Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52721 až 52770) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
09:23:49
06.11.2011
Tomaso435
-> Vojtisek: tak prodej octavii
09:17:25
06.11.2011
Vojtisek
Jezdí to!
09:12:11
06.11.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> myschaak AZNP K.Hora: jj, musí, jinak se tam nedostaneš a korozotoč tam může vesele působyt4
09:09:41
06.11.2011
Jarda - zrušená registrace
-> myschaak AZNP K.Hora: a ja si rikal, ze jsi to vsechno stihl za jeden den, ja delal u zelenyho MTX dutiny 3 dny :) a interier necham zatim pres zimu rozebranej, musi vyschnout ty blbe filcy pod kobercem, byly mokre snad jeste od Madarska 2007 8
07:34:50
06.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: vidíš,to mě nenapadlo...to musí tapec dolů co?
21:05:20
05.11.2011
castrol
-> Vojtisek: vysrobuj a budes vediet alebo skus nan nieco prilozit ale neviem ci to tak bude fungovat
21:04:58
05.11.2011
mark - zrušená registrace
-> su.tech: jjj to se dá všechno zařídit, jsem prostě schopný no?3 3 3 3
21:02:47
05.11.2011
Vojtisek
-> castrol: no já si právě nejsem jistej, zda tam nemám magnet
21:02:04
05.11.2011
Vojtisek
-> Tommyk: např? Nechce mě pořizovat mezikus pod filtr
21:00:59
05.11.2011
Tommyk
-> Vojtisek: mezikus pod filtr, ikdyž nevím proč, když na 1.3 máš spousty funkčních možností
20:59:45
05.11.2011
Vojtisek
-> Tommyk: kanály si ucpávat nechcu
20:58:23
05.11.2011
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> mark: A tos ještě domlouval návštěvu... 3
20:58:11
05.11.2011
Tommyk
-> Vojtisek: do výpušťáku? 9 tak to je trošku prasárnička... 3 navíc to nebude měřit to, co má.
20:57:08
05.11.2011
mark - zrušená registrace
Tak jsem dneska totálně uklidil ve spotřebáku umyl ho a a navoskoval. dolil kapaliny a vše zkontroloval ,vyměnil zimníkola a řetězy do auta. Celý den makačka,ale musel jsem to už udělat.6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od mark - zrušená registrace vložen 05.11.2011 20:57:08
20:56:34
05.11.2011
castrol
-> Vojtisek: no ked nemas magnet tak preco nie
20:53:15
05.11.2011
Vojtisek
-> castrol: čili tam můžu udělat závit na čidlo teploty a nic tím nepokazím? Magnet tam není?
20:32:04
05.11.2011
castrol
-> darklord: aja na prevodovke nemam asi im vo fabrike uz neostal
20:29:54
05.11.2011
Vojtisek
-> Tomaso435: všech autech neznamená i na tom mém
20:29:51
05.11.2011
Syny
-> Nwkt: To si nechas opravovat ten pokurvenej od heveru?
20:28:56
05.11.2011
darklord
-> Vojtisek: na prevodovke ano, ale na motore byva len ked tam da niekto z prevodovky :D
20:28:41
05.11.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Nwkt: chtělo by to kod barvy, že bych je příští víkend fouknul4
20:28:16
05.11.2011
Tomaso435
-> Vojtisek: tomaso řiká že tam je, pač ho má na všech autech :-D
20:28:00
05.11.2011
castrol
-> Vojtisek: je to mozne
20:27:04
05.11.2011
Nwkt
-> minno: áno. na škodovku prahy teprve budou
20:26:08
05.11.2011
minno
-> Nwkt 05.11.11 20:20:20: seat?
20:25:46
05.11.2011
Vojtisek
-> castrol: tomaso říká, že to jak Fe tak Fa
20:24:50
05.11.2011
castrol
-> Vojtisek: ja ho na fele nemam
20:24:15
05.11.2011
Vojtisek
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Ani u faceliftového Favorita?
20:23:33
05.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Vojtisek: Vetsinou ne.
20:23:11
05.11.2011
Vojtisek
je ve výpušťáku motorového oleje magnet, lidičky?
20:20:20
05.11.2011
Nwkt
-> Apple STS Chvojkovice-Brod 05.11.11 20:11:51: 9 zuper, musíme domluvit co dál 1
20:11:51
05.11.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> myschaak AZNP K.Hora: jestlipak si u fáva vystříkal ty debilní výztuhy ve dveřích?
jinak já dnes jen plnič na NWKTho prahy, jinak relax, po prvním týdnu v práci celkem fičák6
19:54:07
05.11.2011
Péďa17
-> Milan 136: díky
19:52:37
05.11.2011
Milan 136
-> Péďa17 05.11.11 19:50:38: tuto?
skoda-virt.cz/cz/.../6348 -olin-skoda-633
19:50:38
05.11.2011
Péďa17
-> Radek Retro eLeSo 05.11.11 17:22:29: co to je za model?
19:45:44
05.11.2011
Milan 136
nařezal hromadu dřeva, nijak nic zajímavýho. A jde se na pivko5
19:41:55
05.11.2011
suri
-> Klubko_: má spálené origo motorčeky jo ? to sa mi nezdá , rozrež ho na spoji a mrkni na to väčšinou je len vazelína na komutátore a po očistení a zlepení tmelom ide dalej , inak som za jetý origo
19:30:19
05.11.2011
Klubko_
- zlikvidoval asi 2,5m vysokej ker pred barakem vcetne vykopani korenu
- kolegovi z prace omrknul, proc mu jde nejak divne zamykat/odemykat felda -> spaleny oba predni motorky centralu, spravil vypinac mlhovek, omrkl, proc mu to prdi -> klasika-uhnilej spoj 1. a 2. dil -> 1. dil na vymenu
- odvezl lednicku od potencialni tchyne k nam do bytu
- vymenil sterace na okte, omrkl podvozek-bal jsem se, ze tam najdu neco nemileho, ale proste nic zavaznyho 9 v ramci prevence bych jen mohl vydloubnout vsechny ty plastovy zatky a osetrit a to je vsechno 6
- omrknul podvozek fabie, co tam asi tak klepe-vypada to na klasiku-kosti 8

ted otazka: mam mu do te feldy shanet ty origo BRANO motorky centralu, nebo za par susnu koupit nejaky univerzaly?
upraveno 2x, naposled 05.11.2011 19:32:28
19:11:06
05.11.2011
palinator
-> MOLSO 05.11.11 16:21:57:
Len posvätná stolička nie je vidno.3
18:37:08
05.11.2011
Karlos (WIO46)
-> Radek Retro eLeSo: Já si to myslel, že to bude veterán... 6
18:03:29
05.11.2011
MOLSO
-> castrol: neopacia sa mi oplastovane hujdy .... takto je lepsie vidiet technika a UV aktivne komponenty 1
17:52:45
05.11.2011
castrol
-> MOLSO: v pohode ale uz nerob takuto chybu zaciatocnika 1
a kukam pc mas ako som mal ja pre lepsie vetranie
17:48:31
05.11.2011
MOLSO
-> castrol: no sorry do jednej rana som tam šrobuval dosku a nadrapoval sa ... 3
17:35:53
05.11.2011
castrol
-> MOLSO: ano mas to mat pekne zmotane 1
17:35:12
05.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> Karlos (WIO46): nee,co nejvíc k originálu4 ale základ byl hned3
17:32:56
05.11.2011
MOLSO
-> haso: a kebyb olo s kym ... 8 47

-> castrol: kde ? krabica s kablom a predlzovacka je bordel ? 3 3
17:24:10
05.11.2011
Karlos (WIO46)
-> Radek Retro eLeSo 05.11.11 17:22:29: Bude hot rod? 3
17:22:29
05.11.2011
Radek Retro eLeSo
a odpo byl u Olina pomoct nasadit boudu a zatlačit do garáže
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 05.11.2011 17:22:29
17:18:19
05.11.2011
Radek Retro eLeSo
dneska bylo opět slušně tak sem se byl project1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 05.11.2011 17:18:19
Extreme Tyres