Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53071 až 53120) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
16:18:42
29.10.2011
dakar.cz
vyměnil jsem svíčky na favoritu. Takhle vypadaly ty staré. Nevíte,co by mohlo byt špatně,když takhle vypadají? Je to 135 BMM 40kw.. Díky
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od dakar.cz vložen 29.10.2011 16:18:42
16:15:24
29.10.2011
peti
aj ta prevodovka je dajak opacne, nalievaci a kontrolny otvor +spinac spiatocky su opacne3
15:54:21
29.10.2011
MOLSO
Prehodil spotrebáka na zimné, zmeral fridex, skontroloval dobíjanie, nahodil hadicu na sanie tepleho vzduchu, nalial do ostrekovačov nemrznúcu zmes a vymedzil vôľu v kosti radenia 1
15:50:45
29.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Jarda/felda: A spojkovej valecek mas zespoda?
15:03:15
29.10.2011
Jarda - zrušená registrace
-> Jarda/felda: ale to se nic nemeni na tech buchtach... 130 to neni4
14:46:29
29.10.2011
Jarda/felda
-> Jarda: -> Matthes, záškodník z TechWebu:
nejni to náhodou nákres zespoda ? 3 3
13:42:39
29.10.2011
alpin
-> Matthes, záškodník z TechWebu: asi angličan.. 1
13:39:57
29.10.2011
Klubko_
a bubny jsou hodne blizko sikmejm ramenum
11:27:52
29.10.2011
Syny
-> Jarda 29.10.11 08:14:30: Takhle melo buchty garde... Jedine siroka vlecka je ma silnejsim dovnitr...
09:34:11
29.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Enggik: Taky premyslim nad tim starterem 9 Divny :-)
08:23:16
29.10.2011
Enggik
-> šípka 120 l 29.10.11 01:28:26: Tak jestli někdy přijedu do servisu na výměnu startéru, a mechanik ho začne preparovat z kastlíku na baterku. 9 9 Tak už vím proč 3 3 3
-> Jarda: 3 3 To mi připomíná mně 3 3
08:14:30
29.10.2011
Jarda - zrušená registrace
-> Karlos (WIO46): maji to obracene, ty buchty jak S120... a pak maji neco naucit9 ale mam take stryce vyuceneho automechanika a opravy by chtel po me :), zivi se radeji jako drevorubec 1
upraveno 1x, naposled 29.10.2011 08:16:06
07:33:16
29.10.2011
Jarda/felda
-> suri: automobily 4 3
02:52:09
29.10.2011
Karlos (WIO46)
-> šípka 120 l: Hele, neni to garde? Není tam vidět mezikus na převodovce. A buchty na 130 mej bejt ven úzkym koncem, ne?
01:31:37
29.10.2011
Kurier Grobar
-> šípka 120 l: len sa uč aby si aj dačo vedel, ja mam kamaráta automechanika a na 100pro by nevedel čo je na obrázku 3 a pamätám si keď šiel do školy tak povedal poebane Škodovky kto ich nevie opraviť...
01:30:05
29.10.2011
suri
-> šípka 120 l: čo to je za predmet?
01:28:26
29.10.2011
šípka 120 l
Nie dnes ale vo štvrtok sme sa v škole učili dačo o nápravách..-6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od šípka 120 l vložen 29.10.2011 01:28:26
22:54:43
28.10.2011
castrol
-> Tomáššš: nie len pozuje
22:53:48
28.10.2011
Tomáššš
-> castrol: tak sfajcena no ... 3
upraveno 1x, naposled 28.10.2011 22:54:06
22:51:28
28.10.2011
castrol
-> Tomáššš: nie je chlpata 1
22:49:13
28.10.2011
Tomáššš
-> johaning: nie je zjeta ta macka ? 3
21:44:50
28.10.2011
m8rinek
-> Hurdis: To je volant ze Speedpra, či odkud, na něj dodělaná nába a nyní nově vybavená Ipurem z Rally volantu, nicméně logo není Trabant, ale přímo Rallye Kolínská nástrojárna :))). (někde mam i Komunální služby Lomnice nad Popelkou, nebo tak něco :D)
21:19:06
28.10.2011
Hurdis
-> m8rinek: Vypadá to moc dobře, jak a z čeho máš dělaný potah? To asi nebude přímo semiš, bo ano?
Jinak díky absenci spodního ramene raději nebourej, obtisk loga Rally Trabant vprostřed xichtu nemá být v r.12 trendy. :-)
21:07:25
28.10.2011
Arnold
-> johaning: krasny 4 5 tak at dela jen radost 6
21:01:54
28.10.2011
Kaprof-Pisařík
-> m8rinek: Pěkné4
19:55:17
28.10.2011
castrol
-> m8rinek: to zas bude kritika 1
19:51:52
28.10.2011
m8rinek
Zkurvil jsem jeden volant a krytku :))
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od m8rinek vložen 28.10.2011 19:51:52
19:48:57
28.10.2011
Vojtisek
sundali se seklá převodovka
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Vojtisek vložen 28.10.2011 19:48:57
19:48:55
28.10.2011
suri
-> Vojtisek: len na fotke
19:46:52
28.10.2011
Vojtisek
-> suri: další mlhovkář3 3
18:40:43
28.10.2011
suri
-> alpin: jj
18:39:53
28.10.2011
suri
18:39:33
28.10.2011
suri
18:39:16
28.10.2011
alpin
-> suri: to na tejto si menil spojku nie ?
18:38:46
28.10.2011
suri
kamarát robil predzimnú údržbu na jeho uloženke
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 28.10.2011 18:38:46
17:34:46
28.10.2011
johaning
Tak ja dnes byl pro novy prirustek do me rodiny 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od johaning vložen 28.10.2011 17:34:46
17:27:45
28.10.2011
ochoda
vytrhal secky brzdový trubky a spojkovou bez diry fajná práce
17:12:52
28.10.2011
Suty
Pomáhal sem vyndavat Zetku ze zabordelařené dílny a šup s ní na podval a pryč. Majitel si jí prej bude renovovat.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Suty vložen 28.10.2011 17:12:52
20:03:31
27.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: ved jasan nechaj si nieco aj pre seba
20:00:10
27.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: v poho,mam jich víc ale celý to sem dávat nemusim4
19:56:52
27.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: a hej ani som si to neuvedomil ja ze to je plnic
19:54:49
27.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> oppik: nechápu tuhle otázku : a nemáš fotky užovky jak na ní dělal?
19:51:02
27.10.2011
oppik
Radek Retro eLeSo 27.10.11 19:41:54 napsal:
přišli mi mejlem nějaký fotky Horsta1
pěkný jen tak dál.a nemáš fotky užovky jak na ní dělal?
19:50:30
27.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: hej,ta druhá fotka už je po laku4 -> Péďa17: dík-už to chtělo opravu
19:49:20
27.10.2011
Lukyn Fakír
já sem dnes s pomocí udělal budíky na fávu jěště musej zitra ven ale tak seděj tam a jelikož nemam zásuvku udělanou s kabelem pro otáčkoměr musím sehnat zasuvku pro ten jeden kolicek a pak to bude fakčit1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Lukyn Fakír vložen 27.10.2011 19:49:20
19:47:51
27.10.2011
James1991
Vyměnil olej, dal novou vanu, zahodil dřevěnný těsnění, dal místo něj tmel a nakonec vyměnil manžetku táhla řazení. Zejtra zjistim zda to těsní správně nebo jestli to bude chcát...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od James1991 vložen 27.10.2011 19:47:51
19:47:02
27.10.2011
Péďa17
-> Radek Retro eLeSo: pěkný
19:44:07
27.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: no pekne a uz je v laku ?
19:42:44
27.10.2011
Radek Retro eLeSo
a eště1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 27.10.2011 19:42:44
19:41:54
27.10.2011
Radek Retro eLeSo
přišli mi mejlem nějaký fotky Horsta1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 27.10.2011 19:41:54
Extreme Tyres