124995 příspěvků (zobrazeno 52821 až 52870) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
16:10:53 02.11.2011
Syny
-> su.tech 02.11.11 14:50:45:
15:56:40 02.11.2011
Luky
Jarda 02.11.11 15:18:11 napsal: → U-Geen: ale tady se zda, ze psat umi…*
No, moc ne...
15:49:40 02.11.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
U-Geen 02.11.11 15:02:00 napsal: → Tuner#2: to bude tou stejnou IP s Rapydakem (ale zavery bych z toho nedelal :)Že by? No byl to jeden z kandidátů a čím dál víc to do sebe zapadá
-> KARBEC 02.11.11 14:11:42: Ty woe co ty seš za hyenu to je do nebe volající. Myslel jsem, že si vyskakuješ jen na mě, ale koukám co příspěvek od Tebe to hnus...
14:11:42 02.11.2011
KARBEC
-> krup: nepřeju tě to ale asi tě Bůh potrestal za to jak jsi s tim DZ Stylem všade spamoval Boží mlýny melou pomalu ale rychle
13:57:52 02.11.2011
krup
.. včera .. nucené stěhování .. po tom, co mi nějaká čupčička ukradla původní blok jsem to už nevydržel a muselo pryč ..
-> Vojťas: -> James1991: Ďakujem. Nechcem sa nejako vychvaľovať, ale toto je jedna z veľmi mála mojich prác čo sa mi celkom podarili. Veľa vecí končí tak že lietajú po garáži. Prvý krát som robil s metalízou.
21:46:45 01.11.2011
Vojťas
-> 4dams: oh
21:46:29 01.11.2011
James1991
-> 4dams:
Krása, tyhle jsem chtěl pořídit tátovi na e39, ale podle mě se na ní nehodí, e34 sluší mnohem víc..
21:38:39 01.11.2011
4dams
Nastriekal som zimné disky na spotrebáka :) Bol to týždeň dlhých večerov plných brúsenia. Prsty ma bolia akoby som vyprstoval ženskú väznicu. Ale výsledok stojí za to
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: to je za čerňákem ne?
20:14:30 31.10.2011
bezmozekk - zrušená registrace
Dnes vyčistil přední brzdy na Favoritu.Pořád to brzdilo když sem to rozebral tak destičky sem nemohl dostat ven jak byli přitezlý sem myslel že je rozlámu.
20:13:31 31.10.2011
Pavel P..
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: hmm to neni daleko tak snad to tam bude dobrý
20:10:47 31.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Pavel P..: Satalice (Toman a David s.r.o)
20:08:16 31.10.2011
Pavel P..
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: kde budeš makat?
20:02:31 31.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
tak pádim do práglu, zítra nástup do nového, tak držte palce