Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52671 až 52720) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
20:17:38
06.11.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A dnes modrá. 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jirik_Tuňák - zrušená registrace vložen 06.11.2011 20:17:38
20:17:12
06.11.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A dnes modrá. 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jirik_Tuňák - zrušená registrace vložen 06.11.2011 20:17:12
20:16:41
06.11.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Minulý týden bílá.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jirik_Tuňák - zrušená registrace vložen 06.11.2011 20:16:41
20:16:15
06.11.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Minulý týden bílá.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jirik_Tuňák - zrušená registrace vložen 06.11.2011 20:16:15
19:38:24
06.11.2011
Arnold
-> castrol: bobánku klídek jo 3 3 3
19:31:46
06.11.2011
castrol
-> Arnold: ved jasne ked na to slapes ako ....47
19:17:37
06.11.2011
Arnold
-> alpin: no tuhle otazku jsem si pokladal taky 4 3 3 normalne prasknul ten hlinikovej zmetek co drzi ten pedal no ja slapam trochu na plyn a koukam ze jde nejak divne tak nej saham a on jde i do strany tak rikam no parada to je ta tezka noha asi 3 3
upraveno 1x, naposled 06.11.2011 19:19:01
19:15:45
06.11.2011
alpin
-> Arnold: máš takú ťažkú nohu ?
19:11:19
06.11.2011
Arnold
tak jsem dneska vymenil zlomeny plynovy pedal a naknec jsem jeste vybrouil orezle podlahy a natrel 4
19:08:11
06.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> poldy: konečně to někdo použil normálně a vkusně4
19:05:31
06.11.2011
Karlos (WIO46)
-> poldy: To je kůlový.4 6
19:05:04
06.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Enggik: "to máte štestí,v týhle značce se já dobře vyznám...."47 47 47
18:59:03
06.11.2011
James1991
-> Chester:
Tos mi je rovnou mohl nafotit3
18:58:30
06.11.2011
rsvancara
-> poldy: to se mi líbí :-)
18:57:38
06.11.2011
James1991
-> Nwkt:
Kdyby to aspoň byla vážne imitace karbonu jako má např.tady-> poldy: na mřížkách3
18:55:04
06.11.2011
Enggik
myschaak AZNP K.Hora že jsem zapomněl nandat kabely na svíčky jsem si všiml až pak3 3 3 EL MECHANICO 3 3 3 3
18:53:41
06.11.2011
poldy
Nalepil som carbon na mriezky 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od poldy vložen 06.11.2011 18:53:41
18:46:23
06.11.2011
castrol
-> PsychoWard666: ved jasne orig je na prd lebo cez zimu nejde
18:45:12
06.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem byl u kaprála zprovoznovat jeho šáde.....nejdřív jsme vystříhali ze stodvacítky vše nepotřebné (viz foto),pak podle glsky zapojili vše jak má...bohužel nechytla,tak na lano....první jízdu se rozpadla kulisa,druhou jízdu začala dýmit spojka...takže zejtra repete....edit:že jsem zapomněl nandat kabely na svíčky jsem si všiml až pak3 3 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 06.11.2011 18:45:12
18:36:14
06.11.2011
PsychoWard666
Já vim no, ale dávat tam originál když stejně za čas zase nebude fungovat mi přijde jako vyhozený prachy, a minule mě pustili i s rapidem a to mu nesvítilo světlo
18:31:26
06.11.2011
castrol
-> PsychoWard666: no len ked zbada ze to nieje origo tak prejst nemusis
18:30:05
06.11.2011
PsychoWard666
Tak konečně po třech měsících co sem si na to koupil věci sem předělal naklápění světel na elektriku z Fabie a budíky na LED podsvícení včetně regulace jasu 2 Aspoň jistota že projdu technickou kdyby tam byli kokoti
18:22:22
06.11.2011
Nwkt
-> Stepan FUN: Tovíš, plyn drahej tak se šetří .... 3
18:20:55
06.11.2011
StepaNoFUN
-> Nwkt: To máš doma takovou zimu? :-D
18:20:47
06.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> Karlos (WIO46): ty matky netušim,se ho na to zeptám4 -> Enggik: dík za objasnění
18:18:08
06.11.2011
Nwkt
Mlask, mlask. Ani se mi nechtělo vylejzat z auta a jít domů 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Nwkt vložen 06.11.2011 18:18:08
18:01:41
06.11.2011
Enggik
-> Radek Retro eLeSo: Jeden čas kopry mněla. Doksy 2008 4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Enggik vložen 06.11.2011 18:01:41
17:56:01
06.11.2011
Karlos (WIO46)
-> Radek Retro eLeSo: Ne ne neznám. Ale pokud si dobře pamatuju, někde jsem jí viděl na koprech s nekopříma matkama, což považuji za solidní hazard.
17:50:44
06.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> Karlos (WIO46): znáš majitele osobně??původně měl tabákovou hnědou a tu pekelně rostřelil,tohle kopry dle mě nemělo
17:48:04
06.11.2011
Karlos (WIO46)
-> Radek Retro eLeSo: Hezká. Není to ta, co na tom majitel jezdil kopry s matkama na plecháče?78
17:47:44
06.11.2011
Radek Retro eLeSo
při štípání dřeva mi zůstali středy z polen-tak sem je dnes nařezal a dal na model1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 06.11.2011 17:47:44
17:36:17
06.11.2011
Radek Retro eLeSo
fešanda1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 06.11.2011 17:36:17
17:35:32
06.11.2011
Radek Retro eLeSo
já byl dneska asistovat u focení toho eMka4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 06.11.2011 17:35:32
17:32:48
06.11.2011
Enggik
-> Radek Retro eLeSo: Přesně tak, památník prvního vysílání Československýho rozhlasu 4
17:24:34
06.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> Enggik: kbely u vojáků vid'??
17:08:56
06.11.2011
Enggik
-> David29: 3 3 To znám, to byl asi zážitek 3 3
Já dneska využil asi posledního pěknýho dne a umyl a ještě se svezl CeCilkou, kterou jsem letos trochu opomíjel.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Enggik vložen 06.11.2011 17:08:56
16:29:41
06.11.2011
castrol
bol pustat sarkana 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 06.11.2011 16:29:41
16:27:14
06.11.2011
stika87 - Maschinenführer
16:22:51
06.11.2011
castrol
-> Vojtisek: koonecne -> maca: parada
15:52:13
06.11.2011
maca
-> mAATT: To mě také,ale nechtěl jsem koncovku výfuku....proto jsem vzal tenhle4
15:50:18
06.11.2011
mAATT
-> maca: Za mě kola parádní4 Ale čemu moc nemůžu přijít na chuť je ten nástavec zadního nárazníku. Mě osobně by se víc líbil nástavec kopírující tvar RS nárazníku, někde jsem ho viděl prodávat. Myslím že by to víc korespondovalo k tomu Sportpaketovýmu převleku na předku.. Ale i tak celkově moc pěknej sedan4
14:45:36
06.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> maca: Predešlé se mi tedy líbily mnohem víc...4
14:22:21
06.11.2011
David29
Včera jsem po 3letech vlez do MHD a svezl jsem se metrem :-D
14:12:24
06.11.2011
maca
Přece jen jsem nevydržel a nahodil kola aspon na jednu stranu....abych viděl jak vypadají na sedánku
5
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od maca vložen 06.11.2011 14:12:24
upraveno 1x, naposled 06.11.2011 14:12:45
11:43:34
06.11.2011
suri
-> Vojtisek: to jo
11:42:11
06.11.2011
Vojtisek
-> Chester: škoda to v zimě kurvit3
11:41:58
06.11.2011
Vojtisek
-> suri: tyč táhla bylo trochu ohnutá, dře to ještě trochu, ale to se rozhýbe. Ale celkově to řazení by se mohlo vyměnit, po 18 letech4
10:53:14
06.11.2011
Chester
vyvařeno nastříkáno umyto přezuto:D vyleštěno 1 zima může začít5
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Chester vložen 06.11.2011 10:53:14
10:19:20
06.11.2011
Tomas120Ls
vaic menej cez vikend a moze sa prezuvat :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tomas120Ls vložen 06.11.2011 10:19:20
09:32:26
06.11.2011
suri
-> Vojtisek: a co bylo?
Extreme Tyres