Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52871 až 52920) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
20:00:30
31.10.2011
Arnold
-> MiMa17: nemusis se omlouvat pac kazdy mluvi vulgarne takze me je to u prdele jestli mluvis tak nebo tak 3 3 ale jinak gratulace k motoru 4 1 1
19:59:28
31.10.2011
castrol
-> MiMa17: tak super len teraz opatrne 1
19:55:30
31.10.2011
MiMa17
-> castrol:

popičíí dobre 1
to boli moje prve slova 3

ospravedlnujem sa za spontanne vulgarne vyjadrenie 4
19:53:33
31.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: A 1,4 16V skladem nemáš?
19:52:17
31.10.2011
castrol
-> MiMa17: a ako slape favo motor
19:47:52
31.10.2011
MiMa17
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček 31.10.11 08:24:52 napsal:
MiMa17 30.10.11 21:47:01 napsal:
→ castrol:
asi tak NEMAM 1 kamarat ma ..ale iba 3-valec 1 1
1
pokial je ten trojválec OK tak ti ho vymením za 4– válec
1,4 mpi 8V 4

si nechám zatial to favo 1 a keby nahodou sa ozvem vymenime 1 4
19:38:51
31.10.2011
Discovera
-> Klubko_: Ručně kolego1 mám větší množství 2mm nerez plátu, tak proč to nevyužít. Stejně ocel i v barvě řezné a nebaví mě čumět na rez1
19:05:59
31.10.2011
tunerlada
-> iDawe: -> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : dělal sem tam příjmacího technika ale stím že sem neměl telefon,chip na bránu,ani stůl takže sem dycky jen kempil kde bylo volno..mám teď rozjednané 3 firmy ztoho v jedné mi bylo řečeno že semnou od pondělí příštího počítají tak ještě 2 pohovory a pak se uvidí kam půjdu
19:02:01
31.10.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
David29 31.10.11 14:57:06 napsal:
Odtahoval jsem toto… Co myslíte, že má za motor? 40 3
1,2 HTP 47kw kód AZQ ? máme skladem3
18:28:57
31.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> tunerlada: Co to bylo za pracovní pozici - mechanik, kancelář,...? A co myslíš tím "bez vlastního místa"? Jinak jak píše David, už máš nějakou jinou nabídku? Jinak bych asi za těchto okolností neodcházel, pokud to není nic k nevydržení. Dneska se práce hledá těžko a dlouho.
18:13:58
31.10.2011
castrol
-> Tony Outland 31.10.11 16:05:17: co na nu padol strom

inac ja opravoval babetu 1
18:13:10
31.10.2011
Nouf
Začal pracovat na plecháčích pro zimní pneu, jsem zvědavej jak to bude vypadat až budou obutý 2

Na foto: Levý dvě teprv s první vrstvou stříbrné na límcích, vpravo nahoře obnova límce disku z loňské zimy a vpravo dole finální produkt 4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Nouf vložen 31.10.2011 18:13:10
18:03:37
31.10.2011
iDawe
-> tunerlada: a už máš nějakou nabídku nové práce ?
17:54:56
31.10.2011
tunerlada
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : autonova brno,neřikám že to tam bylo špatný ale ani né dobrý a dělat holku pro všechno s nemožností zvýšení platu a bez vlastního místa je naprd..zkusím štěstí jinde
17:52:35
31.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> tunerlada: Kde a proč?
17:37:12
31.10.2011
Voplik
-> tunerlada: ty davas vypoved a ja si hledam praci 8 8
17:35:33
31.10.2011
rsvancara
nedal výpověď (zatím)3
17:33:43
31.10.2011
tunerlada
dal výpověď...
16:29:58
31.10.2011
Tony Outland
A druhá felda dnes šla na kompletní vyvaření , jsem zvědav jak se to povede
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tony Outland vložen 31.10.2011 16:29:58
16:07:39
31.10.2011
Tony Outland
Bohužel loni krásná nerezlá felda dopadla takto
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tony Outland vložen 31.10.2011 16:07:39
16:05:17
31.10.2011
Tony Outland
Včera začala likvidace feldy 10
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tony Outland vložen 31.10.2011 16:05:17
15:01:41
31.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> FORM 31.10.11 00:25:30: Felda nezlobila? :-)
15:01:36
31.10.2011
David29
-> Placko: 47
Prostě točí a nechytne..
15:00:50
31.10.2011
darklord
-> David29: isto to malo motor? 3
15:00:14
31.10.2011
Placko
-> David29: Hádam To Pojede 3 3 3
14:57:06
31.10.2011
David29
Odtahoval jsem toto… Co myslíte, že má za motor? 40 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od David29 vložen 31.10.2011 14:57:06
14:55:13
31.10.2011
David29
-> Klubko_: 18
14:50:41
31.10.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
-> palinator 31.10.11 14:47:50: OR 34 jsem měl i nové někdy kolem roku 2000 a pouhá změna za tolik proklínaný Brilantis o stejném rozměru 165/80 R13 byla jako nebe a dudy...
14:47:50
31.10.2011
palinator
-> Josifek:
On taky (ne)úspěch OR34 je v tom, že se jezdí na starejch gumách, který jsou tvrdý jak žula, tak oproti nové gumě kloužou. "moderní" guma xx let stará bude klouzat taky - viz Pavel P..
14:37:37
31.10.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Rapi1: dlho nebude 1 3
13:33:09
31.10.2011
Klubko_
-> Discovera: tos vyrabel rucne nebo svaroval z vypalku ci jak?
-> David29: ja ti dam vocasek, ty vocasku 1
-> m8rinek 30.10.11 18:40:42: no, vidis, to je lepsi, nez kdyz nekdo jen rekne, ze je to blbost 6
12:40:36
31.10.2011
Kaprof-Pisařík
-> David29: že to vubec řešíš..:o)
12:24:45
31.10.2011
Rapi1
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: jediny problem je ze ten trojvalec este stale jazdi3
08:24:52
31.10.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
MiMa17 30.10.11 21:47:01 napsal:
→ castrol:
asi tak NEMAM 1 kamarat ma ..ale iba 3-valec 1 1 1
pokial je ten trojválec OK tak ti ho vymením za 4- válec 1,4 mpi 8V 4
00:25:30
31.10.2011
FORM - zlomená ojnice
Tak jsem právě skončil čtyřdenní běsný maraton škrábání, malování, úprav elektriky, přestavby kuchyňské linky, pokládání lin, podlah a nakonec vozíkového stěhování naší Babi do nového bytu. Přes 60 pracovních hodin za čtyři dny ve smrtelném tempu jsem už dlouho nezažil. Jsem utahaný, že ani nemůžu mluvit, jdu spát, ráno brzy vstávám, abych se i s cestováním dostal včas do práce.
upraveno 1x, naposled 31.10.2011 00:27:33
23:53:45
30.10.2011
David29
-> Josifek: A ono se dnes na auta montují nesmysly typu úzká guma na širokej disk? Nevšim jsem si. To montují jen rádobytuneři.
Mícháš hrušky s bramborama, takže další veškerá debata je bezvýznamná

-> haso: Já neřikám, že na OR34 se dá jezdit na okruhu. Ale dopravit se bezpečně z bodu A do bodu B (či naopak) jde zcela bez problému
23:44:25
30.10.2011
haso
-> David29: ale na or34 musis ist pomalsie nez na inych gumach...or34 su na dedkostyl a nie na zabavu...
resp su na zabavu ked chces aby sa ti to smykalo 1
23:44:19
30.10.2011
Josifek
-> David29: niekedy bola ina premavka... niekedy sa do aut nedavali ani bezpecnostne pasy, to znamena ze ich nepotrebujeme ani dnes ?
23:41:15
30.10.2011
David29
-> Josifek: Na OR34 má odjeto několik generací několik desítek miliónů kilomtrů bez vážnějších problémů. Zamyslel bych se, či je chyba vážně v gumě nebo v řidiči 4
22:22:56
30.10.2011
MiMa17
-> castrol:
SAK PRAVE,, ten moj 4valcovy 2-valec co tam bol stacil 6
22:11:14
30.10.2011
Discovera
Tož víkend na ... nachcípaný a jediné co sem udělal je nerez držáky na tlumiče z žigula....a použiji nerez šrouby a jsem zvědav jestli to vydrží...no měly by 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Discovera vložen 30.10.2011 22:11:14
21:51:24
30.10.2011
castrol
-> MiMa17: tak to racej tam nic nedavaj ako keby tam ma ist 3valec
21:47:01
30.10.2011
MiMa17
-> castrol:
asi tak NEMAM 1 kamarat ma ..ale iba 3-valec 1 1 1
20:47:10
30.10.2011
GIRRI
ted nevim jak to myslis jako ze sem dulezity to snad nee
20:45:07
30.10.2011
spartra
-> Fífa: poslední dobou tady pozoruju, že se tu sem tam objeví pan důležitej jak hovno v rákosí40 se nemůžeš divit140
upraveno 1x, naposled 30.10.2011 20:46:47
20:23:02
30.10.2011
GIRRI
hosi vi tu resite opravdu blbyny udal sem cerce kopie koupaci ho kohouta podle originalu od souseda tak co tu resite neni to dobove ani seriee je to kopie 3
20:22:55
30.10.2011
GIRRI
hosi vi tu resite opravdu blbyny udal sem cerce kopie koupaci ho kohouta podle originalu od souseda tak co tu resite neni to dobove ani seriee je to kopie 3
20:08:03
30.10.2011
OndraKrupi
-> Syny: no samozřejmě, není to úplně ono, a to auto to je zas jiná kapitola...
20:01:41
30.10.2011
Syny
-> OndraKrupi 30.10.11 16:36:56: Nevim jiste jestli gumu 165 na 6,5 rafku lze nazvat salamkem :) Takovouhle upravu jeste pochopim na nejakym peknym aute s krapet jinym rozmerem rafku a pneumatik. Todle v kombinaci s autem na kterem to je prinejmensim vzbuzuje usmev na rtech, ale tak to je kazdyho vec. Ja jen ze salamek se obvykle nazyva drobet jinej rozmer pneu nez natazena 165ka :)
upraveno 3x, naposled 30.10.2011 20:06:16
19:28:41
30.10.2011
navajas
Dnas vyměněné rameno u spotřebáku. Takhle vypadalo to staré-"dárek" od mladé8
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od navajas vložen 30.10.2011 19:28:41
Extreme Tyres