej kruh protože mi nevydaj velký TP pač nemám stk a neudělám skt protože nemám tp ? 8
15:49:51
26.10.2011
Tomáššš
zazimoval auto a ukoncil tuto "sezonu"
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tomáššš vložen 26.10.2011 15:49:51
23:05:41
25.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> FORM: Haha :-D Prosimte jednak jezdim jak ponocnej a druhak nejezdim jen skodovkou 3 Nepovazuji hyjenu za etalon moderni techniky 3 3 4 Proste jsme si pohorsili strasne :(
upraveno 1x, naposled 25.10.2011 23:06:02
23:03:36
25.10.2011
FORM - zlomená ojnice
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Vidíš, teď budeš mít krásný rozhled z výše posazeného sicu. (To jsi asi nechtěl slyšet 3 ). jinak bacha, má to ABS, to ze škodule neznáš 2
22:58:55
25.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> FORM: Me to je jedno. Vysokej jsem dost :-) A hlavne bych sedel na scartech, kdybys je toho casu nevykydal do bedny...
22:56:57
25.10.2011
FORM - zlomená ojnice
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Joo, vidíš, toho jsem si taky všimlul, ale nedotáhnul 3 Myslím,že tam navíc ještě chybí plastové vložky uložení volantové tyče, pak to někdy dořeším. U tmovomodré mrchy jsem ti ještě večer seřídil zámek PZ dveří a hlavně vyměnil tu prosedlou konstrukci řidičovy sedačky. Ještě chvíli a seděl by jsi na koberci 1
22:49:59
25.10.2011
Kurier Grobar
dnes som bol agresívny , volná cesta, zohriaty motor, jednotka :D plný pedál, 2 plný pedál :D 3 planý pedál, 4 plný pedál (WV polo som dal jak stojace auto :D ) no k 5 som sa nedostal3
22:47:32
25.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> FORM: No hlavne Adam je z toho pytle uplne unesenej 3 3 Fakt se to vyplati. Zlata prihradka. Kazdopadne by bylo zahodno co nejdrive vratit nase ozidlo :-)

Jo a este jedna sranda, je volna tyc volantu :-) To radsi dotahnu zejtra este...
22:44:47
25.10.2011
FORM - zlomená ojnice
-> Matthes, záškodník z TechWebu: 3 Buď rád, že máte do čeho zabořit obličej v případě potyčky s nízkoletícím betonovým sloupem. I když uznávám, že u té feldy je absence přihrádky fakt pakárna. Někde bych kdyžtak měl mít poličku pod palubku. Ta anténa mě štve, na místo prutu jsem měl koupit celou anténu se zesíkem.
22:38:53
25.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> FORM: Hlavne tam ma byt 130mm reprak a ne 100mm :-D Klidne ho tam necham, ale problem je s tou antenou. Redukce nepomuze. Mozna uhnil kabel u anteny...

No problem je zatim nejvetsi ta prihradka. Kam si mame davat veci? :-/ Ach, to byl zase kseft :-D
upraveno 1x, naposled 25.10.2011 22:40:17
22:33:11
25.10.2011
FORM - zlomená ojnice
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Hehe, to netuším, snad fouká. Nějak si nevybavuju, že by mi někde zapnul. Na anténu od rádia bych mohl mít někde redukci, kouknu se. Vidíš, repráky jsem ani nekontroloval, nevím co někdo dělal s jedním kusem, nu ať si ho užije :-D Kouknu se po nějakých v Litvínově, abych ti mohl tvého luxusního sencora vrátit 3
22:28:58
25.10.2011
m8rinek
-> Matthes, záškodník z TechWebu: já jednou vyhodil PIN od kreditky, protože jsem měl za to, že je napsanej na papíře a ne na strhávací folii. Průser byl, že to byl takovej minikoš pod popelníkem s částečně zakrytym vlezem.... a taky že to bylo hned vedle obchodní akademie :D.
22:25:06
25.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> FORM: Jo a teplotu ukazuje nejak divne. V kolonach obcas 110°. Ale i normalne za jizdy ma vejs nez ta druha. Doufam, ze facha vetrak na chladici.
Jinak antena radia je v prdeli, na kus dratu to hraje lepe. Vlevo chybel reprak, tak jsem tam dal sencor na dve samorezky :-D
upraveno 1x, naposled 25.10.2011 22:25:29
Extreme Tyres