skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
16:18:42
29.10.2011
29.10.2011

dakar.cz
vyměnil jsem svíčky na favoritu. Takhle vypadaly ty staré. Nevíte,co by mohlo byt špatně,když takhle vypadají? Je to 135 BMM 40kw.. Díky
16:15:24
29.10.2011
29.10.2011

peti
aj ta prevodovka je dajak opacne, nalievaci a kontrolny otvor +spinac spiatocky su opacne

15:54:21
29.10.2011
29.10.2011

MOLSO
Prehodil spotrebáka na zimné, zmeral fridex, skontroloval dobíjanie, nahodil hadicu na sanie tepleho vzduchu, nalial do ostrekovačov nemrznúcu zmes a vymedzil vôľu v kosti radenia 

15:50:45
29.10.2011
29.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Jarda/felda: A spojkovej valecek mas zespoda?
15:03:15
29.10.2011
29.10.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Jarda/felda: ale to se nic nemeni na tech buchtach... 130 to neni

14:46:29
29.10.2011
29.10.2011

Jarda/felda
-> Jarda: -> Matthes, záškodník z TechWebu:
nejni to náhodou nákres zespoda ?

nejni to náhodou nákres zespoda ?

13:42:39
29.10.2011
29.10.2011

alpin
-> Matthes, záškodník z TechWebu: asi angličan.. 

13:39:57
29.10.2011
29.10.2011

Klubko_
a bubny jsou hodne blizko sikmejm ramenum
11:27:52
29.10.2011
29.10.2011

Syny
-> Jarda 29.10.11 08:14:30: Takhle melo buchty garde... Jedine siroka vlecka je ma silnejsim dovnitr...
09:34:11
29.10.2011
29.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Enggik: Taky premyslim nad tim starterem
Divny :-)
Divny :-)08:23:16
29.10.2011
29.10.2011

Enggik
-> šípka 120 l 29.10.11 01:28:26: Tak jestli někdy přijedu do servisu na výměnu startéru, a mechanik ho začne preparovat z kastlíku na baterku.
Tak už vím proč

-> Jarda:
To mi připomíná mně

Tak už vím proč

-> Jarda:
To mi připomíná mně

08:14:30
29.10.2011
29.10.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Karlos (WIO46): maji to obracene, ty buchty jak S120... a pak maji neco naucit
ale mam take stryce vyuceneho automechanika a opravy by chtel po me :), zivi se radeji jako drevorubec 
ale mam take stryce vyuceneho automechanika a opravy by chtel po me :), zivi se radeji jako drevorubec 
07:33:16
29.10.2011
29.10.2011

Jarda/felda
-> suri: automobily


02:52:09
29.10.2011
29.10.2011

Karlos (WIO46)
-> šípka 120 l: Hele, neni to garde? Není tam vidět mezikus na převodovce. A buchty na 130 mej bejt ven úzkym koncem, ne?
01:31:37
29.10.2011
29.10.2011

Kurier Grobar
-> šípka 120 l: len sa uč aby si aj dačo vedel, ja mam kamaráta automechanika a na 100pro by nevedel čo je na obrázku
a pamätám si keď šiel do školy tak povedal poebane Škodovky kto ich nevie opraviť...
a pamätám si keď šiel do školy tak povedal poebane Škodovky kto ich nevie opraviť...01:30:05
29.10.2011
29.10.2011

suri
-> šípka 120 l: čo to je za predmet?
01:28:26
29.10.2011
29.10.2011

šípka 120 l
Nie dnes ale vo štvrtok sme sa v škole učili dačo o nápravách..-

22:54:43
28.10.2011
28.10.2011

castrol
-> Tomáššš: nie len pozuje
22:53:48
28.10.2011
28.10.2011

Tomáššš
-> castrol: tak sfajcena no ... 

22:51:28
28.10.2011
28.10.2011

castrol
-> Tomáššš: nie je chlpata 

22:49:13
28.10.2011
28.10.2011

Tomáššš
-> johaning: nie je zjeta ta macka ? 

21:44:50
28.10.2011
28.10.2011

m8rinek
-> Hurdis: To je volant ze Speedpra, či odkud, na něj dodělaná nába a nyní nově vybavená Ipurem z Rally volantu, nicméně logo není Trabant, ale přímo Rallye Kolínská nástrojárna :))). (někde mam i Komunální služby Lomnice nad Popelkou, nebo tak něco :D)
21:19:06
28.10.2011
28.10.2011

Hurdis
-> m8rinek: Vypadá to moc dobře, jak a z čeho máš dělaný potah? To asi nebude přímo semiš, bo ano?
Jinak díky absenci spodního ramene raději nebourej, obtisk loga Rally Trabant vprostřed xichtu nemá být v r.12 trendy. :-)
Jinak díky absenci spodního ramene raději nebourej, obtisk loga Rally Trabant vprostřed xichtu nemá být v r.12 trendy. :-)
21:07:25
28.10.2011
28.10.2011

Arnold
-> johaning: krasny
tak at dela jen radost 
tak at dela jen radost 
21:01:54
28.10.2011
28.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> m8rinek: Pěkné

19:55:17
28.10.2011
28.10.2011

castrol
-> m8rinek: to zas bude kritika 

19:51:52
28.10.2011
28.10.2011

m8rinek
Zkurvil jsem jeden volant a krytku :))
19:48:57
28.10.2011
28.10.2011

Vojtisek
sundali se seklá převodovka
19:48:55
28.10.2011
28.10.2011

suri
-> Vojtisek: len na fotke
19:46:52
28.10.2011
28.10.2011

Vojtisek
-> suri: další mlhovkář


18:40:43
28.10.2011
28.10.2011

suri
-> alpin: jj
18:39:53
28.10.2011
28.10.2011

suri
3
18:39:33
28.10.2011
28.10.2011

suri
18:39:16
28.10.2011
28.10.2011

alpin
-> suri: to na tejto si menil spojku nie ?
18:38:46
28.10.2011
28.10.2011

suri
kamarát robil predzimnú údržbu na jeho uloženke
17:34:46
28.10.2011
28.10.2011

johaning
Tak ja dnes byl pro novy prirustek do me rodiny 

17:27:45
28.10.2011
28.10.2011

ochoda
vytrhal secky brzdový trubky a spojkovou bez diry fajná práce
17:12:52
28.10.2011
28.10.2011

Suty
Pomáhal sem vyndavat Zetku ze zabordelařené dílny a šup s ní na podval a pryč. Majitel si jí prej bude renovovat.
20:03:31
27.10.2011
27.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: ved jasan nechaj si nieco aj pre seba
20:00:10
27.10.2011
27.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: v poho,mam jich víc ale celý to sem dávat nemusim

19:56:52
27.10.2011
27.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: a hej ani som si to neuvedomil ja ze to je plnic
19:54:49
27.10.2011
27.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> oppik: nechápu tuhle otázku : a nemáš fotky užovky jak na ní dělal?
19:51:02
27.10.2011
27.10.2011

oppik
Radek Retro eLeSo 27.10.11 19:41:54 napsal:
přišli mi mejlem nějaký fotky Horsta
pěkný jen tak dál.a nemáš fotky užovky jak na ní dělal?
přišli mi mejlem nějaký fotky Horsta
pěkný jen tak dál.a nemáš fotky užovky jak na ní dělal?19:50:30
27.10.2011
27.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: hej,ta druhá fotka už je po laku
-> Péďa17: dík-už to chtělo opravu
-> Péďa17: dík-už to chtělo opravu19:49:20
27.10.2011
27.10.2011

Lukyn Fakír
já sem dnes s pomocí udělal budíky na fávu jěště musej zitra ven ale tak seděj tam a jelikož nemam zásuvku udělanou s kabelem pro otáčkoměr musím sehnat zasuvku pro ten jeden kolicek a pak to bude fakčit

19:47:51
27.10.2011
27.10.2011

James1991
Vyměnil olej, dal novou vanu, zahodil dřevěnný těsnění, dal místo něj tmel a nakonec vyměnil manžetku táhla řazení. Zejtra zjistim zda to těsní správně nebo jestli to bude chcát...
19:47:02
27.10.2011
27.10.2011

Péďa17
-> Radek Retro eLeSo: pěkný
19:44:07
27.10.2011
27.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: no pekne a uz je v laku ?
19:42:44
27.10.2011
27.10.2011

Radek Retro eLeSo
a eště

19:41:54
27.10.2011
27.10.2011

Radek Retro eLeSo
přišli mi mejlem nějaký fotky Horsta

