
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
20:17:38
06.11.2011
06.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A dnes modrá. 

20:17:12
06.11.2011
06.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A dnes modrá. 

20:16:41
06.11.2011
06.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Minulý týden bílá.
20:16:15
06.11.2011
06.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Minulý týden bílá.
19:38:24
06.11.2011
06.11.2011

Arnold
-> castrol: bobánku klídek jo


19:31:46
06.11.2011
06.11.2011

castrol
-> Arnold: ved jasne ked na to slapes ako ....

19:17:37
06.11.2011
06.11.2011

Arnold
-> alpin: no tuhle otazku jsem si pokladal taky
normalne prasknul ten hlinikovej zmetek co drzi ten pedal no ja slapam trochu na plyn a koukam ze jde nejak divne tak nej saham a on jde i do strany tak rikam no parada to je ta tezka noha asi

normalne prasknul ten hlinikovej zmetek co drzi ten pedal no ja slapam trochu na plyn a koukam ze jde nejak divne tak nej saham a on jde i do strany tak rikam no parada to je ta tezka noha asi

19:15:45
06.11.2011
06.11.2011

alpin
-> Arnold: máš takú ťažkú nohu ?
19:11:19
06.11.2011
06.11.2011

Arnold
tak jsem dneska vymenil zlomeny plynovy pedal a naknec jsem jeste vybrouil orezle podlahy a natrel 

19:08:11
06.11.2011
06.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> poldy: konečně to někdo použil normálně a vkusně

19:05:31
06.11.2011
06.11.2011

Karlos (WIO46)
-> poldy: To je kůlový.


19:05:04
06.11.2011
06.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Enggik: "to máte štestí,v týhle značce se já dobře vyznám...."


18:59:03
06.11.2011
06.11.2011

James1991
-> Chester:
Tos mi je rovnou mohl nafotit
Tos mi je rovnou mohl nafotit

18:58:30
06.11.2011
06.11.2011

rsvancara
-> poldy: to se mi líbí :-)
18:57:38
06.11.2011
06.11.2011

James1991
-> Nwkt:
Kdyby to aspoň byla vážne imitace karbonu jako má např.tady-> poldy: na mřížkách
Kdyby to aspoň byla vážne imitace karbonu jako má např.tady-> poldy: na mřížkách

18:55:04
06.11.2011
06.11.2011

Enggik
myschaak AZNP K.Hora že jsem zapomněl nandat kabely na svíčky jsem si všiml až pak
EL MECHANICO

EL MECHANICO

18:53:41
06.11.2011
06.11.2011

poldy
Nalepil som carbon na mriezky 

18:46:23
06.11.2011
06.11.2011

castrol
-> PsychoWard666: ved jasne orig je na prd lebo cez zimu nejde
18:45:12
06.11.2011
06.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem byl u kaprála zprovoznovat jeho šáde.....nejdřív jsme vystříhali ze stodvacítky vše nepotřebné (viz foto),pak podle glsky zapojili vše jak má...bohužel nechytla,tak na lano....první jízdu se rozpadla kulisa,druhou jízdu začala dýmit spojka...takže zejtra repete....edit:že jsem zapomněl nandat kabely na svíčky jsem si všiml až pak


18:36:14
06.11.2011
06.11.2011

PsychoWard666
Já vim no, ale dávat tam originál když stejně za čas zase nebude fungovat mi přijde jako vyhozený prachy, a minule mě pustili i s rapidem a to mu nesvítilo světlo
18:31:26
06.11.2011
06.11.2011

castrol
-> PsychoWard666: no len ked zbada ze to nieje origo tak prejst nemusis
18:30:05
06.11.2011
06.11.2011

PsychoWard666
Tak konečně po třech měsících co sem si na to koupil věci sem předělal naklápění světel na elektriku z Fabie a budíky na LED podsvícení včetně regulace jasu
Aspoň jistota že projdu technickou kdyby tam byli kokoti
Aspoň jistota že projdu technickou kdyby tam byli kokoti18:22:22
06.11.2011
06.11.2011

Nwkt
-> Stepan FUN: Tovíš, plyn drahej tak se šetří .... 

18:20:55
06.11.2011
06.11.2011

StepaNoFUN
-> Nwkt: To máš doma takovou zimu? :-D
18:20:47
06.11.2011
06.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> Karlos (WIO46): ty matky netušim,se ho na to zeptám
-> Enggik: dík za objasnění
-> Enggik: dík za objasnění18:18:08
06.11.2011
06.11.2011

Nwkt
Mlask, mlask. Ani se mi nechtělo vylejzat z auta a jít domů 

18:01:41
06.11.2011
06.11.2011

Enggik
-> Radek Retro eLeSo: Jeden čas kopry mněla. Doksy 2008 

17:56:01
06.11.2011
06.11.2011

Karlos (WIO46)
-> Radek Retro eLeSo: Ne ne neznám. Ale pokud si dobře pamatuju, někde jsem jí viděl na koprech s nekopříma matkama, což považuji za solidní hazard.
17:50:44
06.11.2011
06.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> Karlos (WIO46): znáš majitele osobně??původně měl tabákovou hnědou a tu pekelně rostřelil,tohle kopry dle mě nemělo
17:48:04
06.11.2011
06.11.2011

Karlos (WIO46)
-> Radek Retro eLeSo: Hezká. Není to ta, co na tom majitel jezdil kopry s matkama na plecháče?

17:47:44
06.11.2011
06.11.2011

Radek Retro eLeSo
při štípání dřeva mi zůstali středy z polen-tak sem je dnes nařezal a dal na model

17:36:17
06.11.2011
06.11.2011

Radek Retro eLeSo
fešanda

17:35:32
06.11.2011
06.11.2011

Radek Retro eLeSo
já byl dneska asistovat u focení toho eMka

17:32:48
06.11.2011
06.11.2011

Enggik
-> Radek Retro eLeSo: Přesně tak, památník prvního vysílání Československýho rozhlasu 

17:24:34
06.11.2011
06.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> Enggik: kbely u vojáků vid'??
17:08:56
06.11.2011
06.11.2011

Enggik
-> David29:
To znám, to byl asi zážitek

Já dneska využil asi posledního pěknýho dne a umyl a ještě se svezl CeCilkou, kterou jsem letos trochu opomíjel.
To znám, to byl asi zážitek

Já dneska využil asi posledního pěknýho dne a umyl a ještě se svezl CeCilkou, kterou jsem letos trochu opomíjel.
16:29:41
06.11.2011
06.11.2011

castrol
bol pustat sarkana 

16:27:14
06.11.2011
06.11.2011

stika87 - Maschinenführer
Bordel 

16:22:51
06.11.2011
06.11.2011

castrol
-> Vojtisek: koonecne -> maca: parada
15:52:13
06.11.2011
06.11.2011

maca
-> mAATT: To mě také,ale nechtěl jsem koncovku výfuku....proto jsem vzal tenhle

15:50:18
06.11.2011
06.11.2011

mAATT
-> maca: Za mě kola parádní
Ale čemu moc nemůžu přijít na chuť je ten nástavec zadního nárazníku. Mě osobně by se víc líbil nástavec kopírující tvar RS nárazníku, někde jsem ho viděl prodávat. Myslím že by to víc korespondovalo k tomu Sportpaketovýmu převleku na předku.. Ale i tak celkově moc pěknej sedan
Ale čemu moc nemůžu přijít na chuť je ten nástavec zadního nárazníku. Mě osobně by se víc líbil nástavec kopírující tvar RS nárazníku, někde jsem ho viděl prodávat. Myslím že by to víc korespondovalo k tomu Sportpaketovýmu převleku na předku.. Ale i tak celkově moc pěknej sedan
14:45:36
06.11.2011
06.11.2011

Kaprof-Pisařík
-> maca: Predešlé se mi tedy líbily mnohem víc...

14:22:21
06.11.2011
06.11.2011

David29
Včera jsem po 3letech vlez do MHD a svezl jsem se metrem :-D
14:12:24
06.11.2011
06.11.2011

maca
Přece jen jsem nevydržel a nahodil kola aspon na jednu stranu....abych viděl jak vypadají na sedánku


11:43:34
06.11.2011
06.11.2011

suri
-> Vojtisek: to jo
11:42:11
06.11.2011
06.11.2011

Vojtisek
-> Chester: škoda to v zimě kurvit

11:41:58
06.11.2011
06.11.2011

Vojtisek
-> suri: tyč táhla bylo trochu ohnutá, dře to ještě trochu, ale to se rozhýbe. Ale celkově to řazení by se mohlo vyměnit, po 18 letech

10:53:14
06.11.2011
06.11.2011

Chester
vyvařeno nastříkáno umyto přezuto:D vyleštěno
zima může začít
zima může začít
10:19:20
06.11.2011
06.11.2011

Tomas120Ls
vaic menej cez vikend a moze sa prezuvat :)
09:32:26
06.11.2011
06.11.2011

suri
-> Vojtisek: a co bylo?
