Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52821 až 52870) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
16:10:53
02.11.2011
Syny
-> su.tech 02.11.11 14:50:45: 3 3 3
15:56:40
02.11.2011
Luky
Jarda 02.11.11 15:18:11 napsal: → U-Geen: ale tady se zda, ze psat umi…*

No, moc ne... 2
15:49:40
02.11.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
U-Geen 02.11.11 15:02:00 napsal: → Tuner#2: to bude tou stejnou IP s Rapydakem (ale zavery bych z toho nedelal :)Že by? No byl to jeden z kandidátů a čím dál víc to do sebe zapadá 4
15:33:41
02.11.2011
Pavel P..
-> Jarda: a nebo vobyčejná schýza3
15:18:11
02.11.2011
Jarda - zrušená registrace
-> U-Geen: ale tady se zda, ze psat umi...1 to bude treba jeho bratr nebo nejaka osoba blizka3
15:07:28
02.11.2011
krup
-> KARBEC: Cha! .. ty jsi taky myslím .. chlapec šikovná, šak že?
15:02:00
02.11.2011
U-Geen
-> Tuner#2: to bude tou stejnou IP s Rapydakem (ale zavery bych z toho nedelal :)
14:53:33
02.11.2011
Nwkt
-> KARBEC: Víš co se řiká: Na každou svini se vaří voda.
14:52:48
02.11.2011
Luky
3 3 To je labil...
Sem s tím: skoda-virt.cz/cz/.../1446 36-hefty-virtu-d 1
14:50:45
02.11.2011
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> KARBEC: Pobavils...

"boží mlýny melou pomalu, ale rychle"

3
14:43:22
02.11.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
-> KARBEC 02.11.11 14:11:42: Ty woe co ty seš za hyenu to je do nebe volající. Myslel jsem, že si vyskakuješ jen na mě, ale koukám co příspěvek od Tebe to hnus... 41
14:11:42
02.11.2011
KARBEC
-> krup: nepřeju tě to ale asi tě Bůh potrestal za to jak jsi s tim DZ Stylem všade spamoval Boží mlýny melou pomalu ale rychle
13:57:52
02.11.2011
krup
.. včera .. nucené stěhování .. po tom, co mi nějaká čupčička ukradla původní blok jsem to už nevydržel a muselo pryč .. 10
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od krup vložen 02.11.2011 13:57:52
23:04:53
01.11.2011
4dams
-> castrol: Ďakujem
22:01:16
01.11.2011
castrol
-> 4dams: pekna praca
21:52:46
01.11.2011
4dams
-> Vojťas: -> James1991: Ďakujem. Nechcem sa nejako vychvaľovať, ale toto je jedna z veľmi mála mojich prác čo sa mi celkom podarili. Veľa vecí končí tak že lietajú po garáži. Prvý krát som robil s metalízou.
21:46:45
01.11.2011
Vojťas
-> 4dams: oh 9
21:46:29
01.11.2011
James1991
-> 4dams:
Krása, tyhle jsem chtěl pořídit tátovi na e39, ale podle mě se na ní nehodí, e34 sluší mnohem víc..
21:38:39
01.11.2011
4dams
Nastriekal som zimné disky na spotrebáka :) Bol to týždeň dlhých večerov plných brúsenia. Prsty ma bolia akoby som vyprstoval ženskú väznicu. Ale výsledok stojí za to2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od 4dams vložen 01.11.2011 21:38:39
upraveno 1x, naposled 01.11.2011 21:40:13
21:02:06
01.11.2011
suri
-> Tommyk: vyberalo sa to z troch konkurentov , origo , elit a kelly a vybralo sa najlacnejšie

kotúče , platničky , sada gumičiek na predok - gumičky piestiku , šrouby , mazivo cca 2100sk
21:00:34
01.11.2011
ochoda
jebal sem se s brzdovejma a spojkovou trubkou (daval sem nové) .. no teda kvalitní prace dys pupkem drhnu o pricku prevodovky 2
20:58:51
01.11.2011
Tommyk
-> suri: cena?
20:56:46
01.11.2011
suri
-> Tommyk: jo
20:22:24
01.11.2011
castrol
-> suri: pekne sa hrajkaj 1 -> Tony Outland: to je nepekne 7
20:10:20
01.11.2011
Tommyk
-> suri: origo?
16:37:20
01.11.2011
suri
-> stika87: 25
15:57:49
01.11.2011
Šulda
-> stika87: minimálně :D spíš 20 3
15:53:38
01.11.2011
Tony Outland
castrol => spíš ona spadla na strom ( kamoša to vyhodilo ze zatáčky a on se zastavil ze srazu až o strom )
14:08:59
01.11.2011
stika87 - Maschinenführer
-> suri: 18 koni ? :)
13:42:03
01.11.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> suri: kdo si hraje nezlobí !!!1
12:32:32
01.11.2011
suri
21:41:03
31.10.2011
Sp4rc0
-> stika87: 3
21:38:48
31.10.2011
stika87 - Maschinenführer
-> Klubko_: -> Sp4rc0: -> 1560: 92
21:33:00
31.10.2011
Klubko_
taky jsem myslel, ze je to postel 3
21:23:40
31.10.2011
Sp4rc0
-> 1560: vypada to jako polstare no 3
21:22:39
31.10.2011
1560 - zrušená registrace
-> stika87:
Jsem v první chvíli myslel, že je to postel, a to zelené v popředí je oblečení...
21:22:39
31.10.2011
Sp4rc0
Ještě filtrbox udelat a naladit 6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Sp4rc0 vložen 31.10.2011 21:22:39
21:20:25
31.10.2011
stika87 - Maschinenführer
dolito na zimu, projizdka a zazimovano 4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od stika87 - Maschinenführer vložen 31.10.2011 21:20:25
20:54:04
31.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: toman a david znám,zavážel sem ještě za bejvalý firmy a dle mě v pohodě,tak držim palce at' se daří4
20:51:23
31.10.2011
Jindas
-> Arnold: Jako obvykle 3
20:50:52
31.10.2011
Arnold
David29 31.10.11 14:57:06 napsal:
Odtahoval jsem toto… Co myslíte, že má za motor? 40 3
1.2 HTP 47 47
20:48:35
31.10.2011
Milan 136
-> David29 31.10.11 14:57:06: hezky vytuněná3
20:29:06
31.10.2011
Arnold
-> Jindas: sto rozbil jo? 1 1
20:28:05
31.10.2011
Jindas
Započalo kuchání,bůh se mnou.... 6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jindas vložen 31.10.2011 20:28:05
20:23:56
31.10.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: to je za čerňákem ne?
20:14:30
31.10.2011
bezmozekk - zrušená registrace
Dnes vyčistil přední brzdy na Favoritu.Pořád to brzdilo když sem to rozebral tak destičky sem nemohl dostat ven jak byli přitezlý 3 sem myslel že je rozlámu. 3
20:13:31
31.10.2011
Pavel P..
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: hmm to neni daleko4 tak snad to tam bude dobrý 1
20:10:47
31.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Pavel P..: Satalice (Toman a David s.r.o)
20:08:16
31.10.2011
Pavel P..
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: kde budeš makat?
20:02:31
31.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
tak pádim do práglu, zítra nástup do nového, tak držte palce 143
Extreme Tyres