ale jinak gratulace k motoru


ale jinak gratulace k motoru










kamarat ma ..ale iba 3-valec

pokial je ten trojválec OK tak ti ho vymením za 4– válec
a keby nahodou sa ozvem vymenime


mám větší množství 2mm nerez plátu, tak proč to nevyužít. Stejně ocel i v barvě řezné a nebaví mě čumět na rez


1,2 HTP 47kw kód AZQ ? máme skladem








































kamarat ma ..ale iba 3-valec
pokial je ten trojválec OK tak ti ho vymením za 4- válec 1,4 mpi 8V 













kamarat ma ..ale iba 3-valec



se nemůžeš divit







