Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52771 až 52820) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
17:17:07
05.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
pak dutiny na funu,přehození volantu za čtyřramenej,výměna servočerpadla-řemenice měla tak 0,5cm vakl3 teď si jen tiše ševelí
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 05.11.2011 17:17:07
17:16:00
05.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska dutiny na fávu,přetěsněnej motor
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 05.11.2011 17:16:00
16:50:35
05.11.2011
castrol
-> MOLSO: a ten neporiadok naokolo 1
16:31:03
05.11.2011
haso
taaaaky stol, tam sa da uz vselico robit 3
16:21:57
05.11.2011
MOLSO
Včera .... zväčšil som si stôl 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od MOLSO vložen 05.11.2011 16:21:57
16:20:34
05.11.2011
Peťo_120gL_NZ-sk
-> Power of Bass: dík, sral som sa s tým mesiac popri skole a nap... počasie tomu tiež nepomáhalo...ale je to hotove..teraz toto iste s vyvareným autom ma čaka...skoda že je už november sakra 8
14:12:04
05.11.2011
Power of Bass
-> Peťo_120gL_NZ-sk: tak to je přesně dle mého gusta 5
12:39:42
05.11.2011
Peťo_120gL_NZ-sk
Nové ČSR blatníky, pozinkované + chromát, 2x Body anticorrosive primer, 2x vrch, 2x Body 910 a dneska finiš biely vrch - to už musí vydržať !!!
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Peťo_120gL_NZ-sk vložen 05.11.2011 12:39:42
00:01:50
05.11.2011
MOLSO
-> ShadeKK: jop kjellberg 130 A a plazmovy stol easycut 3001.15p :)
22:00:49
04.11.2011
Power of Bass
ták snad hotovo, barva nedržela,popraskané a vykukovala rez,tak to šlo dolů až na původní lak (který byl mimochodem nejbělější) s mírnými pozůstatky druhé vrstvy, kde to bylo popraskané a koukala rez šel jsem nekompromisně až na plech. Protože mám auto dál od baráku a nebyla momentálně k dispozici prodlužka, šel jsem na to akuvrtačkou s brusným koroučem 150mm, s příklepem. Stačlo cca 10xnabití baterky (mám dvě,ale i tak se nestačily dobíjet 1) 3
celé napatlatné odrezovačem... zítra natřu základovku.. potvrdila se má domněnka zpochybnující karosářské postupy.. dávat na holy plech kyt a až pak základ (a lak) pak dopadá přesně takhle..místo letmého přebroušení proodstranění drobných vad a zdrsnění pro nový lak,jsem to kvuli rzi bral skoro celé na plech... take se to bude muset aji komplet překytovat.
pokud jde o rez,nesmím tam mít ani puntík,všecko na čistý kov..a ješte to chemicky stabilizovat(odrezovačem) 1 původní stav je možno vidět na fotkách v kartě resp. v albu na rajčeti na které tam mám odkaz.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Power of Bass vložen 04.11.2011 22:00:49
upraveno 2x, naposled 04.11.2011 22:19:28
21:19:49
04.11.2011
ShadeKK
-> MOLSO: nam prišiel nový kompresor minulý týždeň a na ňom je schéma , že sa ma odkaľovať minimálne raz za 24 hodín , inač podľa symbolu hrozí roztrhnutie tlakovej nádoby 1 , pričom na starých nieje nič také
plazmy mate od akej firmy? Kjellberg Finsterwalde?
20:01:56
04.11.2011
MOLSO
-> kozel 130 GL: to ti bolo ako zumpa ... potom to prestalo tiect a po zapnuti zacala pod tlakom vytekat husta kaša 3
19:50:27
04.11.2011
kozel 130 GL
-> MOLSO: jojo, odkalování jímek je věda :D
19:46:17
04.11.2011
MOLSO
Dnes som sa čudoval prečo v robote na plazme zapína kompresor každú druhu minútu 3

našiel som vypušťák kondenzátu a pri ňom nálepku vypúšťať 1x týždenne ... tušil som problém keďže tam robím od júna a doteraz sa to neotváralo ...3 otvorím ventilček a jeeeeeb hrdzavej vody resp. kaše ...

vytieklo z toho vyše 10 litrov oranžovej sračky polotuhej konzistencie 78 a kompresor drží a drží a zapína len zriedka 1
19:33:04
04.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> suri: dám vědět až to znova nasadím4 taková radost byla jak sem to tam nasadil a vzápětí to skoro samo spadlo1
19:29:14
04.11.2011
suri
-> Radek Retro eLeSo: to moc nedrží tak sa nediv , podľa mňa je to ok
19:26:26
04.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> suri: zkusím až mladá přijede od rodičů s tim naklepnutim a zároveň odpověd' že nemam jak posoudit
sem to včera sundal dvouma prstama 10
19:23:16
04.11.2011
Skili
pripraveno na posledni cestu
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Skili vložen 04.11.2011 19:23:16
19:21:33
04.11.2011
suri
-> Radek Retro eLeSo: nové keď nešli som klepol a bolo , tá deka sa otlačí a ok , zmena je citelná?
19:21:24
04.11.2011
Skili
celkem humus 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Skili vložen 04.11.2011 19:21:24
19:19:16
04.11.2011
Skili
19:18:12
04.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> suri: ale decentně hej??1 1
19:16:11
04.11.2011
Skili
Dneska jsem dorozebral motor a zitra jde do srotu
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Skili vložen 04.11.2011 19:16:11
19:14:33
04.11.2011
suri
-> Radek Retro eLeSo: kladivo
19:11:03
04.11.2011
Tommy017
Přezuto Naleštěno Vyfoceno :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tommy017 vložen 04.11.2011 19:11:03
18:56:19
04.11.2011
Radek Retro eLeSo
včera nasadil deku ale musim doladit ty plastový držáčky-se jim tam nechce držet(pořádně zacvaknout)10
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 04.11.2011 18:56:19
17:45:11
04.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> venni: kam nedostříkne tryska,tam nedoleze koroze)
17:40:43
04.11.2011
venni
-> myschaak AZNP K.Hora: á pán je gurmán :) nu přeci jen to líp vzlíná v dutinách když je teplo ...
17:36:52
04.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> venni: vosk,olej,nafta....zas taková zima není....stačí to nechat rozehřát u kamen)
17:21:39
04.11.2011
venni
-> myschaak AZNP K.Hora: dutiny v týhle zimě jsou celkem zbytečný.jakým sajratem to děláš?
17:12:31
04.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
začal jsem dutiny na fáčku,večer přivezu nájezdy a dodělám to,hned proleju i funa
23:11:03
03.11.2011
Vojťas
Vytáhl zametací vůz 3 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Vojťas vložen 03.11.2011 23:11:03
19:37:44
03.11.2011
rsvancara
-> Power of Bass: Nojo, rozeschlo se to .... nech to chvilku natáhnout vlhkost, nabobtná to a bude to perfektní :-P
19:19:44
03.11.2011
Power of Bass
tak jsem se na to nemohl dívat a ještě takhle na poslední chvíli jsem se pustil do bouršení kapoty,půvondí byla křívá,dovezl jsem druhou,tu se mi zas nedaří usadit a nejde zavřít.. 3 byla dost zasvinane,pokypane nečím a ty tři vrstvy barvy už se loupou.. pohnila ale neni ,jen nejaka povrchovka ,tak to chci dat do zimy pryč,pasivovat odrezovacem a apson zaklad (koupil jsem bílý 9 ,tak to nebude tak vadit když nebude hned lak 3 )
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Power of Bass vložen 03.11.2011 19:19:44
upraveno 1x, naposled 03.11.2011 19:21:50
13:33:44
03.11.2011
OTA-MTX
Kaprof 02.11.11 23:15:26 napsal: → OTA-MTX: Tak at už šlape jak má :o) Je to krásny auto :)
díky, to co máš doma ty taky není k zahození1 klidně se tu můžeš chlubit dalšími fotkami...1
09:47:31
03.11.2011
krup
-> rsvancara: 3 .. depak .. hledej "Lukáš Krpálek" - až jsem byl překvapenej, jak je to chlapec šikovná :-)
09:44:36
03.11.2011
Jozka
Jen drobnost, ale radost.. válela se mi tam tak dlouho, že ani nevím, pro jaký MB jsem jí původně repasoval..
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jozka vložen 03.11.2011 09:44:36
05:08:15
03.11.2011
rsvancara
-> krup 03.11.11 00:51:46: takže se jmenuješ Koudelka František a jsi z družstva STS Chvojkovice - Brod? 3
00:51:46
03.11.2011
krup
-> 1560 02.11.11 18:28:07: tak ... já jsem třeba zjistil, že jsem mistr republiky v judu :-))

-> doly120 02.11.11 23:00:49: ani v nejmenším .. to co je spácháno, tak z poloviny spíš za trest .. je mi z toho smutno, zatím jsem ani neměl sílu to pořádně nafotit .. brzo bude v kartě ..
23:15:26
02.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> OTA-MTX: Tak at už šlape jak má :o) Je to krásny auto :)
23:00:49
02.11.2011
doly120
-> krup: a máš to aspon hotové?
21:12:59
02.11.2011
Mr_Kubas
Zjistil jsem, že vedle baráku na sále zpívaj Eva a Vašek a já proč před barákem není místo k zaparkování a všichni parkujou jak důchodci - před autem i za autem metr místa a prdel čumí do silnice.. Ale zas tu stojej samý leštěnky Lada, Felda atd.. Bejt světlo, tak bych to aj vám fajnšmekrům vyfotil, ale teď už je prd vidět..
www.podripem.cz/clanky/14 61_eva-a-vasek-vystoupi-dn es-v-roudnici.html
21:05:19
02.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> KARBEC 02.11.11 14:11:42: Nechapu, co to je za kydy.
18:36:00
02.11.2011
OTA-MTX
začalo to nevinou výměnou těsnění pdo hlavou..
nakonec to trvalo skoro půl roku, ale ode dneska zase vrčí1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od OTA-MTX vložen 02.11.2011 18:36:00
18:28:07
02.11.2011
1560 - zrušená registrace
Mr_Kubas 02.11.11 16:57:09 napsal:
→ 1560: Máš něco konkrétního? Čistě ze zvědavosti
1


Nic, to jsem mluvil tak nějak obecně, Google a internet obecně je mocný nástroj a řekne o tobě i to, co nevíš...
18:13:57
02.11.2011
Mil@n
-> 4dams 01.11.11 21:38:39: To znám moc dobře5 Moje BBS 8.5x17 sem ručně leštil ty límce a ruky do krve3 Ale výsledek stal za to2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Mil@n vložen 02.11.2011 18:13:57
17:12:21
02.11.2011
Péďa17
-> krup 02.11.11 13:57:52: 10
-> KARBEC 02.11.11 14:11:42: co ty si za člověka aneb na tebe taky dojde
16:57:09
02.11.2011
Mr_Kubas
-> 1560: Máš něco konkrétního? Čistě ze zvědavosti 1
16:54:50
02.11.2011
1560 - zrušená registrace
-> Mr_Kubas:
Anonymní je to do té doby, než člověk otevře google...
16:50:11
02.11.2011
Mr_Kubas
Jste ho vyděsili, že už nebude reagovat.. Psal jsem to už několikrát a platí to stále. Když přispěje, tak jen formou urážky, nic víc, nic míň.. Asi je to internetový hrdina, kterého chrání anonymní aura.....
Extreme Tyres