Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 53021 až 53070) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:32:33
29.10.2011
Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: tak to se nadá nic dělat. Byla dobitá, nebo zdravá?
21:31:45
29.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136: mi to řikali taky, ale jak si majitel žádá 8
21:29:24
29.10.2011
Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: bude červenej celej jo? mně se to líbí víc v kontrastu s bílou boudou.
21:28:04
29.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
dneska sem jednomu pánovi přeleštil před zimou 2kovou oktávku, pak vypucoval pikouna a večer se věnoval barvičkám 5
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Apple STS Chvojkovice-Brod vložen 29.10.2011 21:28:04
21:05:25
29.10.2011
maca
-> Radek Retro eLeSo: jj svatá pravda4
20:53:34
29.10.2011
Milan 136
-> dakar.cz: akorát, že 100 minut bylo 10 ročníků a dost...
takže letos už nebyl8
jo slyšel jsem o tom. Já pohledám potom
20:51:52
29.10.2011
dakar.cz
-> Milan 136: jo,to znám,do toho se vleze peněz.. 100minut znám,je to docela oblíbený závod. Já jezdím Fechtl cup Slavkov u Brna,jestli znáš. Jezdím to od prvního ročníku.. Jo,dej fotky,docela mě to zajímá..
20:47:42
29.10.2011
Milan 136
-> dakar.cz: jo, docela to jede. Peníze už to taky nějaký spapalo. Letos jsem nic nejel od roku 2003 jsem s tím jezdil hlavně závod 100 minut lhoteckých-www.100minut.c z a sem tam něco okolo.
Kdyžtak pohledám foto z foťáku a můžu to sem dát, pokud to nebude někomu vadit
20:43:00
29.10.2011
dakar.cz
-> Milan 136: tyjo,tak ten je drsný. Vidím vějířová hlava,Hikone výfuk,karbec..asi našlapané,ne? Ale je to fakt hezké.. A jezdíš s tím něco?
20:32:48
29.10.2011
Tommyk
Já obral nějakou seriovou filcku o pružiny.. 1
20:25:13
29.10.2011
Lukaso358
-> Milan 136: Zajímavej peklostroj 4
20:16:52
29.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> maca 29.10.11 20:11:55: to je rozdíl oproti tý fotce s hlínama1 1jo kola dělaj auto 3 3 JOKE
20:15:08
29.10.2011
Milan 136
A pak jsem vytáhnul závodní stroj a jel překontrolovat niovou silnici, co tu udělali...
Foto je na ho... z mobilu
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Milan 136 vložen 29.10.2011 20:15:08
20:12:22
29.10.2011
Milan 136
Dnes poslední kratičká projížďka v 1000MB před zazimováním. 2 metry od baráku jsem po přeřazení šlápnul na plyn a prd. Praskla struna3
Tak jsem ji posunul a auto zazimoval. A druhý šedý MB už stálo skoro na ráfkách. Tak jsem to alespoň nafoukal6
20:11:55
29.10.2011
maca
nahodil jsem mrdozní poklice od Šárky1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od maca vložen 29.10.2011 20:11:55
20:09:33
29.10.2011
dakar.cz
-> Syny: díky..takže to je olejem a benzínem?já myslel,že je to chudé. U škodovky bych si věděl rady,ale u stříkačky..nevím jak se nastavuje bohatost.. Je fakt,že ten motor má divný zvuk,takový cvakavý když přidám plyn a je v zátěži..
19:04:28
29.10.2011
m8rinek
Zase něco pokurvil, víc na skoda110r.eu/
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od m8rinek vložen 29.10.2011 19:04:28
19:02:19
29.10.2011
Tony Outland
Sundaval krycí plech prahu na tatře , pod ním je to celkem v cajku ( uvidím co druhá strana )
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tony Outland vložen 29.10.2011 19:02:19
18:57:05
29.10.2011
Hurdis
-> Radek Retro eLeSo: O víkendech, kdy je na práci větší klid jezdím docela rád po stavbách, nebo na firemní akce škodovkou. Za odpoledne se objede 150-200 km, k tomu zároveň ideální spojení práce s koníčkem a výdělek dostane holka jako věno v podobě nových ND za zásluhy.
18:51:41
29.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> Hurdis: tak já si to taky užil a hlavně změna vůči pracovnímu autu,a těch lidí co čuměli3 3 a kolik si najel?? já nějakejch 170km
18:48:22
29.10.2011
Hurdis
Radek Retro eLeSo 29.10.11 18:43:34 napsal:
jel na poslední letošní vyjížd'ku

Taky jsem dneska užovku vytáhnul na dlouhé kolečko, ale na služební cestu pro odreagování a určitě nebyla letos venku naposledy.
18:46:34
29.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo 29.10.11 18:43:34: pekna foto 4
18:45:35
29.10.2011
Radek Retro eLeSo
hotovej off road1 1
samo že zastávka na wapce a hned komplet vykoupáno1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 29.10.2011 18:45:35
18:44:26
29.10.2011
Radek Retro eLeSo
i na rozmoklou louku sem si troufnul
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 29.10.2011 18:44:26
18:43:34
29.10.2011
Radek Retro eLeSo
jel na poslední letošní vyjížd'ku

neni třeba psát kde to je že4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 29.10.2011 18:43:34
18:31:35
29.10.2011
castrol
-> banditta: ked je u akeho je fajn
18:29:41
29.10.2011
MATTESS
-> Syny: používám glycerinový olej. Už v únoru v servisu mi říkal, že ten výfuk bude třeba vyměnit. Zatím drží
18:25:24
29.10.2011
banditta
-> castrol: tak raději si to vše ověřím u odborníka...5
upraveno 1x, naposled 29.10.2011 18:27:18
18:19:24
29.10.2011
castrol
-> banditta: ved to je jasne kedze fela ma hrdzu v zaklad vybave
18:14:55
29.10.2011
Kurier Grobar
-> Syny: môžem ťa poprosiť neposlal by si mi to na meil? na mojej je milistotinkova bodka sviečke a som chcel meniť :DDD
18:13:56
29.10.2011
banditta
-> castrol: určitě později než tvoje Felda...1
18:13:16
29.10.2011
Syny
-> MATTESS 29.10.11 18:08:02: Cim osetrujes tesneni? Docela by se mi hodil nejaky typ. Loni sem to netrel nakou srackou co ma tata v garazi a prvni destik a nocni mrazik a uz to bylo primrzly 8 Jinak ja na "nacnutej" vejfuk, jezdil tak rok - rok a pul, pak sam odpad 3 Kdybych tam nemel funkcni ty gumy co ho drzi, tak bych ho regulerne ztratil 3
upraveno 2x, naposled 29.10.2011 18:14:14
18:11:11
29.10.2011
Syny
-> Kurier Grobar: To mam v PDFku prehled poniceni svicek. Jsou to docela extremy, ale na nejaky zakladni porovnani to staci... :)
18:10:19
29.10.2011
banditta
-> castrol: a nevadí když to má takovej divnej karburátor?7
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od banditta vložen 29.10.2011 18:10:19
18:08:02
29.10.2011
MATTESS
Příprava na zimu na "Ledničce" - omytí, přezutí, kontrola spodku, kontrola tlaku v pneu, navoskování, ošetření těsnění, sundání ofuků z oken, přitažení ručky....Docela je načatý výfuk. Uvidíme, jak bude vypadat na jaře
18:07:38
29.10.2011
Kurier Grobar
-> Syny: tie sviečky ako su neuveriteľne zničene 9
18:06:23
29.10.2011
castrol
-> Syny: no co uraza ta chce ban 1 -> MiMa17: aky motor tam predsalen davas ?
18:05:11
29.10.2011
Syny
-> Kurier Grobar: Coze co? 9
18:03:22
29.10.2011
castrol
-> banditta: a tie tam pojdu kedy ?1
18:02:48
29.10.2011
Kurier Grobar
-> Syny: čo ci drbe? 3 a ja som myslel že nové mi treba 3
18:02:28
29.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Pripravil srot 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 29.10.2011 18:02:28
18:02:21
29.10.2011
MiMa17
výmena motora do Šlapetky 6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od MiMa17 vložen 29.10.2011 18:02:21
18:01:47
29.10.2011
Kurier Grobar
dnes som voskoval jak anciaš :D
18:01:13
29.10.2011
banditta
-> castrol: souhlasím ještě mám stejně dva3
17:57:29
29.10.2011
castrol
-> banditta: uz bolo na case
17:57:10
29.10.2011
Syny
-> dakar.cz: Ono to nejde precist, takze takhle:

Silný povlak popela z přísad oleje
a paliva na patce izolátoru i kompenzačním
prostoru (kruhové vybrání) na kostřící
elektrodě. Uvolněný až struskovitý povlak.
Příčina: Částice přísad pocházející z oleje
výtváří popel ve spalovacím prostoru, který
se usazuje na exponované části svíčky.
Důsledek: Může vést k samozápalům,
ztrátě výkonu a k poškození motoru.
Opatření: Odstraňte závady na motoru.
Použijte nové zapalovací svíčky,
případně jiný olej.
17:56:26
29.10.2011
Syny
-> dakar.cz 29.10.11 16:18:42:
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Syny vložen 29.10.2011 17:56:26
17:52:15
29.10.2011
banditta
Začal rozebíratRapida do šrotu...1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od banditta vložen 29.10.2011 17:52:15
17:13:31
29.10.2011
peti
-> MOLSO: ani nie skor je ta prevodovka zrkadlovo otocena4
16:20:23
29.10.2011
MOLSO
-> peti: on to bude asi obrazok zospodu
Extreme Tyres