skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:32:33
29.10.2011
29.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: tak to se nadá nic dělat. Byla dobitá, nebo zdravá?
21:31:45
29.10.2011
29.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136: mi to řikali taky, ale jak si majitel žádá 

21:29:24
29.10.2011
29.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: bude červenej celej jo? mně se to líbí víc v kontrastu s bílou boudou.
21:28:04
29.10.2011
29.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
dneska sem jednomu pánovi přeleštil před zimou 2kovou oktávku, pak vypucoval pikouna a večer se věnoval barvičkám 

21:05:25
29.10.2011
29.10.2011

maca
-> Radek Retro eLeSo: jj svatá pravda

20:53:34
29.10.2011
29.10.2011

Milan 136
-> dakar.cz: akorát, že 100 minut bylo 10 ročníků a dost...
takže letos už nebyl
jo slyšel jsem o tom. Já pohledám potom
takže letos už nebyl

jo slyšel jsem o tom. Já pohledám potom
20:51:52
29.10.2011
29.10.2011

dakar.cz
-> Milan 136: jo,to znám,do toho se vleze peněz.. 100minut znám,je to docela oblíbený závod. Já jezdím Fechtl cup Slavkov u Brna,jestli znáš. Jezdím to od prvního ročníku.. Jo,dej fotky,docela mě to zajímá..
20:47:42
29.10.2011
29.10.2011

Milan 136
-> dakar.cz: jo, docela to jede. Peníze už to taky nějaký spapalo. Letos jsem nic nejel od roku 2003 jsem s tím jezdil hlavně závod 100 minut lhoteckých-www.100minut.c
z a sem tam něco okolo.
Kdyžtak pohledám foto z foťáku a můžu to sem dát, pokud to nebude někomu vadit
Kdyžtak pohledám foto z foťáku a můžu to sem dát, pokud to nebude někomu vadit
20:43:00
29.10.2011
29.10.2011

dakar.cz
-> Milan 136: tyjo,tak ten je drsný. Vidím vějířová hlava,Hikone výfuk,karbec..asi našlapané,ne? Ale je to fakt hezké.. A jezdíš s tím něco?
20:32:48
29.10.2011
29.10.2011

Tommyk
Já obral nějakou seriovou filcku o pružiny.. 

20:25:13
29.10.2011
29.10.2011

Lukaso358
-> Milan 136: Zajímavej peklostroj 

20:16:52
29.10.2011
29.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> maca 29.10.11 20:11:55: to je rozdíl oproti tý fotce s hlínama
jo kola dělaj auto
JOKE
jo kola dělaj auto
JOKE20:15:08
29.10.2011
29.10.2011

Milan 136
A pak jsem vytáhnul závodní stroj a jel překontrolovat niovou silnici, co tu udělali...
Foto je na ho... z mobilu
Foto je na ho... z mobilu
20:12:22
29.10.2011
29.10.2011

Milan 136
Dnes poslední kratičká projížďka v 1000MB před zazimováním. 2 metry od baráku jsem po přeřazení šlápnul na plyn a prd. Praskla struna
Tak jsem ji posunul a auto zazimoval. A druhý šedý MB už stálo skoro na ráfkách. Tak jsem to alespoň nafoukal

Tak jsem ji posunul a auto zazimoval. A druhý šedý MB už stálo skoro na ráfkách. Tak jsem to alespoň nafoukal

20:11:55
29.10.2011
29.10.2011

maca
nahodil jsem mrdozní poklice od Šárky

20:09:33
29.10.2011
29.10.2011

dakar.cz
-> Syny: díky..takže to je olejem a benzínem?já myslel,že je to chudé. U škodovky bych si věděl rady,ale u stříkačky..nevím jak se nastavuje bohatost.. Je fakt,že ten motor má divný zvuk,takový cvakavý když přidám plyn a je v zátěži..
19:04:28
29.10.2011
29.10.2011

m8rinek
Zase něco pokurvil, víc na skoda110r.eu/
19:02:19
29.10.2011
29.10.2011

Tony Outland
Sundaval krycí plech prahu na tatře , pod ním je to celkem v cajku ( uvidím co druhá strana )
18:57:05
29.10.2011
29.10.2011

Hurdis
-> Radek Retro eLeSo: O víkendech, kdy je na práci větší klid jezdím docela rád po stavbách, nebo na firemní akce škodovkou. Za odpoledne se objede 150-200 km, k tomu zároveň ideální spojení práce s koníčkem a výdělek dostane holka jako věno v podobě nových ND za zásluhy.
18:51:41
29.10.2011
29.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> Hurdis: tak já si to taky užil a hlavně změna vůči pracovnímu autu,a těch lidí co čuměli
a kolik si najel?? já nějakejch 170km
a kolik si najel?? já nějakejch 170km18:48:22
29.10.2011
29.10.2011

Hurdis
Radek Retro eLeSo 29.10.11 18:43:34 napsal:
jel na poslední letošní vyjížd'ku
Taky jsem dneska užovku vytáhnul na dlouhé kolečko, ale na služební cestu pro odreagování a určitě nebyla letos venku naposledy.
jel na poslední letošní vyjížd'ku
Taky jsem dneska užovku vytáhnul na dlouhé kolečko, ale na služební cestu pro odreagování a určitě nebyla letos venku naposledy.
18:46:34
29.10.2011
29.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo 29.10.11 18:43:34: pekna foto 

18:45:35
29.10.2011
29.10.2011

Radek Retro eLeSo
hotovej off road

samo že zastávka na wapce a hned komplet vykoupáno

samo že zastávka na wapce a hned komplet vykoupáno

18:44:26
29.10.2011
29.10.2011

Radek Retro eLeSo
i na rozmoklou louku sem si troufnul
18:43:34
29.10.2011
29.10.2011

Radek Retro eLeSo
jel na poslední letošní vyjížd'ku
neni třeba psát kde to je že
neni třeba psát kde to je že

18:31:35
29.10.2011
29.10.2011

castrol
-> banditta: ked je u akeho je fajn
18:29:41
29.10.2011
29.10.2011

MATTESS
-> Syny: používám glycerinový olej. Už v únoru v servisu mi říkal, že ten výfuk bude třeba vyměnit. Zatím drží
18:25:24
29.10.2011
29.10.2011

banditta
-> castrol: tak raději si to vše ověřím u odborníka...

18:19:24
29.10.2011
29.10.2011

castrol
-> banditta: ved to je jasne kedze fela ma hrdzu v zaklad vybave
18:14:55
29.10.2011
29.10.2011

Kurier Grobar
-> Syny: môžem ťa poprosiť neposlal by si mi to na meil? na mojej je milistotinkova bodka sviečke a som chcel meniť :DDD
18:13:56
29.10.2011
29.10.2011

banditta
-> castrol: určitě později než tvoje Felda...

18:13:16
29.10.2011
29.10.2011

Syny
-> MATTESS 29.10.11 18:08:02: Cim osetrujes tesneni? Docela by se mi hodil nejaky typ. Loni sem to netrel nakou srackou co ma tata v garazi a prvni destik a nocni mrazik a uz to bylo primrzly
Jinak ja na "nacnutej" vejfuk, jezdil tak rok - rok a pul, pak sam odpad
Kdybych tam nemel funkcni ty gumy co ho drzi, tak bych ho regulerne ztratil 
Jinak ja na "nacnutej" vejfuk, jezdil tak rok - rok a pul, pak sam odpad
Kdybych tam nemel funkcni ty gumy co ho drzi, tak bych ho regulerne ztratil 
18:11:11
29.10.2011
29.10.2011

Syny
-> Kurier Grobar: To mam v PDFku prehled poniceni svicek. Jsou to docela extremy, ale na nejaky zakladni porovnani to staci... :)
18:10:19
29.10.2011
29.10.2011

banditta
-> castrol: a nevadí když to má takovej divnej karburátor?

18:08:02
29.10.2011
29.10.2011

MATTESS
Příprava na zimu na "Ledničce" - omytí, přezutí, kontrola spodku, kontrola tlaku v pneu, navoskování, ošetření těsnění, sundání ofuků z oken, přitažení ručky....Docela je načatý výfuk. Uvidíme, jak bude vypadat na jaře
18:07:38
29.10.2011
29.10.2011

Kurier Grobar
-> Syny: tie sviečky ako su neuveriteľne zničene 

18:06:23
29.10.2011
29.10.2011

castrol
-> Syny: no co uraza ta chce ban
-> MiMa17: aky motor tam predsalen davas ?
-> MiMa17: aky motor tam predsalen davas ?18:05:11
29.10.2011
29.10.2011

Syny
-> Kurier Grobar: Coze co? 

18:03:22
29.10.2011
29.10.2011

castrol
-> banditta: a tie tam pojdu kedy ?

18:02:48
29.10.2011
29.10.2011

Kurier Grobar
-> Syny: čo ci drbe?
a ja som myslel že nové mi treba 
a ja som myslel že nové mi treba 
18:02:28
29.10.2011
29.10.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Pripravil srot 

18:02:21
29.10.2011
29.10.2011

MiMa17
výmena motora do Šlapetky 

18:01:47
29.10.2011
29.10.2011

Kurier Grobar
dnes som voskoval jak anciaš :D
18:01:13
29.10.2011
29.10.2011

banditta
-> castrol: souhlasím ještě mám stejně dva

17:57:29
29.10.2011
29.10.2011

castrol
-> banditta: uz bolo na case
17:57:10
29.10.2011
29.10.2011

Syny
-> dakar.cz: Ono to nejde precist, takze takhle:
Silný povlak popela z přísad oleje
a paliva na patce izolátoru i kompenzačním
prostoru (kruhové vybrání) na kostřící
elektrodě. Uvolněný až struskovitý povlak.
Příčina: Částice přísad pocházející z oleje
výtváří popel ve spalovacím prostoru, který
se usazuje na exponované části svíčky.
Důsledek: Může vést k samozápalům,
ztrátě výkonu a k poškození motoru.
Opatření: Odstraňte závady na motoru.
Použijte nové zapalovací svíčky,
případně jiný olej.
Silný povlak popela z přísad oleje
a paliva na patce izolátoru i kompenzačním
prostoru (kruhové vybrání) na kostřící
elektrodě. Uvolněný až struskovitý povlak.
Příčina: Částice přísad pocházející z oleje
výtváří popel ve spalovacím prostoru, který
se usazuje na exponované části svíčky.
Důsledek: Může vést k samozápalům,
ztrátě výkonu a k poškození motoru.
Opatření: Odstraňte závady na motoru.
Použijte nové zapalovací svíčky,
případně jiný olej.
17:56:26
29.10.2011
29.10.2011

Syny
-> dakar.cz 29.10.11 16:18:42:
17:52:15
29.10.2011
29.10.2011

banditta
Začal rozebíratRapida do šrotu...

17:13:31
29.10.2011
29.10.2011

peti
-> MOLSO: ani nie skor je ta prevodovka zrkadlovo otocena

16:20:23
29.10.2011
29.10.2011

MOLSO
-> peti: on to bude asi obrazok zospodu
