teď si jen tiše ševelí
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
17:17:07
05.11.2011
05.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
pak dutiny na funu,přehození volantu za čtyřramenej,výměna servočerpadla-řemenice měla tak 0,5cm vakl
teď si jen tiše ševelí
teď si jen tiše ševelí17:16:00
05.11.2011
05.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska dutiny na fávu,přetěsněnej motor
16:50:35
05.11.2011
05.11.2011

castrol
-> MOLSO: a ten neporiadok naokolo 

16:31:03
05.11.2011
05.11.2011

haso
taaaaky stol, tam sa da uz vselico robit 

16:21:57
05.11.2011
05.11.2011

MOLSO
Včera .... zväčšil som si stôl 

16:20:34
05.11.2011
05.11.2011

Peťo_120gL_NZ-sk
-> Power of Bass: dík, sral som sa s tým mesiac popri skole a nap... počasie tomu tiež nepomáhalo...ale je to hotove..teraz toto iste s vyvareným autom ma čaka...skoda že je už november sakra 

14:12:04
05.11.2011
05.11.2011

Power of Bass
-> Peťo_120gL_NZ-sk: tak to je přesně dle mého gusta 

12:39:42
05.11.2011
05.11.2011

Peťo_120gL_NZ-sk
Nové ČSR blatníky, pozinkované + chromát, 2x Body anticorrosive primer, 2x vrch, 2x Body 910 a dneska finiš biely vrch - to už musí vydržať !!!
00:01:50
05.11.2011
05.11.2011

MOLSO
-> ShadeKK: jop kjellberg 130 A a plazmovy stol easycut 3001.15p :)
22:00:49
04.11.2011
04.11.2011

Power of Bass
ták snad hotovo, barva nedržela,popraskané a vykukovala rez,tak to šlo dolů až na původní lak (který byl mimochodem nejbělější) s mírnými pozůstatky druhé vrstvy, kde to bylo popraskané a koukala rez šel jsem nekompromisně až na plech. Protože mám auto dál od baráku a nebyla momentálně k dispozici prodlužka, šel jsem na to akuvrtačkou s brusným koroučem 150mm, s příklepem. Stačlo cca 10xnabití baterky (mám dvě,ale i tak se nestačily dobíjet
) 
celé napatlatné odrezovačem... zítra natřu základovku.. potvrdila se má domněnka zpochybnující karosářské postupy.. dávat na holy plech kyt a až pak základ (a lak) pak dopadá přesně takhle..místo letmého přebroušení proodstranění drobných vad a zdrsnění pro nový lak,jsem to kvuli rzi bral skoro celé na plech... take se to bude muset aji komplet překytovat.
pokud jde o rez,nesmím tam mít ani puntík,všecko na čistý kov..a ješte to chemicky stabilizovat(odrezovačem)
původní stav je možno vidět na fotkách v kartě resp. v albu na rajčeti na které tam mám odkaz.
) 
celé napatlatné odrezovačem... zítra natřu základovku.. potvrdila se má domněnka zpochybnující karosářské postupy.. dávat na holy plech kyt a až pak základ (a lak) pak dopadá přesně takhle..místo letmého přebroušení proodstranění drobných vad a zdrsnění pro nový lak,jsem to kvuli rzi bral skoro celé na plech... take se to bude muset aji komplet překytovat.
pokud jde o rez,nesmím tam mít ani puntík,všecko na čistý kov..a ješte to chemicky stabilizovat(odrezovačem)
původní stav je možno vidět na fotkách v kartě resp. v albu na rajčeti na které tam mám odkaz.21:19:49
04.11.2011
04.11.2011

ShadeKK
-> MOLSO: nam prišiel nový kompresor minulý týždeň a na ňom je schéma , že sa ma odkaľovať minimálne raz za 24 hodín , inač podľa symbolu hrozí roztrhnutie tlakovej nádoby
, pričom na starých nieje nič také
plazmy mate od akej firmy? Kjellberg Finsterwalde?
, pričom na starých nieje nič taképlazmy mate od akej firmy? Kjellberg Finsterwalde?
20:01:56
04.11.2011
04.11.2011

MOLSO
-> kozel 130 GL: to ti bolo ako zumpa ... potom to prestalo tiect a po zapnuti zacala pod tlakom vytekat husta kaša 

19:50:27
04.11.2011
04.11.2011

kozel 130 GL
-> MOLSO: jojo, odkalování jímek je věda :D
19:46:17
04.11.2011
04.11.2011

MOLSO
Dnes som sa čudoval prečo v robote na plazme zapína kompresor každú druhu minútu 
našiel som vypušťák kondenzátu a pri ňom nálepku vypúšťať 1x týždenne ... tušil som problém keďže tam robím od júna a doteraz sa to neotváralo ...
otvorím ventilček a jeeeeeb hrdzavej vody resp. kaše ...
vytieklo z toho vyše 10 litrov oranžovej sračky polotuhej konzistencie
a kompresor drží a drží a zapína len zriedka 

našiel som vypušťák kondenzátu a pri ňom nálepku vypúšťať 1x týždenne ... tušil som problém keďže tam robím od júna a doteraz sa to neotváralo ...
otvorím ventilček a jeeeeeb hrdzavej vody resp. kaše ...vytieklo z toho vyše 10 litrov oranžovej sračky polotuhej konzistencie
a kompresor drží a drží a zapína len zriedka 
19:33:04
04.11.2011
04.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> suri: dám vědět až to znova nasadím
taková radost byla jak sem to tam nasadil a vzápětí to skoro samo spadlo
taková radost byla jak sem to tam nasadil a vzápětí to skoro samo spadlo
19:29:14
04.11.2011
04.11.2011

suri
-> Radek Retro eLeSo: to moc nedrží tak sa nediv , podľa mňa je to ok
19:26:26
04.11.2011
04.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> suri: zkusím až mladá přijede od rodičů s tim naklepnutim a zároveň odpověd' že nemam jak posoudit
sem to včera sundal dvouma prstama
sem to včera sundal dvouma prstama

19:23:16
04.11.2011
04.11.2011

Skili
pripraveno na posledni cestu
19:21:33
04.11.2011
04.11.2011

suri
-> Radek Retro eLeSo: nové keď nešli som klepol a bolo , tá deka sa otlačí a ok , zmena je citelná?
19:21:24
04.11.2011
04.11.2011

Skili
celkem humus 

19:19:16
04.11.2011
04.11.2011

Skili
.
19:18:12
04.11.2011
04.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> suri: ale decentně hej??


19:16:11
04.11.2011
04.11.2011

Skili
Dneska jsem dorozebral motor a zitra jde do srotu
19:14:33
04.11.2011
04.11.2011

suri
-> Radek Retro eLeSo: kladivo
19:11:03
04.11.2011
04.11.2011

Tommy017
Přezuto Naleštěno Vyfoceno :)
18:56:19
04.11.2011
04.11.2011

Radek Retro eLeSo
včera nasadil deku ale musim doladit ty plastový držáčky-se jim tam nechce držet(pořádně zacvaknout)

17:45:11
04.11.2011
04.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> venni: kam nedostříkne tryska,tam nedoleze koroze)
17:40:43
04.11.2011
04.11.2011

venni
-> myschaak AZNP K.Hora: á pán je gurmán :) nu přeci jen to líp vzlíná v dutinách když je teplo ...
17:36:52
04.11.2011
04.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> venni: vosk,olej,nafta....zas taková zima není....stačí to nechat rozehřát u kamen)
17:21:39
04.11.2011
04.11.2011

venni
-> myschaak AZNP K.Hora: dutiny v týhle zimě jsou celkem zbytečný.jakým sajratem to děláš?
17:12:31
04.11.2011
04.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
začal jsem dutiny na fáčku,večer přivezu nájezdy a dodělám to,hned proleju i funa
23:11:03
03.11.2011
03.11.2011

Vojťas
Vytáhl zametací vůz


19:37:44
03.11.2011
03.11.2011

rsvancara
-> Power of Bass: Nojo, rozeschlo se to .... nech to chvilku natáhnout vlhkost, nabobtná to a bude to perfektní :-P
19:19:44
03.11.2011
03.11.2011

Power of Bass
tak jsem se na to nemohl dívat a ještě takhle na poslední chvíli jsem se pustil do bouršení kapoty,půvondí byla křívá,dovezl jsem druhou,tu se mi zas nedaří usadit a nejde zavřít..
byla dost zasvinane,pokypane nečím a ty tři vrstvy barvy už se loupou.. pohnila ale neni ,jen nejaka povrchovka ,tak to chci dat do zimy pryč,pasivovat odrezovacem a apson zaklad (koupil jsem bílý
,tak to nebude tak vadit když nebude hned lak
)
byla dost zasvinane,pokypane nečím a ty tři vrstvy barvy už se loupou.. pohnila ale neni ,jen nejaka povrchovka ,tak to chci dat do zimy pryč,pasivovat odrezovacem a apson zaklad (koupil jsem bílý
,tak to nebude tak vadit když nebude hned lak
)13:33:44
03.11.2011
03.11.2011

OTA-MTX
Kaprof 02.11.11 23:15:26 napsal: → OTA-MTX: Tak at už šlape jak má :o) Je to krásny auto :)
díky, to co máš doma ty taky není k zahození
klidně se tu můžeš chlubit dalšími fotkami...
díky, to co máš doma ty taky není k zahození
klidně se tu můžeš chlubit dalšími fotkami...
09:47:31
03.11.2011
03.11.2011

krup
-> rsvancara:
.. depak .. hledej "Lukáš Krpálek" - až jsem byl překvapenej, jak je to chlapec šikovná :-)
.. depak .. hledej "Lukáš Krpálek" - až jsem byl překvapenej, jak je to chlapec šikovná :-)09:44:36
03.11.2011
03.11.2011

Jozka
Jen drobnost, ale radost.. válela se mi tam tak dlouho, že ani nevím, pro jaký MB jsem jí původně repasoval..
05:08:15
03.11.2011
03.11.2011

rsvancara
-> krup 03.11.11 00:51:46: takže se jmenuješ Koudelka František a jsi z družstva STS Chvojkovice - Brod? 

00:51:46
03.11.2011
03.11.2011

krup
-> 1560 02.11.11 18:28:07: tak ... já jsem třeba zjistil, že jsem mistr republiky v judu :-))
-> doly120 02.11.11 23:00:49: ani v nejmenším .. to co je spácháno, tak z poloviny spíš za trest .. je mi z toho smutno, zatím jsem ani neměl sílu to pořádně nafotit .. brzo bude v kartě ..
-> doly120 02.11.11 23:00:49: ani v nejmenším .. to co je spácháno, tak z poloviny spíš za trest .. je mi z toho smutno, zatím jsem ani neměl sílu to pořádně nafotit .. brzo bude v kartě ..
23:15:26
02.11.2011
02.11.2011

Kaprof-Pisařík
-> OTA-MTX: Tak at už šlape jak má :o) Je to krásny auto :)
23:00:49
02.11.2011
02.11.2011

doly120
-> krup: a máš to aspon hotové?
21:12:59
02.11.2011
02.11.2011

Mr_Kubas
Zjistil jsem, že vedle baráku na sále zpívaj Eva a Vašek a já proč před barákem není místo k zaparkování a všichni parkujou jak důchodci - před autem i za autem metr místa a prdel čumí do silnice.. Ale zas tu stojej samý leštěnky Lada, Felda atd.. Bejt světlo, tak bych to aj vám fajnšmekrům vyfotil, ale teď už je prd vidět..
www.podripem.cz/clanky/14 61_eva-a-vasek-vystoupi-dn es-v-roudnici.html
www.podripem.cz/clanky/14 61_eva-a-vasek-vystoupi-dn es-v-roudnici.html
21:05:19
02.11.2011
02.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> KARBEC 02.11.11 14:11:42: Nechapu, co to je za kydy.
18:36:00
02.11.2011
02.11.2011

OTA-MTX
začalo to nevinou výměnou těsnění pdo hlavou..
nakonec to trvalo skoro půl roku, ale ode dneska zase vrčí
nakonec to trvalo skoro půl roku, ale ode dneska zase vrčí

18:28:07
02.11.2011
02.11.2011

1560 - zrušená registrace
Mr_Kubas 02.11.11 16:57:09 napsal:
→ 1560: Máš něco konkrétního? Čistě ze zvědavosti

Nic, to jsem mluvil tak nějak obecně, Google a internet obecně je mocný nástroj a řekne o tobě i to, co nevíš...
→ 1560: Máš něco konkrétního? Čistě ze zvědavosti

Nic, to jsem mluvil tak nějak obecně, Google a internet obecně je mocný nástroj a řekne o tobě i to, co nevíš...
18:13:57
02.11.2011
02.11.2011

Mil@n
-> 4dams 01.11.11 21:38:39: To znám moc dobře
Moje BBS 8.5x17 sem ručně leštil ty límce a ruky do krve
Ale výsledek stal za to
Moje BBS 8.5x17 sem ručně leštil ty límce a ruky do krve
Ale výsledek stal za to
17:12:21
02.11.2011
02.11.2011

Péďa17
-> krup 02.11.11 13:57:52: 
-> KARBEC 02.11.11 14:11:42: co ty si za člověka aneb na tebe taky dojde

-> KARBEC 02.11.11 14:11:42: co ty si za člověka aneb na tebe taky dojde
16:57:09
02.11.2011
02.11.2011

Mr_Kubas
-> 1560: Máš něco konkrétního? Čistě ze zvědavosti 

16:54:50
02.11.2011
02.11.2011

1560 - zrušená registrace
-> Mr_Kubas:
Anonymní je to do té doby, než člověk otevře google...
Anonymní je to do té doby, než člověk otevře google...
16:50:11
02.11.2011
02.11.2011

Mr_Kubas
Jste ho vyděsili, že už nebude reagovat.. Psal jsem to už několikrát a platí to stále. Když přispěje, tak jen formou urážky, nic víc, nic míň.. Asi je to internetový hrdina, kterého chrání anonymní aura.....
